Koji mob

poruka: 25
|
čitano: 4.548
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Koji mob

dakle trebam pošteni mob jer sam stare prodo da kupim komp :)

treba mi neki mob za igre da može 3d da imam wifi i gps (po mogučnosti touch)

do negdje 4000-5000 kn naravno ne preskup

AMD Phenom 9600 @3.0 ,4 gb 800mhz , GF GTX280, vx550
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji mob
e sad stari moj, što se tiče igara nisam toliko u tome pogotovo ovo 3d. A ostalo ti mogu pomoći, znači WiFi, GPS i po mogučnosti TS. Okay, znači gledaj si neki smartphone pogonjen na Symbian S60, što su ti u pravilu Nokije N i E serije, za više pogledaj tu. Što se tiče podrške za TS i Symbian S60 neme ti još na tržištu prisutnih izuzev Nokije 5800 XpressMusic i nadolazeće N97.

A što se tiše podrške za TS (+ ostali tvoji zahtijevi) to su ti redom WM uređaji i nešto stariju Symbian UIQ stime da ih nema sa ugrđenim GPS-om nego postoji podrška za kupnju i uparivanje eksternog GPS modula. Za više o WM uređajima s tvojim prohtijevima gledaj tu, stime da bi ti preporučio HTC kompaniju kao primar, dok isto nebi bio loš izbor ni SE Xperije i Samsung Omnija.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji mob

nebi sa tipkovnicom ko sony ericsson experia x1 nešto na tač ili obično

AMD Phenom 9600 @3.0 ,4 gb 800mhz , GF GTX280, vx550
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji mob

Stari neznam za tebe ali uz sve što tražiš, za malo manju lovu dobiješ N79 Nokijicu, ima sve osim touch-a...

15 godina
neaktivan
offline
Koji mob
ovaj mi se sviđa http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_c905-2427.php kaka su iskustva
AMD Phenom 9600 @3.0 ,4 gb 800mhz , GF GTX280, vx550
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji mob

nešto na tač pogledaj si onda HTC iz Touch serije koji imaju i WiFi i GPS podršku ili nešto obično, onda Nokije S60 ali kao što velim one su bez podrške za TS izuzev 5800XpressMusic.

 

ili neznm što misliš za iPhone stime da ima podršku za GPS koji je još po meni ipak za naše uvijete neupotrijebljiv, još se čeka da Garmin izbaci podršku za iPhone, stoga ako ćeš čekati...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji mob

dali htc diamond ili samsung i900

ja bi na samsung ali mi se htc sviđa zbog winmobile ali htc je slabaiji

AMD Phenom 9600 @3.0 ,4 gb 800mhz , GF GTX280, vx550
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Koji mob
c0x0x kaže...

nebi sa tipkovnicom ko sony ericsson experia x1 nešto na tač ili obično

 Xperia ima tipkovnicu i touchscreen
Audi R8 - born of powerful ideas
16 godina
offline
Koji mob

pa i i900 je WM, a što se tiče specs.: pogledaj malo tu pa sam prosudi što više cijeniš, trebaš

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji mob

onda i900

AMD Phenom 9600 @3.0 ,4 gb 800mhz , GF GTX280, vx550
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Koji mob
c0x0x kaže...

onda i900

 Citaj malo o tom mobu na forumu, kazu da imaju jako spor OS
Audi R8 - born of powerful ideas
16 godina
offline
Koji mob

N97

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji mob

nebi n97 zbog tipkovnice

AMD Phenom 9600 @3.0 ,4 gb 800mhz , GF GTX280, vx550
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji mob

stvarno sam neodlučan

gledo sam Samsung i8510 Innov8 dosta dobar 8mpx i ima podršku za 3d igra pa kakva su iskustva

AMD Phenom 9600 @3.0 ,4 gb 800mhz , GF GTX280, vx550
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.1.2009 15:14 (c0x0x).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koji mob

Ako želiš jako dobre 3D igre onda ti je jedini izbor Nokia, i to ponajprije radi Ngage 2.0 platforme. Pogledaj ovdje http://www.n-gage.com/ngi/ngage/web/hr/en/home.html . Tu imaš listu mobitela koji podržavaju Ngage i igre koje imaš na raspolaganju. Naravno ima i cijela hrpa 3D symbian igara a ima ih sigurno barem 30ak uistinu vrhunskih. Znači, ako su igre, onda definitivno nega Nokia s podrškom za Ngage.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17"; "Gravitacija je *učka"
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.1.2009 15:24 (scorpion667).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji mob

možda 5800 imao sam je 2 sata dok je nisam razbio :) ali nema veze

AMD Phenom 9600 @3.0 ,4 gb 800mhz , GF GTX280, vx550
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Koji mob
c0x0x kaže...

nebi n97 zbog tipkovnice

  drugi put prije nego postaš ovakav crap odgovor odi na http://www.gsmarena.com/nokia_n97-2615.php i posebno obrati pozornost na "Display Type TFT touchscreen"
Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
15 godina
neaktivan
offline
Koji mob

ne to nego ona tipkovnica na izvlačanje

to me živcira

Pentium 100MHz @102 MHz, nvidia 1 4 mb , dram 8 mb , Windows 3.1 , 64 mb hdd, ne radi mi GTA IV neznam zašto ali ču priječi uskoro na vistu pa če onda sigurno raditi barem na medum 1280X1024
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji mob

moja preporuka samsung i900 omnia

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Koji mob
c0x0x kaže...

ne to nego ona tipkovnica na izvlačanje

to me živcira

  rđavom k.... i dlaka smeta...
ne razumijem ćemu ova tema, mislim da je ovo samo tvoja mala zajebancija, jer ko god ti je nešto predložio, tebi nešto ne valja, živcira te, bla bla bla bla...., a i prvi tvoj post je ne logičan jer kažeš da si sve mobitele prodao da kupiš komp il šta već.....
 
kupi si omniu onda (osim ako ne valja to što ima prevelik ekran) ili kupi iphone (osim ako ne voliš crne mobitele)....
a ako imaš već toliko love na bacanje i ništa dostupno na tržištu ti ne odgovora odi u finsku pa nek ti nokia napravi jedinstven mobitel koji će odgovarati tvojim potrebama...
drugo neznam šta da kažem ebga SRETNO

no hard feelings... 
 
Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
15 godina
neaktivan
offline
Koji mob

iPhone 3G si uzmi definitvno ako hoćeš igre igrat na mobitelu. wi-fi radi ko sat. gps isto. mobilni internet jednostavno broj jedan bez konkurenta. da ostalo ne spominjem. a ak se potrudiš na oglasniku ga moš nać i za oko 3000kn. znam da će se sad nać dežurnih pljuvača po iphoneu ali na to sam spreman riskirat. imam ga i prezadovoljan sam. a za te pare je stvarno best buy. nešto su mi prijatelji pričali i žale se na symbian plazformu odnosno nokije kak je nakon nekog vremena užasno spora a za win mobile ne znam jer nikad nisam ni radio na njima a ni moji poznanici nemaju mob sa win mobileom. sretno sa odabirom.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji mob

iphone mu se vjerojatno neće svidjet jer nema MMSa lol

btw usporavanje symbiana... i komp ti se uspori, pa i stane kad imaš puno instaliranog crapa gore jel...?

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji mob

Kao što veli 24v za symbian, svremenom ga ugasiš pa upališ i opet je malo brži, a poslije toga lako napraviš hard reset uređaja pa sve potrebno ispočetka instaliraš kao i komp i opet je sve na svojem mijesti, nešto brže.

 

a što se tiče MMS-a za iPhone, postoji app. koja to nadomijesti.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji mob

definitivno ču si opet uzet 5800XM iako joj je kamera 3.15 ali nesmeta ovo drugo joj je odlično i najjeftinija je a kamera mi ni netreba    

Pentium 100MHz @102 MHz, nvidia 1 4 mb , dram 8 mb , Windows 3.1 , 64 mb hdd, ne radi mi GTA IV neznam zašto ali ču priječi uskoro na vistu pa če onda sigurno raditi barem na medum 1280X1024
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji mob

-

West Side
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.11.2010 22:37 (al zagorec).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice