Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.196.926
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Cyberpunk 2077

Čini mi se da ostvarujem Pirovu pobjedu kaj se tiče Cyberpunka, naime žena ju je prednaručila za mene kao poklon koji će mi dati tek za Božić pod bor. Neće dati prije i nemrem ju krstiti da lajem.

Nije mi još toliko problem činjenica što će igra stajati u ormaru 2 tjedna bezveze, a mogao bi igrati...problem je izbjeći spoilere, jer će Cyberpunk iskakati iz paštete čim izađe.

 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

jebem samog sebe ako do božića nenabijem 100h :D

 
6 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
NathanDrek kaže...

Čini mi se da ostvarujem Pirovu pobjedu kaj se tiče Cyberpunka, naime žena ju je prednaručila za mene kao poklon koji će mi dati tek za Božić pod bor. Neće dati prije i nemrem ju krstiti da lajem.

Nije mi još toliko problem činjenica što će igra stajati u ormaru 2 tjedna bezveze, a mogao bi igrati...problem je izbjeći spoilere, jer će Cyberpunk iskakati iz paštete čim izađe.

 nemaš interneta? 

ionako je kupljena, ne vidim problema ako malo 'doskočiš' situaciji 

7 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
picajzla0707 kaže...
NathanDrek kaže...

Čini mi se da ostvarujem Pirovu pobjedu kaj se tiče Cyberpunka, naime žena ju je prednaručila za mene kao poklon koji će mi dati tek za Božić pod bor. Neće dati prije i nemrem ju krstiti da lajem.

Nije mi još toliko problem činjenica što će igra stajati u ormaru 2 tjedna bezveze, a mogao bi igrati...problem je izbjeći spoilere, jer će Cyberpunk iskakati iz paštete čim izađe.

 nemaš interneta? 

ionako je kupljena, ne vidim problema ako malo 'doskočiš' situaciji 

 Ma, već je i sad nos do poda kaj sam joj pokvario iznenađenje, jer sam pričao jučer kak si prednaručujem igru, a ona je nekako previše inzistirala na spiki "ma kaj će ti to, imaš kaj igrati", odmah sam znao kaj je i brzo sam izbio istinu iz nje. One ti to shvaćaju ozbiljno, recimo moja bi radije čokoladu za rođendan, a da si ju sam išao kupiti u dućan i da si se sjetio, nego da joj prebaciš soma kuna na račun i veliš da si sama nekaj kupi. Nemoj me krivo shvatiti, uzet će ona pare, ali će reći "to ti se ne računa".

Tak da igram tek za Božić.

 

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Otvoris ormar, procitas kod i vratis nazad da ceka do Bozica.

Kad te zena pita sta igras, kazes Minecraft.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
7 godina
offline
Cyberpunk 2077

Hvala na ideji, ali da bi taj plan uspio morao bih zadnjih 15 god biti oženjen za gluhu i slijepu kokoš.

 
2 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
NathanDrek kaže...

...nos do poda ....One ona ti to shvaćaju ozbiljno...

 a jbga onda, čekaj božić

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Haha jesi spaljen, jbg jedina druga opcija je reć ljubavnici da ti kupi igru i da odmah..

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
online
Cyberpunk 2077

Ekipa koja će igrati na GoGu, tko je za možemo se pododavati za prijatelje, Srce Isusovo i ja smo se već dodali

 

moj je nick Aedan2, pa tko hoće nek šibne zahtjev

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Pored CP77, sta ce mi prijatelji?
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
8 0 hvala 4
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

Ekipa koja će igrati na GoGu, tko je za možemo se pododavati za prijatelje, Srce Isusovo i ja smo se već dodali

 

moj je nick Aedan2, pa tko hoće nek šibne zahtjev

 Postoje neki benefiti u igri ak imas ekipu na GOG ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
AmonZero kaže...
Cansee kaže...

Ekipa koja će igrati na GoGu, tko je za možemo se pododavati za prijatelje, Srce Isusovo i ja smo se već dodali

 

moj je nick Aedan2, pa tko hoće nek šibne zahtjev

 Postoje neki benefiti u igri ak imas ekipu na GOG ?

 Možemo sherat cyber čune međunožje!

Sve Vas Volim
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2020 11:34 (Srce Isusovo).
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Znači ak moj lik nema pišu, onda ne možemo bit prijatelji ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
7 godina
offline
Cyberpunk 2077

Misliš na ovako nešto?

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2020 11:46 (NathanDrek).
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kako izgleda vas kalendar?
Meni je najbitniji medjed
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
NathanDrek kaže...
picajzla0707 kaže...
NathanDrek kaže...

Čini mi se da ostvarujem Pirovu pobjedu kaj se tiče Cyberpunka, naime žena ju je prednaručila za mene kao poklon koji će mi dati tek za Božić pod bor. Neće dati prije i nemrem ju krstiti da lajem.

Nije mi još toliko problem činjenica što će igra stajati u ormaru 2 tjedna bezveze, a mogao bi igrati...problem je izbjeći spoilere, jer će Cyberpunk iskakati iz paštete čim izađe.

 nemaš interneta? 

ionako je kupljena, ne vidim problema ako malo 'doskočiš' situaciji 

 Ma, već je i sad nos do poda kaj sam joj pokvario iznenađenje, jer sam pričao jučer kak si prednaručujem igru, a ona je nekako previše inzistirala na spiki "ma kaj će ti to, imaš kaj igrati", odmah sam znao kaj je i brzo sam izbio istinu iz nje. One ti to shvaćaju ozbiljno, recimo moja bi radije čokoladu za rođendan, a da si ju sam išao kupiti u dućan i da si se sjetio, nego da joj prebaciš soma kuna na račun i veliš da si sama nekaj kupi. Nemoj me krivo shvatiti, uzet će ona pare, ali će reći "to ti se ne računa".

Tak da igram tek za Božić.

 

 

 

Objasni ženi da će iznenađenje još više biti upropašteno ako ne počneš igrati što prije i pročitaš spoilere kojih će biti pun internet. Ja sam sa svojom to riješio na način "e naručio sam si igru za Božić i rođendan koji je u prvom mjesecu tak da ne moraš trošit lovu na mene, bit ću zadovoljan i s čokoladom",naravno, prevrnila je očima,a li prošlo je

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2020 12:13 (lobotomac90).
7 godina
offline
Cyberpunk 2077

Najvjerojatnije ću morati posegnuti za "big guns" koje nisam vadio ima nekih 40-tak godina - baciti se na pod i histerično cviliti dok ne poplavim!

 
8 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Sad kad smo sigurni da odgoda više nema, da preload počima sutra pa onda bio bi red i kupiti igru jel  

Moj PC  
12 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
NathanDrek kaže...

Najvjerojatnije ću morati posegnuti za "big guns" koje nisam vadio ima nekih 40-tak godina - baciti se na pod i histerično cviliti dok ne poplavim!

 NathanDrek

O sunce ti žarko žene znaju biti zaguljene.

Sto posto jer rekal nema sex-a mjesec dana ako počneš igrati ranije zato si toliko u strahu.

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
hummer0 kaže...
NathanDrek kaže...

Najvjerojatnije ću morati posegnuti za "big guns" koje nisam vadio ima nekih 40-tak godina - baciti se na pod i histerično cviliti dok ne poplavim!

 NathanDrek

O sunce ti žarko žene znaju biti zaguljene.

Sto posto jer rekal nema sex-a mjesec dana ako počneš igrati ranije zato si toliko u strahu.

 Bar će imati više energije za Cyberpunk.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

Sad kad smo sigurni da odgoda više nema, da preload počima sutra pa onda bio bi red i kupiti igru jel  

 Cekaj, vec je sutra preload? Znaci u cetvrtak samo skidamo day one patch?

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

Sad kad smo sigurni da odgoda više nema, da preload počima sutra pa onda bio bi red i kupiti igru jel  

 Slažem se! Odlučio sam i ja danas zgrabiti kad je već sigurno da igra napokon izlazi, nadam se da nećemo požaliti 

 

 

LP
14 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Prva igra koju sam prednarucio već godinama. Valjda neće ispasti neko žešće sra.... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Čeka se..

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
amagi kaže...
BeLLicus kaže...

Sad kad smo sigurni da odgoda više nema, da preload počima sutra pa onda bio bi red i kupiti igru jel  

 Cekaj, vec je sutra preload? Znaci u cetvrtak samo skidamo day one patch?

 da, samo day one patch... Navodno 43 gige 

3 godine
offline
Re: Cyberpunk 2077
berzerker kaže...
amagi kaže...
BeLLicus kaže...

Sad kad smo sigurni da odgoda više nema, da preload počima sutra pa onda bio bi red i kupiti igru jel  

 Cekaj, vec je sutra preload? Znaci u cetvrtak samo skidamo day one patch?

 da, samo day one patch... Navodno 43 gige 

 43GB, znaci pocinjem igrati tek u petak popodne

11 godina
offline
Cyberpunk 2077

ja cu uzeti internet dan (na bonu sam to je neograničeno cca 15kn) i stavit na mobu skidat i samo prebacim na pc exe file cim dodem kuci.nema praznog hoda hehe

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

taj patch od 43 gb nije day one patch, to je nesto sasvim drugo. zato smatram da ce to bit ukomponirano u preload. prema tome dalo bi se zakljuciti kako igra nema 70-ak gb nego prije 130-ak. a eto, zivi bili pa vidjeli sta ce bit sutra kad pocne preload. nadam se da cu vec u ponoc moc stavit skidat.

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2020 15:57 (Obi Wan).
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Na gog-u sutra počinje preload? Zašto meni stoji da je igra dostupna za download tek na dan izlaska

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Na kojim sve servisima za pc igra izlazi...gog,epic..steam?

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice