Sport Vision

poruka: 3
|
čitano: 3.652
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Sport Vision

Pokušavam iskoristiti kod na webshopu trgovine iz naslova i izbacuje mi poruku "Minimum buying a qualification value in cart is 1.00", zna li netko o čemu se tu radi? Probao sam dodati još jedan isti artikl da vidim da li možda treba kupiti 2 da bi popust bio obračunat, ali bude ista poruka.

U mailu u kojem mi je stigao kod piše da se obračunava 30% popusta na nesnižene artikle i 20% popusta na već snižene artikle, proizvod za koji pokušavam iskoristiti kod je već na 20% sniženja.

Probao sam zvati službu za korisnike i 3 puta čekam po 10ak minuta, budem prvo 5. u redu čekanja itd, a kada konačno dođem 1. u redu čekanja nakon pola minute se oglasi automat koji kaže da zbog velikog broja upita prekidaju poziv bla bla. U 16h im je završilo radno vrijeme a kod vrijedi do kraja ove nedjelje tako da ih prije ponedjeljka i ne mogu dobiti.

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Sport Vision

I meni isto, jučer i danas na sada već trećoj akciji isto sr@#|€...

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Sport Vision

Ma, muljaža..navlakuša, što god... ono, "ipak ću nešto kupiti, iako mi ne prolazi kod za snižene proizvode"...

Pogrešno su objavili da se kod odnosi i na proizvode na sniženju, pa sad kakaju.

合氣道 Leptiri poput Monarha su najsposobnija vrsta na planetu, a nemaju mozak ...možda baš zato...
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice