Pokemon GO (Android/iOS)

poruka: 324
|
čitano: 79.856
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Pokemon Go se ne može igrati na Jelly Bean. Probao sam instalirati na Android 4.1.2 i izbacuje pogrešku.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

moguce igrat i na kompu, ne morat evise setati i traziti, sa bluestack apk

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Za one koji žele varati u Pokemon Go, Linus je napravio video u kojem je sve objašnjeno.

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Zna neko koliko mb (promet interneta) ždere igra?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
ibme74 kaže...

Zna neko koliko mb (promet interneta) ždere igra?

 skini na google maps aplikaciji grad u kojem zivis i trosit ce puno manje

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
ibme74 kaže...

Zna neko koliko mb (promet interneta) ždere igra?

 Kolege s fera rekli cca 10 mb po satu

LoL- Bobzzy (EUW)
15 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)

Navodno je izašlo za UK, tako da mislim da možemo uskoro očekivati u cijeloj Europi. Samo nek što prije fixaju freezanje aplikacije kad baciš Poke loptu, jako nervira.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
15 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Jel zna netko zast mi nece sign up preko google racuna u pokemon go, stisnem na pocetku kad ude u aplikaciju sign up with google i vrti se pokeball lopta i to je to, nist se ne dogada
battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
dado16 kaže...
Jel zna netko zast mi nece sign up preko google racuna u pokemon go, stisnem na pocetku kad ude u aplikaciju sign up with google i vrti se pokeball lopta i to je to, nist se ne dogada

 pobaj izac iz igre, upaliti airplane mode, ponovo pokreni igru i čekaj da napiše no internet connection, onda isključi airplane mode, upali internet i gps. Meni je bio zapeo na loading screenu pa sam ga tako popravio.

13 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Od danas službeno dostupno i u Italiji, Španjolskoj te Portugalu. Baš me zanima koliko će trebati da dođe kod nas. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
dado16 kaže...
Jel zna netko zast mi nece sign up preko google racuna u pokemon go, stisnem na pocetku kad ude u aplikaciju sign up with google i vrti se pokeball lopta i to je to, nist se ne dogada

Ja recimo uopće ne vidim na Google connected apps Pokemon GO aplikaciju. Što ako ju želim obrisati da mi ne koristi Google account?

 

14 godina
neaktivan
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Stigli pokemoni službeno i u hrvatsku :D

LoL- Bobzzy (EUW)
Moj PC  
5 0 hvala 4
15 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
djdragon95 kaže...

Stigli pokemoni službeno i u hrvatsku :D

 Meni javlja na applestore-u kad stisnem da instalira da ova stavka vise nije dostupna

battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

a ja zadnjih pola sata uopce ne mogu uci u igru, vjerojatno guzva na serveru svi navalili, zasada imam ovo 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
skinuo sam sa drugog marketa al da, nemrem uci u igru.... pas mater i serverima
battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
neaktivan
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

ma da serveri su im u komi, danas su pustili igru u 26 europskih zemalja, nije ni čudno da se nemre skinut, doduše samo app store ne valja, google play za android svima skida normalno

LoL- Bobzzy (EUW)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Da serveri ne rade, imate za skinuti sad Go messenger pa mozete chatati sa ostalim trenerima :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Nabijem ih. Na realease day njima serveri u banani. Glvano da su ameri igrali beu problema. Grozota.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Ima li tko problem da mu ude u igricu sve super, postavite avatar i igra se srusi? pokusam opet uci i pise avatar_already_set i opet 'Pokemon GO has stopped working'

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
amd freak kaže...

Nabijem ih. Na realease day njima serveri u banani. Glvano da su ameri igrali beu problema. Grozota.

 

_Dangerous_Lickz_ kaže...

Ima li tko problem da mu ude u igricu sve super, postavite avatar i igra se srusi? pokusam opet uci i pise avatar_already_set i opet 'Pokemon GO has stopped working'

Serveri su trenutno down i igra ne radi, navodno se radi o DDoS napadu no Nintic/Pokemon Company nije ništa potvrdio. Samo su tvitali da rade na popravku servera.

 

Btw. @amd freak pa i nije baš da su Ameri igrali bez problema. Serveri su problem od prvog dana, ponajprije zbog prevelikog broja igrača.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
12 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Koja glupost!

Meni je acc banan jer sam skinuo aplikaciju sa stranice koju je kolega prije linkao!(vjerovatno)

Odoše moje rijetke ptičurine!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
ph3nom_gamer kaže...
amd freak kaže...

Nabijem ih. Na realease day njima serveri u banani. Glvano da su ameri igrali beu problema. Grozota.

 

_Dangerous_Lickz_ kaže...

Ima li tko problem da mu ude u igricu sve super, postavite avatar i igra se srusi? pokusam opet uci i pise avatar_already_set i opet 'Pokemon GO has stopped working'

Serveri su trenutno down i igra ne radi, navodno se radi o DDoS napadu no Nintic/Pokemon Company nije ništa potvrdio. Samo su tvitali da rade na popravku servera.

 

Btw. @amd freak pa i nije baš da su Ameri igrali bez problema. Serveri su problem od prvog dana, ponajprije zbog prevelikog broja igrača.

 

Dakle nisu se pripremili. Čak da se radi i o DDOS-anju koliko ima igara koje koriste servere pa radi sve kako spada?

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Milka30 kaže...

Koja glupost!

Meni je acc banan jer sam skinuo aplikaciju sa stranice koju je kolega prije linkao!(vjerovatno)

Odoše moje rijetke ptičurine!

 kak znaš da je banan? šta ti se dogodilo?

12 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
crash11 kaže...

 kak znaš da je banan? šta ti se dogodilo?

Pa jutros,dok su serveri bili online,probao sam se logirati i nisam mogao.

Probao sam napraviti novi acc i sve je proradilo,sa time sto sam morao staru igru deinstalirati i skinuti novu sa google playa.Jer mi je stara izbacivala "GPS signal not found" i cesto je zamrzavala mob.

Veceras na kompu se pokusavam logirati sa starim acc,izbaciva mi "wrong username orr password"(nisam pogrešio u ukucavanju),logiranjem sa novim acc izbaciva mi da server ima problema i da pokusam kasnije!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
14 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
amd freak kaže...

Dakle nisu se pripremili. Čak da se radi i o DDOS-anju koliko ima igara koje koriste servere pa radi sve kako spada?

 

 

A ono, pogledaj bilo koju popularnu igru sa online komponentom koja je izašla u zadnje vrijeme, sve su imale probleme kod izlaska. Sad ispada da branim ovu igru no to nije tako, sigurno je krivica i Niantica no pokušavam gledati situaciju i iz njihove perspektive. Mislim da nitko živ nije mogao predvidjeti ovoliko suludo velik broj igrača u prvom tjednu. 

 

Ako se situacija ne stabilizira do kraja mjeseca, onda mislim da možemo pričati o tome da je igra prerano puštena na tržište no trenutno neću donositi preuranjene zaključke.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Milka30 kaže...
crash11 kaže...

 kak znaš da je banan? šta ti se dogodilo?

Pa jutros,dok su serveri bili online,probao sam se logirati i nisam mogao.

Probao sam napraviti novi acc i sve je proradilo,sa time sto sam morao staru igru deinstalirati i skinuti novu sa google playa.Jer mi je stara izbacivala "GPS signal not found" i cesto je zamrzavala mob.

Veceras na kompu se pokusavam logirati sa starim acc,izbaciva mi "wrong username orr password"(nisam pogrešio u ukucavanju),logiranjem sa novim acc izbaciva mi da server ima problema i da pokusam kasnije!

 gps not found ti je bio neki drugi problem, trebaš probat restartat mob ili sl. uključit airplane mode pa vratit nazad na staro.

 

soft ban ti je recimo kad ne mozes uhvatit ni jednog pokemona ili nista ne mozes uzet na pokestopu. Probaj se još malo igrat s tim moralo bi radit. Jel imaš google acc ili pokemon trainer?

15 godina
neaktivan
offline
Pokemon GO (Android/iOS)
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
crash11 kaže...

 gps not found ti je bio neki drugi problem, trebaš probat restartat mob ili sl. uključit airplane mode pa vratit nazad na staro.

 

soft ban ti je recimo kad ne mozes uhvatit ni jednog pokemona ili nista ne mozes uzet na pokestopu. Probaj se još malo igrat s tim moralo bi radit. Jel imaš google acc ili pokemon trainer?

 Između ostaloga,igra mi je cesto freezala mob,morao sam bateriju vaditi!Kada mobitel miruje,virtualni lik mi krene samostalno šetati i otkrivati Pokemone.

Ova verzija sa Google play-a,ne freeza,ne krece se samostalno,radi normalno.

Isto tako,bilo mi je malo čudno sto samo nalazio rjetke Pokemone koji imaju preko 600 hp-a,dok sada sa novim acc te iste vrste Pokemona jedva prelaze 40 hp-a.

Radio sam acc preko Google-a automatski.

Danas su serveri online i dalje se ne mogu logirati sa tim acc,sa novim je sve ok!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
10 godina
neaktivan
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

uspio sam staviti kitkat 4.4.4 na mobitel i pokrenuti igricu :D

prije sam ulovio startera i rattatu, a sad mi kaze da serveri ne rade.

koliko otprilike treba pričekati da opet proradi (da ne provjeravam stalno)?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Milka30 kaže...
crash11 kaže...

 gps not found ti je bio neki drugi problem, trebaš probat restartat mob ili sl. uključit airplane mode pa vratit nazad na staro.

 

soft ban ti je recimo kad ne mozes uhvatit ni jednog pokemona ili nista ne mozes uzet na pokestopu. Probaj se još malo igrat s tim moralo bi radit. Jel imaš google acc ili pokemon trainer?

 Između ostaloga,igra mi je cesto freezala mob,morao sam bateriju vaditi!Kada mobitel miruje,virtualni lik mi krene samostalno šetati i otkrivati Pokemone.

Ova verzija sa Google play-a,ne freeza,ne krece se samostalno,radi normalno.

Isto tako,bilo mi je malo čudno sto samo nalazio rjetke Pokemone koji imaju preko 600 hp-a,dok sada sa novim acc te iste vrste Pokemona jedva prelaze 40 hp-a.

Radio sam acc preko Google-a automatski.

Danas su serveri online i dalje se ne mogu logirati sa tim acc,sa novim je sve ok!

 to se tebi neš drugo dogodilo.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice