Rocksmith 2014

poruka: 95
|
čitano: 46.973
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Rocksmith 2014

Planira li tko kupiti ovu igru? Što mislite o njoj?

 

I zna li tko gdje da kupim taj kabel za igru? Čini se da nema nigdje u Hrvatskoj...

Tražio sam na Ebayu, no nitko ne isporučuje ovdje u HR.

 

Puno hvala.

D=mc2, Deinstein
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Rocksmith 2014

bump

D=mc2, Deinstein
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rocksmith 2014

Imas na game.co.uk najpovoljnije sta sam naso, samo kabel je neisplativo kupit jel sve stranice koje ga prodaju odvojeno imaju ogromne postarine sto ispada oko 250kn za kabel u najboljem slucaju sto je previse. Inace ja sam dosta igro jedinicu i to bez kabla kad je izaso no cable fix pa si mogo igrat preko line in-a ili nekog drugog unoffical interfaca. I clan sam moderse zajednice za tu igru di smo napravili po par tisuca custom pjesama za nju, ja sam cak radio i neke ex-yu bendove tipa zabranjeno pusenje, osmi putnik, opca opasnost. Pa ak te nesto zanima vezano za igru pitaj sve znam, evo sad cekam jos i taj no cable fix za 2014.

You got to lose to know how to win
14 godina
offline
Re: Rocksmith 2014

Od cable-fixa jos nista


Zasto nigdje kod nas nema kupit taj kabel?  

15 godina
offline
Re: Rocksmith 2014

Nzn, nije da nema ni kod nas nego je i iz vana uzas narucit. Meni se neda cekat no cabel fix pa sam narucio izvana je ispalo me 220kn sto je puno previse. I zalosno je sto nemogu koristit neki drugi interface a posjedujem vec jedan dosta kvalitetniji al dobro to je ubisoft, pare i samo pare. Inace evo vam link od stranice di radimo custom pjesme i imate sve sta vas zanima o rocksmithu(valjda smjijem stavljat linkove na druge stranice)

 

http://www.smithyanvil.com/

 

Ako vas zanimaju custom pjesme odete na forum registrirate se predstavite i onda vam se otkljuca dio foruma s custom pjesmama kojih sad ima vec par tisuca, nazalost za 2014 verziju nema jos nista. Al valjda ce neko probit i to da moze i za njega custome radit.

You got to lose to know how to win
14 godina
neaktivan
offline
Rocksmith 2014

Kako igra radi bez no cabel fixa?
Jel zvuk kasni il je deformiran? 

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rocksmith 2014

Igra ne radi bez no cabel fixa ako nemas orginalni kabel, al evo upravo je izasla alpha verzija no cabel fix-a i radi, zvuk nije bas najbolji ko kad se line in prikopca u ampltube ili guitar rig al radi, i da season mode je super sad sam 15 minuta jamal s bendom.

You got to lose to know how to win
14 godina
neaktivan
offline
Rocksmith 2014

Znači ne kasni zvuk nit ništa?
Mislio sam skinuti igru i kupiti kabel, ali ako radi normalno mogao bi napraviti obrnuto. 

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rocksmith 2014

A ima latencije malo, al ne smeta bas pretjerano. Evo sad sam igro malo i osto zapanjen kad sam za pjesmu Machinehead od Bush-a moro promjenit stim iz E Standard u E Standard po refrenci A 447 (inace se stima na A 444), stvarno detalji :D

You got to lose to know how to win
15 godina
offline
Re: Rocksmith 2014

Nego da postam buduci da vas ima par zainteresiranih izaso je Iron Maiden song pack koji ima:

 

Aces High, Run To the hills, Fear of the dark, The number of the beast, 2 Minutes to midnight + trooper koji je u samoj igri vec, i pack nekog japanog benda hotei

 

 


You got to lose to know how to win
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.11.2013 21:29 (R4zOR229).
13 godina
neaktivan
offline
Rocksmith 2014

Evvo bas sam se danas vozio tramvajem i prekoputa ceste na tamo kod jordanovca u Zg vidm u Algoritmu VEEELIKU kutoju Rocksmit 2014... al kao sto vidim na internetu je jos nisu uveli u ponudu al se ona u ducanima normalno prodaje... kad ulovim vremena cu ic vidjet koliko kosta i tak pa javim ako vas zanima :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rocksmith 2014

Kak nisu igra se vec jedno dva tjedna prodaje, a to sta si vidio je najverovatnije bundle sa gitarom.

You got to lose to know how to win
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rocksmith 2014

da je... al nemaju samo igru i kabel :( nego moras kupit sve da bi mogao igrat na pc-u -.-

14 godina
offline
Re: Rocksmith 2014

ima taj cable fix kao u alpha verziji al meni kao i sto vidim po komentarima drugima,  ne radi, naime kad se pokrece "fix" iako je u exe formatu windows me pita s cime ga otvorit

15 godina
offline
Re: Rocksmith 2014

Da taj cabel fix ne radi svakome ali dosta ljudi i totalno kirvo podesi sve i zato ne radi a i treba vam verzija igre od " P2PGAMES "

You got to lose to know how to win
16 godina
offline
Re: Rocksmith 2014

Kaj pricate, pa sad se sve dostavlja izvana i nije skupa postarina.

 

E sad, koji bundle odabrati?

Koja je gitara najbolja prema Vama?

 

Amazon (stavio sam izbor za PS3)

 

Ali evo - ima i za PC.

 

Nisam jedino ziher dal taj ducan dostavlja. Ak je nesto direktno od Amazona onda ide, za ostale podducane koji prodaju pod okriljem Amazona treba vidjet detaljnije. Ovisi od ducana do ducana.

coffeeeffect.blogspot.com - mali blog sa recenzijama serija, filmova, igara
14 godina
offline
Re: Rocksmith 2014

Eo radi fix, i nema suma ni icega skroz ok radi za alpha verziju

15 godina
offline
Re: Rocksmith 2014
Dachande kaže...

Kaj pricate, pa sad se sve dostavlja izvana i nije skupa postarina.

 

E sad, koji bundle odabrati?

Koja je gitara najbolja prema Vama?

 

Amazon (stavio sam izbor za PS3)

 

Ali evo - ima i za PC.

 

Nisam jedino ziher dal taj ducan dostavlja. Ak je nesto direktno od Amazona onda ide, za ostale podducane koji prodaju pod okriljem Amazona treba vidjet detaljnije. Ovisi od ducana do ducana.

Prvo amazon na salje ovakve pakete u hr, drugo ja sam od tamo htio kabel kupit kostalo bi preko 300kn samo za kabel, na kraju sam ga narucio iz kanade za opet preskupih 220kn + evntualni pdv. A kaj se tice ovih bundlova ja ih nebi kupovo bas, rade uzmes nekog squiera preko oglasnika kojeg mozes probat i bolje ce te sluzit za pocetak, makar nzn kolko je taj bundle kod nas jel ti epiphoni su u nasim music shopovima po 1000-1200kn

You got to lose to know how to win
16 godina
offline
Re: Rocksmith 2014

Amazon salje ovakve pakete u Hr. To sam vec napisao.

Ti mozda mislis na situaciju od prije 01.07.13.

 

A dal se isplati ili ne, to fakat ne znam. Nisam poznavaoc gitara, ali koliko citam, ovaj LesPaul je dosta kvalitetna gitara i cijena od soma i sto, soma dvijesto kuna je prihvatljiva za nju. No, kazem, tu stvarno nisam strucan, pa necu tvrdit.

 

Dapace, zato sam i stavio onaj link da neko od vas poznavatelja kaze ima rijec dvije o tim gitarama.

 

P.S.

S tim da uz ovaj paket dodje i kabel, i remen i trzalica i igra. Postarina je samo 9 funti.

coffeeeffect.blogspot.com - mali blog sa recenzijama serija, filmova, igara
14 godina
neaktivan
offline
Re: Rocksmith 2014
R4zOR229 kaže...
Dachande kaže...

...

Prvo amazon na salje ovakve pakete u hr, drugo ja sam od tamo htio kabel kupit kostalo bi preko 300kn samo za kabel, na kraju sam ga narucio iz kanade za opet preskupih 220kn + evntualni pdv. A kaj se tice ovih bundlova ja ih nebi kupovo bas, rade uzmes nekog squiera preko oglasnika kojeg mozes probat i bolje ce te sluzit za pocetak, makar nzn kolko je taj bundle kod nas jel ti epiphoni su u nasim music shopovima po 1000-1200kn

Može link do tog kabela za 220 kn?

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
15 godina
offline
Re: Rocksmith 2014

Evo, al sad su digli cjenu za nekih 30ak kn

 

http://www.ebay.com/itm/Rocksmith-Real-Tone-Cable-Unique-Breakaway-Design-XBOX-360-PS3-PC-NEW-/181256498585?pt=UK_Video_Games_Cables_and_Adaptors&hash=item2a33baad99

 

i meni je bas danas doso i dubre nece radit, komp ga prepozna al nema mi zvuka, ista stvar na ps3. Sad se nadam da cu dobit refund bez da moram vracat kabel pa cu ga raskopat i probat popravit jel je dosta ljudi reklo da im se zna odlemit zica s tog cipa pa onda imam đabe kabel :D

You got to lose to know how to win
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.11.2013 16:36 (R4zOR229).
14 godina
neaktivan
offline
Rocksmith 2014

Još mi samo to fali, da ga naručim pa ne radi :D
Ako te traže da pošalješ natrag ti moraš platiti poštarinu, jel tako? 

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rocksmith 2014

Nzn jos se nisu javili ako ce trazit da saljem nazad reci cu da ne mislim placat postarinu, i nek mi uplate novce za postarinu prvo. Pa mislim da ce odustat kad ima pokazem cijenu hrvatske poste :D . I da ne zaboravim kroz par dana mi mogle doc u custom pjesme za 2014 verziju.

You got to lose to know how to win
14 godina
neaktivan
offline
Rocksmith 2014

Ja još razmatram opcije, možda kupim i punu igru skupa s kabelom, nije puno skuplje.

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Rocksmith 2014

Pozdrav svima.

 

Odmah na početku bih javno htio pohvaliti forumaša R4zOR229 na nekoliko savjeta i odgovora koje mi je dao na pp vezano za ovu igru.

 

Gitaru do sada nikad nisam svirao (jedino sam znao odsvirati C-dur i to je sve :D) i zaista mislim da će mi ova igra pomoći u tome da naučim.

Sinoć sam uspio instalirati igru s no cable fix-om (preko piratebaya), spojio sam gitaru preko line in-a, očekivao sam da ću se još mučiti xy vremena dok sve ne postavim i ne upogonim, ali za moje divno čudo, više sam se mučio s instalacijama kojekakvih CoD-ova, nego ovoga. Gitaru je prepoznalo od prve.

No cable fix trenutno nije savršen, osjeti se mala distorzija, tj. šum, ali je itekako upotrebljivo. Ne znam jel to finalna verzija fix-a i može li to biti bolje (ne znam kako je to bilo riješeno u prvom Rocksmithu).

 

Kao veliki fan Guitar Hero-a, za sada sam oduševljen i Rocksmithom. Guitar Hero zaista naspram ovog remek-djela izgleda kao igrica za predškolsku djecu.

Krenuo sam naravno s lekcijama i nakon sat vremena "sviranja" sam se osjećao kao da me kamion pregazio :D Moram poraditi na opuštanju i držanju gitare. Kako mi je i R4zOR229 savjetovao, bilo bi dobro da odem kod nekoga da mi pokaže/ukaže kako se pravilno drži gitara/trzalica (iako je to sasvim oke objašnjeno i u samoj igrici). Ma općenito sam oduševljen količinom detalja i studioznom pristupu kojim te igrica uči svirati gitaru.

Ovo treba uvesti u osnovne škole. Mislim da ne postoji bolji i brži način za naučiti svirati.

 

Da ne živimo u Hrvatskoj, tj. da se određeni izdavači ne odnose prema nama, kao prema zadnjoj rupi na sviralu, bez razmišljanja bih kupio i kabl i igricu i nagradio autore. Ovako sam morao improvizirati.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rocksmith 2014

Meni je najnoviji fix uklonio gotovo sve sumovei distorzije, naravno nije 100% savrseno al dosta bolje od predhodnih fix-eva

Najnoviji fix je onaj kojeg samo pokrenes i igra se automatski upali ako imas taj onda ti jednio jos preostaje da nisi dobro modificira rocksmith.ini file 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Rocksmith 2014

Imam ovaj: "najpopularniji na najpopularnijem torrent siteu" :D

 

I narihtao sam u tom .ini fileu Win32UltraLowLatencyMode= s 1 na 0 kako i stoji u upustvima.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2013 16:14 (BrickTop).
15 godina
offline
Re: Rocksmith 2014

Makni link dok to moderatori nisu karton dali.

You got to lose to know how to win
10 godina
neaktivan
offline
Rocksmith 2014

Nego, kako bi mi savjetovali da se učim svirati gitaru, tj. na što da se baziram u igrici?

Nekako sam logično krenuo sa "Lessons", ali mi se čini da to baš nije nekako kronološki (po težini) poredano. Recimo, od mnogih sam čuo da su slideovi po žici napredne tehnike, hammer on i pull off također.

U Rocksmithu praktički odmah krene s time.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Rocksmith 2014

Lol hammer onovi i pull offovi a i slideovi nisu napredne tehnike vec spadaju pod osnove sviranja, U listi pjesama možeš ih sortirat po težini sa TAB pa sviraj laganije pjesme koje koriste power chordove tipa Offspring i Nirvana i pjesme od Black Keysa su ti dosta lagane ako imaš importane pjesme iz prvog RS.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2013 16:23 (k1klop).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice