Xbox One izdvojena tema

poruka: 1.758
|
čitano: 542.125
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Xbox One
nul-3 kaže...

Malo me buni ovo One, One X, One S.

 

Do sada sam bio na PS, pa sam zadnje imao PS4 a PS5 mi je malo skup trenutno. 

 

Koristim konzolu samo za Fifu, tako da mi performanse nisu bitne nego samo što duža podrška.

 

Molim za pomoć. 

 

 

 Xbox One je originalna konzola (PS4 generacija), One S je smanjena verzija, a One X je nešto ko PS4 PRO samo još jači. Ali i dalje je last gen i ako ti je podrška najbitnija, ne znam koliko je to pametna investicija.

 

Ne znam kak si s financijama, ali ako ne koristiš diskove najpametnije ti je kupiti Xbox Series S koja je donekle barem next gen ili se isprsiti za Xbox Series X koji je pravi next gen. Pitanje je do kad će ova stara generacija imati podršku. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Xbox One

ako sam dobro citao - ne moze se prebaciti progress sa xboxa na pc za nfs heat? ili postoji netko ovdje ko zna nesto vise? neki skriveni nacin?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox One
RuskeGTT kaže...

ako sam dobro citao - ne moze se prebaciti progress sa xboxa na pc za nfs heat? ili postoji netko ovdje ko zna nesto vise? neki skriveni nacin?

 Serveri su različiti tako da ne.

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
13 godina
offline
Xbox One

A sta se tice forze horizon 5, vidim da se moze prebacit na pc, ali u slucaju ako sam igrao mj dana preko game passa, i poslije nisam kupovao za xbox igru, mogu npr kupit pc cd key na steamu ili microsoft storeu, instalirat, ulogirat se i nac moj progress?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox One
RuskeGTT kaže...

A sta se tice forze horizon 5, vidim da se moze prebacit na pc, ali u slucaju ako sam igrao mj dana preko game passa, i poslije nisam kupovao za xbox igru, mogu npr kupit pc cd key na steamu ili microsoft storeu, instalirat, ulogirat se i nac moj progress?

 Prvo ne. Drugo da. Ovo drugo se bude sinkroniziralo sa Xbox cloud i skinulo tvoj progres kada instaliraš i pokreneš igru.

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
13 godina
offline
Xbox One

nisam skuzio sta prvo ne, drugo da? ne mogu preko steama, al mogu preko storea i udem i to je to?

a dal mozda mogu game pass uzet na mj dana ili mozda 3mj (jer ionako najvj duze od toga ni necu igrat) pa igrat forzu bez placanja?

 

evo pokusavam kupiti game pass, ali mi nece nikako da upisem hrvatsku adresu i drzavu, zasto? pise change store region

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.9.2022 9:33 (RuskeGTT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox One
Hrvatska nije podržana. Stavi UK ili DE.

Ili kupiš gamepass za Tursku ili Argentinu koji je puno jeftiniji pa aktiviraš preko VPN.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Xbox One

kako sam onda kupio gamepass za xbox :D iskreno ne sjecam se da sam imao problema, mada vidim da u upisanim podacima mi pise miami florida :D al mi nije radilo problema, a ovdje ispada da je problem sa adresom kartice ili lokacijom kompa...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox One
RuskeGTT kaže...

nisam skuzio sta prvo ne, drugo da? ne mogu preko steama, al mogu preko storea i udem i to je to?

a dal mozda mogu game pass uzet na mj dana ili mozda 3mj (jer ionako najvj duze od toga ni necu igrat) pa igrat forzu bez placanja?

 

evo pokusavam kupiti game pass, ali mi nece nikako da upisem hrvatsku adresu i drzavu, zasto? pise change store region

 Na steam ti neće povući tvoj game progres. Kupi na eneba ili cdkeys 3 mjeseca Gamepass. 

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
13 godina
offline
Xbox One

al dzabe kad nemogu nista u vezi sa tim store region, sta god mjenjam, stalno mi izbacuje poruku...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox One

trenutno imam nalog na UK i aktivnu mjesecnu (obnavlja se svaki mjesec putem paypala) pretplatu game pass (ne ultimate)

ultimate sam isprobo jos prije godine dana

e sad bi uzeo game pass ultimate na G2A ali za tursku regiju posto je najjeftiniji, pa je moje pitanje kako aktivirat i dal je moguče?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox One
silasara2 kaže...

trenutno imam nalog na UK i aktivnu mjesecnu (obnavlja se svaki mjesec putem paypala) pretplatu game pass (ne ultimate)

ultimate sam isprobo jos prije godine dana

e sad bi uzeo game pass ultimate na G2A ali za tursku regiju posto je najjeftiniji, pa je moje pitanje kako aktivirat i dal je moguče?

izzy007  je objasnio ovdje

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/igrace-konzole/xbox-series-x/272478.aspx?page=73

13 godina
offline
Re: Xbox One

samo što nema besplatni VPN koji ima lokaciju Turska, a baš mi se neplača VPN samo za aktivaciju koda na xbox.com

14 godina
offline
Re: Xbox One
silasara2 kaže...

samo što nema besplatni VPN koji ima lokaciju Turska, a baš mi se neplača VPN samo za aktivaciju koda na xbox.com

 Pošalji meni login podatke i kod budem ti ja aktivirao.

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
11 godina
offline
Re: Xbox One
silasara2 kaže...

samo što nema besplatni VPN koji ima lokaciju Turska, a baš mi se neplača VPN samo za aktivaciju koda na xbox.com

Postoji android aplikacija VPN turkey pa probaj tamo jer imaju neke free servere.Ako ne budu radili uzmi besplatni trial 7 dana pa ces riješiti bez problema.

7 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Koji je servis u Zagrebu ovlašten za popravak Xbox konzola i controllera? Radi se o controlleru koji se pokvario pod garancijom.

 
0 0 hvala 0
16 mjeseci
neaktivan
offline
Xbox One

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox One

Pozdrav,

 

rashodovali smo jedno CAD računalo, pa sam ga rasturio i kanibalizirao, i eto ti 2 TB SSD-a...

 

kako sam pred 4 g. kupio na akciji za 129€ Xbox One S All-digitall (1 TB 5400 HDD) a imam još 17 mj. turski Game pass, eto meni zanimacije...

 

dakle zamijenio sam original 1 TB HDD s 2 TB SSDom, po scripti:

 

https://gbatemp.net/threads/xbox-one-internal-hard-drive-upgrade-or-repair-build-any-size-drive-that-works-on-any-console.496212/

 

s obzirom da je SSD zapravo 1982 GB, ostalo mi je 1762 GB za "User Content" particiju, tj. mjesta za igre, pa ću moći unutar tih 17 mj. isfiltrirati koje AAA naslove da si ostavim za stalno, dokle god će konzola raditi - mislim ju kad se klinka izdovolji dati nećacima koji su manji da ju malo razvrte do kraja, jer osim AAA naslova ima i zgodnih indie igara za klince...

 

sve u svemu, prošlo je OK, nekih 2,5 h  je trajalo (cca 690 GB postojećih igri) kopiranje, s time da sam SSD piknuo direktno na SATA kompa a origigi HDD sam imao na USBu...

 

prvi dojam?

 

puno bolje nego ljudi vele - ja imam podešeno da se Xbox gasi, a ne ide u spavanje - pali se bar 3x brže nego prije, ako ne i brže...

 

Forzu učitava isto tako puno brže, skoro 3x...

 

sve u svemu, ja sam itekako zadovoljan i mogu reći da samo treba pratiti upute, pa ako imate gdje SATA SSD od bar 1 TB - udahnite život Xboxu i za još koju godinicu...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.7.2023 9:04 (Stric_Jura).
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice