Facebook problem

poruka: 47
|
čitano: 24.522
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Facebook problem

e ljudi imam problem danas do nekih 15 h i 45 min bio sam na faceu JA......sad mi došla ujna i rekla kao što prostačim.....a komp mi nije bio čak ni upaljen....znači jedno je da mi je netko upao na face....e sad kak da to ja riješim??? molim pomoć.......trebam li ja to javit administratorima???? pomoć još jednom.....i još nešto ne mogu ni ući ni na face ni na gmail koji mi je e-mail od Facea.......pomoć još jednom......hvala

the PeRo
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Facebook problem

Osmijeh..to s ujnom ne znam,jesi probao obrisati cache i cookies..pa se onda logirati ponovno..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook problem

ma kakvi nije u tome stvar....netko mi je provalio......probao sam to.....

the PeRo
15 godina
neaktivan
offline
Facebook problem

 da skini malwarebytes ako nemaš..pa provjeri komp..
 http://download.cnet.com/Malwarebytes-Anti-Malware/3000-8022_4-10804572.html

EDIT: drugi put napravi jači password,ako uspiješ ući promjeni u složeniji..

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.8.2009 21:21 (seneka).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Facebook problem

E jel moze HELP?Neko mi je provalio pass na face!!Izbrisao sam i kolacice i sve sam probao sto sam znao ali nista!Jel mogu ja da udjem na neki nacin na face i da promenim pass??

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook problem
crazy kure kaže...

E jel moze HELP?Neko mi je provalio pass na face!!Izbrisao sam i kolacice i sve sam probao sto sam znao ali nista!Jel mogu ja da udjem na neki nacin na face i da promenim pass??

Jel ti lozinka bila jednostavna ili složena? Ako je bila 123456 onda nemamo o čemu pričat. Ako je bila komplicirana onda je moguće da imaš virus u računalu, ili da si lozinku nekome rekao.

Press any key to continue or any other key to quit.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook problem
perosima91 kaže...

e ljudi imam problem danas do nekih 15 h i 45 min bio sam na faceu JA......sad mi došla ujna i rekla kao što prostačim.....a komp mi nije bio čak ni upaljen....znači jedno je da mi je netko upao na face....e sad kak da to ja riješim??? molim pomoć.......trebam li ja to javit administratorima???? pomoć još jednom.....i još nešto ne mogu ni ući ni na face ni na gmail koji mi je e-mail od Facea.......pomoć još jednom......hvala

ja sam svoj problem riješio......poslao sam e-mail administratorima i nakon 10-ak dana poslali su i odgovor i popravili su mi ga......Cooloh yea

the PeRo
14 godina
protjeran
offline
Facebook problem

OVAKO IMAM PITANJE TJ SVI SE PITAJU ZAŠTO FEJS IZBACUJE OVO KADA HOĆEMO KOMENTIRAT SLIKE I TAKVE STVARI


Transport error (#1001) while retrieving data from endpoint `/ajax/feed_tracking_pagecache.php': A network error occurred. Check that you are connected to the internet.




A UKLONIO SAM KOLAĆIĆE I TE STVARI MOLIM ODGOVORE ŠTO PRIJEEEEEEE

http://svijet-racunala.lefora.com/ banzaiiiiiiiiiiiii
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Facebook problem

ej tviter je pao pa malo sve šteka...bar se tako priča...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook problem

@Mato_Lukic

Nema to veze sa tobom... To je do njih i njihovog servera... I meni se to prikazuje... :D

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2009 22:32 (Krmic).
14 godina
protjeran
offline
RE: Facebook problem
Krmic kaže...

@Mato_Lukic

Nema to veze sa tobom... To je do njih i njihovog servera...

Pa znam da je do njihovog servera nego nervira me to što nemogu kometnirat sliku i radit sve ostale stvari sad je stvarno poćeo jest g****

http://svijet-racunala.lefora.com/ banzaiiiiiiiiiiiii
16 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook problem
Mato_Lukic kaže...

OVAKO IMAM PITANJE TJ SVI SE PITAJU ZAŠTO FEJS IZBACUJE OVO KADA HOĆEMO KOMENTIRAT SLIKE I TAKVE STVARI

Pisanje velikim slovima se smatra deranjem...

Mato_Lukic kaže...

Transport error (#1001) while retrieving data from endpoint `/ajax/feed_tracking_pagecache.php': A network error occurred. Check that you are connected to the internet.

Greška na njihovom serveru... Jel bitno kakva ?

Mato_Lukic kaže...

...KOLAĆIĆE...

Kolačiće...

BTW: Kolačići nemaju veze s time

Mato_Lukic kaže...

...MOLIM ODGOVORE ŠTO PRIJEEEEEEE

Dobiješ odgovor kad se netko pojavi tko zna odgovor ne možeš ga dobiti prije nego neko vidi temu, a kad vidi prava osoba, nije joj potrebno da čita da tražiš odgovor što prije jer će ta osoba odgovoriti.

Kublach
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.10.2009 22:36 (Kublach).
14 godina
neaktivan
offline
Facebook problem

Izdržite još malo, Google dolazi u pomoć!

Press any key to continue or any other key to quit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Facebook problem
Kublach kaže...
Mato_Lukic kaže...

OVAKO IMAM PITANJE TJ SVI SE PITAJU ZAŠTO FEJS IZBACUJE OVO KADA HOĆEMO KOMENTIRAT SLIKE I TAKVE STVARI

Pisanje velikim slovima se smatra deranjem...

Mato_Lukic kaže...

Transport error (#1001) while retrieving data from endpoint `/ajax/feed_tracking_pagecache.php': A network error occurred. Check that you are connected to the internet.

Greška na njihovom serveru... Jel bitno kakva ?

Mato_Lukic kaže...

...KOLAĆIĆE...

Kolačiće...

BTW: Kolačići nemaju veze s time

Mato_Lukic kaže...

...MOLIM ODGOVORE ŠTO PRIJEEEEEEE

Dobiješ odgovor kad se netko pojavi tko zna odgovor ne možeš ga dobiti prije nego neko vidi temu, a kad vidi prava osoba, nije joj potrebno da čita da tražiš odgovor što prije jer će ta osoba odgovoriti.

Velika slova zato što sam ljut i iznerviran bio,kolaćiće sam rekao jel mi je jedan lik reko da obrišem sve kolaćićemolim odgovore što prijeeeee sam napisao jel su mi odmah trebali odgovori

http://svijet-racunala.lefora.com/ banzaiiiiiiiiiiiii
14 godina
neaktivan
offline
Facebook problem s prijateljem

Vidim da postoji najmanje 100 tema s ovim naslovom, pa da se uključim;
Deaktivirao sam facebook na neko vrijeme i ponovno ga aktivirao, ali sad mi se javlja problem da ne mogu pričati s jednim prijateljem.
Pošaljem mu poruku, a on mi je ne može vratiti. Mislio sam da je nešto bezveze u pitanju, pa sam ga izbrisao za prijatelja pa ponovno dodao, ali on taj request ne vidi, ne piše mu da sam ga dodao.
Zna li netko u čemu je problem, ima li tko iskustva?
I da, uvjerio sam se da me ne sprda. 

ZOTAC: It's Time to Play.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Facebook problem

Ima li tko u zadnja 24 sata problema sa pristupom fb stranicama? 

 

Jučer nisam mogao čitati pp koje dolaze na stranicu, noćas pola stranice nema, isto tako i malo prije, sada uopće nema fb  ili se samo pojavi ona gornja traka???

All software has bugs.Any developer who claims that his or her software is always bug-free is living in a fantasy world.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Facebook problem
Vjerojatno kakvi radovi. Netokracija nije mogla pristupiti svojoj FB stranici. A i za poruke su se mnogi žalili sinoć
http://www.Hedonist385.in
12 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook problem

BUMP teme, ali ovo mi se već 2 dana događa. Dolaze mi obavijesti da je netko komentirao objavu (grupa) a ja ne vidim komentar...Onda kasnije dobijem 20 obavijesti da su ljudi komentirali i piše vrijeme Just now. Ili recimo, ja komentiram post, netko drugi komentira iza mene i tako to..I nakraju ostanu samo moji komentari, a ovaj ih nije izbrisao...WTF fejs je sada u K***

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
11 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook problem
ExStazy kaže...

BUMP teme, ali ovo mi se već 2 dana događa. Dolaze mi obavijesti da je netko komentirao objavu (grupa) a ja ne vidim komentar...Onda kasnije dobijem 20 obavijesti da su ljudi komentirali i piše vrijeme Just now. Ili recimo, ja komentiram post, netko drugi komentira iza mene i tako to..I nakraju ostanu samo moji komentari, a ovaj ih nije izbrisao...WTF fejs je sada u K***

  Nije do tebe... Fejs je u veeeelikom qrcu  {#}

11 godina
neaktivan
offline
Facebook problem

Jučer između 19 i 20 sati moj muž je igrao igricu na facebooku. Na desetak minuta se maknuo od kompa. Nestala mu je facebook stranica sa igricom i pojavila se stranica Google. Kako je to moguće ako nitko nije dirao komp?

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2013 1:43 (jasnabudisin).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook problem
7kunac kaže...

  Nije do tebe... Fejs je u veeeelikom qrcu {#}

!!

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
11 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook problem
jasnabudisin kaže...

Jučer između 19 i 20 sati moj muž je igrao igricu na facebooku. Na desetak minuta se maknuo od kompa. Nestala mu je facebook stranica sa igricom i pojavila se stranica Google. Kako je to moguće ako nitko nije dirao komp?

  Imaš duhove :DD meni se zna dogodit da 2 puta otvorim browser i onda mi se jedan od njih ugasi i ostane mi google :P

BTW danas postoje razni virusi sposobni za napravit bilo šta :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2013 11:35 (7kunac).
11 godina
neaktivan
offline
Facebook problem

imam problem oko povratka mog fb-profila koji mi je neko "hakirao" 

problem je u slijedecem : ne znam vise sifru od e-maila koji sam koristio a zaboravio sam i odgovor na "sigurnosno pitanje" (ako sam ga uopce i stavio)

a da problem bude jos veci kad pokusam vratiti profil uz pomoc prijatelja samo mi napise :

sorry, your account  isn't available

your account is temporarily unavailable.regain accessby logging into your account from your computer's web browser : http://www.facebook.com/

 

ako neko zna molim vas pomozite da to vratim :(

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Facebook problem

Imam problem s loadanjem stranice facebooka. Naime od jucer nisam u mogucnosti posjetiti facebook.com, niti na jednom browseru, niti nakon restarta routera. Zanimljivo je to da nisam mogao ni preko Facebook Appa ociti na facebook, nije mi loadao nikakve podatke, ali sam jedino mogao preko browsera. Jos jedna zanimljivost je ta da kada ukljucim mobilni internet onda mi se podaci na Facebook Appu normalno azuriraju, ali preko Wifia nece. Znate li u cemu je problem?

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Facebook problem

ne zelim sad otvarat novu temu,pa se unaprijed ispricavam sto se ne drzim bas teme.Iako se radi o facebooku,samo sto je problem da sam imao upad u account.Danas smo ja i frend bili u NSB i on je ponio laptop.Prvo se on logirao na svoj profil i nakon nekih 5 minuta je dao meni da se ulogiram.Kada sam se ulogirao dosla mi je obavijest da mi je frend objavio neki status(Naravno status je bio toliko nemastovit i vulgaran)uglavnom netko mu se bio ulogirao u account odmah cim je on izasao.Naravno slicna stvar se i meni dogodila,ulogirao sam se i bio na njemu 5 minuta.Evo i cim sam se odlogirao netko mi je upao na profil i slao poruke svima.Zanima me da li se moze kako upast na facebook profil ako smo svi spojeni na isti wirless ili da ima neka caka.Pitam jer ako mi je upao zato smo bili blizu odnosno u istoj prostoriji onda nema straha da mi moze i ovak upast.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook problem
cale kaže...

.Zanima me da li se moze kako upast na facebook profil ako smo svi spojeni na isti wirless ili da ima neka caka.Pitam jer ako mi je upao zato smo bili blizu odnosno u istoj prostoriji onda nema straha da mi moze i ovak upast.

 

Da, može se upast u fejs ako ste svi na istom wireless-u , ima čak i aplikacija za android koja to radi {#} ali nisam se osobno nikad susreo s tim. 

There's no place like 127.0.0.1 :D
11 godina
protjeran
offline
Facebook problem

napišem npr. www.facebook.com/farcry ili www.facebook.com/grandtheftautoV i umjesto da me stavi na njihovu stranicu, otvori mi se www.facebook.com..neznam u čemu je problem?!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook problem
KISS kaže...

napišem npr. www.facebook.com/farcry ili www.facebook.com/grandtheftautoV i umjesto da me stavi na njihovu stranicu, otvori mi se www.facebook.com..neznam u čemu je problem?!

Ili je adresa za 18+?

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
12 godina
neaktivan
offline
Facebook problem

Želim na socijalni face (o.facebook) i svaki put kad sve ukucam i ulogiram, ono me vrati na log in stranicu i gore piše morate se prvo se prijavite. A kad se vratim na komp svaki put: ,,unrecgonized device...,, i svaki put ga priznam, ali i dalje neide.  Vipnet.hr mreža.

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Facebook problem

Meni su upravo blokirali acc jer usmljaju da imam virus na kompu.  WTF

 

Nikome nisam slal nikakve linkove ni poveznice. Ne koristim aplikacije na faceu. Imam ga prvenstveno radi faksa i komunikacije.

 

I sad mi još nude da preuzmem AV. Jel to pokušaj nekog marketinga ili?

 

Evo slika:

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2013 23:44 (plavi08).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice