PayPal - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 1.432
|
čitano: 842.179
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
sve kaže...

A na koji nacin da prebacim na balance?

 Ne možeš to, jedino da ti netko drugi prebaci s njegovog paypala ili ti pošalje novac preko paypala koji će mu skinuti s kartice.

Svi smo mi Mentalist.
7 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Pozdrav svima,

 

početkom prošle godine sam otvorila PayPal račun za firmu, i 21.12. sam primila prvu uplatu. Račun je povezan sa poslovnom VISA electron karticom Zagrebačke banke. Iznos koji sam primila 21.12. i dalje stoji na PayPal-u i nije prebačen na karticu. Da li netko zna u čemu bi mogao biti problem? Ako sama povučem novce na karticu, bojim se da će mi naplatiti fee. 

Uskoro ćemo povezati Paypal sa našim webshop-om, pa će uplate biti učestale (nadam se). Može li mi netko preporučiti ažurirani članak o knjiženju i fakturiranju uplata koje primimo preko PayPal-a? 

Unaprijed zahvaljujem na pomoći

 
0 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Koliko ja znam za HR su ujinuli automatsko povlacenje na karticu pa ces morati ti povuci i platiti proviziju...

7 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Hvala na odgovoru. Pisala sam na help centar PayPal-a, pa napišem što sam saznala čim mi odgovore

13 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Engie kaže...

Hvala na odgovoru. Pisala sam na help centar PayPal-a, pa napišem što sam saznala čim mi odgovore

 Hvala! To će biti jako korisne informacije. Kod nas se užasno teško pronalazite tekstovi o PayPal-u.

I javi ako pronađeš kakav tekst o tome na internetu.

Hvala unaprijed.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Engie kaže...

Hvala na odgovoru. Pisala sam na help centar PayPal-a, pa napišem što sam saznala čim mi odgovore

 To je bilo potpuno nepotrebno, gnjavite ljude i onda imaju manje vremena za odgovoriti na legit pitanja.

 

Već je milijardu puta na temi napisao da je paypal ukinuo automatsko povlačenje na račun, i to u trenutku kad je omogućio paypal balance za HR.  Dakle svaki put moraš povući pare ručno kada to želiš, i platiti 5 dolara. Ako ti se to ne sviđa ne moraš koristiti paypal.

Svi smo mi Mentalist.
7 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Da li moze da se sa tekuceg racuna prebaci na paypal
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Procitaj FAQ....

8 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Ne,a i ne koristi se balance vise na paypalu nego samo prebaci paypal sa kartice dalje
Potpis
7 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Jakovp kaže...

 To je bilo potpuno nepotrebno, gnjavite ljude i onda imaju manje vremena za odgovoriti na legit pitanja.

 

Već je milijardu puta na temi napisao da je paypal ukinuo automatsko povlačenje na račun, i to u trenutku kad je omogućio paypal balance za HR.  Dakle svaki put moraš povući pare ručno kada to želiš, i platiti 5 dolara. Ako ti se to ne sviđa ne moraš koristiti paypal.

 

Istina, ja očito nisam dovoljno kopala i nisam našla tu informaciju. Znači u HR se može samo ručno povlačiti lova.

Postoje li negdje na netu ažurni podaci vezani uz pravna i knjigovodstvena pravila oko Paypal-a u Hrvatskoj?

14 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Engie kaže...
Jakovp kaže...

 To je bilo potpuno nepotrebno, gnjavite ljude i onda imaju manje vremena za odgovoriti na legit pitanja.

 

Već je milijardu puta na temi napisao da je paypal ukinuo automatsko povlačenje na račun, i to u trenutku kad je omogućio paypal balance za HR.  Dakle svaki put moraš povući pare ručno kada to želiš, i platiti 5 dolara. Ako ti se to ne sviđa ne moraš koristiti paypal.

 

Istina, ja očito nisam dovoljno kopala i nisam našla tu informaciju. Znači u HR se može samo ručno povlačiti lova.

Postoje li negdje na netu ažurni podaci vezani uz pravna i knjigovodstvena pravila oko Paypal-a u Hrvatskoj?

 Ja nisam uspio naći, samo iskustva ljudi.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/internet/placanje-poreza-internet-zaradu/213688.aspx

 

Negdje u ovoj temi, pročitaj sve, nije velika.

13 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Pozdrav ljudi, 

evo danas bio u zurbi i stize mi mail da mi je netko iz jakarta,indonesia upao na paypal racun.

ja u zurbi nisam ni obracao paznju upisem lozinku i sifru mail je od exchange.paypal@summary.com i bacilo mi je nekakav formular koji nisam na kraju ispunio.

kada sam doso na racunalo bacilo mi je Pred vama je obmanjujuća web-lokacija od google-a.

odmah sam isao promjeniti sifru,zanima me dali je to sve sta sam trebao napravit, te dali ja mogu nekako provjerit dali je sta ucinjeno jer na paypalu mi nista ne pise.

Hvala

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
pas101 kaže...

Pozdrav ljudi, 

evo danas bio u zurbi i stize mi mail da mi je netko iz jakarta,indonesia upao na paypal racun.

ja u zurbi nisam ni obracao paznju upisem lozinku i sifru mail je od exchange.paypal@summary.com i bacilo mi je nekakav formular koji nisam na kraju ispunio.

kada sam doso na racunalo bacilo mi je Pred vama je obmanjujuća web-lokacija od google-a.

odmah sam isao promjeniti sifru,zanima me dali je to sve sta sam trebao napravit, te dali ja mogu nekako provjerit dali je sta ucinjeno jer na paypalu mi nista ne pise.

Hvala

 

 

Nadam se da shvaćaš kakvu si notornu glupost napravio lol

 

Iskreno ne znam koje bi mogle biti posljedice, ako si na vrijeme promjenio i ne fali ti para, tj nisu napravljene neke čudne transakcije...  Valjda nije ništa. Pomno prati stanje računa.

13 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

je svjestan sam inace pazin al kazem ti bio u zurbi,ali cudi me kako mi safari nista nije bacio na mobitelu.

Nepaznja desi se.Ima ko kakav dodatni savjet,treba li se obratit nekom i slicno?

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
pas101 kaže...

je svjestan sam inace pazin al kazem ti bio u zurbi,ali cudi me kako mi safari nista nije bacio na mobitelu.

Nepaznja desi se.Ima ko kakav dodatni savjet,treba li se obratit nekom i slicno?

 

 Ne znam bi li ti se bilo pametno javiti paypalu, malo proguglaj mogu li oni napraviti šta u vezi toga.

8 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Pokušavam kreirati personall paypal acc i nikako mi ne želi prihvatiti broj mobitela. Kaže da broj ne smije počinjati sa 0. I što sad? kao zemlju sam odabrao Hrvatsku i stave mi +385 pozivni. Ako utipkam broj mobitela bez početne 0, hoće li mi moči poslati taj verifikacijski kod za potvrdu unesenog broja?

Dux Croatorum
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
DuxCro kaže...

Pokušavam kreirati personall paypal acc i nikako mi ne želi prihvatiti broj mobitela. Kaže da broj ne smije počinjati sa 0. I što sad? kao zemlju sam odabrao Hrvatsku i stave mi +385 pozivni. Ako utipkam broj mobitela bez početne 0, hoće li mi moči poslati taj verifikacijski kod za potvrdu unesenog broja?

 Bez 0 i moras upisat :)

Potpis
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Kao sto mu i pise ;)

8 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Bok, ljudi :) Malo prolazim kroz temu, al baš ne pronalazim odgovore, a neke su se stvari koliko vidim i promjenile, jel moguće izbjeći možda nekako plaćanje od 30 kuna za povlačenje novaca na karticu? Hvala :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
daniel2809 kaže...

Bok, ljudi :) Malo prolazim kroz temu, al baš ne pronalazim odgovore, a neke su se stvari koliko vidim i promjenile, jel moguće izbjeći možda nekako plaćanje od 30 kuna za povlačenje novaca na karticu? Hvala :)

 Prije je bilo da prvoga ili drugoga u mjesecu automatski prebaci na karticu, sada ne znam da li je i dalje tako. 

8 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

A da, gore se spominje da to više nije tako nažalost. Osim toga, ako se novci prebacuju na moj tekući račun (možda oko 1000 kuna) zna li netko ako bi me netko iz porezne mogao skužiti i da platim porez?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Ne mozes izbjeci placanje naknade, i ne mogu ti oporezovati 1000 kn.
8 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Hvala ti :)

 

Jel još netko ima problema sa otvaranjem paypala? Cijelo jutro mi ne otvara stranicu, piše "Access denied", a na aplikaciji se pojavljuje greška.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

meni radi normalno...

9 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Probaj cookiese obrisat, tak meni nije otvaralo ebay dok god nisam malo očistio chrome, nekih 12gb smeća :D
8 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Haha :D Evo, našao sam uzrok, ne želi me spojit s nijednog uređaja koji mi je povezan na wifi u kući. Kad se odspojim i koristim internet u tarifi na mobielu radi normalno. Spojim se, refresham stranicu i dođe "Access denied". Do neki dan je radilo normalno, ima ko kakve savjete?

14 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

imam pitanje, dogovaram se sa jednim covjekom da mu prodam mobitel i jedini nacin koji mi moze platit je u dolarima na paypal racun. Zanima me kako to sve fukncionira, jer ne zelim da me nekako prevari. Nakon koliko mi sjedne na racun nakon sto on posalje te novce? jer naci cemo se uzivo

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Nista zaboravi na to. Ako je iz hr neka ti uplati na racun ili cash.
14 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Pozdrav

 

otvorio sam poslovni paypal kojem sam dodao mastercard debit karticu od RBA koja glasi na firmu

 

sada sam zelio uplaceno na paypal prebaciti na racun firme ali nije moguce prebaciti na karticu kao kad imas privatni paypal

 

kod dodavanja racuna samo mogu upisati USA racun znaci neki racun koji je u americi

 

sta sada vec sam izdao racune gdje stoji nacin placanja paypal i sada tu lovu nemogu na racun firme...

 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Mozes povući samo na VISu. Dodaj poslovnu VISA karticu pa ces moci....
Ni kao privatno nisi mogao povuci na master
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice