NetFlix mi je proradio

poruka: 146
|
čitano: 93.716
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Re: NetFlix mi je proradio
maxy0 kaže...

instalirao sam na google chrome hola! addon i proradio mi je netflix, otiso sam na speedtest i brzina mi je ostala ista 4.5mbps.
sad me zanima jel cu se moc registrirat, kako to ide? jel ce skuzit da sam iz hrvatske preko kartice i jel mogu to zaobići? jel dosta 4.5mbps za gledanje hd-a? 

Prvo ovo napravi. Skini i instaliraj http://www.hotspotshield.com/, najbolji vpn program. Max brzina downloada 22 Mbps.

1 Month - $4.99 te košta. Pokreni program, izaberi us server.

Regaj se na Netflix sa pravim mailom. Koristi kreditnu karticu ili neku koja moze plačat preko neta. Ništa oni neće skužit. Prvi mjesec ti je gratis.

B-A-R-C-A
14 godina
offline
Re: NetFlix mi je proradio
iNo_bhf kaže...
maxy0 kaže...

instalirao sam na google chrome hola! addon i proradio mi je netflix, otiso sam na speedtest i brzina mi je ostala ista 4.5mbps.
sad me zanima jel cu se moc registrirat, kako to ide? jel ce skuzit da sam iz hrvatske preko kartice i jel mogu to zaobići? jel dosta 4.5mbps za gledanje hd-a? 

Prvo ovo napravi. Skini i instaliraj http://www.hotspotshield.com/, najbolji vpn program. Max brzina downloada 22 Mbps.

1 Month - $4.99 te košta. Pokreni program, izaberi us server.

Regaj se na Netflix sa pravim mailom. Koristi kreditnu karticu ili neku koja moze plačat preko neta. Ništa oni neće skužit. Prvi mjesec ti je gratis.

vidim imaju i free donwload... sta je losije na free od premiuma? na hola! imam 4h besplatno sto mi je cisto dosta ja mislim a brzina je isto u mom dometu

14 godina
protjeran
offline
Re: NetFlix mi je proradio
maxy0 kaže...
iNo_bhf kaže...
maxy0 kaže...

instalirao sam na google chrome hola! addon i proradio mi je netflix, otiso sam na speedtest i brzina mi je ostala ista 4.5mbps.
sad me zanima jel cu se moc registrirat, kako to ide? jel ce skuzit da sam iz hrvatske preko kartice i jel mogu to zaobići? jel dosta 4.5mbps za gledanje hd-a? 

Prvo ovo napravi. Skini i instaliraj http://www.hotspotshield.com/, najbolji vpn program. Max brzina downloada 22 Mbps.

1 Month - $4.99 te košta. Pokreni program, izaberi us server.

Regaj se na Netflix sa pravim mailom. Koristi kreditnu karticu ili neku koja moze plačat preko neta. Ništa oni neće skužit. Prvi mjesec ti je gratis.

vidim imaju i free donwload... sta je losije na free od premiuma? na hola! imam 4h besplatno sto mi je cisto dosta ja mislim a brzina je isto u mom dometu

Na Netflixu imas cijeli mjesec besplatno, samo moras karticu upisat.

B-A-R-C-A
14 godina
offline
NetFlix mi je proradio

Ma ne. Mislio sam na ovaj vpn program sta si linko.. Sta on nudi za free jer ovaj moj hola! Nudi gotovo isto sta ima i u premiumu, al samo 4h dnevno koristenja..

I da, nakon mjesec dana mogu normalno prekinuti tu pretplatu na netflix?

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.1.2014 18:45 (maxy0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: NetFlix mi je proradio
maxy0 kaže...

Ma ne. Mislio sam na ovaj vpn program sta si linko.. Sta on nudi za free jer ovaj moj hola! Nudi gotovo isto sta ima i u premiumu, al samo 4h dnevno koristenja..

I da, nakon mjesec dana mogu normalno prekinuti tu pretplatu na netflix?

4h? Jako si ograničen. Možeš i ovaj vpn koristit free, ali onda reklame smetaju. Možeš prekinuti odmah kada se regaš, i imaš cijeli mjesec free.

B-A-R-C-A
12 godina
offline
NetFlix mi je proradio

Koliko brzo dolaze serije, odnosno nove epizode istih na Netflix?

WordPress ❤
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.1.2014 20:49 (OriginalEXE).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: NetFlix mi je proradio
OriginalEXE kaže...

Koliko brzo dolaze serije, odnosno nove epizode istih na Netflix?

Ovisi, mjesec dana od premijere. Nekad i dulje.

B-A-R-C-A
10 godina
protjeran
offline
Re: NetFlix mi je proradio

Ima li ovaj novi hobbit 2013?

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.1.2014 21:07 (GTXGamer).
14 godina
offline
Re: NetFlix mi je proradio
iNo_bhf kaže...
OriginalEXE kaže...

Koliko brzo dolaze serije, odnosno nove epizode istih na Netflix?

Ovisi, mjesec dana od premijere. Nekad i dulje.

epizoda koja izade na tv tamo ovdje dode tek za mjesec dana? preloše
kako je situacija s filmovima, koliko kasne za torrentima?

12 godina
offline
NetFlix mi je proradio

A evo pretplatio se i ja, uzeo vpn na godinu dana ovdje: http://www.hotspotshield.com/ i za sad mi se Netflix cini super, nadam se da sam se konacno rijesio potrebe za torrentiranjem, time will tell.

WordPress ❤
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NetFlix mi je proradio
OriginalEXE kaže...

A evo pretplatio se i ja, uzeo vpn na godinu dana ovdje: http://www.hotspotshield.com/ i za sad mi se Netflix cini super, nadam se da sam se konacno rijesio potrebe za torrentiranjem, time will tell.

aj provjeri ako nije tesko jel ima ovih najnovijih filmova koji su već izašli na torrentima.

14 godina
protjeran
offline
Re: NetFlix mi je proradio
Nemos tako gledati. Ako si teski pirat onda NF nije za tebe.
B-A-R-C-A
12 godina
offline
Re: NetFlix mi je proradio
maxy0 kaže...
OriginalEXE kaže...

A evo pretplatio se i ja, uzeo vpn na godinu dana ovdje: http://www.hotspotshield.com/ i za sad mi se Netflix cini super, nadam se da sam se konacno rijesio potrebe za torrentiranjem, time will tell.

aj provjeri ako nije tesko jel ima ovih najnovijih filmova koji su već izašli na torrentima.

Nema ne, ali ima jako puno sadrzaja, i sve ti je na jednom mjestu i dostupno odmah, tako da se po meni isplati.

WordPress ❤
12 godina
offline
NetFlix mi je proradio

đizs koja lista filmova, taj servis nema konkurencije

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NetFlix mi je proradio

Pozdrav i molim za pomoć vezano za temu.

Situacija kod mene doma: Brzina mi je 5/0,5  (mjereno sinoć koristeći mob i android aplikaciju speedtest, wireless), imam i WDTVLive koji ima netflix app. Volio bih pokušati (znači nekakav trial prije nego vidim dal mi paše, nema trzanja i to) koristiti NF na WDTVLive pa ako može neko da mi napiše postupak koji bi slijedio. Također imam i 2 pitanja:

- ako bi promjenio DNS samo na WDTVLive-u ostali uređaji koji se spajaju na internet preko rutera bi trebali raditi bez promjene? 

- imam i iPad pa kad je WDTVLive zauzet (klinci gledaju crtiće) eventualno bi njega koristio za gledanje NF sadržaja. E sad WD ima aplikaciju ('Remote' nešto) s kojom mogu pristupati WDTVLive-u samo me brine da li bi onda bilo trzanja (WDTVLive bi multitaskao 2 posla, crtiće i NF)?

 

Ako netko ima iskustva sa gore navedenim bio bi zahvalan kad bi ih podjelio sa mnom/nama.

Unaprijed se zahvaljujem. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NetFlix mi je proradio

Jel se mogu kako ubacit titlovi na Netflix?

You are wrong, fucked, and overrated and I think am gonna be sick of your fall!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NetFlix mi je proradio
bruno03 kaže...

Jel se mogu kako ubacit titlovi na Netflix?

Ne, mogao bi mozda koristitit neki subtitle player (znam da postoje takve stvari) ali rucno ne mozes ubacivati titlove u njihov player.

WordPress ❤
10 godina
protjeran
offline
Re: NetFlix mi je proradio

I koliko  najmanje mjesečno ispadne da gledate filmove na netflixu? 100kn?

14 godina
offline
Re: NetFlix mi je proradio
GTXGamer kaže...

I koliko  najmanje mjesečno ispadne da gledate filmove na netflixu? 100kn?

8 dolara za Netflix i 5 dolara za vpn.

PUTA MADRID
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.1.2014 15:26 (x18x05x).
12 godina
offline
Re: NetFlix mi je proradio
GTXGamer kaže...

I koliko  najmanje mjesečno ispadne da gledate filmove na netflixu? 100kn?

Uzmes vpn na godinu dana, to te dodje oko 200kn, i onda samo netflix placas mjesecno oko 55kn.

 

Po toj racunici, godisnje te ispadne oko 860kn. Prvi mjesec Netflixa ti je besplatan, ja sam za sada prezadovoljan.

WordPress ❤
14 godina
offline
NetFlix mi je proradio

U kojoj rezoluciji se streamaju filmovi koliko otprilike teži jedan stremani film?

You are wrong, fucked, and overrated and I think am gonna be sick of your fall!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NetFlix mi je proradio
bruno03 kaže...

U kojoj rezoluciji se streamaju filmovi koliko otprilike teži jedan stremani film?

Hmm nisam siguran, do sada sam gledao samo serije i jedna epizoda od 20-ak minuta mi uzme otprilike 400mb ako sam dobro racunao, mogu ti potvrditi veceras.

 

Sto se rezolucije (kvalitete) tice, ista se automatski prilagodi tvojoj brzini interneta, a mozes i sam forsirati hd stream. Kvaliteta je po meni odlicna (govori netko tko je uvijek gledao minimalno 720p).

WordPress ❤
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.1.2014 17:29 (OriginalEXE).
10 godina
offline
Re: NetFlix mi je proradio
OriginalEXE kaže...
bruno03 kaže...

Jel se mogu kako ubacit titlovi na Netflix?

Ne, mogao bi mozda koristitit neki subtitle player (znam da postoje takve stvari) ali rucno ne mozes ubacivati titlove u njihov player.

 

Što se tiče titlova, naao sam stranicu gdje su uspjeli stavit titlove ovom metodom pa neka netko proba ako može, po meni je logično da se može stavit titl:

http://emladenov.wordpress.com/2011/10/16/how-to-add-subtitles-to-movies-streamed-in-netflix/

 

 

 

Baš ja razmišljam dal da uzmem neki usb android tv player i netflix probam, ima li netko takvu soluciju i koji usb tv koristi?

E sad mene zanima nešto, dakle kad se preko toga streama video, pretpostavljam da je internet (recimo dok se gleda film, stara ode na internet i surfa) usporen jel?

Uglavnom sam čitao da su ljudi fakat zadovoljni pa bih probao, po meni je to bagatela....samo bih ja onau US verziju sa svim živim serijama i programima.

10 godina
protjeran
offline
NetFlix mi je proradio

Koliko treba jednom AAA naslovu filmskog hita da iz kina dođe na netflix? Recimo naprimjer evo blockbusteru tipa Avengersi i slično? Također kako stoje sa serijama?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NetFlix mi je proradio
Reanimator kaže...

Koliko treba jednom AAA naslovu filmskog hita da iz kina dođe na netflix? Recimo naprimjer evo blockbusteru tipa Avengersi i slično? Također kako stoje sa serijama?

Treba dosta,serijama manje a filmovima dosta vise. Serija ima toliko da ih ne stignes sve u jednom zivotu pogledati :)

WordPress ❤
14 godina
offline
Re: NetFlix mi je proradio

Nemogu nać Netflix app u Windwos Store-u. Kako to riješiti?

Zarada klikanjem http://bettingev.wix.com/neobuxiprobux
12 godina
offline
Re: NetFlix mi je proradio
x18x05x kaže...

Nemogu nać Netflix app u Windwos Store-u. Kako to riješiti?

To je i meni bio problem na Androidu, pa sam morao skinuti aplikaciju sa strane. nisam siguran da li se i za WP moze isto napraviti.

WordPress ❤
14 godina
offline
Re: NetFlix mi je proradio
Za Windows 8.1 mi treba. Na mobitelu to radi savrseno.
Zarada klikanjem http://bettingev.wix.com/neobuxiprobux
12 godina
offline
Re: NetFlix mi je proradio
x18x05x kaže...
Za Windows 8.1 mi treba. Na mobitelu to radi savrseno.

Aha, krivo sam skuzio.

 

Onda neznam, nisam probao skinuti app za desktop posto mi je gledanje u browseru sasvim zadovoljavajuce.

WordPress ❤
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.3.2014 14:37 (OriginalEXE).
14 godina
offline
Re: NetFlix mi je proradio

Meni to nije dovoljno. Aplikacija za Windowse je vrh, samo neznam zbog čega je nemogu naći na Store-u.

Zarada klikanjem http://bettingev.wix.com/neobuxiprobux
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice