Facebook problem sa kodom za login zaključana tema

poruka: 25
|
čitano: 28.593
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Facebook problem sa kodom za login

Evo pojavilo mi se da unesem kod tj da su mi poslali na mob... al kod broja moba stoji 385989177xxx i nema nule na početku, ima i opcija voice call ali ne radi... kako doći do code-a ???

 

Help!!!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook problem sa kodom za login
Daj malo razumljvije napisi
Me gusta....
12 godina
neaktivan
offline
Facebook problem sa kodom za login

Vjerojatno imas krivi broj moba unesen na facebook.

Ofc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook problem sa kodom za login
aajduke36 kaže...

Evo pojavilo mi se da unesem kod tj da su mi poslali na mob... al kod broja moba stoji 385989177xxx i nema nule na početku, ima i opcija voice call ali ne radi... kako doći do code-a ???

 

Help!!!

zaboravio si lozinku za prijavu? pa neka ti pošalju na e-mail preko kojeg si se registrirao na facebook.

koja nula? 098? kod internacionalnih poziva (počinju sa +385 za HR) se ne piše ta nula...

Is it weird that this gave me an orgasm?
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.11.2011 20:54 (DragonShit).
16 godina
neaktivan
offline
Facebook problem sa kodom za login

kada ti netko izvan RH piše ili zove onda ide +385 9xxx bez 0! isto vrijeddi kda ti zoveš van

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Facebook problem sa kodom za login

evo:

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook problem sa kodom za login
Unesi broj mobitela i SMS-om ces dobiti kod koji tu treba unijeti
Me gusta....
13 godina
neaktivan
offline
Facebook problem sa kodom za login

a di da unesem broj mobitela, nemam opciju nego unijeti kod koji je poslan na gore navedeni mob, a nema 00 ispred niti + tako da nisam ništa primio.... kada se logiram ovo se pojavi.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Facebook problem sa kodom za login

nazvali su sa nekog privatnog broja i dali code...

 

LOCK

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Facebook problem sa kodom za login

imam isti problem i ovo nije prvi put {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Facebook problem sa kodom za login

 

EVO GA VIDEMO, POGLEDAJTe PA AKO NEKO ZNA KAKo MOZE POMOCI {#}

PetyX
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Facebook problem sa kodom za login

Kad ukucavas svoj broj ukucaj ga bez 09 i kucaj sve poslije.Dakle 09X XXX XXXX.Dakle ukucavas X i sve poslije jer je +385 zapravo nula i 9.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2012 23:19 (zoharbizo).
 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Facebook problem sa kodom za login

Ljudi pomozite molim vas. Evo nadugačko ću sve objasniti da razumijete. Nakon što se putem lozinke ulogiram na facebook otovori mi se prozor gdje me iz sigurnosnih razloga traži kod koji sam prije 1mj primio putem svog mobitela, no taj kod više ocito ne vrijedi jer ga ne prima, a drugi mi ne šalju. Broj moba je točno napisan ali mi nova lozinka ne dolazi. Što da radim? Postoji li mogućnost da ikako uđem na svoj profil?? :(

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook problem sa kodom za login
Slavonac92 kaže...

Ljudi pomozite molim vas. Evo nadugačko ću sve objasniti da razumijete. Nakon što se putem lozinke ulogiram na facebook otovori mi se prozor gdje me iz sigurnosnih razloga traži kod koji sam prije 1mj primio putem svog mobitela, no taj kod više ocito ne vrijedi jer ga ne prima, a drugi mi ne šalju. Broj moba je točno napisan ali mi nova lozinka ne dolazi. Što da radim? Postoji li mogućnost da ikako uđem na svoj profil?? :( To već traje par dana, potom sam napravio novi profil, ponovno su me trazili broj moba, moj nisu prihvatili jer se već koristi kod prethoidnog profila. Napisao sam drugi broj moba i poslali su mi lozinku s kojom već kod idućeg traženje nisam mogao ući na taj novi profil. Tako da sad imam dva zakljucana profila.  ://

12 godina
neaktivan
offline
Facebook problem sa kodom za login

I zakljucujem da 3. profil necu ni moc napravit jer nemam treći mobitel. {#} {#} smejem se a place mi se

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Facebook problem sa kodom za login

Pozdrav! Imam sličan problem ! Kada me traži za taj kod da upišem a ja ga nisasssam ni dobio sms-om! Koje su to budale !! Jel ima neko rješenje za te retard pedere da to mogu napravit!? A kad kliknem da mi ga pošalju piše da su mi previše puta poslali a ja zapravo taj kod ni nisam dobioo!? Doista se sada osjećam ovakooo tužno razočarano i ružno! o ti je fejss!  {#}

josiprozman
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook problem sa kodom za login
rožman josip kaže...

Pozdrav! Imam sličan problem ! Kada me traži za taj kod da upišem a ja ga nisasssam ni dobio sms-om! Koje su to budale !! Jel ima neko rješenje za te retard pedere da to mogu napravit!? A kad kliknem da mi ga pošalju piše da su mi previše puta poslali a ja zapravo taj kod ni nisam dobioo!? Doista se sada osjećam ovakooo tužno razočarano i ružno! o ti je fejss!  {#}

To je dokaz da ti je hakiran tvoj FB. Obriši ga i gotovo. Ako ga ne obrišeš imat češ štetu prijateljima i sebi. Jedan me prijatelj zamolio da to riješim jer je hakiran profil pa sam sve  pregledao i jest bio hakiran i uklonjen profil tj obrisan.

13 godina
neaktivan
offline
Facebook problem sa kodom za login

Kako da ga obrišem?? :/

josiprozman
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook problem sa kodom za login
rožman josip kaže...

Kako da ga obrišem?? :/

Odeš na fejs pod profil i tam imaš opciju pa briseš.

13 godina
neaktivan
offline
Facebook problem sa kodom za login

da ali ja nemogu nikamo dok ne upišem taj kod. :(

josiprozman
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Facebook problem sa kodom za login

Evo slike!

josiprozman
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook problem sa kodom za login
rožman josip kaže...

Evo slike!

Pa jel si dobio kod na mob?

13 godina
neaktivan
offline
Facebook problem sa kodom za login

Nisam,u tome i jest problem,napisao sam gore.{#}

josiprozman
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook problem sa kodom za login

 Kod mene je isto to, ne slicno nego isto. Sada sam vidio po slici.  Mislim da mi je hakirano ali ne znam tko bi to radio meni i zašto nakon 3 god. Prije nikada nisam imao slicnih problema

14 godina
neaktivan
offline
Facebook problem sa kodom za login

Svi koji sumnjate da je hakiran a možete uči na fejs tad ovako odite na Postavke korisničkog računa,pa Sigurnost i tamo dolje gdje piše Deaktiviraj svoj korisnički račun i kliknite tu i dobit čete razlog odlaska pa tam piše pod moj račun hakiran znači da tamo odznačite klikom i bit će trajno uklonjen tj obrišete svoj korisničkog računa. To je sigurnije i da vam ne prave štetu sebi i prijateljima pošto je račun hakiran. I nakon toga možete napravit novije i ovaj put pazite i sve će bit u redu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice