PayPal - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 1.425
|
čitano: 752.369
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Prijatelj i ja smo poslali mail da nam prilikom withdrawala nasa lokalna banka (e.g. PBZ) napravi konverziju, a ne PayPal. Prijatelju su se javili i rekli da je moguce, meni jos nista. Cim dobijem odgovor od njih i/ili frend potvrdi da radi, javljam se ovdje :)

 
2 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
BorgMater kaže...

Prijatelj i ja smo poslali mail da nam prilikom withdrawala nasa lokalna banka (e.g. PBZ) napravi konverziju, a ne PayPal. Prijatelju su se javili i rekli da je moguce, meni jos nista. Cim dobijem odgovor od njih i/ili frend potvrdi da radi, javljam se ovdje :)

Prijatelju je stigao odgovor, no malo cudan - potvrdili su mu da ce mu povlacit sredstva u USDovima kao USDove (a ne radit konverziju u kune) na karticu u kunama. Trebao im je poslati zadnje dvije znamenke kartice i omogucili su mu, pa je isao povuc pare, no mora pricekat da mu sjedne lova jer nije bila instant opcija. Apdejtam cim dobijem odgovo, so stay tuned.

 

NO, ja sam dobio drugaciji odgovor:
"Dear borgmater:

Thank you for contacting PayPal regarding the currency conversion applied when you withdraw money. My name is Eloy and it is my pleasure to assist you today.

You are only able to withdraw funds in your local currency (HRK). Any funds withdrawn from your balance in another currency will be converted automatically to HRK.

I am glad I could help you today. I wish you have a good day and I thank you for choosing PayPal.

Yours sincerely,
Eloy
PayPal"

I mislim da se tu ne zna tko pije, a tko placa, jer su mi prvo poslali odgovor na francuskom, a ovo sto sam kopirao je treca poruka koju smo izmijenili, fala bogu na eng .. Bas zato, isam malo pogledat po netu sto ekipa kaze, i nasao link koji potvrdjuje ovo sto su mi frendu omogucili, vidi link otprije 10ak dana

Bas zato, poslao sam im novu poruku da i meni to omoguce, BAR za USD, jer cini se da ti mogu namjestit currency kartice koju si linkao s paypalom, pa ako radis withdrawal u bas toj valuti koju si trazio, ne rade konverziju oni nego banka. Anyhoo, javim se kad dobijem odgovor, jer im nesto serveri ne prosljeduju poruke (baca errore da nije poslano).

12 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
BorgMater kaže...

Ekipa, koristim paypal za prebacivanje USD na svoj kunski racun u PBZu. Kod prebacivanja love, PayPal radi konverziju u kune po dosta nepovoljnom tecaju i gledam kako bih to izbjegao na nacin da mi se na racun uplate USDovi i da banka radi svoju konverziju (ne postoji vise opcija u PayPalu da se odabere navedeno). Zanima me, ako spojim devizni USD racun s PayPalom, hoce li i dalje bit konverzije u kune pa u USDove ili ce PayPal tocan iznos USDa prebacit na devizni ? Hvala unaprijed

 

Ima solucija otvorit besplatno američki bankovni račun na transferwiseu,i dodat ga na PayPal i na njega besplatno prebacivati USD bez konverzije, a uplata sjedne drugi dan. Onda se u aplikaciji obavi konverzija u kune po srednjem tečaju, a podizanje do 1700kn je besplatno na svim bankomatima za osnovni transferwise račun.

12 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Moze li se onda obavit transakcija s transferWisea na tekuci racun u kunama u domacoj banci? Jer ono na sto ja ciljam je povezivanje Revolut kartice s PayPalom. Potom, sve transakcije u dolarima mi se isplacuju na Revolut, a Revolut ima brutalno dobar tecaj za USD (6.973 prema trenutnom gledanju, dok PBZ ima 6,755800 - kupovni tečaj za devize i 6,964742 - rednji tečaj za devize i efektivnu valutu). Nakon toga, isplacujem s Revoluta na tekuci racun konvertirani iznos.

4 godine
protjeran
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Htio bih platiti sa PP na Microsoft Store pa me zanima da li bi prosla transakcija ako adresa na PP nije ista kao na outlook racunu

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Da, ne bi trebalo biti problema.

12 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
BorgMater kaže...
BorgMater kaže...

Prijatelj i ja smo poslali mail da nam prilikom withdrawala nasa lokalna banka (e.g. PBZ) napravi konverziju, a ne PayPal. Prijatelju su se javili i rekli da je moguce, meni jos nista. Cim dobijem odgovor od njih i/ili frend potvrdi da radi, javljam se ovdje :)

Prijatelju je stigao odgovor, no malo cudan - potvrdili su mu da ce mu povlacit sredstva u USDovima kao USDove (a ne radit konverziju u kune) na karticu u kunama. Trebao im je poslati zadnje dvije znamenke kartice i omogucili su mu, pa je isao povuc pare, no mora pricekat da mu sjedne lova jer nije bila instant opcija. Apdejtam cim dobijem odgovo, so stay tuned.

 

NO, ja sam dobio drugaciji odgovor:
"Dear borgmater:

Thank you for contacting PayPal regarding the currency conversion applied when you withdraw money. My name is Eloy and it is my pleasure to assist you today.

You are only able to withdraw funds in your local currency (HRK). Any funds withdrawn from your balance in another currency will be converted automatically to HRK.

I am glad I could help you today. I wish you have a good day and I thank you for choosing PayPal.

Yours sincerely,
Eloy
PayPal"

I mislim da se tu ne zna tko pije, a tko placa, jer su mi prvo poslali odgovor na francuskom, a ovo sto sam kopirao je treca poruka koju smo izmijenili, fala bogu na eng .. Bas zato, isam malo pogledat po netu sto ekipa kaze, i nasao link koji potvrdjuje ovo sto su mi frendu omogucili, vidi link otprije 10ak dana

Bas zato, poslao sam im novu poruku da i meni to omoguce, BAR za USD, jer cini se da ti mogu namjestit currency kartice koju si linkao s paypalom, pa ako radis withdrawal u bas toj valuti koju si trazio, ne rade konverziju oni nego banka. Anyhoo, javim se kad dobijem odgovor, jer im nesto serveri ne prosljeduju poruke (baca errore da nije poslano).

 Dobio sam potvrdnu poruku od PayPala:
"borgmater

 
Thank you for contacting PayPal regarding updating the currency on your card. 
 
I have now updated your card ending with XX69 to USD. 

If you have any further queries, please let us know. 

It is my pleasure to assist you. Thank you for choosing PayPal.

Yours sincerely,
Rafal
 
PayPal"

 

Ova kartica se odnosi na Revolut, isto sam zatrazio i za PBZ tekuci racun, sto mi je takodjer omoguceno. Povukao sam sitni iznos USDa na Revolut koji je naveden kao instant payment, proslo je vec 20 sati i lova jos nije stigla.Trenutno nisam siguran zasto, ali ako ne sjedne do podne, morat cu reagirat kod PayPala. NO! Prijatelju su takodjer omogucili da mu PBZ radi konverziju, i sjela mu je lova. Tecaj koristen je nevjerojatnih 7,17 kn za 1 USD, sto je pobjeda. Eto, kad mi sjedne lova, javim i tecaj koji je koristen na Revolutu, al vjerujem da ce bit dosljedni rateu koju je naveden u aplikaciji. Nadam se da je ovo pomoglo nekome, uzivajte!

12 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Oprosti ako mi je promaklo.

Kolika je provizija za isplatu?

Toliko love ti manje stigne, ili stigne koliko si zatražio, a proviziju uzmu s PayPal računa?

 

Kad će tebi sve raditi, daj još jednom napiši, što kako, što si zatražio, gdje... Itd. Hvala unaprijed :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Imam racun u kunama u PBZu koji je linkan s mojim PayPal racunom. Kad mi netko uplati dolare na PayPal, meni tocno taj iznos dolara sjedne na PayPal. Do sada, ako sam htio prebacit ("withdraw") s PayPala na tu linkanu karticu od PBZa (obicna Visa za tekuci), PayPal bi skuzio da je kartica u kunama te taj tocan iznos dolara bi prvo kod sebe konvertirao u kune i iznos u kunama umanjen za njihov fee (mislim da je nesto sitno, ali pise prilikom prebacivanja love ispod iznosa) prebacio na moju linkanu karticu.

 

Ono sto sam ja zatrazio od njih je da gledaju na moju linkanu karticu od tekuceg kao da je njena glavna valuta u USDovima. Kad/ako je to omoguceno, PayPal ne radi konverziju valute USD->HRK i ne uplacuje HRK iznos umanjen za njihov fee  (fee je neizbjezan), nego uplacuje tocan iznos USD na moju linkanu karticu tekuceg (iznos umanjen za neizbjezan fee) bez svoje konverzije i onda BANKA radi konverziju, za razliku od dosad kad je PayPal to radio. PayPal je imao konverziju 1USD -> 6.5 nesto HRK, a frendu kojem je PayPal omogucio ovo odozgora je PBZ napravio konverziju 1 USD -> 7,17 HRK, sto je ... dosta dobro :D


Kako sam zatrazio ovo? Otisao sam na https://www.paypal.com/us/smarthelp/contact-us, otvara se upozorenje oko Covida, ugasio sam ga i prikazala mi se stranicu na cijem dnu stoji "Email us" gumb. Klik na "Email us" gumb redirekta na "New Message to Customer Service" prozor gdje sam odabrao "Payments", pa "Withdrawing money" pa "How to withdraw money" pa "Continue". Tu se otvara polje za unos teksta, gdje sam opisao sto zelim - naveo zadnje dvije brojke kartice koja je linkana s PayPalom i za koju zelim da se gleda kao USD, te naveo da zelim da se nju chargeaju USDovi, a ne kune. PayPal mi se kroz dvan i pol javio s porukom koju mozete vidjet par postova iznad i to je to. Frendu uspjelo, meni uspjelo, samo eto, ja cekam jos da mi stigne lova na Revolut jer sam uz tekuci, odabrao i Revolut za USDove.

Ak ima jos kaj nejasno, slobodno pingajte.

 

 

EDIT_1: frend - prvi iznos, vec umanjen za neizbjezan withdrawal fee koji je stigao na PBZ racun, drugi iznos je iznos koji mu se pojavio na kartici:

"238,43 USD -> 1710,42 HRK"

 

EDIT_2: Revolut for dummies .. USDovi su prebaceni na USD Revolut dio racuna koji je u sklopu PayPal aplikacije (naknada za 23.52$ je 0.25$ od paypala), doslo je u roku minute samo sto budaletina nije gledala, eh. Konverzija odradjena, tecaj 7.063, lova prebacena na PBZ karticu bez ikakve naknade, ja zadovoljan :) Revolut vlada!

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.4.2020 14:10 (BorgMater).
14 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Ajde hvala, bas korisno! :)
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Hvala legendo! Vrlo detaljno i razumljivo napisano!

Ovo moram pospremiti, sigurno će netko pitati istu stvar.

 

P.S. ako znaš, fee je fiksni ili neki postotak?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
CyberDemonVZ kaže...

Hvala legendo! Vrlo detaljno i razumljivo napisano!

Ovo moram pospremiti, sigurno će netko pitati istu stvar.

 

P.S. ako znaš, fee je fiksni ili neki postotak?

1% (min. 2kn, max. 70kn).

15 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Pozz,

 

dobio sam od prijatelja neke sitne novce na paypal i sad kad hoću claimat taj iznos na svoju Visu piše na kraju da mi kartica ne podržava Instant transfer. Ok, druga opcija mi je transfer to bank account, ali me traži neki routing i account number, a ja pojma nemam gdje naći te podatke. Zna netko gdje se to nalazi ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
luckyluke kaže...

Pozz,

 

dobio sam od prijatelja neke sitne novce na paypal i sad kad hoću claimat taj iznos na svoju Visu piše na kraju da mi kartica ne podržava Instant transfer. Ok, druga opcija mi je transfer to bank account, ali me traži neki routing i account number, a ja pojma nemam gdje naći te podatke. Zna netko gdje se to nalazi ?

 Nemam pojma, al bi ja nam tvom mjestu to pitanje proslijedio banci na mail, možda ti se posreći :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Ljudi, ukratko.. biznis acc, koliko se placa na mj. nivou, ili godisnjem sam taj acc? Pronalazim negdje 30$ mjesecno, jel to istina? Ima li ko od vas biznis acc?

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Dudu kaže...

Ljudi, ukratko.. biznis acc, koliko se placa na mj. nivou, ili godisnjem sam taj acc? Pronalazim negdje 30$ mjesecno, jel to istina? Ima li ko od vas biznis acc?

Ništa se ne plaća, samo naknade na plaćanja i prebacivanje. Sve imaš na paypalovim stranicama.

A uzmu ti 4.5 % na svaku uplatu, i još neki sitan fee na prebacivanje i po njihovom tečaju ide pa i tu nešto izgubiš.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
4 godine
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Ja imam problem s automatskim placanjem preko paypala.

Imao sam neke oglase za tvrtku preko facebooka i instagrama ,uglavnom sam dobivao nekakve kupone za oglase.

Povezao s paypalom cisto da omogucim zaradivanje kupona (kao nagrada/poticaj/mamac ak puno ljudi gleda profil a i naredeno tako da ako ne ugasis oglas i dalje ti skida lovu , a tu im se nalazi zarada).

Nisam imao oglas vec 2 mjeseca ,probudim se jedno jutro i puno mailova od paypala i gmaila i svega zivog kako sam "Sent automatical payment to facebook $5.80".

Od facebooka nikad odgovor dobio nisam na sta je taj novac otisao, svi oglasi deaktivirani, a ljut na paypal sustav jer je placeno bez da me trazilo potvrdu.
Isto tako je moglo biti i 100 dolara i nista ne bi mogao poduzet...
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2020 0:39 (Milki).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Jakovp kaže...
Dudu kaže...

Ljudi, ukratko.. biznis acc, koliko se placa na mj. nivou, ili godisnjem sam taj acc? Pronalazim negdje 30$ mjesecno, jel to istina? Ima li ko od vas biznis acc?

Ništa se ne plaća, samo naknade na plaćanja i prebacivanje. Sve imaš na paypalovim stranicama.

A uzmu ti 4.5 % na svaku uplatu, i još neki sitan fee na prebacivanje i po njihovom tečaju ide pa i tu nešto izgubiš.

 Aj linkaj mi to ako nije problem..

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
14 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Dudu kaže...
Jakovp kaže...
Dudu kaže...

Ljudi, ukratko.. biznis acc, koliko se placa na mj. nivou, ili godisnjem sam taj acc? Pronalazim negdje 30$ mjesecno, jel to istina? Ima li ko od vas biznis acc?

Ništa se ne plaća, samo naknade na plaćanja i prebacivanje. Sve imaš na paypalovim stranicama.

A uzmu ti 4.5 % na svaku uplatu, i još neki sitan fee na prebacivanje i po njihovom tečaju ide pa i tu nešto izgubiš.

 Aj linkaj mi to ako nije problem..

 Tu ti je sve više manje:

 

https://www.paypal.com/hr/webapps/mpp/ua/useragreement-full#exhibit_A

 

https://www.paypal.com/yt/smarthelp/article/what-are-the-fees-for-paypal-accounts-faq690

 

A i govorim iz vlastitog iskustva.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
15 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Pozdrav
Jel mogu prebacit nekom novac na njegov PayPal account i da primatelj onda kasnije taj novac povuče na svoju karticu koja mu je linkana na njegov PayPal account.

U biti htio bi rođaku u at poslati određeni iznos cca 100€, a da ne moram platiti proviziju u banci.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.4.2020 11:31 (sage).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
sage kaže...
Pozdrav
Jel mogu prebacit nekom novac na njegov PayPal account i da primatelj onda kasnije taj novac povuče na svoju karticu koja mu je linkana na njegov PayPal account.

U biti htio bi rođaku u at poslati određeni iznos cca 100€, a da ne mora platiti proviziju u banci.

 Može se.

Ali se bojim da su PayPal provizije više od onih od banke.

I ovisi koju on karticu ima, samo se na neke može prebaciti novac s paypal računa.

 

Radije pogledaj Revolut. Ima tema ovdje na forumu.

Ja ga ne koristim, ali po pozitivnim komentarima, mislim da je to ono što tražiš.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.4.2020 11:34 (CyberDemonVZ).
15 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Ok. Znači i ja i druga osoba kojoj želim poslat novac mora imati revolut. Prebacim novac na svoj revolut account i onda njemu proslijedim. Tako nekako bi vjerujem trebalo funkcionirati. Ne znam, meni je neko na netu rekao da PayPal ne uzima provizije osim ako ne skuže, da se prebacuje novac, ne znam tipa ako su manji iznosi.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
sage kaže...
Pozdrav
Jel mogu prebacit nekom novac na njegov PayPal account i da primatelj onda kasnije taj novac povuče na svoju karticu koja mu je linkana na njegov PayPal account.

U biti htio bi rođaku u at poslati određeni iznos cca 100€, a da ne moram platiti proviziju u banci.

Možeš, ali će rođak platiti postotak prilikom povlačenja s PayPal-a na karticu pa proviziju neće(š) izbjeći.

Ako ti novci nisu trenutno na PayPal-u, bolja opcija ti je Revolut - i ti i rođak otvorite Revolut, prebaciš novce sa svoje banke na Revolut i samo njemu proslijediš (u tom slučaju nema provizije ni u jednom koraku).

Nego, ne bi li bilo logičnije da rođak iz Austrije šalje novce tebi, a ne ti njemu? 

 

EDIT Pretekao me CyberDemonVZ...

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.4.2020 11:39 (kipo).
15 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Hehe 😊
Ma nije gledam neke komponente za pc, malo su jeftinije nego kod nas u hr, pa reko da mi naći način da mu uplatim lovu pa nek kupi i kad bude dolazio u hr nek mi donese.
Ništa pogledati ću taj revolut onda.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.4.2020 11:43 (sage).
16 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Pozdrav, 

ne znam jeli netko možda može pomoći informacijom ali imam specifičan slučaj. 

Preko Paypala je kupljena avio karta za let koji je otkazan u veljači. Agencija se ne javlja na zahtjev za povrat iako je povrat zatražen u roku koji je dozvoljen znači 72 sata prije leta.

Let je otkazan i agencija je zaprimila zahtjev ali prepostavljam da su bankrotirali jer nema ni traga ni glasa od njih vec mjesec i po. Pay pal je kod prijave claima dao odgovor da se claim odbija jer je agencija obavijestila da je uslugu isporučila tj. da je dostavila kartu iako let se nije nikada dogodio. 

Sad kad je došao službeni odgovor Pay pala više ne mogu reklamirati uslugu koja se stvarno nikad nije dogodila jer leta nije bilo. 

Zna li netko ima li još neka opcija unutar Paypala na koju bi mogao poslati i tražiti objašnjenje za odbijanje claima ili možda povrat?

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Pozdrav,

molio bi za pojasnjenje u vezi PayPala. Naručio sam jednoj osobi iz Njemačke mobitel na njegovu adresu u Njemačkoj preko MediaMarkta. Pogriješio sam adresu i sada je se mobitel vratio u skladište i pokrenut je refund proces. Stigao mi je mail gdje vidim +200 eura na activity tabu od MediaMarkta, to također vidim i na PayPalovoj stranici. Zanima me gdje su ti novci i hoce li automatski doci na kreditnu karticu MasterCard ili moram nesto stisnuti da novci sjednu na karticu tj. bankovni racun. Imam mobilno bankarstvo na mobitelu i vidim da novci jos nisu sjeli. Prije nisam imao iskustva s refundima. Unaprijed hvala na odgovorima!

Why?
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Trebalo bi sjesti na karticu kroz tjedan dana, teško je vremenski reći kada točno, može biti i dva tjedna.
3 godine
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Pomoc novi sam korisnik paypal. Rodjak mi je poslao nesto USD, napravio sam verstifikaciju Visa Electronic PBZ paypal svoje odradio skinulo mi 1.95$ i vraceno mi. E sada kada hocu sa paypala prebaciti na PBZ racun odabrem iznos koji zelim prebaciti na Visu i javlja mi Things don't appear to be working right now. Od jucer mi je ta

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Imam biznis račun i dodao sam prije nekoliko dana karticu i autorizirao je normalno. Master od erste banke, račun od firme. Sad se nakupilo novaca u balansu i ne kužim kako prebaciti na račun. Kad odem na bez provizije zbog COVID-19 kaže da ne podržava karticu i onda moram odabrati sa provizijom 1-3 radna dana i stalno me baca na karticu da je linkam. Ja je linkam i sve prihvati ali ništa se dalje ne događa niti išta sjeda na račun. Ima li netko takvih problema?

Ova druga opcija sa bankovnim računom koliko sam skužio funkcioniora samo u USA?

Lp 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Yode kaže...

Imam biznis račun i dodao sam prije nekoliko dana karticu i autorizirao je normalno. Master od erste banke, račun od firme. Sad se nakupilo novaca u balansu i ne kužim kako prebaciti na račun. Kad odem na bez provizije zbog COVID-19 kaže da ne podržava karticu i onda moram odabrati sa provizijom 1-3 radna dana i stalno me baca na karticu da je linkam. Ja je linkam i sve prihvati ali ništa se dalje ne događa niti išta sjeda na račun. Ima li netko takvih problema?

Ova druga opcija sa bankovnim računom koliko sam skužio funkcioniora samo u USA?

Lp 

 Kao prvo nisu sve prijavljene kartice i verificirane za povrat ili za povlaćenje novca sa PayPala , sa nekima možeš samo kupovati. Možda Visa devizna, ja sam imao Master Card Go Zaba i Visu Electron deviznu i primao sam na nju ali bila je provizija za povlaćenje novca na nju.

Za US bank nema fee ako prebacuješ samo u dolare, ali mislim za povlaćenje novca u tvoj Erste bankovni račun može ali ti PayPal pretvara valutu i uzima proviziju.

Moraš zamoliti PayPal da ti omoguće da ti radi tvoja banka konverziju valute.

"Just A Dream ".
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice