Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.203.063
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Napokon našao malo vremena zaigrati, jebe me najviše to što nekad pritiskam f ili c ili nešto, a lik ništa ne napravi.

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Rodić kaže...
Vidim kako ljudi pisu da je igri replay value nula. Smijesno i istinito da igri ne cini na kraju grafika nego tehnikalija, pa je**** Fallout New Vegas ima replay value takav da utuces stotine sati u svakom buildu...

 Glupost, već sad imam par sidequestova koje želim sljedeći put drugačiije riješiti, da ne govorimo da je main story vjerojatno još razgranatiji, ali u njemu nisam tolko još

-
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

 

Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Colossus7 kaže...

Ova ekipa sto ide okolo i prati da li random NPC ima *AI* ili se vrti u svom nekom zatvorenom loopu, i da li auto ide po gradu random ili se drzi odredene putanje na cesti, sto bi se reklo od sume nevidi stablo. To mi je bitno citavih 10-30 sekundi koliko cu biti oko njih. Iluzija zivog grada dok se zapravo kreces i istrazujes niti jedna igra nije napravila na ovakvoj skali, niti blizu. U masu situacija rekao bih cak da je igra sensory overload, pogotovo za igrace poput mene koji vole zaviriti i istraziti sve zivo.

 

Odlicno receno, slazem se i sa svime ostalim sto ste rekli, ja sam dobio ono sto sam htio od ove igre i za mene je za sad 10-ka.

 

Jedino mi je zao ovih sto igraju na starim konzolama, oni su stvarno popusili, CDPR je trebao odgoditi ili otkazati izlazak za stare konzole.

 

Neki se pitaju, kako je moguce da se RDR2 vrti odlicno na konzolama stare generacije, a CP2077 tako lose, ali ta usporedba nema smisla, mapa RDR2 je 90% divljina, a zaboravljaju da u Saint Denisu fps zna pasti na oko 20, a i sami gradic Saint Denis, po kompleksnosti je neusporediv sa Night City-em.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2020 9:39 (Raoul).
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
thebatman kaže...

Napokon našao malo vremena zaigrati, jebe me najviše to što nekad pritiskam f ili c ili nešto, a lik ništa ne napravi.

 samo postane gore. Gledaš cutscenu, uživiš se i onda u sred toga ti piše press F to connect. Ono nema druge opcije, ako ne stisneš ništa se ne dešava, doslovno jedino tako možeš dalje. Ali igra inzistira da stisneš F i odgovoriš ili ustaneš. Ono jedina opcija, ne možeš se kretati ni ništa, zalockan si na mjestu ali moraš stisnuti.

 

Ajde razumio bi da možeš nešto drugo napraviti, ali ne. 

12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Moramo promovirat igru.Mother*ucker je preokrenuo sliku...

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2020 9:52 (MGloc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Kalamarko

Moj PC  
6 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

😅

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Meni je s onim reddit fixom CPU usage skočio za 30%, i sad se kreće od 75-85% na 1440p i naravno bolje se vrti igra.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2020 10:45 (Promster).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Jutros (cca 2am) dosao do dijela sa Johnnyem.My god,ugodjaj,mjuza,nesto jebeno,najezio se.
A vi i dalje gledajte kako netko urinira 45min. 

Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Igra li tko na PS4 Pro, isplati li se uzeti igra ili pričekati još ?
Gledam na digital foundry,grad je naspram PC verzije okljaštren npc-evima i vozilima,teksture se ne učitavaju baš najbolje i uz to taj blur efekt posvuda
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
dani20 kaže...

Jutros (cca 2am) dosao do dijela sa Johnnyem.My god,ugodjaj,mjuza,nesto jebeno,najezio se.
A vi i dalje gledajte kako netko urinira 45min. 

 To sam jučer prošao. Hebemti što sam uživao haha. Predobro je bilo

12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
doky01akablava kaže...
Igra li tko na PS4 Pro, isplati li se uzeti igra ili pričekati još ?
Gledam na digital foundry,grad je naspram PC verzije okljaštren npc-evima i vozilima,teksture se ne učitavaju baš najbolje i uz to taj blur efekt posvuda

Ako zelis potpuno dozivljaj i kasnije uzivat u igri... ne. Ne isplati se. Ja cekam odgovor za refund na PS Storeu. 

 

Sa druge strane, ako si spreman zanemarit sve oko te igre i samo ko ''konj gledat pravo'' kroz pricu. Samo naprijed, jer je prica odlicna.  

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
forumaš kaže...
Damir22 kaže...
Muzika je dobra, no na nekim dijelovima je bas toliki da mi usi otpadaju.

I neznam zasto, od svih tih pastela u igri me oci pocmu boliti nakon pola sata-sat, moram igrati sa svjetlijom slikom nego sam navikao jer u zatvorenim prostorima mi je sve pretamno,nista ne vidim.ako ne posvjetlim sliku...

 da, sve je intezivno, igra ti napada oči i uši na max. i meni je pre tamno ali ne želim ništa posvijetliti jer onda igra gubi na kontrastu. malo nervira što nemaš neku svjetiljku, barem je ja nisam našao :D

  Damir22  meni je problem riješilo paljenje HDR-a u opcijama igre, probaj ako ti ekran podržava, Sad mi je vrhunski.

15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
doky01akablava kaže...
Igra li tko na PS4 Pro, isplati li se uzeti igra ili pričekati još ?
Gledam na digital foundry,grad je naspram PC verzije okljaštren npc-evima i vozilima,teksture se ne učitavaju baš najbolje i uz to taj blur efekt posvuda

 Pre dan dva je neko linkao user reviewove za PS4 verziju na Metacriticu. Koliko sam tada video, tazlika u (ne)zadovoljstvu između onih sa običnim PS4 i PS4 Pro je bila nabo i zemlja (što je manje više za očekivati, GPU je teoretski preko 2x brži). Takođe, navodno je i patch nešto popravio stvari. Doduše, igra nije postala ništa lepša, ali je na Pro-u sasvim igriva.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Da ovo je drugacjii nacin ali u sustini radi isto.Ja sam samo u HEX editoru prekopirao , posto sam upoznat s njime jos dok sam patchirao PES za ps2...

Prije tog FIX-a cpu mi nije prelazio 50% sada ide i do 80% svi threadovi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2020 11:31 (MGloc).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
Onaj braindance detektivski rad prije nego što se ide krast čip, to mi je bilo kul iskustvo i koncept, jebeno zamišljeno i odrađeno. Čak ni ne zvuči toliko pretjerano ili izmaštano, imam dojam da je tako što u bližoj budućnosti moguće.

Sejvo sam poslje, danas ću po čip
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ne kužim stvar sa healthom, kod jonnya sam već i sad odem na neku misiju u downtown i odjednom mi je health onak nula, mialim piše armor 110, health 195 i stamina 138 al ono likovi mi skinu 80% toga sa jednim hicem... Ne kužim majke mi, sam odjednom je tak
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Sad kako sam prosao malo dalje primjetio sam jos jednu stvar.Ljudi tu pricaju kako je u  RDR 2 (koji sam igrao i prosao)
interakcija sa ljudima drugacija,u jednom actu ih sretnes,pomognes,pa ih sretnes u drugom actu,uglavnom neki progres NPC-a
jel.Pa eto toga ima i ovdje.HINT-chekirajte policajce koji su lupali na vrata liku kad izadete iz svog stana pa cete vidjeti o cemu
pricam,nakon sto dobijete ''Johnnya''.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
dani20 kaže...

Sad kako sam prosao malo dalje primjetio sam jos jednu stvar.Ljudi tu pricaju kako je u  RDR 2 (koji sam igrao i prosao)
interakcija sa ljudima drugacija,u jednom actu ih sretnes,pomognes,pa ih sretnes u drugom actu,uglavnom neki progres NPC-a
jel.Pa eto toga ima i ovdje.HINT-chekirajte policajce koji su lupali na vrata liku kad izadete iz svog stana pa cete vidjeti o cemu
pricam,nakon sto dobijete ''Johnnya''.

 Oni koji se spawnaju iza leda ili oni koji nestanu kad im okrenes leda? Koji tocno?

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
e nijedni sto si naveo.Oni koji urniniraju 45min,to su ti
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
dani20 kaže...

Sad kako sam prosao malo dalje primjetio sam jos jednu stvar.Ljudi tu pricaju kako je u  RDR 2 (koji sam igrao i prosao)
interakcija sa ljudima drugacija,u jednom actu ih sretnes,pomognes,pa ih sretnes u drugom actu,uglavnom neki progres NPC-a
jel.Pa eto toga ima i ovdje.HINT-chekirajte policajce koji su lupali na vrata liku kad izadete iz svog stana pa cete vidjeti o cemu
pricam,nakon sto dobijete ''Johnnya''.

 To je full-fledged side misija, ne random encounter. 

-
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

To je zato jer su dio jednog questa. EDIT: prešao me kolega gore

 

U RDR2 imaš te evente random. Svaki NPC reagira drugačije, ako se zabiješ u njega može te napasti. Svaki NPC reagira na svijet oko sebe.

 

Problem je što su te stvari neće nikad popraviti ili mjenjati, jer to nije bug. Nego jednostavno dizajn, a moraju sve mjenjati da bi poboljšali

 

 

 

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kbtphr/npcs_in_cyberpunk_2077_vs_red_dead_redemption_2/

 

 

Pogledaj malo reddit kako se ljudi sprdaju sa open world

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kbq186/who_needs_trauma_team_platinum_when_you_have_this/

 

 

ili kolko su ulice prepune ljudi ovdje, sve vrvi od živosti.

https://streamable.com/sbmx7n

 

EDIT: ili policija 

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kc1wse/police_spawn_ai_the_ai_in_this_game_is_a_joke/

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2020 12:11 (Jack Sparrow).
Moj PC  
8 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jack Sparrow kaže...

To je zato jer su dio jednog questa. EDIT: prešao me kolega gore

 

U RDR2 imaš te evente random. Svaki NPC reagira drugačije, ako se zabiješ u njega može te napasti. Svaki NPC reagira na svijet oko sebe.

 

Problem je što su te stvari neće nikad popraviti ili mjenjati, jer to nije bug. Nego jednostavno dizajn, a moraju sve mjenjati da bi poboljšali

 

 

 

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kbtphr/npcs_in_cyberpunk_2077_vs_red_dead_redemption_2/

 

 

Pogledaj malo reddit kako se ljudi sprdaju sa open world

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kbq186/who_needs_trauma_team_platinum_when_you_have_this/

 

 

ili kolko su ulice prepune ljudi ovdje, sve vrvi od živosti.

https://streamable.com/sbmx7n

 

EDIT: ili policija 

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kc1wse/police_spawn_ai_the_ai_in_this_game_is_a_joke/

 Korona je. Povukli se svi. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srkee kaže...
Onaj braindance detektivski rad prije nego što se ide krast čip, to mi je bilo kul iskustvo i koncept, jebeno zamišljeno i odrađeno. Čak ni ne zvuči toliko pretjerano ili izmaštano, imam dojam da je tako što u bližoj budućnosti moguće.

Sejvo sam poslje, danas ću po čip

 Ako su ti fora takve misije svakako odigraj Watch Dogs 2 i Legion. Nije baš identično ali ima sličnih misija gdje se rekreiraju dogđaji iz prošlosti i moraš otkrivati tragove ili planirati napad prema njima.

14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ivan(4) kaže...
doky01akablava kaže...
Igra li tko na PS4 Pro, isplati li se uzeti igra ili pričekati još ?
Gledam na digital foundry,grad je naspram PC verzije okljaštren npc-evima i vozilima,teksture se ne učitavaju baš najbolje i uz to taj blur efekt posvuda

 Pre dan dva je neko linkao user reviewove za PS4 verziju na Metacriticu. Koliko sam tada video, tazlika u (ne)zadovoljstvu između onih sa običnim PS4 i PS4 Pro je bila nabo i zemlja (što je manje više za očekivati, GPU je teoretski preko 2x brži). Takođe, navodno je i patch nešto popravio stvari. Doduše, igra nije postala ništa lepša, ali je na Pro-u sasvim igriva.

 Teško je igriva bez SSD-a. PS5 koristi PS4 Pro kod (zasad) i na njemu je igriva znog SSD-a. Nema kasnog učitavanja tekstura i slično.

 

Ne znam, meni je glupo da igra ne radi normalno bez SSD-a. Ako su mogle druge igre sa velikim open world svijetovima raditi normalno ne znam zašto je to ovdje problem. Jer ovo je last gen igra, nije next gen koliko god to neki tvrdili. Igra je prvo bila najavljena za izlazak prije nego smo uopće znali kako izgledaju nove konzole.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2020 12:30 (antimadridista).
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Što se tiče open worlda - pa i u Witcheru je okolina samo kulisa. Sakriju se od kiše i to je to, kad baviš neku bombu u selo svi reagiraju isto ko i ovdje samo je ovdje puno više npceva pa onda to izgleda komično. Mislim da se to lako popravi. Ovi koji su blizu nek čućnu, ovi dalje nek se razbježe I to je više manje to. Jedino te pandure da poprave i promet i što se mene tiče sve ok. Glavni quest nisam još ni tako, samo rješavam one pizdarije po mapi. Fora mi je... E, jedino što mi smeta kod igre je gear koji nosiš - ko jebeni klaun izgledaš ako stavljaš na sebe samo onaj gear sa najboljim statusima. Substance over style. Lol. Doduše, nisam ni vidio ako ima koje dobro combat odijelo za kupit ili nešto tako, vjerojatno će bit... Koliko dugo možeš gear upgradeat?
Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
E pa ja skroz ignoriram te statse na odjeci,i nosim ono sto mi dobro izgleda.I do sad sam sve prolazio bez problema na hard.I jel se samo meni cini ili nemozes izvuc mod sa odjece?
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice