Opera Problem

poruka: 73
|
čitano: 18.366
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Opera Problem

Ovako ovo me već jako dugo živcira kod opere.Kada npr.kliknem 2 puta lijevi klikni na neku rijec pokaze mi se meni kao kada jednom kliknem desni klik.Kako to riješiti?

 

Ako i dalje ne razumijete što sam vam htio reći objasnit u vam

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Opera Problem

Bump!!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Opera Problem

.

 
4 0 hvala 2
13 godina
offline
Opera Problem

kod mene nema kvacice i na operi 11.10 nema to  pise nes drugo

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Opera Problem

CTRL+F12 > Alatne trake

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Opera Problem

aha hvala puno

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Opera Problem
Marko :D kaže...

kod mene nema kvacice i na operi 11.10 nema to  pise nes drugo

Ovo je opera 11.10

13 godina
offline
Opera Problem

Aha,pa evo hvala puno slozio sam :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Opera Problem

Opera ne učitava "meny proizvoda" na ADM stranici.Jel' netko zna riješenje . Hvala

zozo
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Opera Problem

Probaj sa Google Chromeom

 
0 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Opera Problem
zozo 957 kaže...

Opera ne učitava "meny proizvoda" na ADM stranici.Jel' netko zna riješenje . Hvala

iako je post star 4 dana, riješenje ti je maskiranje ADM u FF. Desni klik na ADM-ovu stranicu, klikni "Edit Site Preferences" pa Network, zatim pod Browser Identification odaberi "Mask As Firefox". Refreshaj stranicu, i to je to!

 

 

 

 

Imaš i zgodnu ekstenziju za maskiranje problematičnih web stranica, samo jednim klikom maskiraš. AntiBrowsniffer 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2011 13:18 (Cevi).
13 godina
neaktivan
offline
Opera Problem

Evo malo iskustva; postavio sam vec temu OPERA problem s "map.hak.hr".

 

Naime, ni OPERA 11.10 ni 11.50 ne mogu ucitati tu stranicu. Najbolja verzija OPERE koju koristim je 11.00. Mozda je to uzrok problema i sa AMD menu-em. U ovom mom slucaju nikakvo maskiranje nije pomoglo. :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Opera Problem
R2R kaže...

Evo malo iskustva; postavio sam vec temu OPERA problem s "map.hak.hr".

 

Naime, ni OPERA 11.10 ni 11.50 ne mogu ucitati tu stranicu. Najbolja verzija OPERE koju koristim je 11.00. Mozda je to uzrok problema i sa AMD menu-em. U ovom mom slucaju nikakvo maskiranje nije pomoglo. :(

Meni uredno otvara:

opera 11.10

 

  EDIT: Možda ti je javascipt isključen, ili neka ekstenzija radi problem? 

sa ukljucenim javascriptom sa ukljucenim javascriptom
sa iskljucenim javascriptom sa iskljucenim javascriptom
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.5.2011 22:31 (Cevi).
14 godina
neaktivan
offline
Opera Problem

Evo kako ćeš vidjeti dali neka ekstenzija radi problem. Prvo isključi javascript, stisni F12 i makni kvačicu sa Enable javascript (ako nema kvačice znači da je već isključena, pa je ukljući, odi na map.hak.hr i vidi jeli učitava mapu) , zatim restartaj Operu, sada uključi javascript, odi na map.hak.hr i vidi jel radi

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Opera Problem

Da, ali pokusaj ukucati adresu u trazilicu.   {#}

 

  Ups, previse poruka u kratkom vremenu. Dobro, pokusati cu to s javascriptom. Javim kako je ispalo. Hvala!  {#}

 

Evo isprobao i...nazalost nije to. {#}

 

I dalje s OPEROM 11.10 (a ni sa 11.50) ne mogu aktivirati kartu. Naime, karta se pojavi, ali kad pokusam ukucati adresu u trazilicu - ode u sivi HAK ekran. I ostane tamo.  {#}

 

Zadnja verzija na kojoj sve funkcionira je 11.00. Sve vise od toga su u banani.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.5.2011 22:50 (R2R).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Opera Problem
R2R kaže...

Da, ali pokusaj ukucati adresu u trazilicu.   {#}

 

  Ups, previse poruka u kratkom vremenu. Dobro, pokusati cu to s javascriptom. Javim kako je ispalo. Hvala!  {#}

u jbt, nisam to skužio

13 godina
neaktivan
offline
Re: Opera Problem

Eto...ako uspijes pronaci u cem je problem - ceka pivica na originalnoj temi. Svakak cast na ovim savjetima gore. Hvala. Steta jedino sto ne rade, ali - namjera je bitna. Thanx.{#}

14 godina
neaktivan
offline
Opera Problem

kako posložiti da mi opera klasično otvara stranicu t-mobile,kad se ulogujem,otvara mi ovako:

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Opera Problem
zorzino kaže...

kako posložiti da mi opera klasično otvara stranicu t-mobile,kad se ulogujem,otvara mi ovako:

mislim da ti je rješenje na gornjem postu, pa probaj: http://www.bug.hr/forum/post/internet/opera-problem/1910440.aspx

14 godina
neaktivan
offline
Opera Problem

riješeno,hvala{#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Strpljen - Spasen

Evo, nakon malo strpljivog cekanja, good ole O'prah, se dogegala i do verzije 11.61. Mapa na HAK-ovim stranicama radi bez problema, a i neke sitnice koje bas ne koristim su poboljsane.

 

Na svoju sramotu, pokusao sam pronaci dostojnu zamjenu u Mozzila Firefox-u i mogu reci da je to bila LOSA ODLUKA!

Zaista bug-ovit browser, a problem s plug-in containerom je naprosto - KATASTROFA. Pravi pravcati bloatware.   Strava i uzas. Poluproizvod.

 

Drago mi je da su stvari u Operi poboljsane (i problemcici kao npr. s mapom u HAK-web-u - otklonjeni).

 

Zakon Browser. Obozavam stvari koje funkcioniraju iz prve (koje ne treba doradjivati, nadogradjivati ili podesavati pomocu on-line manuala 3 dana nakon instalacije).

 

GO O'prah! {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Strpljen - Spasen
R2R kaže...

Zaista bug-ovit browser, a problem s plug-in containerom je naprosto - KATASTROFA. Pravi pravcati bloatware.   Strava i uzas. Poluproizvod.

 

slažem se za ovo,ja sam ga jednostavno ugasio,nikad mi se nije firefox srušio u flashu,to je smislio neki budalaš{#}

11 godina
neaktivan
offline
Opera Problem

Imam problem s certifikatom. Točnije, radi se o e-zaba USB key prijavi koja preko Opere nikako ne funkcionira. Skinula sam certifikat sa stranica zabe, ali situacija je i dalje ovakva:

   

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Opera Problem

Molim za pomoc 

 

Browser Operu ne mogu nikako da otvorim. Sve sam pokusao , restartovao racunar, reinstalirao operu, zatim skenirao racunar i nista.. 

 

opera mi se otvori na 1 sekundi i pri tome odmah zatvori a zatim mi izbaci ovaj prozor http://i.imm.io/UXoS.jpeg kliknem na ovo posalji izvjestaj ali mi nista ne pomogne. Ponovo me izbaci iz opere.. Nekad mi se pojavljuje i ovaj prozorcic http://i.imm.io/UXoY.jpeg Stvarno ne znam sto treba ovdje i kako da je reinstaliram.. Sto je najgore bojim se da sam sve pohranjenje zaporke izgubio kao i bookmarke  

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2013 20:05 (sp3).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Opera Problem
sp3 kaže...

Molim za pomoc

 

Browser Operu ne mogu nikako da otvorim. Sve sam pokusao , restartovao racunar, reinstalirao operu, zatim skenirao racunar i nista..

 

opera mi se otvori na 1 sekundi i pri tome odmah zatvori a zatim mi izbaci ovaj prozor  http://i.imm.io/UXoS.jpeg  kliknem na ovo posalji izvjestaj ali mi nista ne pomogne. Ponovo me izbaci iz opere.. Nekad mi se pojavljuje i ovaj prozorcic  http://i.imm.io/UXoY.jpeg  Stvarno ne znam sto treba ovdje i kako da je reinstaliram.. Sto je najgore bojim se da sam sve pohranjenje zaporke izgubio kao i bookmarke 

 

Radi se o nekom problemu sa Operom 12.13, trenutno rijesenje je da vratis na Operu 12.12.

Imao sam isti problem i tako ga rijesio dok oni ne izdaju zakrpu.

 

Nisi nista izgubio, svi tvoji podaci su na sigurnom. Nalaze se u Users direktoriju pod tvojim usernameom, pa LocalRoam>Opera...

Samo instaliraj 12.12 preko 12.13, i rijesio si problem.

 

Pozdrav

 

15 godina
offline
Re: Opera Problem
sp3 kaže...

Molim za pomoc

 

Browser Operu ne mogu nikako da otvorim. Sve sam pokusao , restartovao racunar, reinstalirao operu, zatim skenirao racunar i nista..

 

opera mi se otvori na 1 sekundi i pri tome odmah zatvori a zatim mi izbaci ovaj prozor  http://i.imm.io/UXoS.jpeg  kliknem na ovo posalji izvjestaj ali mi nista ne pomogne. Ponovo me izbaci iz opere.. Nekad mi se pojavljuje i ovaj prozorcic  http://i.imm.io/UXoY.jpeg  Stvarno ne znam sto treba ovdje i kako da je reinstaliram.. Sto je najgore bojim se da sam sve pohranjenje zaporke izgubio kao i bookmarke 

  Kad ti se pojavi ovaj drugi prozor, otvori task manager, pronađi opera.exe i ubij ga. Ako želiš izvući zaporke pokušaj s OperaPassView, a bookmarke lako importaš u drugi browser direktno iz njega, možeš ih i sinkronizirati sa Opera link, pa su ti bookmarci, notes-i, zaporke i sve ostalo dostupni u svim verzijama Opere, čak i na mobilnim uređajima. Preporučam da ih tako sinkroniziraš pa napraviš čistu instalaciju. Prvo ju obriši s alatom poput GeekUninstallera, a zatim friško instaliraš, prijaviš se u Opera link i voila, sve je opet tu.

edit: Red_Guy ja koristim Operu 12.13 i niti jednom mi se nije ovako rušila, nemam nikakvih problema s njom.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2013 20:15 (mind_challenge).
11 godina
neaktivan
offline
Opera Problem

Hvala ti. {#} Vratio sam se na 12.12 i radi. Sve je na mjestu {#}

 

btw. U task menager sam ubijao to opera.exe ali opet nije radilo ova najnovija verzija. Garant je do njih, e sad ne znam kako ti nisi imao ovih problema

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2013 20:20 (sp3).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Opera Problem

Ako deinstalira sve kako si mu naveo, mozda izbrise svoje bookmarke i passworde.

Neznam dali taj deinstaler brise sta u User direktoriju, ali uopce nema potrebe za time, nek samo stavi 12.12 i gotovo.

 

Nisam ni ja imao problema s njim do prije sat vremena, doduse izasla je ima par dana pa nije bas da mozemo govoriti o nekoj dugom periodu testiranja.

Uglavnom taj problem se javio kod dosta ljudi, vidim da po Opera forumu ljudi masovno prijavljuju upravo te simptome.

Tako da bi update moga vrlo skoro.

 

16 godina
offline
Re: Opera Problem
sp3 kaže...

Hvala ti. {#}  Vratio sam se na 12.12 i radi. Sve je na mjestu  {#}

 

Nema na cemu. :)

 

I kliknes dole u dnu poruke Hvala   ;)

15 godina
offline
Re: Opera Problem
sp3 kaže...

Hvala ti. {#}  Vratio sam se na 12.12 i radi. Sve je na mjestu  {#}

 

btw. U task menager sam ubijao to opera.exe ali opet nije radilo ova najnovija verzija. Garant je do njih, e sad ne znam kako ti nisi imao ovih problema

  Ja sam izgleda imun na probleme. Koristim Operu skoro 10 godina. Probavao sam prealpha, alpha, beta i next verzije, jako rijetko sam imao problema koji bi ju učinili neupotrebljivom ili zahtjevali da ju reinstaliram ili tako nešto.{#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2013 20:23 (mind_challenge).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice