Bloodborne (PS4)

poruka: 427
|
čitano: 102.816
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Bloodborne (PS4)

Pauzira san ovaj no hit run sta san zapocea sa save fileovima jer mi se vratila zelja za Sekiron te san ga platinira. A sad mi je pala jedna dosta glupa ideja na pamet, a to je dignit maximalni level u Bloodborneu ilitiga imat sve statove na 99. Mislin da je za to potreban lvl 544, ja san oko 210 sada u NG+4. Evo ispod borba sa Shadowima koja je skoro prosla bez primljenog udarca.

 

PSN - ediholic
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.2.2020 1:20 (Tututuru).
 
1 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Bloodborne (PS4)
Tututuru kaže...

Pauzira san ovaj no hit run sta san zapocea sa save fileovima jer mi se vratila zelja za Sekiron te san ga platinira. A sad mi je pala jedna dosta glupa ideja na pamet, a to je dignit maximalni level u Bloodborneu ilitiga imat sve statove na 99. Mislin da je za to potreban lvl 544, ja san oko 210 sada u NG+4. Evo ispod borba sa Shadowima koja je skoro prosla bez primljenog udarca.

 

 

kontam da si popizdio kad si dobio taj jedan hit :) al nema veze, fino ti ide. a ovo da te zmije krenu rasti iz protivnika nisam još vidio, s čim se to radi?

4 godine
protjeran
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Cansee kaže...
Tututuru kaže...

Pauzira san ovaj no hit run sta san zapocea sa save fileovima jer mi se vratila zelja za Sekiron te san ga platinira. A sad mi je pala jedna dosta glupa ideja na pamet, a to je dignit maximalni level u Bloodborneu ilitiga imat sve statove na 99. Mislin da je za to potreban lvl 544, ja san oko 210 sada u NG+4. Evo ispod borba sa Shadowima koja je skoro prosla bez primljenog udarca.

 

 

kontam da si popizdio kad si dobio taj jedan hit :) al nema veze, fino ti ide. a ovo da te zmije krenu rasti iz protivnika nisam još vidio, s čim se to radi?

 Ako me pamcenje dobro sluzi koliko se vise mogu sjetiti o tome koliko borba traje.
 Odnosno koliko brzo ih ubijes.

9 godina
online
Re: Bloodborne (PS4)

ne sjećam se toga, mislio sam da je to uzrokovao hunter s nečim, vidim da je u ovom beast modeu, reko možda ima veze s time. 

 

al da, sad kad razmislim tamo u tom djelu počinju ti đavli sa zmijama iz glave, tako da ima smisla da se i bossu to događa 

7 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Cansee kaže...

 

kontam da si popizdio kad si dobio taj jedan hit :) al nema veze, fino ti ide. a ovo da te zmije krenu rasti iz protivnika nisam još vidio, s čim se to radi?

 Hehe, ma nisan poludija jer nije bija u tijeku no hit run, al pokusa san ne primit niti 1 udarac radi vjezbe.

Zmije rastu iz njih kad Shadowsi udu u drugu fazu, tj.kad jednog od njih dovedes ispod trecine HP, ili svu trojicu ispod 50% HP. Zato uvik kad se borin s njima doveden prvog (ovi sa katanom) i treceg (magea sa tonitrusom), taman do granice da ce sa slijedecin udarcen ili jos bolje kad ga pogodin s nozen zapocet druga faza borbe jer u tih par sekundi njihove tranzicije taman imas vrimena za ubit prvoga. Shadowsa sa "svicon" tj.vatrenin macen u drugoj fazi (onaj ciji je HP bar u sredini) ostavljas za zadnjeg, jer kad ostane sam, a ti si mu dovoljno blizu, sve sta radi je korak u stranu. To je najjednostavniji nacin kako ih pobjedit.

PSN - ediholic
7 godina
offline
Bloodborne (PS4)

Tokon gledanja jednog Bloodborne streama, kolega fanatik mi je objasnija brz nacin kako postic maximalni level. Radi se o NG+6 ili vise (nebitno jer se tezina i echoesi ne povecavaju nakon NG+6). Triba vam 3 Heir rune koje povecavaju broj dobivenih echoesa nakon zavrsetka protivnika Visceral attackom. 

Taktika je primjenjiva kod Living Failuresa, di se zadnja 2 moraju ubit pomocu Visceral attacka u razmaku manjen od 5 sekundi. Evo dole slika, a ubrzo ce i video.

 

https://ibb.co/9s3HfHC

 

PSN - ediholic
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2020 23:44 (Tututuru).
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Bloodborne (PS4)

Odlucija san se za ovu strategiju za No hit run protiv cace, jer mi je ona sa Oil urnama i Molotovima kad se Gascoignea zapne na stepenicama preveliki exploit. Muzicka kutija se moze iskoristit 3 puta i onda se nevezano za HP pretvara u zvir. U toj fazi se takoder moze jednom iskoristit kutija i nakon toga vise nece reagirat na nju. 

Zadnjih dana san stalno prilazija u nove NGove, mislin da san sad u NG+12, al sad cu se bazirat na vjezbanju strategija i pokusat prec igru bez primljenog udarca.

 

PSN - ediholic
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Bloodborne (PS4)

Nakon 3 dana i nekih 80 - 100 pokusaja nisan nikako prosa dalje od Shadowsa bez primljenog udarca. Danas san odlucija i nakon primljenog udarca nastavit da malo provjezban i drugi (meni osobno laksi) dio igre. Nakon nes(p)retnog udarca na Shadowsima, tamo san ih primija jos 4 jer san tija sta prije nastavit dalje i nisan bija pazljiv, jos 2 u Yahar'gulu (1 od random lika odma na pocetku, drugi od one gomile kostiju / trupala sta iskoci iz kocije, prerano san isa skupit chunk isprid kocije) i 1 prije Micolasha od psa (skocija je za menom u onaj kavez di se skupi gem). Sve u svemu ja san zadovoljan, 8 udaraca i dokaz da cin poboljsan borbu s Ameliom i Shadowsima, tj.da me ne hvata nervoza, uspjesan run bi triba uslijedit vrlo brzo nakon toga.

PSN - ediholic
 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Bloodborne (PS4)

Da ne spamam PS4 temu, zagrizao sam na prvu na Bloodborne.

Ne čini mi se toliko teška igra kako se priča, bar ne što se tiče sporednih neprijatelja, a čak ni prvi boss nije bio težak, ali zato me je Father Gascoigne izjebo 

 

3-4 puta me ubio jer sam bio narodni heroj i išao u otvorenu borbu, zatim sam taktizirao i bio sam dobar dok se nije pretvorio u zvijer i tu me 2-3 puta sjebo, ali zato sam zadnji put igro ko pička, skrivo se iza spomenika i lagano udarao. Kad se pretvorio u zvijer mislim da su tri molotovljeva koktela bila dovoljna.

 

E sad, u tom prvom dijelu sam naišao na jedna vrata gdje neka žena pita da li je sigurno (ako se dobro sjećam) i jedini ponuđeni odgovor mi je "No". To je pretpostavljam neki side quest, ali mi nije jasno šta trebam napravit. Da li očistit područje od neprijatelja, naći neku skrivenu prostoriju ili nešto treće?

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Bloodborne (PS4)

Ka doddjes u katedralu nakon sto porazis gascionea imas odma desno od lampe babu koja onako kao da kleci. Sa njom obavis razgovor i nakon toga ces moci dovesti ljude u katedralu na sigurno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
BeLLicus kaže...

Ka doddjes u katedralu nakon sto porazis gascionea imas odma desno od lampe babu koja onako kao da kleci. Sa njom obavis razgovor i nakon toga ces moci dovesti ljude u katedralu na sigurno.

 Meni je bila preružna pa sam je odma koknuo., a nisam trebao. 

9 godina
offline
Bloodborne (PS4)

Ja sam sad na bossu u onom dvorcu, Mary Logtemaru tak nest. Prvi boss sa kojim baš imam problema. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Relativno lako ga je stunnati s vatrenim oružjem i onda napraviti visceral attack.

Vježbaj timing i bit će ok.

Meni je boss arena veći problem od njega. Više puta sam umro od pada se krova nego baš od bossa.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Bloodborne (PS4)

Da cim sam skuzio da ju mogu parryat rijesio sam je vrlo brzo. Inace jako slabo parry koristim, nemam naviku jednostavno. Jbt jel ima kraja ovoj igri. Koje prostorije sam sve rijesio. Tonu bossova. Igram po 5 6 sati dnevno i relativno brzo rijesim bosseve. Sad sam rijesio onog Micholasa. Bio sam u prvom nightmeru rijesio pauka onog velikog, otkljucao tajnu prostoriju u katedrali i pocistio i taj dio. Na kraju onaj boss alien... 

 

Našao sam Ariannu iza katedrale rodila je neko cudoviste pa sam ih rijesio i dobio neki cudan predmet third nesto. Isti takav predmet sam nasao u onoj skrivenoj prostoriji old workshop... Bio sam i u klinici kod Iosefke. Ma msm da sam obisao sve moguce. Sad nakon Micholasa nezz kuda da idem otkljucao sam ona metalna vrata nakon toga i frenzy me sabija sa onog tornja. Mada sam uspio proci i to al nema tamo nista u toj zgradi...

 

Jedino za sta znam da nisam napravio je onaj mini boss sa katanom u katedrali. Pain in the ass njega sam mislio kasnije...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
BeLLicus kaže...

Da cim sam skuzio da ju mogu parryat rijesio sam je vrlo brzo. Inace jako slabo parry koristim, nemam naviku jednostavno. Jbt jel ima kraja ovoj igri. Koje prostorije sam sve rijesio. Tonu bossova. Igram po 5 6 sati dnevno i relativno brzo rijesim bosseve. Sad sam rijesio onog Micholasa. Bio sam u prvom nightmeru rijesio pauka onog velikog, otkljucao tajnu prostoriju u katedrali i pocistio i taj dio. Na kraju onaj boss alien... 

 

Našao sam Ariannu iza katedrale rodila je neko cudoviste pa sam ih rijesio i dobio neki cudan predmet third nesto. Isti takav predmet sam nasao u onoj skrivenoj prostoriji old workshop... Bio sam i u klinici kod Iosefke. Ma msm da sam obisao sve moguce. Sad nakon Micholasa nezz kuda da idem otkljucao sam ona metalna vrata nakon toga i frenzy me sabija sa onog tornja. Mada sam uspio proci i to al nema tamo nista u toj zgradi...

 

Jedino za sta znam da nisam napravio je onaj mini boss sa katanom u katedrali. Pain in the ass njega sam mislio kasnije...

 Ma nije ti tezak, napadaj kad drzi katanu sa dvije ruke, a kad ima pistolj onda samo bjezi.

To kaj si dobio od Arianne ti treba za kraj igre. Mislim da ih 3 moras skupit, ne sjecam se tocno

Imas DLC ? Ak nemas onda ga obavezno uzmi odlican je.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2020 10:01 (Santana).
14 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
BeLLicus kaže...

Da cim sam skuzio da ju mogu parryat rijesio sam je vrlo brzo. Inace jako slabo parry koristim, nemam naviku jednostavno. Jbt jel ima kraja ovoj igri. Koje prostorije sam sve rijesio. Tonu bossova. Igram po 5 6 sati dnevno i relativno brzo rijesim bosseve. Sad sam rijesio onog Micholasa. Bio sam u prvom nightmeru rijesio pauka onog velikog, otkljucao tajnu prostoriju u katedrali i pocistio i taj dio. Na kraju onaj boss alien... 

 

Našao sam Ariannu iza katedrale rodila je neko cudoviste pa sam ih rijesio i dobio neki cudan predmet third nesto. Isti takav predmet sam nasao u onoj skrivenoj prostoriji old workshop... Bio sam i u klinici kod Iosefke. Ma msm da sam obisao sve moguce. Sad nakon Micholasa nezz kuda da idem otkljucao sam ona metalna vrata nakon toga i frenzy me sabija sa onog tornja. Mada sam uspio proci i to al nema tamo nista u toj zgradi...

 

Jedino za sta znam da nisam napravio je onaj mini boss sa katanom u katedrali. Pain in the ass njega sam mislio kasnije...

 Neka me kolege isprave ako grijesim, podavno sam odigrao igru. Ali, ako mislis na "one third of umbilical cord", prije kraja igre dobro bi bilo da skupis i preostale 2/3. Jer ih je potrebno consume-ati da se dobije najbolji/pravi ending.

9 godina
offline
Bloodborne (PS4)

Onda mi fali jedan jer imam 2 ta third umbilical cord za sada jel. Kupio sam goty edition tako da imam i dlc. Njega cu odigrati nakon sto tlou 2 odigram. Dao 400kn za igru stoji mi jer se ne micem od bloodbornea haha. Valjda sam pri kraju igre... Platinirat sigurno ne mogu? Poznavajuci fromsoftver igra ima vise endinga i za svaki se dobije trofej... Jel te tamnice moraju rijesavat za trophy? Rijesio sam jednu cijelu 3 bossa u njoj nista nisam dobio a ima ih pun k. Neda mi se...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
BeLLicus kaže...

Da cim sam skuzio da ju mogu parryat rijesio sam je vrlo brzo. Inace jako slabo parry koristim, nemam naviku jednostavno. Jbt jel ima kraja ovoj igri. Koje prostorije sam sve rijesio. Tonu bossova. Igram po 5 6 sati dnevno i relativno brzo rijesim bosseve. Sad sam rijesio onog Micholasa. Bio sam u prvom nightmeru rijesio pauka onog velikog, otkljucao tajnu prostoriju u katedrali i pocistio i taj dio. Na kraju onaj boss alien... 

 

Našao sam Ariannu iza katedrale rodila je neko cudoviste pa sam ih rijesio i dobio neki cudan predmet third nesto. Isti takav predmet sam nasao u onoj skrivenoj prostoriji old workshop... Bio sam i u klinici kod Iosefke. Ma msm da sam obisao sve moguce. Sad nakon Micholasa nezz kuda da idem otkljucao sam ona metalna vrata nakon toga i frenzy me sabija sa onog tornja. Mada sam uspio proci i to al nema tamo nista u toj zgradi...

 

Jedino za sta znam da nisam napravio je onaj mini boss sa katanom u katedrali. Pain in the ass njega sam mislio kasnije...

 Bome se ni ja sad ne sjećam točno, ali ako si sredio Micholasa nisi daleko od kraja. U tom tornju možeš ubiti to oko koje baca frenzy na tebe i mislim da je i tamo boss na vrhu.

 

I ko što kolega veli, DLC za ovu igru je apsolutni must play. Neki od najboljih bosseva i oružja općenito su u DLC-u.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Bloodborne (PS4)

Završio sam igru, 34 sata mi je trebalo riješio sam sve i jednog bossa u main igri to vidim po achivmentima, ostala su mi 3 hidden trophy  i 3 za acquire all weapons, all tools i za perfect blood gem trofej. Dobio sam Childhood's Beginning trofej za kraj igre (You became an infant Great One, lifting humanity into its next childhood) znači ostala su 2 hidden trofeja za 2 druga endinga koliko sad vidim na trophy listi, znači jedan ending da prihvatim ponudu od Gehrmana, a drugi da ne prihvatim i da ne uzmem third umbrical cord i zadnji hidden trophy je za ovog bossa u labirintu (Yharnam, Pthumerian Quee)... E sad koji k je sa DLC? Ja sam htio prvo završit igru bez igranja DLCa jer vidim igra je izašla u 3mj 2015 a DLC 8mj kasnije... No sad vidim da sam trebao u jednom trenutku pustit kraj katedrale da me zgrabi onaj ogromni i prenese kao u DLC... I šta sad? Moram ponovo preći pola igre da bih mogao ići igrati dlc? Nemam snage više... 

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2020 14:45 (BeLLicus).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Nemaš neki save prije zadnjeg boss fighta?

Jbg, mislio sam da znaš da se u DLC ide tokom igre. Tj. pretpostavio da si pronašao i to područje.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Hexfire kaže...
Nemaš neki save prije zadnjeg boss fighta?

Jbg, mislio sam da znaš da se u DLC ide tokom igre. Tj. pretpostavio da si pronašao i to područje.

 Nemam, ne znam ni kako se radi backup save na konzoli... 

 

 

Ma i nije tako strašno doći do DLCa 

 

  1. Defeat Vicar Amelia and activate the skull in the Cathedral to turn day into night.
  2. Go to the Hunter's Dream and receive Eye of a Blood-Drunk Hunter from a messenger.

Go to the Cathedral Ward and leave via the left-hand exit to enter the square.

Go to the right-hand end of the square (where the Hunter Set/Top Hat are located) and the Lesser Amygdala will grab you. This will take you to the new area: The Hunter's Nightmare

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2020 15:25 (BeLLicus).
8 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
BeLLicus kaže...
Hexfire kaže...
Nemaš neki save prije zadnjeg boss fighta?

Jbg, mislio sam da znaš da se u DLC ide tokom igre. Tj. pretpostavio da si pronašao i to područje.

 Nemam, ne znam ni kako se radi backup save na konzoli... 

 

 

Ma i nije tako strašno doći do DLCa 

 

  1. Defeat Vicar Amelia and activate the skull in the Cathedral to turn day into night.
  2. Go to the Hunter's Dream and receive Eye of a Blood-Drunk Hunter from a messenger.

Go to the Cathedral Ward and leave via the left-hand exit to enter the square.

Go to the right-hand end of the square (where the Hunter Set/Top Hat are located) and the Lesser Amygdala will grab you. This will take you to the new area: The Hunter's Nightmare

 Samo kaj je DLC end game manje vise i nije bas lagano

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
online
Re: Bloodborne (PS4)
Ako ikako možeš probaj se vratiti i odigrati DLC, predobar je i daje ključne informacije za priču
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Bloodborne (PS4)

Aha otisao si u ng+ nista samo dodes opet do cathedral warda i odes da te amigdala čopi,

pretpostavljam da si pokupio u hunters dreamu eye of the blood drunk hunter to ti treba za pristup dlcu.

Rare gem za trofej ces pokupit u dlcu neces ga fulat al necu ti spoilat ime mjesta gdje ga nades.

Hunter tools koliko ih imas ?

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
bloodborne kaže...

Aha otisao si u ng+ nista samo dodes opet do cathedral warda i odes da te amigdala čopi,

pretpostavljam da si pokupio u hunters dreamu eye of the blood drunk hunter to ti treba za pristup dlcu.

Rare gem za trofej ces pokupit u dlcu neces ga fulat al necu ti spoilat ime mjesta gdje ga nades.

Hunter tools koliko ih imas ?

 8 ih imam

9 godina
offline
Bloodborne (PS4)

Napravio sam na kraju tako rushao do father goscionea i vicar amilie rijesio ih i odvela me ona ruka odma u taj DLC sadrzaj, no koliko mi vrijedi dlc sadrzaj igrati u new game + gdje su automatski neprijatelji kao da igram prvi put, vicar amiliu sam iz prve rijesio sada a primala je damage od mog 550 attack mača kao da je čačkalicom bodem. Zato i DLC je tu gdje je kad pređeš 80% igre ideš ga igrati, sumnjam da ću na ovaj način išta moći jer igra podredi neprijatelje kad igraš new game + kao da si na potpuno novom gejmu. A pretpostavljam da su DLC neprijatelji jači nego u main end gameu. Tako da nezz mogu probati, ili totalno ostavit dlc kad se odlučim za još jedan prelazak cijele igre. Bojim se da mi je karakter preslab, isto je kao da si na početku igre i igraš prvi put i odma odeš igrati dlc bez da si prošao 10% igre...

 

Jel za ovaj trofej u tamnicama da dodjes do tog final bosa moraš sve moguće tamnice proći? Ima jedno 7,8 ploča i na svakoj 3 lvla? Prošao sam jednu ploču na kojoj su bila 3 lvla i sad prema gore ima more drugih ploča? I kad stavljam taj pehar (chalice) svejedno je koji stavljam imam ih tonu? Msm to me zanima ako budem jednom radio tamnice... 

 

Edit: Ma sad vidim da se dođe do Yharnam, Pthumerian Quee trebaš skupit brda i doline i riješit sve tamnice + svašta nešto sastrane...

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2020 18:40 (BeLLicus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Pretpostavljam da negdje postoji netko dovoljno sposoban da prođe DLC sa low lvl likom, ali zamišljeno je tako da imaš već razvijenog lika.

Eventualno da skineš neki save file sa interneta i koristiš njega... Mislim da nema drugi način. Šteta je ne odigrati dlc odmah kad si već u tom "điru".

Tamnice se meni skroz nepotreban dio igre i bio sam u njima max sat vremena.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)
Hexfire kaže...
Pretpostavljam da negdje postoji netko dovoljno sposoban da prođe DLC sa low lvl likom, ali zamišljeno je tako da imaš već razvijenog lika.

Eventualno da skineš neki save file sa interneta i koristiš njega... Mislim da nema drugi način. Šteta je ne odigrati dlc odmah kad si već u tom "điru".

Tamnice se meni skroz nepotreban dio igre i bio sam u njima max sat vremena.

 Pa nek jednostavno igra NG+

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
offline
Bloodborne (PS4)

Dap probao sam baš, sa ovim lvlom koji sam sada (90) otići u new game + DLC, nema jebene šanse, 2 hita padaš, googlao sam i kažu svi da je DLC duplo teži od main igre i ako igraš prvi put igru ideš na dlc prije wet nurse bossa u main gameu, znači sa nekim 80 lvlom. Isto je i za new game + preći gotovo cijelu igru na new game plus i tek pred kraj opet prije wet nurse otići na DLC i odigrati ga, lvl 130+. Ovako odma u startu otići na new game + i odma igrati dlc je čisti mazohizam, ja kroz cijelu igru nisam imao problema gotovo ni sa jednim bossom sad sam došao do Ludviga satre me svaki put, jednostavno fali mi statsa, jbt kao da svi imaju duplo veći HP u new game + i duplo jače udaraju... Mač mi radi 600 pshy attack dmg ali kao da čačkalicom udaram... Igrati mi se ispočetka sve neda. Detaljno sam prešao main game i sad to opet sve isto prolazit u razmaku od par dana mi je smor, ali za jedno mjesec,dva bi svakako volio još jednom odigrati. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Bloodborne (PS4)

Obavezno odigraj DLC, najbolji bossevi su tu, i neka vrlo zanimljiva oruzja. Ako si sad u diru BB jer si ga igra proteklih dana, mozda bi ti bilo bolje nastavit odma, makar bija u NG+. Bit ce ti malo tezi protivnici, ali ako su ti sad mehanike i motorika u toj igri, bit ce ti lakse nego se vracat nakon neke druge igre. Cilu igru sam, ukljucujuci DLC, prosa na Blood Levelu 4, tako da mozes i ti na 90om u NG+, samo triba malo volje i upornosti.

PSN - ediholic
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice