Xbox 360 - pitanja i odgovori

poruka: 7.690
|
čitano: 2.179.929
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

posložio sam sve osim covera...podigne mi se sada aurora na startu i složio sam pathse u njoj...sada još posložim covere i mali će mi biti presretan...u aurori će se sa coverima lako snaći kada bude sam palio...ono sa xexmeujem je ipak malo prekomplicirano za četverogodišnjaka...

9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Možeš covere slati i sa xboxunity stranice na XBOX ali malo treba čekati, ne ide odmah isti čas

 

postoji čak i način da sam mijenjaš covere preko jedne fajle koju dodaš u Aurora

 

a što se tiče "pathsa" isključiš automatski skaning tako da se Aurora brže diže, a kad dodaš neku novu igru lako ručno sam proskeniraš da ju doda i skine cover....

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.10.2015 18:56 (dadn).
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Mahjongg kaže...

posložio sam sve osim covera...podigne mi se sada aurora na startu i složio sam pathse u njoj...sada još posložim covere i mali će mi biti presretan...u aurori će se sa coverima lako snaći kada bude sam palio...ono sa xexmeujem je ipak malo prekomplicirano za četverogodišnjaka...

 

jesi li probao emulatore? evo npr za stari NES http://www.homebrew-connection.org/files/xbox/Emulators/dl_FCE360_V0.6.rar

 

trebaš si skinuti i ROM-ove stare za NES i onda ih samo staviš pod "roms" folder i igraš stare igrice kao Super Mario Bross i druge...

 

9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

@Mahjong budući da ne mogu prikačiti slike uz PM, stavljam ih ovdje

 

kako podesiti 360 Content Manager v3.2 da radi sa Aurora Dashboard

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2015 11:03 (dino_pes13).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Pozdrav , imam xbox 360 i skinuo sam i spržio preko ImgBurn Fifu Street najnoviju . Stavio DVD u xbox i pojavio mi se neki update , nakon što je taj update došao do pola bacilo mi je neki error i sad što god napravio nemogu se vratit u izbornik ni nastaviti update.

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

koju modifikaciju imaš? pretpostavljam LT3?

 

joj joj joj... nitko ti nije rekao da sistem update radiš na drugi način a nikako online ili preko game diskova kad imaš modificiranu konzolu?

možeš eventualno probati sam ponoviti postupak nadogradnje sistema i avatara sa http://digiex.net/downloads/download-center-2-0/xbox-360-content/dashboard-system-updates/14494-xbox-360-dashboard-system-update-2-0-17489-0-download-avatars.html

 

ako to ne pomaže, pitaj one koji modificiraju.. nosi je onom tko ti je modificirao ili nađi nekoga tko to radi....

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

koliko su normalne temperature na konzoli sa corona pločom...nakon par sati igranja temperature su mi sljedeče:

cpu cca 76 c

gpu cca 73 c

mem cca 70 c

 

ventilatori su mi na auto podešeni...dal da dignem ventilatore i jel dugoročno loše za konzolu ako su mu te temperature takve?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Mahjongg kaže...

koliko su normalne temperature na konzoli sa corona pločom...nakon par sati igranja temperature su mi sljedeče:

cpu cca 76 c

gpu cca 73 c

mem cca 70 c

 

ventilatori su mi na auto podešeni...dal da dignem ventilatore i jel dugoročno loše za konzolu ako su mu te temperature takve?

 to su normalne temperature, Slim Corone su dosta dobro napravljene.... ako želiš možeš malo podići ventilator u DashLaunch-u (pod Miscellanous - System Info - CPU FAN Speed Override), istina bit će glasniji... ja ga malo podignem ljeti kad su vrućine da bi ipak malo bolje hladio

9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Epizoda 2 dostupna (ovo je bilo vrlo brzo)

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Radi tko tu modifikaciju RGH, naime imam jedan xbox orginal, a htio bih modifikaciju..

serviser info opreme
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Dadn hvala na odgovoru. Da li je neko slao xbox na modifikaciju u Infomark ? Ili znate mozda neke druge jeftinije i bolje servise ?

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2015 10:31 (dino_pes13).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
dino_pes13 kaže...

Dadn hvala na odgovoru. Da li je neko slao xbox na modifikaciju u Infomark ? Ili znate mozda neke druge jeftinije i bolje servise ?

nisam godinama imao kontakt s njima jer mi nije trebalo ali bili su dobri prije, barem za RGH čipove

 

btw... ako već netko šalje ili radi RGH modifikaciju neka javi dal ugrađuju zadnje CR4 XL čipove

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2015 11:27 (dadn).
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
dadn kaže...

koju modifikaciju imaš? pretpostavljam LT3?

 

joj joj joj... nitko ti nije rekao da sistem update radiš na drugi način a nikako online ili preko game diskova kad imaš modificiranu konzolu?

možeš eventualno probati sam ponoviti postupak nadogradnje sistema i avatara sa http://digiex.net/downloads/download-center-2-0/xbox-360-content/dashboard-system-updates/14494-xbox-360-dashboard-system-update-2-0-17489-0-download-avatars.html

 

ako to ne pomaže, pitaj one koji modificiraju.. nosi je onom tko ti je modificirao ili nađi nekoga tko to radi....

 

 Al nemora biti istina, ja sam imao LT 3.0 i pisalo mi da mora update-tat da bi mogao na xlive i stavio sam ( mada su me trnci prolazili kad se ponovo palio) i fino se updatealo i fino je sve radilo, da napomenem update-o se i dashboard na najnoviji i kopije su radile, eto tako da to što ti kažeš ne mora biti da drži vodu.

 

 

Chill Now And Forever
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2015 9:20 (keky911).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
keky911 kaže...

 

 Al nemora biti istina, ja sam imao LT 3.0 i pisalo mi da mora update-tat da bi mogao na xlive i stavio sam ( mada su me trnci prolazili kad se ponovo palio) i fino se updatealo i fino je sve radilo, da napomenem update-o se i dashboard na najnoviji i kopije su radile, eto tako da to što ti kažeš ne mora biti da drži vodu.

 

 

 čuj, sve ti ovisi o sreći... možda njegova igra je iala neki loši update... zato je najbolje raditi update preko provjerenog izvora koji je testirao a ne poslije plakati

12 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

može mi netko nabrojati najbolje igre koje mogu igrati kod kuće sa prijateljima.. znači da igramo jedan protiv drugoga (tipa fifa i ufc za nje znam)... pa me zanima ima li koja trkačka igra da se može? il pucačina neka?? svaki prijedlog je dobrodošao..

 

hvala unaprijed...

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
fluj kaže...

može mi netko nabrojati najbolje igre koje mogu igrati kod kuće sa prijateljima.. znači da igramo jedan protiv drugoga (tipa fifa i ufc za nje znam)... pa me zanima ima li koja trkačka igra da se može? il pucačina neka?? svaki prijedlog je dobrodošao..

 

hvala unaprijed...

 Imaš ovako:

 

Od fighting igri ima: (da su dobre naravno)

EA MMA

UFC UNDISPUTED 3

STREET FIGHTER IV

MORTAL KOMBAT

FIGHT NIGHT ROUND

 

Racing žanr a da valja nešt.

PROJECT GOTHAM RACING 4

FORZA 3, 4

RIDE

MX vs ATV

BLUR više manje za zafrkanciju

FLATOUT također za zafrkanciju

GRID 2

GRID AUTOSPORT

 

Pucačine

 

Call of Duty serije se sve daju igrat čak do 4 osobe

ARMY OF TWO- ima coop campagin

 

Sport- mislim da je taj žanr još najbolje odigrati

 

Naravno da tu spada:

 

FIFA 16

PES 16

FIFA STREET-koju smo mi najviše igrali kad smo se skupili

NBA- mada ja to ne volim

 

 

 

Chill Now And Forever
13 godina
odjavljen
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Poz ekipa. U procesu sam kupovine xboxa i interesira me jedna stvar.
Da li postoji neki način da spojim xbox na zvučnike sa 3.5mm jackom? Imam monitor koji ima dvi, imam kabel dvi na hdmi ali monitor nema ugrađene zvučnike. Znam da xbox ima optical audio izlaz, pa me interesira da li postoji nekakav adapter, optical audio na ženski 3,5mm?
I ako postoji, da li me možete uputiti gdje da to kupim?
Hvala

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2015 17:18 (footballer).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
footballer kaže...

Poz ekipa. U procesu sam kupovine xboxa i interesira me jedna stvar.
Da li postoji neki način da spojim xbox na zvučnike sa 3.5mm jackom? Imam monitor koji ima dvi, imam kabel dvi na hdmi ali monitor nema ugrađene zvučnike. Znam da xbox ima optical audio izlaz, pa me interesira da li postoji nekakav adapter, optical audio na ženski 3,5mm?
I ako postoji, da li me možete uputiti gdje da to kupim?
Hvala

 Ovako neznam točno al imam ti ja to doma (imao xbox-a) i isto sam tako trebao taj kabelić, ja sam ga kupio u elipsu i dođe ti kojih 8 kuna, jedino kaj ti onda mora komp raditi kad igraš xbox( mada to nije neki problem)

 

Spojiš lijepo u mukrofon (rozi utor) ili u plavi (line in) utor, ali malo se poigraj u postavkama moral budeš smanjiti output zvuka na kompu jer bude ti kvaliteta zvuka lošija, tj zvuk bude pucao

 

Mislim da se kabel zove 2x (Ž)chinch na 3,5mm(M)

 

I da provjereno Links, Pevec, Alpha-m nemaju ako to kaj znači

Chill Now And Forever
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2015 14:34 (keky911).
13 godina
odjavljen
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Uspio sam nekako drugačije, i radi bez kompa

Znači u technomarketu sam kupio 2xcinch M na 3.5mm jack Ž i 2xcinch Ž u 2xcinch Ž, te tako spojio na zvučnike. Izašlo me 30ak kn al barem ne moram palit komp samo za to

Ugl drugo pitanje, u igri je 360 slim. Nakon par sati igranja temp se penju na oko 77 kod CPUa i malo niže na gpu i memoriji. E sad, postoji li neki način hlađenja (vanjskog), kao onaj stalak sa ventilatorima za laptope, ili mogu samo ventilator stavit pokraj njega? Xbox je vodoravno ispod stola, ima ok mjesta za njega i ventilatore.
Ps konzola je rgh, ako to ista znači

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.11.2015 22:37 (footballer).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
footballer kaže...

Ugl drugo pitanje, u igri je 360 slim. Nakon par sati igranja temp se penju na oko 77 kod CPUa i malo niže na gpu i memoriji. E sad, postoji li neki način hlađenja (vanjskog), kao onaj stalak sa ventilatorima za laptope, ili mogu samo ventilator stavit pokraj njega? Xbox je vodoravno ispod stola, ima ok mjesta za njega i ventilatore.
Ps konzola je rgh, ako to ista znači

 

77 i nije neka prevelika temperatura za Slim, to je normalno za njega....

 

ako baš želiš nižu temp vanjski vent ti tu neće puno pomoći već preko DashLauncha (kad već imaš RGH) podesiš ventilator. prije nekoliko postova sam pisao o tome http://www.bug.hr/forum/post/igrace-konzole/xbox-360-pitanja-odgovori/4824975.aspx

15 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

posudio sam od frenda xbox 360 elite,crvene boje, dolazio uz resident evil ako se ne varam.. 2009. godiste proizvodnje

kaze da je stavljen neki mod ali ne zna sta i kako.. kako da provjerim koji je mod gore? i jel se moze na hdd njegov stavit igrice ili samo na dvd-dl?

hvala

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

kad udješ pod Games da li imaš XEXmenu? ako ima onda je modan čipom

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

 nema, zato me i čudi..

koja je druga mogućnost? kako mogu igrice stavljat gore?

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
šiloman kaže...

 nema, zato me i čudi..

koja je druga mogućnost? kako mogu igrice stavljat gore?

 

 

pa biviši gazda kako je on igrao igrice?

 

najvjerojatnije onda ima LT3 modifikaciju na firmveru DVD-a i imaš samo jednu mogućnost: snimanje DL diskova

 

pogledaj npr odozada na XBOX-u da li je možda naljepljena ovakva naljepnica?

15 godina
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori

kaze da je przio neko vrijeme ali da je odustao jer mu neke novije vise nisu radile.. to je bilo pred 4 godine i vise se ne sjeca nicega, taj xbox nitko palio nije vise od 3 godine..

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 - pitanja i odgovori
šiloman kaže...

kaze da je przio neko vrijeme ali da je odustao jer mu neke novije vise nisu radile.. to je bilo pred 4 godine i vise se ne sjeca nicega, taj xbox nitko palio nije vise od 3 godine..

 

onda ima LT3 modifikaciju najvjerojatnije i valjda treba Dashboard nadograditi.... samo ako je Dashboard prestar postoji mogućnost da će nadogradnjom izbrisati modifikaciju pa će se morat raditi modifikacija ponovno...

 

za nadogradnju Dashboarda imaš ovdje http://digiex.net/downloads/download-center-2-0/xbox-360-content/dashboard-system-updates/14494-xbox-360-dashboard-system-update-2-0-17489-0-download-avatars.html

 

 

ili možda da ga daš na modifikaciju čipom (RGH) pa onda pokrećeš igre sa USB ili hard diska. istina takva modifikacija košta ali nemaš zezancije sa snimanjem medija koje ponekad zna biti vrlo zeznuto te imaš mogućnosti pokretanja emulatora

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2015 12:52 (dadn).
15 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Imam  ixtreme lt 1.2 modifikaciju na xboxu,zadnji puta je updejtan negdje 2010. kasnije nisam updejtao jer je dosao onaj update sto mice modifikacije. Ima li tko voljan da mi objasni kako da kod kuce nadogradim modifikaciju na noviju ili što mi je činiti da dobijem novi dashboard,jer želio bih igrati WOT a to ne mogu bez da sam spojen na net.

Zadovoljan bih bio i nekim linkovima jer trenutno ne znam ni gdje gledati niti kužim kak da to izvedem.

Hvala.

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice