Nokia 5800 vs E52 vs N79

poruka: 47
|
čitano: 14.517
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 vs E52 vs N79

Ali ima a ti si rekao da nema. Ne znam iskreno sta znaci nije isti. Na 5800 t je na jedan klik dostupni music player, galerija, video, mediasharing i web browser. Sta tu fali?

 

16 godina
offline
RE: Nokia 5800 vs E52 vs N79
logic kaže...

Ali ima a ti si rekao da nema. Ne znam iskreno sta znaci nije isti. Na 5800 t je na jedan klik dostupni music player, galerija, video, mediasharing i web browser. Sta tu fali?

 

On misli na onaj seksi meni od n95. :P

Meni se taj multimedija svida, ali to je sam mazanje ociju. Sve se to moze u jednakom broju klikova uci i iz klasicnog menija.

5800 ima onaj Xpress music meni sa multimedija opcijama. Nije isto ali je slicno i nesto brze.

Najbolje je pak staviti shortcute na homescreen. Od toga nista nije brze. :)

- Psiho246
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.6.2010 21:05 (Psiho246).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 vs E52 vs N79

Imao sam N95 8GB al se ne sjecam na koji meni mislis?

Podsjeti me.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 vs E52 vs N79
dejson kaže...

5800 je smetlje od telefona. Uzeo ja i N97, e to ti je puno bolje ( smetlje ) od 5800. Touch screen, oni nemaju touch screen. To je neka bljutava imitacija touch screen-a. Vrijedjanje klijentele. Telefon je zaista bezveze. 

 

E 52 je naravno poslovni a za mladje preporucujem od srca N79.

djelomicno se slazem s tobom u vezi toucha,al ima mob i dobre strane :P

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 vs E52 vs N79

Dobio sam 5800 koja je bila zapakovana u paketu i slusalice koje su dosle nisu imale nastavak sa kontrolama. Multimedijalni meni je drukciji, koliko se sjecam na njemu je Internet, Music, Photos,TV and video, Maps i ngage.

15 godina
odjavljen
offline
Nokia 5800 vs E52 vs N79

Opet ste poceli klasican 'flame'.

Covjek je postavio pitanje i dao sto mu je bitno i bilo bi korektno da mu se prema tome preporuci uredjaj.

A to jel' hekla ili kako trci na 20 metara, to ga ne zanima valjda, ako nije naveo kao bitno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nokia 5800 vs E52 vs N79
logic kaže...

Imao sam N95 8GB al se ne sjecam na koji meni mislis?

Podsjeti me.

Onaj gdje kad skrolas kroz meni (lijevo desno) se one ikonice onak okrecu. Joooj, ne znam kak da ti objasnim. xD

Znaci skrolas kroz meni lijevo desno i kako skrolas onaj kvadratic koji pokazuje trenutno odabranu ikonu se okrece. U pozadini je neka slika.

Meh, ako se nisi sjetio probat cu iskopat nesto sa youtube-a.

 

Edit: U njega ulazis sa jendim od ona dva gumba za meni. Jedan gumb je za klasican meni a onaj pored njega je za ovaj multimedija meni.

Ja sam imao klasican n95, on se malo razlikuje tipkovnicom od novijeg n95 al mislim da su dovoljno slicni da skuzis. :P

- Psiho246
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.6.2010 21:15 (Psiho246).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 vs E52 vs N79
makaa kaže...

Dobio sam 5800 koja je bila zapakovana u paketu i slusalice koje su dosle nisu imale nastavak sa kontrolama. Multimedijalni meni je drukciji, koliko se sjecam na njemu je Internet, Music, Photos,TV and video, Maps i ngage.

U prilogi ti dam sta dolazi u paketu. Ja sam jos dobio i TV kabel i stalak za telefon ali vidim sad ga nema u paketu.

Psiho246 kaže...
logic kaže...

Imao sam N95 8GB al se ne sjecam na koji meni mislis?

Podsjeti me.

Onaj gdje kad skrolas kroz meni (lijevo desno) se one ikonice onak okrecu. Joooj, ne znam kak da ti objasnim. xD

Znaci skrolas kroz meni lijevo desno i kako skrolas onaj kvadratic koji pokazuje trenutno odabranu ikonu se okrece. U pozadini je neka slika.

Meh, ako se nisi sjetio probat cu iskopat nesto sa youtube-a.

 

Edit: U njega ulazis sa jendim od ona dva gumba za meni. Jedan gumb je za klasican meni a onaj pored njega je za ovaj multimedija meni.

Ja sam imao klasican n95, on se malo razlikuje tipkovnicom od novijeg n95 al mislim da su dovoljno slicni da skuzis. :P

Joj sjecam se. Nisu se slicice vrtile oko svoje ose vec okolo ekrana. Hehhehehehe

Fora al nista posebno ;)

AL je N95 8GB bio stroj i pol.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.6.2010 21:19 (logic).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 vs E52 vs N79

Kod mene nisu tekve slusalice dosle sa 5800. Vjerovatno ima razlicitih pakovanja, ali ja nisam dobio tv out kapal s njom.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Nokia 5800 vs E52 vs N79

Ocigeldno stede. Ali ja sam onaj spisak skinuo maloprije sa nokia hrvatska. Valjda oni znaju sta isporucuju sa mobitelom. Jedino ako si kupio od telekoma pa ovi spakovali malo siromasniji paket ;)

14 godina
offline
RE: Nokia 5800 vs E52 vs N79
makaa kaže...

N79 je najbolji od ta 3 moba, najbolja kamera, nserija, garmin radi perfektno, fm transmiter. Inace imao sam sva tri.

 stavrno si imao sva 3. I koji bi mi preporucio posto si koristio navedene

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.6.2010 22:29 (Elubrylla).
15 godina
odjavljen
offline
RE: Nokia 5800 vs E52 vs N79
makaa kaže...

Dobio sam 5800 koja je bila zapakovana u paketu i slusalice koje su dosle nisu imale nastavak sa kontrolama. Multimedijalni meni je drukciji, koliko se sjecam na njemu je Internet, Music, Photos,TV and video, Maps i ngage.

Prijatelju, ne znam ja što si ti kupio, ali 5800 u svim varijantama dostupnim kod nas dolazi sa slušalicama s kontrolama. Čak i Navigation Edition dolazi sa daljinskim. Multimedijalni meni sadrži: Glazbeni plajer, Slike i Video, Dijeli online, Video Centar i Web. Mislim da si ti nešto pobrkao jer 5800 ne podržava ngage.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
15 godina
odjavljen
offline
RE: Nokia 5800 vs E52 vs N79
MrBlc kaže...

oja je bila zapakovana u paketu i slusalice koje su dosle nisu imale nastavak sa kontrolama. Multimedijalni meni je drukciji, koliko se sjecam na njemu je Internet, Music, Photos,TV and video, Maps i ngage.

Prijatelju, ne znam ja što si ti kupio, ali 5800 u svim varijantama dostupnim kod nas dolazi sa slušalicama s kontrolama. Čak i Navigation Edition dolazi sa daljinskim. Multimedijalni meni sadrži: Glazbeni plajer, Slike i Video, Dijeli online, Video Centar i Web. Mislim da si ti nešto pobrkao jer 5800 ne podržava ngage.

Istina (takve slusalice s kontrolama su dolazile i u onom najoskudnijem paketu). Radi se o tipicnom trollu...

14 godina
offline
RE: Nokia 5800 vs E52 vs N79
MrBlc kaže...
makaa kaže...

Dobio sam 5800 koja je bila zapakovana u paketu i slusalice koje su dosle nisu imale nastavak sa kontrolama. Multimedijalni meni je drukciji, koliko se sjecam na njemu je Internet, Music, Photos,TV and video, Maps i ngage.

Prijatelju, ne znam ja što si ti kupio, ali 5800 u svim varijantama dostupnim kod nas dolazi sa slušalicama s kontrolama. Čak i Navigation Edition dolazi sa daljinskim. Multimedijalni meni sadrži: Glazbeni plajer, Slike i Video, Dijeli online, Video Centar i Web. Mislim da si ti nešto pobrkao jer 5800 ne podržava ngage.

Mislim da on ima nokiu 5530,a ne 5800(ili ako je kupio polovnu nokiu 5800 mu je neko možda uvalio druge slušalice),evo video-

Nevinašce

15 godina
offline
Nokia 5800 vs E52 vs N79

5800- love it :)

Zelim OC-ati procesor, ako mi neko moze pomoc nek se javi na PP jer mi je to novo i prvi put biradio.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Nokia 5800 vs E52 vs N79

lg ku990i rulezzNamigiva

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nokia 5800 vs E52 vs N79

preporuka definitivno ti preporucujem nokia n97, kao kolega kojega je imao sva 3 uredaja

dobar je i bolji od iphone , imas 32gb, mozes ga koristit u prenosive svrhe kao da imas malo

racunalo i stvarno je dobra nokia.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice