Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.582
|
čitano: 4.709.280
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ubisoft radi na Splinter Cell Remakeu i bojim se da bi mogao biti Woke.

Ako Sam Fisher ne bude samostalna, jaka, crna žena, necu igrati.
Kad procitam ovo modern audiences and exploring characters svasta mi pada na pamet.

“Using the first Splinter Cell game as our foundation we are rewriting and updating the story for a modern-day audience. We want to keep the spirit and themes of the original game while exploring our characters and the world to make them more authentic and believable.”
Moj PC  
6 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ubisoft radi na Splinter Cell Remakeu i bojim se da bi mogao biti Woke.

Ako Sam Fisher ne bude samostalna, jaka, crna žena, necu igrati.
Kad procitam ovo modern audiences and exploring characters svasta mi pada na pamet.

“Using the first Splinter Cell game as our foundation we are rewriting and updating the story for a modern-day audience. We want to keep the spirit and themes of the original game while exploring our characters and the world to make them more authentic and believable.”

 Zaboravio si dodati ono najbitnije, a to je da bude lezba ili trans 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
Gogy7 kaže...
Ubisoft radi na Splinter Cell Remakeu i bojim se da bi mogao biti Woke.

Ako Sam Fisher ne bude samostalna, jaka, crna žena, necu igrati.
Kad procitam ovo modern audiences and exploring characters svasta mi pada na pamet.

“Using the first Splinter Cell game as our foundation we are rewriting and updating the story for a modern-day audience. We want to keep the spirit and themes of the original game while exploring our characters and the world to make them more authentic and believable.”

 Zaboravio si dodati ono najbitnije, a to je da bude lezba ili trans 

Previše se zamarate glupostima, trendova je uvijek bilo i uvijek će ih biti. Dođu i odu. Kad postignu cilj i/ili svi prestanu o tome pričati jednostavno će nestati i doći će novi trend. Pomaže li to evoluciji ljudske vrste ili ne je druga tema, ali pristupati svakom filmu, seriji, knjizi, igri sa ovakvim razmišljanjem će samo vama napraviti štetu.

 

Osobno upalim igru/film/seriju i ako je dobro onda je dobro i ne može tu sad previše utjecati nečija boja kože, seksualnost ili nešto treće, ako je sranje onda je sranje bez obzira na navedeno. Ne pratim razne internet "veleumove" koji drugima stavljaju bube u glavu i usmjeravaju ih gdje moraju tražiti dugine boje i skrivene poruke, taman mi još to nedostaje u životu. 

 

I zato ekipa, take it easy, opustite se i uživajte. Ako vam se sviđa sadržaj sve pet, ako ne, pa bože moj ima ga na pretek...

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
mzopg kaže...

Previše se zamarate glupostima, trendova je uvijek bilo i uvijek će ih biti. Dođu i odu. Kad postignu cilj i/ili svi prestanu o tome pričati jednostavno će nestati i doći će novi trend. Pomaže li to evoluciji ljudske vrste ili ne je druga tema, ali pristupati svakom filmu, seriji, knjizi, igri sa ovakvim razmišljanjem će samo vama napraviti štetu.

 

Osobno upalim igru/film/seriju i ako je dobro onda je dobro i ne može tu sad previše utjecati nečija boja kože, seksualnost ili nešto treće, ako je sranje onda je sranje bez obzira na navedeno. Ne pratim razne internet "veleumove" koji drugima stavljaju bube u glavu i usmjeravaju ih gdje moraju tražiti dugine boje i skrivene poruke, taman mi još to nedostaje u životu. 

 

I zato ekipa, take it easy, opustite se i uživajte. Ako vam se sviđa sadržaj sve pet, ako ne, pa bože moj ima ga na pretek...

 

Točno to, ne smeta me uopće niti razmišljam o tome. Nek se vole i jebu, oblače kako hoće.

Malo me štrecne kad vidim da se dva muška žnjaraju, ali nije gore od raznoraznog nepotrebnog nasilja u serijama ili onog koje nas okružuje.

Bolje da se time bave, nego jel nešto woke ili nije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne radi se tu o zamaranju, vec o tom da to jednostavno bacaju pred nas:
Ženske Prerade Ghostbustera, oceanovih 11, She Hulk.
Zatim mjenjanje rase: Lotr, mala sirena
Da ne nabrajam dalje.
Nisam osoba kojoj smeta boja, vjera, spol ili išta. Upoznao sam hrpu ljudi razlicitih rasa, sekualnosti i vjera.
Smeta me to mjenjanje kulture jer se uvijek postavlja pitanje zasto i dali je to potrebno. Ako znamo da su vilenjaci blijede koze, patuljci riđe kose itd zasto to mjenjati. Zasto bi thor recimo bio Indijac? I indija ima svoju mitologiju, zasto ne napraviti nesto vezano uz tu kulturu. Poceli su ubacivati te gluposti u filmove a onda i u igre pocevsi s last of us 2. A to je tek početak.
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ne radi se tu o zamaranju, vec o tom da to jednostavno bacaju pred nas:
Ženske Prerade Ghostbustera, oceanovih 11, She Hulk.
Zatim mjenjanje rase: Lotr, mala sirena
Da ne nabrajam dalje.
Nisam osoba kojoj smeta boja, vjera, spol ili išta. Upoznao sam hrpu ljudi razlicitih rasa, sekualnosti i vjera.
Smeta me to mjenjanje kulture jer se uvijek postavlja pitanje zasto i dali je to potrebno. Ako znamo da su vilenjaci blijede koze, patuljci riđe kose itd zasto to mjenjati. Zasto bi thor recimo bio Indijac? I indija ima svoju mitologiju, zasto ne napraviti nesto vezano uz tu kulturu. Poceli su ubacivati te gluposti u filmove a onda i u igre pocevsi s last of us 2. A to je tek početak.

 

A zašto bijeli playstation? Zašto pizza s ananasom?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Ako zelis da bude sve po starom kao i do sada. Svi glumci ce biti bijelci 90% vremena, zene u manjini i potplacene itd.

Vremena se mjenjaju deal with it.

Smeta i meni kada ubace nesto takvo u igru/film ali nije neki dealbreaker.

Nije sve vise crno bijelo, i zemlja ravna...
Moj PC  
1 10 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Nisam osoba kojoj smeta boja, vjera, spol ili išta.

 Izgleda da ipak jesi. Upoznao sam dosta rasista, konzervativaca i sličnih likova i većini im je zajedničko da niti jedan neće za sebe reći da je rasist, fašist, homofob... jbga.

 

Ako tebi smeta što imamo ženske ghostbusterse onda stvarno ne znam što ti reći. Stani pa razmisli malo. Pročitaj svoju prvu rečenicu, a zatim ostatak posta, pa ponovi i ponavljaj dok ti ne dođe do glave da tu nešto ne štima.

Ženski ghostbustersi je mijenjanje kulture? Ne dragi kolega, mijenjanje i nametanje kulture je bilo prije 50-100 i više godina kada se živjelo isključivo u muškom bjelačkom svijetu.

 

Dirne li te kada vidiš muškarca koji uzme usisavač u ruke, mislim ipak je to "mijenjanje kulture", zadiranje u ženske poslove. Prije par dana gledam kroz prozor i vidim nekog ludog Japanca turista kako pere suđe, strašno, jeza me prošla. Svi znamo da je u originalu žena ta koja usisava, pere, čisti, kuha... 

 

Last of us 2 je top igra nisam vidio apsolutno nikakav problem oko te igre.

Fan sam Tolkiena i LOTRa i apsolutno me nije briga ako će netko napraviti film ili seriju gdje su vilenjaci arapi, a hobiti dupini, slobodan je ovo svijet i svatko ima pravo na svoju viziju, a meni se može sviđati ili ne, ali da ću to doživljavati kao što neki doživljavaju neću sigurno. Najbolje je zatuči sve koji misle i ponašaju se drugačije jer oni su prava prijetnja. 

 

*ebote kao kromanjonci ste, čovjek evoluira, što bi vi sad da je sve uvijek isto i ne mrda se nigdje. Kako bješe na početku vremena tako bješe i na kraju. 

 

Vidim da mi je Thom(p)son lupio TD, bolja potvrda da sam napisao nešto mudro mi ne treba. 

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
 A zašto bijeli playstation? Zašto pizza s ananasom?

 Pa bijeli, zato sto je prethodni bio crni... logicno, zar ne?

 

Nema diskriminacije, samo udri.

 

Pizza sa ananasom je zato sto ananas s pizzom bas nebi k.... valjao 

 

mzopg kaže...
Ako tebi smeta što imamo ženske ghostbusterse onda stvarno ne znam što ti reći. Stani pa razmisli malo. Pročitaj svoju prvu rečenicu, a zatim ostatak posta, pa ponovi i ponavljaj dok ti ne dođe do glave da tu nešto ne štima.
Ženski ghostbustersi je mijenjanje kulture? Ne dragi kolega, mijenjanje i nametanje kulture je bilo prije 50-100 i više godina kada se živjelo isključivo u muškom bjelačkom svijetu.

 

 

A ne....

 

Meni smeta sto zenski ghostbustersi-ce k... ne valjaju. Ne valja ni ovaj zadnji gdje zena nema, tako da..... jednostavno ne valjaju.

 

Pomalo da, mjenjanje kulture jeste, no, samo zato sto su izvukli tri zemske iz... dupeta, valjda?, i nazvali ih ghostbuster. Da su ih smisleno povezali s pricom, i onim sto vecina svijeta percepira kao "ghostbustere", nikakav problem.

 

Hajmo malo na tren zamisliti propinjanje na zadnje noge kada bi osvanulo "reboot" ili kako se to vec popularno zove Xene - princeze ratnice.... Kenan, princ ratnika. Buffy ubojica vampira postaje - Bufon ubojica vampira. 

 

Nije problem u zenskim likovima, i pri tome svakom normalnom puca za njihovu seksualnu orijentaciju, ali samo ih smisleno povezi s pricom "originala". 

 

Ne mora svaki uspjesni film, serijal, ili fransiza dobiti svoju "zensku" varijantu. A pogotovo ne varijantu s nekom od slovnih oznaka....

 

Tlou2 mi nije smetao zbog onoga sto vecini izgleda smeta, meni su smetale druge stvari, koje nemaju veze s spolom ili seksualnom orijentacijom lika s kojim igramo.....

 

 

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
mzopg kaže...
Ako tebi smeta što imamo ženske ghostbusterse onda stvarno ne znam što ti reći. Stani pa razmisli malo. Pročitaj svoju prvu rečenicu, a zatim ostatak posta, pa ponovi i ponavljaj dok ti ne dođe do glave da tu nešto ne štima.
Ženski ghostbustersi je mijenjanje kulture? Ne dragi kolega, mijenjanje i nametanje kulture je bilo prije 50-100 i više godina kada se živjelo isključivo u muškom bjelačkom svijetu.

 

 

A ne....

 

Meni smeta sto zenski ghostbustersi-ce k... ne valjaju. Ne valja ni ovaj zadnji gdje zena nema, tako da..... jednostavno ne valjaju.

 

Pomalo da, mjenjanje kulture jeste, no, samo zato sto su izvukli tri zemske iz... dupeta, valjda?, i nazvali ih ghostbuster. Da su ih smisleno povezali s pricom, i onim sto vecina svijeta percepira kao "ghostbustere", nikakav problem.

 

Hajmo malo na tren zamisliti propinjanje na zadnje noge kada bi osvanulo "reboot" ili kako se to vec popularno zove Xene - princeze ratnice.... Kenan, princ ratnika. Buffy ubojica vampira postaje - Bufon ubojica vampira. 

 

Nije problem u zenskim likovima, i pri tome svakom normalnom puca za njihovu seksualnu orijentaciju, ali samo ih smisleno povezi s pricom "originala". 

 

Ne mora svaki uspjesni film, serijal, ili fransiza dobiti svoju "zensku" varijantu. A pogotovo ne varijantu s nekom od slovnih oznaka....

 

Tlou2 mi nije smetao zbog onoga sto vecini izgleda smeta, meni su smetale druge stvari, koje nemaju veze s spolom ili seksualnom orijentacijom lika s kojim igramo.....

 

 

 Pa to ti i kažem loš film je loš film, kao one dvije dame na vrhu nekakvog tornja... mogu njima sisice ispadati do mile volje, ali to ne mijenja činjenicu da je film loš. 

Zadnji ghostbusters je meni bio skroz ok, nisam imao nekakva visoka očekivanja i bio mi je zabavan, nije na nivou originala jer ona ekipa ipak ima malo više karizme i šarma.

 

Mušku Xenu imamo, zove se He-Man, a Buffy = Angel ili Blade ili nešto treće, na jedan "manjinski" film imaš valjda cijelu vojsku filmova sa bijelim alfa mužjacima. Oceanovih 12331 imamo valjda 5-6 komada za muškićima i JEDAN sa ženskicama i sad je to problem.

 

Što znači "ne mora svaki uspješni film..."? Zašto mora biti povezano sa pričom originala? Jesu li to nekakva nepisana sveta pravila? Imamo hrpu rebootova, evo recimo spiderman, koji meni nikako nije sjeo jer je namijenjen srednjoškolcima, ali što ću sada kukati radi toga? Pa imaju i oni pravo dobiti nekakav sadržaj prilagođen njima. Sve je to komercijala, netko ulupa novce i gađa određenu skupinu, nisu tvoji novci potrošeni, nisu moji i nitko nas ne sili to gledati, tako da ja nemam nikakav problem s tim.

 

Imaš hrpu hollywoodskih verzija kultnih koreanskih filmova, meni je to nepotrebno, ali briga me, jasno mi je da netko nije sposoban pogledati nešto što nije snimljeno u hollywoodu na engleskom pa eto sad i oni imaju prilike pogledati rimejk nekog kultnog filma. Sad bi ja trebao pisati o tome kako je glavni protagonist od Koreanca postao Afroamerikanac, ma briga me za to.

 

 

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ne radi se tu o zamaranju, vec o tom da to jednostavno bacaju pred nas:
Ženske Prerade Ghostbustera, oceanovih 11, She Hulk.
Zatim mjenjanje rase: Lotr, mala sirena
Da ne nabrajam dalje.
Nisam osoba kojoj smeta boja, vjera, spol ili išta. Upoznao sam hrpu ljudi razlicitih rasa, sekualnosti i vjera.
Smeta me to mjenjanje kulture jer se uvijek postavlja pitanje zasto i dali je to potrebno. Ako znamo da su vilenjaci blijede koze, patuljci riđe kose itd zasto to mjenjati. Zasto bi thor recimo bio Indijac? I indija ima svoju mitologiju, zasto ne napraviti nesto vezano uz tu kulturu. Poceli su ubacivati te gluposti u filmove a onda i u igre pocevsi s last of us 2. A to je tek početak.

 

She Hulk kao lik postoji od 80ih godina u stripovima.

Mala sirena je riba, dakle može biti bijela ili plava, slažem se. Možda jer Avatar novi uskoro izlazi pa bi bilo zbunjujuće da je plava?

Oceans 8 je bio čist zabavan film koji se referirao na orginalnih 11, so why not?

 

Lotr rase su posebne vrste. Zašto ne bi unutar te vrste postojale razne boje kože? Rings of power nije neka sreća od serije, al to da ima crne vilenjake je najmanji problem.

 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ne radi se tu o zamaranju, vec o tom da to jednostavno bacaju pred nas:
Ženske Prerade Ghostbustera, oceanovih 11, She Hulk.
Zatim mjenjanje rase: Lotr, mala sirena
Da ne nabrajam dalje.
Nisam osoba kojoj smeta boja, vjera, spol ili išta. Upoznao sam hrpu ljudi razlicitih rasa, sekualnosti i vjera.
Smeta me to mjenjanje kulture jer se uvijek postavlja pitanje zasto i dali je to potrebno. Ako znamo da su vilenjaci blijede koze, patuljci riđe kose itd zasto to mjenjati. Zasto bi thor recimo bio Indijac? I indija ima svoju mitologiju, zasto ne napraviti nesto vezano uz tu kulturu. Poceli su ubacivati te gluposti u filmove a onda i u igre pocevsi s last of us 2. A to je tek početak.

 

Najveći problem je u tome što je ovo sve što si naveo, shehulkovi, ghostbusteri, oceanovih 8, sve su teška smeća od filmova i serija. Došli smo u vrijeme kada je potpuno nebitna radnja filma, jedino što je bitno da bude napucano efektima i da su "manjine" glavni likovi. 

 

Pa stavi homoseksualca u film, ali napravi film kako spada i nemamo problema, naprimjer kao Rocknrolla gdje Tom Hardy glumi homića, film je predobar.

 

Ali oni danas naprave govno od filma, i ti vidiš da izgleda kao govno i miriše kao govno i ti kažeš "pa ovo je govno", odma nakon toga si prozvan nacistom, šovinistom, ne sviđa ti se film jer je žena glavna uloga. Ne, nego zato što je govno. 

 

I da ne bude offtopic isto siluju u igrice, samo ipak malo lakše, jer je i dalje veći dio gamera muškarci, a kod nas te svinjarije slabije prolaze.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
Ali oni danas naprave govno od filma, i ti vidiš da izgleda kao govno i miriše kao govno i ti kažeš "pa ovo je govno", odma nakon toga si prozvan nacistom, šovinistom, ne sviđa ti se film jer je žena glavna uloga. Ne, nego zato što je govno.

 Kolega sorry, ali ovo je glupost. Gogy je jasno napisao da je problem tih filmova spolno i rasno pitanje. Nije napisao taj film je loš je je priča glupa, jer je radnja nikakva, jer je kamera loša, jer je gluma amaterska. Da je to napisao sigurno mu nitko ne bi apsolutno ništa prigovorio, ali on je jasno napisao da je problem tih filmova što glume žene i druge rase. I onda u sljedećoj rečenici napiše da nema problema sa rasama, spolovima itd.

 

Ako me pitaš kakav ti je Oceanovih 8, pa sigurno neću odgovoriti glup jer glume žene umjesto muškaraca. Isto bi vrijedilo i kod obrnute situacije.

 

TLOU2 se proglasio fijaskom prije nego što je itko iti zaigrao igru, pisali su se bijesni komentari, lupale jedinice za ocjene i sve to na račun nekakvog leaka i jer je ženski lik muškobanjast. 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nisam zamjerio rase vec mjesanje drugih rasa i ostalih osobina u neki film radi raznolikosti. I to ne mislim na Buffy = Blade, vec da umjesto buffy imamo lika koji se isto tako zove, transrodan je i tamnoput. Serija i dalje nosi naziv buffy ali je lik izmjenjen. Zašto?
Zasto u black pantheru glavni lik nije bijelac? Jer ne pripada. Isto tako bih zamjerio da je glavni glumac u 12 godina robstva bijel.... Itd.
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

ljudi idete u krivom smjeru. Just sayin'.

 

 

so far, so good.
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Nisam zamjerio rase vec mjesanje drugih rasa i ostalih osobina u neki film radi raznolikosti. I to ne mislim na Buffy = Blade, vec da umjesto buffy imamo lika koji se isto tako zove, transrodan je i tamnoput. Serija i dalje nosi naziv buffy ali je lik izmjenjen. Zašto?
Zasto u black pantheru glavni lik nije bijelac? Jer ne pripada. Isto tako bih zamjerio da je glavni glumac u 12 godina robstva bijel.... Itd.

 To.

 

Nije apsolutno problem imati zenske verzije muskih likova (she hulk, supergirl, batwoman, she-ra...) vec je problem kada se pod imenom koje je postavilo neka "pravila" igre podvaljuju neke ideologije i propagande.

 

Ukoliko netko zeli snimiti film o veteranki nekog rata (moze irak, moze bilo sto), koja se vraca kuci s traumama, luta besciljno po americi, dodje u grad, sukobi se s policijom, bjezi u sumu, i onda se u tangama bori sa snagama reda i zakona - slobodno. Samo ga nemojte nazvati Rambo (First Blood).

 

Ako netko misli da bi bio veliki hit napraviti seriju o nebinarnom homoseksualnom kvadriplegicaru koji u predahu izmedju ucenja i skole ubija vampire, slobodno. Serija ce biti dobra ili nece biti dobra. Samo je nemojte nazvati Buffy....

 

To je ta razlika.

 

Evo bas citam, razmislja se da novi James Bond bude zensko, crnac, a nije iskljuceno ni kvadriplegicar iz gornjeg primjera. Ovo je mozda i najbolji primjer sranja koje se radi i koje se pokusava prodati. Lik JB je jasno definiran odavno, naravno njegov izgled se prilagodjava i mjenja kako se mijenja vrijeme, ovisno kakav "tip" je popularan, no osnova lika je to da je a)musko b)bijelac c)sve ostalo sto definira JB.

 

Iako, i JB se nepovratno mjenja, po prvi put od 1962 (prvi film) James vise nece biti "u sluzbi njezinog velicanstva"..... po novome, biti ce u sluzbi "kralja i otadzbine".... 

 

 

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nije problem, ali....

 

Ljudi moji, dajte bar budite iskreni, nemojte okolišat

 
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Čitajući ovu stranicu teme zabrijo sam da sam u LGBTQ 5 temi, a ne u playstation 5 temi.....

#fsb
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pederi i u PS 5 temi dobili što su htjeli...da se priča o njima 

Moj PC  
8 2 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Problem je što se politika i ideologija nasilno uštekala u sferu zabave i siluje je. I onda ono što bi trebalo biti zabavno počinju stvarati aktivisti i plaćenici sa krajnjim ciljem da uvale ideologiju ali nedostaje im smisao za zabavu.

Propast će to zbog glasanja novčanikom. Samo treba biti strpljiv.

 

Zato sve što je popularno i ima velik fanbase može očekivati woke reizdanje i to je ok. Problem je što većinom ta reizdanja ne rade talentirane osobe, barem ne što se tiče pisanja likova i priče. Pišu ih ljudi čiji talenti ne leže u sferi zabave već više u propagandi i političkom aktivizmu. I onda dobijemo isforsirano smeće koje naprosto nije zabavno niti mu je to cilj.

 

Ne kupiš, ne konzumiraš i dobro. Naravo da postoji revolt fanova koji su očekivali i htjeli nešto zabavno.

 

Pretvaranje i izvrtanje da je to nezadovoljstvo posljedica rasizma dolazi od istih tih političkih i inih aktivista i s druge strane od konzumerističkih mediokriteta bez karaktera i vlastitih ideja pa se pomodno povode za tuđim ideologijama nastojeći ispasti pametniji i prosvjećeniji. Virtue signalling je teška i zarazna droga. Nepoštena, štetna i promašena taktika.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.9.2022 9:46 (Maat).
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
mzopg kaže...

Previše se zamarate glupostima, trendova je uvijek bilo i uvijek će ih biti. Dođu i odu. Kad postignu cilj i/ili svi prestanu o tome pričati jednostavno će nestati i doći će novi trend. Pomaže li to evoluciji ljudske vrste ili ne je druga tema, ali pristupati svakom filmu, seriji, knjizi, igri sa ovakvim razmišljanjem će samo vama napraviti štetu.

 

Osobno upalim igru/film/seriju i ako je dobro onda je dobro i ne može tu sad previše utjecati nečija boja kože, seksualnost ili nešto treće, ako je sranje onda je sranje bez obzira na navedeno. Ne pratim razne internet "veleumove" koji drugima stavljaju bube u glavu i usmjeravaju ih gdje moraju tražiti dugine boje i skrivene poruke, taman mi još to nedostaje u životu. 

 

I zato ekipa, take it easy, opustite se i uživajte. Ako vam se sviđa sadržaj sve pet, ako ne, pa bože moj ima ga na pretek...

 

Točno to, ne smeta me uopće niti razmišljam o tome. Nek se vole i jebu, oblače kako hoće.

Malo me štrecne kad vidim da se dva muška žnjaraju, ali nije gore od raznoraznog nepotrebnog nasilja u serijama ili onog koje nas okružuje.

Bolje da se time bave, nego jel nešto woke ili nije.

Jebga ne može serija više dobiti Emija ako ne ubiju dijete u prvoj epizodu plus par silovanja nek se nađe. 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tko ima PS Plus Premium moze igrati Steelrising 2h Trial na PS5 🤗
Moj PC  
2 0 hvala 2
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

2h? pretrgli su se hahaha

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

ima li netko ovaj problem s ps5 kontrolerom:

kao da gljiva ostane u nekom položaju duže nego je fizički držim u tom položaju. znači upravljam likom u igri, idem desno gljivom, lik ide desno, pustim gljivu, lik nastavi desno još jednu sekundu.

isto je i u meniju ps5, kao da ostane sekundu nakon što je pustim.

kontroler je mažen i pažen, ne igram prljavim rukama, nikad mi nije pao itd. 

pretpostavljam da je to onaj famozni stick drift o kojem svi pričaju, ali zar nije to da konstantno registrira micanje sticka? 

također, kao da pritisak nekih tipki ne registrira isprve.

 

da stvar bude bolja, dešava mi se isto s oba kontrolera koja imam, doslovno u roku dva dana nakon prvog mi je i drugi počeo otkazivati.

imam ps5 i te kontrolere malo preko godinu dana. nisam uzimao dodatno jamstvo, koliko je ono default garancija? godinu dana?

Guns dont kill people... lasers do
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
unchosen one kaže...

ima li netko ovaj problem s ps5 kontrolerom:

kao da gljiva ostane u nekom položaju duže nego je fizički držim u tom položaju. znači upravljam likom u igri, idem desno gljivom, lik ide desno, pustim gljivu, lik nastavi desno još jednu sekundu.

isto je i u meniju ps5, kao da ostane sekundu nakon što je pustim.

kontroler je mažen i pažen, ne igram prljavim rukama, nikad mi nije pao itd. 

pretpostavljam da je to onaj famozni stick drift o kojem svi pričaju, ali zar nije to da konstantno registrira micanje sticka? 

također, kao da pritisak nekih tipki ne registrira isprve.

 

da stvar bude bolja, dešava mi se isto s oba kontrolera koja imam, doslovno u roku dva dana nakon prvog mi je i drugi počeo otkazivati.

imam ps5 i te kontrolere malo preko godinu dana. nisam uzimao dodatno jamstvo, koliko je ono default garancija? godinu dana?

Jamstvo je obično 12mj. na PS5 i opremu, ali opet sve ovisi gdje si ga kupio, ima trgovina koje nude i 24mj.

 

Ovo ti slobodno može proći i pod materijalni nedostatak, a za to si pokriven 24mj. i s obzirom da je to problem s kojim su upoznati trgovci i proizvođač vjerujem da ti neće praviti nikakve probleme kod reklamacije. Ukoliko ti kažu da ti je jamstvo isteklo pozovi se na materijalni nedostatak, jer to i je.

 

E sad nevezano za jamstvo, tvoj opis problema djeluje kao da ti nešto ometa wifi (bluetooth) signal, je li imaš u blizini nekakve uređaje koji bi ga mogli ometati? Mislim da PS5 koristi 2.4GHz kao i što koristi većina WiFi routera pa je moguće da i tu ima nekakve interferencije. Probaj se približiti plejki sa gamepadom pa vidi ima li razlike ili ugasi sve WiFi uređaje, bežične i druge koje mogu ometati signal (mikrovalna...). Bolje je provjeriti da ne šalješ gamepad na reklamaciju bez potrebe.

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
unchosen one kaže...

ima li netko ovaj problem s ps5 kontrolerom:

kao da gljiva ostane u nekom položaju duže nego je fizički držim u tom položaju. znači upravljam likom u igri, idem desno gljivom, lik ide desno, pustim gljivu, lik nastavi desno još jednu sekundu.

isto je i u meniju ps5, kao da ostane sekundu nakon što je pustim.

kontroler je mažen i pažen, ne igram prljavim rukama, nikad mi nije pao itd. 

pretpostavljam da je to onaj famozni stick drift o kojem svi pričaju, ali zar nije to da konstantno registrira micanje sticka? 

također, kao da pritisak nekih tipki ne registrira isprve.

 

da stvar bude bolja, dešava mi se isto s oba kontrolera koja imam, doslovno u roku dva dana nakon prvog mi je i drugi počeo otkazivati.

imam ps5 i te kontrolere malo preko godinu dana. nisam uzimao dodatno jamstvo, koliko je ono default garancija? godinu dana?

 

Da ti nije upaljen neki processing mode umjesto game modea na TVu pa da imaš ustvari input lag radi toga?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mnogi korisnici javljaju probleme s driftom nakon zadnjeg updatea
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Mnogi korisnici javljaju probleme s driftom nakon zadnjeg updatea

Ja sam napravio update na svoja obadva DSa i za sada sve normalno.

 

Danas malo igrao ovaj COD betu na Ps5 u 120fps i sad ispocetka prolazim Dirt5na 120fps na svom De acountu jer mi dlcovi ne rade na Hr acountu a sigurno necu kupovat 2 puta.

Uglavnom ovo igranje u 120fps na konzoli koju sam platio 499eu na izlasku je apsolutno nevjerovatna stvar 🥂

Primjeti se itekako tih 120fps a itekako i input lag koji je cak ispod 5ms na ovim brzim igrama.

Cak i uz ovaj pad cijena ne mogu nikome preporucit rtx3080 pored ps5 ili XsX.

21 mjesec
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Vase misljenje da li se isolsti uzeti 1 mjesec PS Pretplate pa cekati mozda neki popust za godisnju ili odmah kupiti godisnju i rijesiti se...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Zar je opet takva nestašica konzola? PS5 mi mijenjaju u jamstvu u SD, čekam več tri tjedna, kažu da nemaju info kada če dobiti konzole za zamjenu.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice