Youtube premium

poruka: 946
|
čitano: 363.865
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Youtube premium

bogme evo i meni mail za ukrajinu stigo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Youtube premium

evo ga i meni :( nista, sad skupit ekipu za dijeljenje dok to ide, a kad i to onemoguce onda na basic i nesluzbene aplikacije i adblockere, iako je na TV-u to jebada podesit ak je uopce i moguce...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Youtube premium
Minneyar kaže...

evo ga i meni :( nista, sad skupit ekipu za dijeljenje dok to ide, a kad i to onemoguce onda na basic i nesluzbene aplikacije i adblockere, iako je na TV-u to jebada podesit ak je uopce i moguce...

 Ili napravis ininal pa dok ide ide

13 godina
online
Re: Youtube premium
domac5 kaže...
Minneyar kaže...

evo ga i meni :( nista, sad skupit ekipu za dijeljenje dok to ide, a kad i to onemoguce onda na basic i nesluzbene aplikacije i adblockere, iako je na TV-u to jebada podesit ak je uopce i moguce...

 Ili napravis ininal pa dok ide ide

 Nemam putovnicu, a ipak mi je malo previse efforta vadit ju za tako nesto :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
13 godina
offline
Youtube premium

nas 5 s foruma sudjelujemo s 3 eur/mj preko keks paya već skoro 2 god. imamo pravilo ako 2 mj ne platiš - letiš van i do sad smo samo jednog maknuli odmah na početku, koji je očito mislio freeloadati preko nas.

 

Halo Bing! Kako bratac?
 
6 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Youtube premium
Minneyar kaže...

evo ga i meni :( nista, sad skupit ekipu za dijeljenje dok to ide, a kad i to onemoguce onda na basic i nesluzbene aplikacije i adblockere, iako je na TV-u to jebada podesit ak je uopce i moguce...

TV možeš riješiti VPN-om (ako ne direktno preko TVa, onda preko routera) na neku državu gdje nemaju reklame, tipa Albanija

10 godina
offline
Youtube premium

Evo i meni stiglo ali za Tursku.... Jaoooo... Jel ima neka druga solucija? Preko neke druge zemlje?

 

ova ideja za pronać 5 ljudi sa foruma nije loša, i to da ako se dva mjeseca ne plati da leti van osoba. Ukoliko je netko zainteresiran tu sam. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Youtube premium

Evo imam ja jedno mjesto za pouzdanog forumasa, ostalo su poznanici. 2.5 EUR/ mj, placa se 6 mjeseci unaprijed jer mi se ne da na mjesecnoj bazi od 5 ljudi skupljati novce :P Ak je netko zainteresiran, PM

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Youtube premium
Meni se Ukrajina 2.17e uredno naplatila/produzila!
10 godina
offline
Re: Youtube premium
galinjo24 kaže...
Meni se Ukrajina 2.17e uredno naplatila/produzila!

 

hm... čudno. Ja sam mislio da su oni to grupno bannali sad... Očito nisu?

7 godina
offline
Youtube premium

Zanimljivo, Indija već preko 4 godine funkcionira bez problema, al bolje da šutim da se ne ureknem 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.10.2024 18:41 (nikonja).
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Youtube premium

ja sam bio jedno godinu dana preko argentine, placao 90 funti i na kraju baaam, eto ti ga na, sad trazim da djelim s nekime family. 

 

ako ima tko slobodan slot nek se javi. lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Youtube premium

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.10.2024 19:41 (torente 35).
13 godina
online
Re: Youtube premium
Minneyar kaže...

Evo imam ja jedno mjesto za pouzdanog forumasa, ostalo su poznanici. 2.5 EUR/ mj, placa se 6 mjeseci unaprijed jer mi se ne da na mjesecnoj bazi od 5 ljudi skupljati novce :P Ak je netko zainteresiran, PM

Dobio hrpu PM-ova, al probao s jednim kolegom i ne zeli ga primiti u obitelj, kaze da nismo iz iste zemlje iako smo oboje HR. Valjda zato sto mi je jos aktivan do 29.10. trenutni Premium preko Ukrajine, iako mi je IP HR i na Youtubeu pise HR.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
10 godina
offline
Re: Youtube premium
_itsmoriarty kaže...

ja sam bio jedno godinu dana preko argentine, placao 90 funti i na kraju baaam, eto ti ga na, sad trazim da djelim s nekime family. 

 

ako ima tko slobodan slot nek se javi. lp

 Javljam se... idemo probati pronaći 5 ljudi? 

16 godina
offline
Youtube premium

Koliko dođe obiteljska preko turske? Ininal što ste napravili.

LOL: Crobrother
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Youtube premium
homer32 kaže...
Pa poslao sam ti link na prethodnoj stranici. Na toj stranici se nalazi IBAN od ininala i uputa kako uplatiti. Ne dobivaš individualni svoj IBAN nego zajednički Ininal IBAN. Prilikom uplate na njihov IBAN trebaš upisati i 13-znamenkasti kod sa svoje kartice kako bi znali da novac uplaćujes ti.

 

plaćao sam preko zabe, inozemno plaćanje na njihov IBAN, prebacio sam 7EUR, zaračunali 11EUR naknadu (izabrao sam opciju da ja snosim sve troškove slanja novca, jedino mi je to imalo smisla).

Jesam šta krivo izabrao ili je to jednostavno tolika naknada?

Definitivno je pametnije naći nekoga sa revolutom, onda je bez naknade top up ininala ?

14 godina
offline
Re: Youtube premium
.domagojs. kaže...
homer32 kaže...
Pa poslao sam ti link na prethodnoj stranici. Na toj stranici se nalazi IBAN od ininala i uputa kako uplatiti. Ne dobivaš individualni svoj IBAN nego zajednički Ininal IBAN. Prilikom uplate na njihov IBAN trebaš upisati i 13-znamenkasti kod sa svoje kartice kako bi znali da novac uplaćujes ti.

 

plaćao sam preko zabe, inozemno plaćanje na njihov IBAN, prebacio sam 7EUR, zaračunali 11EUR naknadu (izabrao sam opciju da ja snosim sve troškove slanja novca, jedino mi je to imalo smisla).

Jesam šta krivo izabrao ili je to jednostavno tolika naknada?

Definitivno je pametnije naći nekoga sa revolutom, onda je bez naknade top up ininala ?

 Kaj naci nekoga s revolutom?

Revolut napravis za par minuta, sve je besplatno. 

Uzima i revolut naknadu za uplatu na inial al to je neka smijesna cifra od par centi

9 godina
offline
Re: Youtube premium

A istina da, ne znam zaš nisam mislio sam napraviti.

 

Ugl, uzeo sam nordVPN na ebayu na mjesec dana, išao na Tursku, provjerio lokaciju na whatsmyip i dalje mi javlja We couldn’t verify your country.

Imao sam prije Tursku i išao sam i na saznaj više i na renew ali neće.

AK ne upali, popušio sam 28EUR  

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2024 13:55 (.domagojs.).
16 godina
offline
Re: Youtube premium

blokirali su sve jeftine države, koji god vpn sam probao za te države gdje je jeftino ne da nigdje, uvijek piše ta poruka za verifikaciju države

 

jedina opcija je bolivija ili kazahstan, obiteljska 9,5 eura, ili pričekati par dana i svaki dan probati tursku / ukrajinu / rumunjsku, pa ako slučajno proradi s vremenom

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
11 godina
offline
Youtube premium

cudo meni argentina jos uvijek radi

 

kaj se drkate stim, uzmize npr nord vpn i spjaj se na albaniju i aj bo aj

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2024 14:11 (GSP).
 
0 2 hvala 0
9 godina
offline
Re: Youtube premium
GSP kaže...

cudo meni argentina jos uvijek radi

 

kaj se drkate stim, uzmize npr nord vpn i spjaj se na albaniju i aj bo aj

 S tim nisi rješio 5 ljudi, rad u pozadini itd. samo si rješio reklame na jednom uređaju. ili ?

14 godina
offline
Re: Youtube premium
GSP kaže...

cudo meni argentina jos uvijek radi

 

kaj se drkate stim, uzmize npr nord vpn i spjaj se na albaniju i aj bo aj

 Majstore, kak da djetetu na telki upalim Albaniju, tablet, ostali telkaći, mobiteli itd itd.

11 godina
offline
Re: Youtube premium
sinkee kaže...
GSP kaže...

cudo meni argentina jos uvijek radi

 

kaj se drkate stim, uzmize npr nord vpn i spjaj se na albaniju i aj bo aj

 Majstore, kak da djetetu na telki upalim Albaniju, tablet, ostali telkaći, mobiteli itd itd.

 Majstore onda plati jbg kaj sad

14 godina
offline
Re: Youtube premium
Najbrži kaže...

Koliko dođe obiteljska preko turske? Ininal što ste napravili.

 

 

116 turskih lira  cirka 4€...  osobni racun je cca 20 € za godinu dana

14 godina
offline
Re: Youtube premium
domac5 kaže...
.domagojs. kaže...
homer32 kaže...
Pa poslao sam ti link na prethodnoj stranici. Na toj stranici se nalazi IBAN od ininala i uputa kako uplatiti. Ne dobivaš individualni svoj IBAN nego zajednički Ininal IBAN. Prilikom uplate na njihov IBAN trebaš upisati i 13-znamenkasti kod sa svoje kartice kako bi znali da novac uplaćujes ti.

 

plaćao sam preko zabe, inozemno plaćanje na njihov IBAN, prebacio sam 7EUR, zaračunali 11EUR naknadu (izabrao sam opciju da ja snosim sve troškove slanja novca, jedino mi je to imalo smisla).

Jesam šta krivo izabrao ili je to jednostavno tolika naknada?

Definitivno je pametnije naći nekoga sa revolutom, onda je bez naknade top up ininala ?

 Kaj naci nekoga s revolutom?

Revolut napravis za par minuta, sve je besplatno. 

Uzima i revolut naknadu za uplatu na inial al to je neka smijesna cifra od par centi

 

Revolut uzme 30c ... brzo ide uplata.... 

 

.domagojs. kaže...

A istina da, ne znam zaš nisam mislio sam napraviti.

 

Ugl, uzeo sam nordVPN na ebayu na mjesec dana, išao na Tursku, provjerio lokaciju na whatsmyip i dalje mi javlja We couldn’t verify your country.

Imao sam prije Tursku i išao sam i na saznaj više i na renew ali neće.

AK ne upali, popušio sam 28EUR  

 

jesi se odjavio sa svih racuna?  maknuo staru zemlju placanja? otvorio u incognito?

 

ja sam imao isti taj problem kod otvaranja argentinskog prije 2,5g... stogod napravio, nije htio me ubaciti u obitelj, pa sam krenuo sa novom obitelji .... sad se ta obitelj bez problema preselila u istanbul

 

12 godina
offline
Youtube premium

Ne želim se ureknuti, ali meni uredno i dalje turska family prolazi svaki mjesec preko žiro račun kartice. Pa nek potraje..

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Youtube premium

 

jesi se odjavio sa svih racuna?  maknuo staru zemlju placanja? otvorio u incognito?

 

ja sam imao isti taj problem kod otvaranja argentinskog prije 2,5g... stogod napravio, nije htio me ubaciti u obitelj, pa sam krenuo sa novom obitelji .... sad se ta obitelj bez problema preselila u istanbul

 

 Kako odjavio sa svih računa? ako odem u incognito onda je svejedno koji su računi na Chrome-u ili ?

Ja sam imao Tursku i Family pack preko godinu dana, sada me maknulo pa pokušavam opet.

 

Nisam probao još micati članove obitelji..

možda da probam prek ženinog računa..

14 godina
offline
Re: Youtube premium
.domagojs. kaže...

 

jesi se odjavio sa svih racuna?  maknuo staru zemlju placanja? otvorio u incognito?

 

ja sam imao isti taj problem kod otvaranja argentinskog prije 2,5g... stogod napravio, nije htio me ubaciti u obitelj, pa sam krenuo sa novom obitelji .... sad se ta obitelj bez problema preselila u istanbul

 

 Kako odjavio sa svih računa? ako odem u incognito onda je svejedno koji su računi na Chrome-u ili ?

Ja sam imao Tursku i Family pack preko godinu dana, sada me maknulo pa pokušavam opet.

 

Nisam probao još micati članove obitelji..

možda da probam prek ženinog računa..

 

nemoj nikog micati... sto je tocno onda tebi problem ako vec imas napravljenu obitelj?

 

samo u google racunu nositelja obitelji trebas promjeniti profil placanja i adresu

 

 

ja sam odjavio taj racun sa svih uredjaja (da ne bih "bio istovremeno u dvije drzave").... spojio se vpnom (koristim Fast VPN) na tursku, otvorio incognito prozor u Operi jer nju nikad ne koristim pa nema tragova, otisao na google racun, promjenio adresu i zemlju, te napravio novi profil placanja sa turskom karticom... i cijela obitelj je ponovo na premiumu...

 

al kontam da ce me brzo izbaciti :) ... nije google toliko naivan, samo nas je prvo navukao na premium a sad nas tjera na placanje pune cijene :D

 

 

EDIT: isto sam naprvio i za Spotify ....

 

 

mozda svi ti koraci nisu nuzni, ali sam ja zamislio da tako treba :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2024 11:57 (MarioArt).
15 godina
offline
Youtube premium

eto Indija radi za sve u mojoj obitelji, plaćeno virtualnom Revoluta...

 

 

 

 

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice