Red Dead Redemption 2

poruka: 2.924
|
čitano: 657.378
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
5 godina
neaktivan
offline
Red Dead Redemption 2

Pozdrav, kupio sam nedavno RDR2 za ps4 i igra se u područjima van grada vrti odlično, no čim uđem u grad primjećujem frame dropove što je baš iritantno. Je li to normalno u ps4 verziji ili postoji rješenje problema?

 

P.S. Imam PS4 Slim ako to išta znači.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
arnep kaže...

Pozdrav, kupio sam nedavno RDR2 za ps4 i igra se u područjima van grada vrti odlično, no čim uđem u grad primjećujem frame dropove što je baš iritantno. Je li to normalno u ps4 verziji ili postoji rješenje problema?

 

P.S. Imam PS4 Slim ako to išta znači.

 Čak i na PRO nije baš fluidno radila, di će na Slim. Nemaš baš nekih opcija. Radi kako radi.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
5 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Hexfire kaže...
arnep kaže...

Pozdrav, kupio sam nedavno RDR2 za ps4 i igra se u područjima van grada vrti odlično, no čim uđem u grad primjećujem frame dropove što je baš iritantno. Je li to normalno u ps4 verziji ili postoji rješenje problema?

 

P.S. Imam PS4 Slim ako to išta znači.

 Čak i na PRO nije baš fluidno radila, di će na Slim. Nemaš baš nekih opcija. Radi kako radi.

A bilo mi je čudno da se igra nakon 2 godine i raznih updateova tako vrti dok uđeš s likom u grad, ali u redu onda.

Hvala na odgovoru.

13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
arnep kaže...

A bilo mi je čudno da se igra nakon 2 godine i raznih updateova tako vrti dok uđeš s likom u grad, ali u redu onda.

Hvala na odgovoru.

 Nebrini bitno da uživaš u igri

5 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Gale92 kaže...
arnep kaže...

A bilo mi je čudno da se igra nakon 2 godine i raznih updateova tako vrti dok uđeš s likom u grad, ali u redu onda.

Hvala na odgovoru.

 Nebrini bitno da uživaš u igri

 Ma da, dobro je pa se većina igre zasad odvija van grada. Zbog kvalitete same igre, morat ću progledati kroz prste tom tehničkom problemu.

10 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Evo nakon mjesec i nesto sitno dana zavrsio igru.Trenutno na 82 %(ostale su jos neke side misije i legendarne zivotinje i istrazit jos zapadni dio od Blackwatera)

Uz Witcher 3 i Kingdome Come Deliverance najbolja igra koju sam odigrao.Kao da sam gledao poduzi film i bas sam se uzivio u pricu i likove.Atmosfera i prica u igri je toliko dobra da bih bez problema mogao odigrati jos jednom.

Ovo mi je ujedno i najduze prelazenje jedne igre.Sigurno sam utukao preko 100 h,a vjerujem da cu i jos dok rijesim sve do 100%.

A sto se tice Arthura. ( YOU WILL BE ALRIGHT MY BOAH!) Najdrazi lik ikada.

 

@Nakon ove igre ne znam da li ce mi ijedna druga ostaviti ovakav trag i dozivljaj.Cyberpunku se ne radujem previse jer ne volim futuristicki svijet previse.Ova Western tematika i prica mi je bila top jer sam jos kao klinac uzivao gledajuci Western filmove sa John Wayneom nedjeljom ujutro 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 21:33 (Acex).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ja sam na nekih 40% tak, 4. act. Koliko actova ima?

 

Zbilja me igra sili da joj se vratim + ajde sad sam dobar, bacam shemu honora, ali budem na kraju pobio sve što se kreće da vidim dokle tako ide.

 

Jel tko igrao da mu honor bude totalno low itd?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
fila2208 kaže...

Ja sam na nekih 40% tak, 4. act. Koliko actova ima?

 

Zbilja me igra sili da joj se vratim + ajde sad sam dobar, bacam shemu honora, ali budem na kraju pobio sve što se kreće da vidim dokle tako ide.

 

Jel tko igrao da mu honor bude totalno low itd?

 Igra ima 8 chaptera. Osobno jednostavno nisam mogo niti htio, honor mi je bio na max. Jendostavno nisam tip zle osobe u igrama. xD

13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
zabbax21 kaže...
fila2208 kaže...

Ja sam na nekih 40% tak, 4. act. Koliko actova ima?

 

Zbilja me igra sili da joj se vratim + ajde sad sam dobar, bacam shemu honora, ali budem na kraju pobio sve što se kreće da vidim dokle tako ide.

 

Jel tko igrao da mu honor bude totalno low itd?

 Igra ima 8 chaptera. Osobno jednostavno nisam mogo niti htio, honor mi je bio na max. Jendostavno nisam tip zle osobe u igrama. xD

 8? au nisam ni na pola onda. Moram pojačat da stignem prije cybera, a opet želim guštat u igri.

 

Honor je meni na 80%, desi se da zeznem ubijem u tim gužvama i nekog civila, ili sam zeznuo one random male questove, ali većinom djelim šakom i kapom, ali zanimalo me igra li tko da je max zao i kakve perkove to nosi.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
11 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ima li gdje opcije u postavkama igre da mi pokazuje u koliko fpsa se igra vrti?

Nemogu ti nigdje naci 🙄

 

I jos jedno pitanje,ima li itko od vas problema da nakon promjene postavki grafike i kod klikanja na apply changes, sve se totalno uspori da mi jednostavno nema druge opcije nego prislilno zatvoriti igru kroz task manager i ponovo pokrenuti da bi sve funkcioniralo.

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2020 16:24 (mp3david).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
mp3david kaže...

Ima li gdje opcije u postavkama igre da mi pokazuje u koliko fpsa se igra vrti?

Nemogu ti nigdje naci 🙄

 

I jos jedno pitanje,ima li itko od vas problema da nakon promjene postavki grafike i kod klikanja na apply changes, sve se totalno uspori da mi jednostavno nema druge opcije nego prislilno zatvoriti igru kroz task manager i ponovo pokrenuti da bi sve funkcioniralo.

 Pa zašto ne koristiš neku app za fps overlay? 

Lijep pozdrav ;)
11 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Ma znas da takvi programi kad ih vise radi u pozadini samo nastete igrici pa bude pad fpsa..iovako imam problema.

Znaci em su mi postavke detalja na High,a ostale postavke na Medium,i imam gigu vram memorije slobodno,ako ne i više, a meni nakon nekog vremena krene trzat igra..

Nije mi jasno zbog cega se to dogada.

Imam lenovo legion y530 model star sad vec malo vise od 2 godine,sa 16gb rama i nvidia 1050h intel 8300h proc...

Kazem igra se normalno igra ali onda nekad krene nakon nekog vremena trzat i padaju fpsi..bas me to nazivcira totalno.

 

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Kod laptopa takav scenario obično ukazuje na temperaturu.

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Red Dead Redemption 2

Pozz ekipo!Samo brzinsko pitanje-koliko možete izvuči fps na max detaljima?1080p

Znači Quality Preset Level na maxu

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Treba se malo igrati sa postavkama. Ima na YouTube dosta videa o tome koliko koja postavka ima utjecaja na FPS i samu kvalitetu slike.

 

U mene je mix svega i svačega. Teksture i još nešto je na ultra, nešto na low, nešto medium itd. I sa svojim kompom imam stabilnih 60+ FPS-a na full HD, ja zadovoljan.

Ništa ne ostavljam nezavrš
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Pa neznam,nemam bas osjecaj da se pregrijava.

Nekad cak mislim da je laptop pod nekom greškom...

I pored toga serveri uopce ne rade usred teske misije me prekine.

Nema mi ovo smisla mislim da cu obrisat igru i do kurca

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2020 0:24 (mp3david).
6 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Hahaha tako je meni od kad je online počeo. Svakih 10-15 min izbaci to sranje tako da je nemoguće igrati.

Probao sam sve i svašta od postavka koje oni kažu da treba napraviti do 4 drugačija routera i interneta i 2 PS4.

Ja sam odustao od online igre RDR2 i GTAonline koji ima iste greške ali me ne izbaci iz igre nego ostanem sam na serveru pa tako mogu dalje igrati :D

PS4 account - nattvindens
8 godina
neaktivan
offline
Re: Red Dead Redemption 2

Rockstar online serveri su teška žalost, i u rdr2 i u GTA 5. Nekad igram par minuta pa me izbaci, nekad pola sata. A sad kad dođu svi cheateri u online jer je igra tako jeftina... Ma nabijem ih na k...

11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Nemogu ni sada igrati...ni danas ne radi.
Zalosno od takve firme.
Gta ima tih problema,ali tamo je manje cesto nego u RDR2, a toboze rdr2 online postaje samostalna igra.
Bacis pare na igru koju nemos igrati.
Ide ovo na delete,pa krecem sa GTA4, njega uopce nisam igrao...
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

Na kojoj platformi igrate? Ja na PS4 i sad PS5 igram bez problema i GTA i Red Dead Online. Jako rijetko me izbaci.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Red Dead Redemption 2

ajde probajte prvo uc u sp pa se prebacit u mp. Mene je isto znalo dosta izbacivat ali otkad sam tako ulazio bilo je dosta manje

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Igram na pc.pokusao sam uci i na offline pa u multiplayer i opet me izbacilo.
Neda mi se vise time zamarat, ionako mi multiplayer nije nesto...
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Red Dead Redemption 2

jedan "zanimljiv detalj"

 

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Gale92 kaže...

jedan "zanimljiv detalj"

 

 ili kad kradeš sa tuđih konja pa te opali kopitima ko i ovdje ahahahhaah

14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2

I sta je tu zanimljivo?

Oces sljedece u cudu postat da su otkrili vatru? il kotac?

Nego kako vam ide s otkrivanjem zlata u MP??

vec sam na drugoj mapi gdje ni uz jeb.. you tube ne mogu nac di mi je jebb zlato/ tj skrinja..

Sad bauljam oko onog vodopada kod annesburga..

1h jucer potrosio..

I nista

R33mba#2892
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2020 15:41 (R3nchi).
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Gale92 kaže...

jedan "zanimljiv detalj"

 

 Fuj, arthur bez brade  

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
R3nchi kaže...

I sta je tu zanimljivo?

Oces sljedece u cudu postat da su otkrili vatru? il kotac?

Nego kako vam ide s otkrivanjem zlata u MP??

vec sam na drugoj mapi gdje ni uz jeb.. you tube ne mogu nac di mi je jebb zlato/ tj skrinja..

Sad bauljam oko onog vodopada kod annesburga..

1h jucer potrosio..

I nista

 svaki dan ti se mijenjaju spawn lokacije za collectora

 

https://jeanropke.github.io/RDR2CollectorsMap/

 

takodjer su šupci randomizirali spawn tih collectibilea

 

https://github.com/jeanropke/RDR2CollectorsMap/wiki/Naturalist-Update-Changes

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2020 16:02 (Del_Boy97).
15 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
fila2208 kaže...
Gale92 kaže...

jedan "zanimljiv detalj"

 

 Fuj, arthur bez brade  

 ja popio 500 dollara onih napitaka za rast brade samo kako bi bila duža, a ovaj tu napravi golača od njega

Sramota

14 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Del_Boy97 kaže...
R3nchi kaže...

I sta je tu zanimljivo?

Oces sljedece u cudu postat da su otkrili vatru? il kotac?

Nego kako vam ide s otkrivanjem zlata u MP??

vec sam na drugoj mapi gdje ni uz jeb.. you tube ne mogu nac di mi je jebb zlato/ tj skrinja..

Sad bauljam oko onog vodopada kod annesburga..

1h jucer potrosio..

I nista

 svaki dan ti se mijenjaju spawn lokacije za collectora

 

https://jeanropke.github.io/RDR2CollectorsMap/

 

takodjer su šupci randomizirali spawn tih collectibilea

 

https://github.com/jeanropke/RDR2CollectorsMap/wiki/Naturalist-Update-Changes

 

BAs to mamu im.. NA 2 laksa mjesta nije..Al ova 2 nemogu bas prokuzit gdje je..

I ono pun mi q vise jahanja.. Igram bountycara, svaki drugi bounty moram jahat u 3pm. Pokusao 2jcu privest..pre komplicirano, sad ih samo sve rokkam..

R33mba#2892
13 godina
offline
Re: Red Dead Redemption 2
Jack Sparrow kaže...
fila2208 kaže...
Gale92 kaže...

jedan "zanimljiv detalj"

 

 Fuj, arthur bez brade  

 ja popio 500 dollara onih napitaka za rast brade samo kako bi bila duža, a ovaj tu napravi golača od njega

Sramota

 Ja guglao neki dan kako se pije, sad kad mu vijori na vjetru onako veličanstveno to je to.

Ža mi čovjeka...jedva diše, a svi ga rugaju, dutch ga ni ne pita šta mu je svi se prave kao da je sve ok, a naš Arthur muke muči.

Kako je ovo moćna igra, igram i divim se svakim danom, oscara zaslužuje

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Službeno je, Red Dead Redemption 2 stiže iduće god
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice