Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.582
|
čitano: 4.710.908
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam za sad doplatio za Premium, 35 eura do februara 2022. godine, pa ću da vidim za buduće. Prvenstveno sam premium uzeo zbog djece i starih disney igara koje nažalost ne izbacuju na novijim generacijama. Nadao sam se da će to biti ponuda igara kao i na PS NOW što je bila, al vidim da je daleeeeeko manji broj igara. Sta je tu je, 10 eura mi je razlika bila između Extra i Premium što mi je ok za par mjeseci da se proba šta sam planirao i da djeca oćejfe.  

PSN J_Keziah
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Uzeo PS+ Premium (za 79 KN do kraja aktivne pretplate) i probao streaming igara - blago rečeno nisam impresioniran. Na 150/15 konekciji, lag je jako primjetan. Na istoj konekciji sam mjesecima igrao GeForce Now i iskustvo je bilo duplo bolje. Sony mora debelo poraditi na optimizaciji cloud streaminga jer takav kakav je je razočaravajući.

 

Rekao bi da je Premium takav kakav je, osim ako baš ne patite na prastare igre, totalno neisplativ. Odmah sam podesio da mi automatski prebaci na na PS+ Extra po isteku ove pretplate. Makar mi se čini da bi mogao završiti na Essential kad odigram sve igre koje su mi zanimljive (svega par komada).

 

Uglavnom, vrlo neimpresivan početak, osim možda za nekoga koji je preskočio kompletnu PS4 generaciju pa sad ima hrpetinu stvari za igrati.

 

 
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Isprobao streamng Red Dead Redemption i Devil May Cry na brzini 14/1.2, toliko mi je konzola izmjerila preko wi-fi.

Na toj mizeriji od brzine oba dvije igre su igrive, nisam primjetio nikakav značajniji lag ili trzanje koji bi onemogiučili normalno igranje.

Igre se učitaju za 10tak sekundi.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.6.2022 10:51 (langzy).
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Neznam, 100kn mjesecno za extra....

Odnosno 300 vs 180kn za tri mjeseca, kako sam i pretpostavio, eventualno jednom, za odigrati par igara i zaboraviti na cijelu pricu....

Placati 730kn godisnje ovo..... Pa tih par meni interesantnih igara nabavis za troduplo manje novaca.. a nije da imaju nesto dodati na listu, sto bi opravdalo takav iznos....

Cisti money grab.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Odigrat Returnal, RDR2, GoT, Death Stranding... za 200kn nadoplate je  sasvim ok.

Meni osobno dodatak AC utrka je vec dobitak jer sam planirao to kupit.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni Extra ponuda igara nije uopće loša, ima stvarno kvalitetnih igara. 

Na US accountu mi nudi upgrade za 36 dolara i traje do petog mjeseca, pa si kontam svakako tamo na jesen napraviti upgrade da odigram Returnal i Guardians of the Galaxy, pa će me te dvije zajedno izaći manje od 200 kn, a možda ubace i još nešto zanimljivo u međuvremenu. Sve u svemu nije loše što su dali dodatne opcije, iako mi ta premium opcija nije niti najmanje privlačna, ali extra će se koristiti definitivno. Još ako budu davali periodično popuste kao za stari PS +, bude milinica.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Svakako, 200kn, tri mjeseca, odigrati, ili barem probati tih par igara koje si ionako nebi kupio, zasto ne.....

Placati ovo radi neke soecificne igre/igara - nema sanse, jeftinije je onda kupiti sto me zanima.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Za mene kojem je ovo ps5 prvi nakon ps1 Extra razina mi se čini kao pun pogodak !

P.S. igram The last of us 2 i fakat je igra topčina. Čak me nimalo ne smetaju LGBTQWERTY djelovi igre

#fsb
Moj PC  
4 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mislim da ce biti presudna najava novih igara za extra tier.
Stray je extra igra ali kao i Death Stranding nece biti za svakog.
Ja na extra nemam ama bas nijednu igru koju bih igrao a nisam.
Jedino mozda Ghost of Tsushima da ga zavrsim. Ako ne budu ukljucivali barem jednu novu igru, nije to za mene.
No sudeci po tom da iduci mj dolazi Stray a mjesec poslije Rollerdome, sve mi se cini da ce davati indie igre koje su upitne igrivosti i interesa publike.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Slazem se, kod mene su to mozda 3-4 igre znaci taman 3 mjeseca.....

Dalje nece.biti smisla
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja se zasad vidim kako igram Returnal i Demon's Souls. Osim toga ne vidim na listi išta što me zanima. Mogli su barem uključiti u Extra i Premium tier neke 1st party igre koje su ništa drugo nego obični remasteri i lite remakeovi kao što je budući TLOU1 remake i Uncharted Legacy of Thieves kolekcija. Kad vidim da traže 600 kn za TLOU1 "remake" (po meni daleko je to od pravog remakea koji je zahtjevan na razini Resident Evil Remakeova koji su potpuno nove igre bez ikakve stare podloge), bljuje mi se.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sad sam bas isao pogledat i ispalo da mi je upgrade na ovaj najskuplji tier tek 42eu za ostatak pretplate tojest do 3 mjeseca iduce godine tako da sam ipak uzeo to.

Nevjerovatno je koliko su igara tu natrpali,doslovno stotine po ovome sto vidim dok na gamepass uvjek imam mozda oko 110 sveukupno i od toga 60% indijanci.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Meni upgrade kosta identicno kao i nova pretplata, 100kn za 18 dana koliko mi je ostalo pretplate.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Vjerojatno jer ne možeš kupiti manje od mjesec dana. Nama ostalima preračunava proporcionalno danima koji su nam ostali jer nam pretplate vrijede dulje.

Iz vlastitog iskustva mogu reći da se pretplatu isplati puno više uzimati preko US accounta, jer se može kupiti za 300-injak kuna na stranicama tipa cd keys, g2play itd, nekada čak i jeftinije. A sada mi nudi za 36 dolara do petog mjeseca Extra pretplatu, a vidim da nekima koji su ovdje napisali za kraći period traži više novčića, pa eto čisto da imate u vidu. Ja već godinu dana imam US acc kao primary, a na svoj HR acc ulazim i s njega peglam sve, skupljam trofeje itd. Digitalne igre su također jeftinije nešto nego kod nas...samo morate puniti wallet ako hoćete kupiti nešto direkt sa PS storea, a to opet ide preko već navedenih stranica sa ključevima. Pa eto, možda nekom bude od koristi ovaj post da uštedi koju kunu.

 

EDIT: što se tiče dijela  za upgrade  i "više novčića" ispričavam se na netočnoj informaciji, kasnije sam tek vidio da ekipa ovdje priča od Premium pretplati,a ne Extra koju sam gledao 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.6.2022 14:46 (lobotomac90).
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja imam CH PS acc i posto sam novi u svijetu PSa (prvi PS mi je PS5 kupljen prosle god u 5mj mislim) bio sam i na akcijama uzimao PS+ za 45 ili 47chf god dana pa sam tak nakucal i da PS traje do nekad u 2024god.

Danas sam isao provjerit kolko me kosta prelazak na Extra paket i kaze da za preostalih 881dan moram doplatit 115chf dok za premium mislim da je pisalo 165chf.

Uzel Extra pa sad kak cu imat vremena,laganini igrat sve i svasta Uz moj tempo igranja imam kaj za igrat do penzije (imam jos 27god do penzije)

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sada taman gleda koliko me dođe upgrade na extra tier,za preostalih 169 dana što mi je ostalo ps plus-a,košta me da doplatim 136kn za ekstra ps plus za tih 169 dana,mislin da ću tako i napraviti

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Neznam jesam li tu pisao ili ne ali:
Ps plus extra cap je na 100$ A Premium na 150$.
Tako da imate li 2 ili pet godina placate isto. Uzmite to u obzir prije updatea.
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
🐀
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
🐀

 Odigrao prvi dio kad su dali na plusu. Fina igra, cak sam uzeo i platinu ali nekako nisam ni sekunde zagrijan za ovaj nastavak. Nit sam pratio nit me zanima, samo po onom sto sam vidio izgleda mi kao identicna igra sa drugom pricom i boljom grafikom. Vjerovatno cu je nabaviti i odigrati ali kada naleti bas niska cijena.

Kako sam presao Horizon i Elden Ring sad bas opet susni period, nit ima sta da izlazi do kraja godine da me bas zanima. Dao mi drug GT 7, Alan Wake Remake i Sifu pa bar imam bilo sta igrati. Nisam nikad zavrsio ni CP 2077 a zapoceo sam i Persona Strikers, ali nekako su to sve igre sto mogu igrati ali nije sad da jedva cekam da upalim.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
🔵State of Play June 30
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Twitter

 

 

11110 is binary for 30. So it seems we will get the announcement on June 30. Maybe a SoP.

 

 

Ovaj lik je jedan od najpouzdanijih likera (no pun intended) .


EDIT: 

Nisam znao da sony ima PS Plus aplikaciju za windows.

 

https://www.playstation.com/en-us/support/subscriptions/ps-plus-pc/#app

App sama po sebi nema search funkciju pa je neki lik napravio samostalno i postavio uputstva kako to odraditi.

 

 🔍 Reverse engineering a search bar into PlayStation Plus · GitHub

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.6.2022 11:31 (gamex1423).
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Skinuo R-TYPE FINAL 2 sa PS+ ponude,genijalna igra ali i vrlo teska.

Preporuka

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Iako nemam stvarne potrebe u zadnje vrijeme ipak razmisljam o nabavci dodatnog m.2 diska. Gdje je u BiH napovoljnije uzeti neki dobar min 1TB? Ili barem, koji biste preporucili da sebi uzimate u HR?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Trenutno imaš nekakvu akciju u Sancta domenici na Samsung 980 pro

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.6.2022 23:03 (TOKYO).
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Iako nemam stvarne potrebe u zadnje vrijeme ipak razmisljam o nabavci dodatnog m.2 diska. Gdje je u BiH napovoljnije uzeti neki dobar min 1TB? Ili barem, koji biste preporucili da sebi uzimate u HR?

 Ja sam kupio ovaj na amazonu

 

https://iponcomp.hr/shop/proizvod/adata-1tb-xpg-gammix-s70-blade-m2-pcie-m2-2280-agammixs70b-1t-cs/1992138?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

P.S. ima i hladnjak.

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.6.2022 23:06 (hummer0).
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Hvala vam svima, pogledat cu sve te modele ovdje u BiH posto su, ali kako sam vidio treba otprilike 300+ KM da se uzme 1 TB, nisam mislio da je bas toliko skupo kod nas.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Na Amazon.de je trenutno 248eu sa heatsinkom znaci spreman za Ps5,to je najniza cijena do sad.

 

Samsung 980 PRO 2 TB Heatsink PCIe 4.0 (up to 7,000 MB/s) NVMe M.2 (2280) Internal Solid State Drive (SSD) (MZ-V8P2T0CW)

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ma da, to mi je preskupo, mislio sam da se moze to naci malo jeftinije. Vidim kada se iz vana narucuje neki su uzimali za oko 120 Eura, to bi vec bilo OK ali onda je problem ako bilo sta ne valja nemoguce garanciju iskoristiti.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Plus juli

 

Crash Bandicoot 4

Arcageddon

Man of Medan

 

 

Napokon opet pravo dobar mjesec :)

 
2 0 hvala 4
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice