Lost Ark

poruka: 168
|
čitano: 60.446
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Lost Ark

Tako je kad odaberes jebeni Amazon za publishera koja greska,cak sam razmisljao i kupiti ovaj New World za igrati mjesec,dva sada nema teoretske sanse da cu ga kupiti.
A ovaj PR bullshit da imaju jos bugova popraviti bitch please igra je out vec godinama,odgoda je sigurno zbog new worlda.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark

i closed beta od 5 dana. 5 dana a igra je odgođena za 3-4 mjeseca. sramota. kao da namjerno žele ubiti sav hype oko lost ark a naravno sve u korist new world

10 godina
offline
Re: Lost Ark
Skullscar1989 kaže...

i closed beta od 5 dana. 5 dana a igra je odgođena za 3-4 mjeseca. sramota. kao da namjerno žele ubiti sav hype oko lost ark a naravno sve u korist new world

 
Nazalost tako ispada,bio sam kupio onaj najskuplji founders pack jer mi se cini kao igra koju cu igrati na duze staze ali sam ga danas refoundao,znam da ce igra biti dobra jer je ljudi igraju godinama,ali ne volim da me se laze i pravi budalom jos za moj novac.
Kada nekad izadje mozda kupim onaj gold founder pack ali platinum necu sigurno,ne znaci nista njima mojih 99 eura ali eto cisto da pokazem nezadovoljstvo.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark

ja sam kupio samo bronze, čisto radi 3 dana prednosti na izlasku igre. želim rezervirati neka određena, popularna imena za sve klase :D

8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark

DOŠAO JE TAJ DAN!!!!!!!!!!!!!!!

 

sutra kreće open beta za eu, traje 7 dana. moguće je napraviti download na steamu. 50.9 gb download, file size će biti 63.3........

 

taman kad sam prekinuo s djevojkom. jebote timing, netko bi rekao da je namjerno.... hahahaha

13 godina
online
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark

beta počinje u 17:00 po našem. ajme što će biti ogromni queue. osim ako serveri ne budu podržavali tisuće ljudi i otvore ih 50 odjednom haha

15 godina
offline
Lost Ark

Ma ja cekam release.

Ak hocete probat igru bez cekanja, od mene preporuka za onu rusku verziju koja radi fenomenalno.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark

igrao sam ali mi je dojadilo stalno se natezati s translate programom, puno puta nije uopće radio. loš prijevod koji mi kvari priču, ostalo ga ni nema. nisam htio više igrati, čekam eu

5 godina
neaktivan
offline
Lost Ark

kako vam se ponasa procesor u ovoj igri?

 

slike u prilogu 

 

igram na 4k i ventovi od vodenog su mi cca 1200 okretaja i temperature idu do 75 stupnjeva

 

sve ostale igre, ventovi od vodenog ne prelaze 900 okretaja, a temperature 65 stupnjeva

 

New world je kurio graficke, nije valjda da ce Lost Ark procesore 

 

 

 

www.youtube.com/TerabitTV
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.11.2021 21:29 (Mitohondri).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Lost Ark

potrošnja rama 11.3 gb, ryzen 5 2600x iskorištenost cpu cca 40-50%, temperature oko 90. gpu rx 570 je 80-100% na 75 stupnjeva što je sve sasvim normalno za moj pc pod opterećenjem otkako sam stavio komponente. 

 

igrao sam i zahtjevnije igre pa nikad problema. ne znam što hrpa ljudi kuka na forumima da igra ubija cpu i što ja znam. čak idu tako daleko da tvrde kako je to amazonov spy program pa im se kradu podatci s računala itd... a hebiga, možda i je haha

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Lost Ark

igra definitivno ima nekih ozbiljnih problema sa opterecenjem procesora.

 

isto igram na 4k i nema sta igra toliko uposljavati procesor, vise mi se grije nego kod rendanja, uzas

 

stvarno cudno, vjerujem da ce se brzo saznati sta su to sjebali

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.11.2021 8:09 (Timo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark

volio bih da imam rusku verziju instaliranu da usporedim... ali ne sjećam se da je netko prijavljivao takve probleme tamo. eto meni su temperature ok, tako mi računalo radi uvijek. potrošnja cpu je isto normalna. moj 2600x ima 6 jezgri, uvijek je potrošnja do max 60-70% nebitno što radim i igram, u  lost ark je 40-50%. grafička bi mi trebala jača ali budem i to riješio... 

 

edit: navodno postoji rješenje. windows power plan, settings i processor power management. minimum processor state treba postaviti na 99% kao i maximum a ne 100%. i to je to, temperature padaju

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.11.2021 9:23 (Skullscar1989).
13 godina
online
Lost Ark

Igram sve na max 4k , sve hladno ispod 50stupnjeva, isto je bilo i na ruskom serveru. 

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Lost Ark

Ocito je do AMD-a , ne do igre . Dok igram LOA posaljem proc i grafu na godisnji

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Lost Ark
DukeOs kaže...

Ocito je do AMD-a , ne do igre . Dok igram LOA posaljem proc i grafu na godisnji

apsolutno je do igre, jer ljudi imaju isti problem i sa intel procesorima

 

nadam se da ce to popravit do izlaska 

 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark
Timo kaže...
DukeOs kaže...

Ocito je do AMD-a , ne do igre . Dok igram LOA posaljem proc i grafu na godisnji

apsolutno je do igre, jer ljudi imaju isti problem i sa intel procesorima

 

nadam se da ce to popravit do izlaska 

 

Ruska i korejska verzija nemaju tih problema. Samo NA/EU izdanje, potvrdeno.

 

Ovaj gore predlozeni fix navodno radi, probam kad dodem doma

www.youtube.com/TerabitTV
12 godina
offline
Lost Ark

Meni ne radi, Minimum processor state je vec namjesten na 0%. Probao sam na 99% i dalje sve isto. Temp na 80 stupnjeva stabilno, jer srecom imam odlicno hladenje, al def nesto nije u redu :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark

ako sve bude ok, do release će se popraviti. meni sve radi kako treba. 144 fps na 1080p i ja sretan, sve na max. šteta samo što nema scoutera na release... jedina klasa koja mi full leži, sav taj sci-fi vezan uz nju

5 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark
Minneyar kaže...

Meni ne radi, Minimum processor state je vec namjesten na 0%. Probao sam na 99% i dalje sve isto. Temp na 80 stupnjeva stabilno, jer srecom imam odlicno hladenje, al def nesto nije u redu :)

 meni je poboljsalo znatno, 10 stupnjeva, ali svejedno ne volim ta polovicna rjesenja

 

valjda ce popravit do sluzbenog izlaska

www.youtube.com/TerabitTV
15 godina
offline
Re: Lost Ark
Meni jucer amazon poslao beta key za LA. Ne sjecam se da sam se preko svog amazon racuna prijavljivao na tako nesto.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Lost Ark

Ekipa, spremni?! Mjesec dana do release-a !! Nadam se da ce instalirati dovoljno servera da ne prode slicno kao New World sa kilometarskim redovima.

Prije godinu i pol dana sam poceo igrati LoA na ruskom serveru.Uskoro cemo moci igrati ovaj masterpiece na dobrom starom engleskom bez loseg prijevoda.

Igra je free 2 play , iako je MMO  moze se igrati i kao single player . Te je casual friendly i hardcore friendly . Stay tuned..

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Lost Ark
DukeOs kaže...

Ekipa, spremni?! Mjesec dana do release-a !! Nadam se da ce instalirati dovoljno servera da ne prode slicno kao New World sa kilometarskim redovima.

Prije godinu i pol dana sam poceo igrati LoA na ruskom serveru.Uskoro cemo moci igrati ovaj masterpiece na dobrom starom engleskom bez loseg prijevoda.

Igra je free 2 play , iako je MMO  moze se igrati i kao single player . Te je casual friendly i hardcore friendly . Stay tuned..

 

meni sad nije jasno kak sad odjednom za mjesec dana, pa jel nije trebala izaći 31.05.??

13 godina
online
Re: Lost Ark
Cansee kaže...

meni sad nije jasno kak sad odjednom za mjesec dana, pa jel nije trebala izaći 31.05.??

 Ti si gadno pobrkao loncice . Odakle ti taj datum ? Evo odakle je moj

Eire
9 godina
online
Re: Lost Ark
DukeOs kaže...
Cansee kaže...

meni sad nije jasno kak sad odjednom za mjesec dana, pa jel nije trebala izaći 31.05.??

 Ti si gadno pobrkao loncice . Odakle ti taj datum ? Evo odakle je moj

 

Sa Steama, sada sam otišao provjeriti i vidim da su i oni promijenili na veljaču. Sigurno je na Steamu pisalo 31.05., tada mi bliska osoba ima rođendan pa sam baš zapamtio datum i mislio kak neću moći igrati prvi dan. 

 

Jel na toj stranici koju si linkao uvijek pisalo veljača?

13 godina
online
Re: Lost Ark
Cansee kaže...

Jel na toj stranici koju si linkao uvijek pisalo veljača?

 Nije. Do prije mjesec dana se saznalo za tocan datum.

Ranije je stajalo kao na steamu : End off March  iliti 31.03. nikad 31.05.

To je sluzbena stranica od Amazon Gamesa vezana za Lost Ark.

 

Eire
9 godina
online
Re: Lost Ark
DukeOs kaže...
Cansee kaže...

Jel na toj stranici koju si linkao uvijek pisalo veljača?

 Nije. Do prije mjesec dana se saznalo za tocan datum.

Ranije je stajalo kao na steamu : End off March  iliti 31.03. nikad 31.05.

To je sluzbena stranica od Amazon Gamesa vezana za Lost Ark.

 

 

Možda je tako pisalo na toj stranici, ali garantiram svojom glavom da je na Steamu bilo 31.05.2022., da mi nije taj datum bitan ne bi ni obraćao pozornost.

 

Al nije ni bitno, bitno je da izlazi igra ranije nego što sam očekivao a to su uvijek dobre vijesti

12 godina
offline
Lost Ark

Nista kolega, moras si rezat glavu :P

 

Pisalo je na Steamu 31.3.2022 zato sto se znalo da dolazi u Q1, a to je zadnji dan Q1. I ja sam provjeravao masu puta. Vjerojatno si krivo vidio broj. Pa su updejtali na 11.2. kad su objavili tocan datum.

 

Ugl, dobio za rodendan Silver Founder Pack, skoro da mi je zao jer bi uzeo neki skuplji vjerojatno inace :P

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Lost Ark
Minneyar kaže...

Nista kolega, moras si rezat glavu :P

 

Pisalo je na Steamu 31.3.2022 zato sto se znalo da dolazi u Q1, a to je zadnji dan Q1. I ja sam provjeravao masu puta. Vjerojatno si krivo vidio broj. Pa su updejtali na 11.2. kad su objavili tocan datum.

 

Ugl, dobio za rodendan Silver Founder Pack, skoro da mi je zao jer bi uzeo neki skuplji vjerojatno inace :P

 

ja evo ne mogu doći sebi. Nekoliko sam puta išao baciti oko na Lost Ark na Steamu, na datum izlaska i malo pročitam recenzije. Igra mi je na wishlisti, a nekad znam tak malo proći cijelu listu i klikati pa vidjeti jel ima šta novo. Da me pitaš sad za datume izlaska drugih igara sa wishliste nijedan ne bi znao reći, ali bi sa apsolutnom sigurnošću tvrdio da je Lost Ark 31.05.2022., jer sam više puta pogledao i ostao mi je taj datum zacementiran u glavu. Znam ja da je ljudska memorija falična, ali ovo da sam više puta gledao i više puta krivo pročitao datum, šokiran sam. I još se budala veselim kak će igra uraniti više od 3 mjeseca.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Lost Ark

ožujak je pisalo, ne svibanj hehe...

ma ja sam kupio silver paket toliko da mogu ranije u igru i ako bude sreće da uzmem neko cool ime za lika :D

3 dana ranije krećemo, jebeno. igrao sam na ru s lošim prijevodom i jedva čekam da zaigram kako spada. jedino bih plakao što scouter ne bude dostupan odmah. to mi je najdraža klasa

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice