Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.582
|
čitano: 4.711.376
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gamepad je najbolji kao i svi Xbox-ovi dosad,bolji od plastičnih PS-ovih.Pogotovo onih za PS3 pa i PS4.Jedina mana im je preglasan D-pad i preduboki trigeri koji znaju zaglavit.Pošto nisi nikada do sad igrao niti jednu Halo igru,nisi nit kompetentan donosit zaključke za serijal koji postoji od 2001.god.i čiju priču sa Master Chief-om kao i kompletnom pričom šta je uopće Halo,neznaš.Šta je planet Reach,O.D.S.T Team,ko je Arbiter i kakva je uloga Cortane.Dakle neznaš ništa o igri.Točka.
Inače je tema Playstation 5 pa neznam čemu tema o Xbox-u.
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Čak i ako im gamepass sam po sebi ne donosi veliki profit M'soft će ga dalje gurati. Sve karte su bacili na to da naviknu ljude na subscription service gaming. A kad već imaš korisnika u mreži lakše mu je prodati Windowse, Office, One drive itd.

Sony s druge strane kao puno manja tvrtka nema baš toliko mjesta za isprobavanje. Gaming divizija im je najjači dio kompanije i koliko god ljudi htjeli da to što Sony bude predstavio konkurira gamepassu, ne vjerujem da će imati tu količinu AAA igara dostupnih prvi dan. Bilo ekskluziva, bilo third party. Ako će ih imati uopće. Što ne znači automatski da će servis biti manje isplativ. Sony ima puno jači library već izašlih igara za ponuditi. Kao što veliš, biti će zanimljivo vidjeti koliko će sve to koštati. Ne bih se čudio da pod krinkom toga dio koji sad znamo kao PS+ poskupi. Moguće da je sad pravo vrijeme za kupiti pretplatu par godina unaprijed.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MSXhunT3R kaže...
Gamepad je najbolji kao i svi Xbox-ovi dosad,bolji od plastičnih PS-ovih.Pogotovo onih za PS3 pa i PS4.Jedina mana im je preglasan D-pad i preduboki trigeri koji znaju zaglavit.Pošto nisi nikada do sad igrao niti jednu Halo igru,nisi nit kompetentan donosit zaključke za serijal koji postoji od 2001.god.i čiju priču sa Master Chief-om kao i kompletnom pričom šta je uopće Halo,neznaš.Šta je planet Reach,O.D.S.T Team,ko je Arbiter i kakva je uloga Cortane.Dakle neznaš ništa o igri.Točka.
Inače je tema Playstation 5 pa neznam čemu tema o Xbox-u.

 

Slažem se, Xbox Controller nije ništa lošiji od Dual Sensea, niti je Dual Sense sa svojim drobljenjem ispod prsta nešto bolji. Oboje su ustvari samo dobri kontroleri koji rade ono što trebaju, s time da Xbox Controller radi savršeno i na PCu, a sa Sonyevim kontrolerima na PCu uvijek neki problemi. Najsmješnije će biti kad će ljudi igrati Sonyeve ex-ekskluzive na PCu sa Xbox Controllerima.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Čak i ako im gamepass sam po sebi ne donosi veliki profit M'soft će ga dalje gurati. Sve karte su bacili na to da naviknu ljude na subscription service gaming. A kad već imaš korisnika u mreži lakše mu je prodati Windowse, Office, One drive itd.

Sony s druge strane kao puno manja tvrtka nema baš toliko mjesta za isprobavanje. Gaming divizija im je najjači dio kompanije i koliko god ljudi htjeli da to što Sony bude predstavio konkurira gamepassu, ne vjerujem da će imati tu količinu AAA igara dostupnih prvi dan. Bilo ekskluziva, bilo third party. Ako će ih imati uopće. Što ne znači automatski da će servis biti manje isplativ. Sony ima puno jači library već izašlih igara za ponuditi. Kao što veliš, biti će zanimljivo vidjeti koliko će sve to koštati. Ne bih se čudio da pod krinkom toga dio koji sad znamo kao PS+ poskupi. Moguće da je sad pravo vrijeme za kupiti pretplatu par godina unaprijed.

 Da...stackaju se

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sad čitam za ovaj Uncharted remaster. Znači ako imam samo Uncharted 4 kupljen, za 10$ nadoplate dobijem i Lost Legacy koji nikad nisam igrao. Ispada ok, mislio sam da moram i za jedno i drugo nadoplatiti, ali je preduvjet da imaš jednu od te dvije igre kupljene i za 10$ dobiješ obje remasterane. Možda i uzmem čisto zbog Lost Legacy koji nikad nisam odigrao. Igre će imati i 120 fps mod u 1080p.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2021 2:23 (antimadridista).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zar nemaju svi Uncharted 4 na PS5? Kroz PS+ Colleciton
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Danas mi je stigla Series S konzola.
Nisam htio kupiti Series X jer vec imam PS5, no da jesam, mislim da bi PS5 skupljao prasinu.
Evo mojih dojmova:
Gamepad je strasno los i djeluje jako jeftino i plasticno pored Dualsensea. Dosta je glasan, tipke strasno jako upadaju, triggeri su pretanki.
Konzola je lijepa, tiha i hladna.
Game Pass je razlog moje kupovine ove konzole i mogu reci da je nevjerojatno koliko novih igara ima na popisu. Meni je gamepass odlican i da ima takav servis na PlayStationu placao bih ga i €100+ Godisnje. Igram malo i to uglavnom nove igre, stare zanimljive sam odigrao.
Posto series S ima oko 320 GB memorije skinuo sam samo Halo i Forzu. Halo je po meni dosta slaba igra, nije me oduševio, spora, troma igra s malo mogucnosti.
Forza je s druge strane genijalna, predivna igra, vrlo arkadna ali zabavna. Zanimljivo je kako su Playstation i xbox toliko različiti u dozivljaju prilikom igranja. Tu je sony daleko ispred. Zanima me kako ce Sony izvesti svoju verziju game pasa na proljeće jer ovo sto xbox nudi je jako primamljivo. Ako cekate kupovinu PS5, zgrabite si (ili klincima) Series S i game pass.

  "djeluje" - to ti ubija cijelu rečenicu koju si napisao o gamepadu.

 

 Koristio i jedan i drugi na pc-u, ok dualsensea (za winđowse na pc-u DS4Windows) je bolji al nije ni xbox-ov tolko loš. Meni se čini kao jednostavniji za korištenje, onako puše mu za vratom "dualu".

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ne možes suditi DualSense po PC-u kad pola featurea na PC-u mu ne radi. Po kvaliteti izrade su tu negdje ali DualSense ima prednost što se tiče haptic feedbacka i tu nema nikakve rasprave. Ako se uzima gamepad za PC, onda su tu negdje, Xbox zbog default PC supporta vjerojatno bolji. Ali ako se gleda pun potencijal oba kontrolera na konzolama, onda je DualSense bolji kontroler.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2021 7:58 (antimadridista).
Moj PC  
3 1 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ne mogu vjerovati da se taj Uncharted i dalje cijedi, pa te igre je vrijeme pregazilo uzduž i poprijeko. Osim u slučaju da mijenjaju mnoge gameplay mehanike taj Legacy zaista nema šta ponuditi. A te fore da PC gameri jedva čekaju to igrati, ja ne znam koja bi suvisla osoba koja redovito igra PC zadnjih nekoliko godina htjela igrati Uncharted, pa ima 500 igara koje bi radije igrao na PC nego Uncharted. Da su taj Legacy napravili tamo 2012-2013 onda bi i imalo smisla, ovo je stvarno smiješno.

 

Jebote ljutimo se što Rockstar cijedi GTA 5 (i to je stvarno više degutantno), ali ta igra ima više sadržaja nego svi Unchartedi zajedno.

Moj PC  
2 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Ne možes suditi DualSense po PC-u kad pola featurea na PC-u mu ne radi. Po kvaliteti izrade su tu negdje ali DualSense ima prednost što se tiče haptic feedbacka i tu nema nikakve rasprave. Ako se uzima gamepad za PC, onda su tu negdje, Xbox zbog default PC supporta vjerojatno bolji. Ali ako se gleda pun potencijal oba kontrolera na konzolama, onda je DualSense bolji kontroler.

 

Sve se može uspoređivati. Haptic feedback nikad nisam pušio, zanimaju me osnovne funkcionalnosti kontrolera i one su besprijekorne na oba kontrolera. Čak su mi izmjenjive baterije blaga prednost. A da je Sony pametniji mogli bi i za PC složit puno bolju podršku i dodatno zaraditi.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kad smo kod Unchardeta.... Kupio sam trilogiju na jednom disku. Sada sam na drugom dijelu i fakat ne kužim zašto je ta igra toliko hvaljena. Prilikom kupovine ps5 jedva sam čekao da zaigram taj famozni uncharted kad ono, blah

#fsb
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jebiga igraš igru staru 10+ godina i gameplay je realno zastario u usporedbio s današnjim igrama. Sve treba promatrati kroz kontekst vremena. Sve Uncharted igre su u svoje vrijeme bile revolucija i pojam kako igre takvog tipa trebaju izgledati. Danas kad su sve igre takvog tipa preuzele nešto od Uncharteda i gameplay je moderniji, onda originalna Uncharted trilogija ne izgleda kao nešto posebno.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
2. Dio uncharted mi je najbolji što se tiče priče.
Overall je 4ka definitivno full package.
Priča, grafika, dužina igre...

Imaj na umu da je trilogija izašla na PS3 i sva ograničenja te konzole u to vrijeme.
Pa PS4 je već 7-8 godina star.
Gdje je onda PS3.
Također, igraš na PS5 - znači, 2 generacije si ispred, puno toga se desilo.
U svoje vrijeme je uncharted bio definitivno show.
Meni je to bio razlog da kupim PS4 i definitivno sam uživao.
Ali igrati trilogiju u komadu bude zamorno i repetitivno. Pogotovo nakon toga ako ideš na 4 odmah.
Malo odmori nakon 2. Djela.
A 4ku ako nisi, odigraj onda na PS5 - rabljen disk je 50 kn + 10$upgrade za uncharted 4 i LL kao spin off definitivno vrijedi za nekog tko nije igrao, a igrat ćeš onda u 4k i 60 fps
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
antimadridista kaže...

Ne možes suditi DualSense po PC-u kad pola featurea na PC-u mu ne radi. Po kvaliteti izrade su tu negdje ali DualSense ima prednost što se tiče haptic feedbacka i tu nema nikakve rasprave. Ako se uzima gamepad za PC, onda su tu negdje, Xbox zbog default PC supporta vjerojatno bolji. Ali ako se gleda pun potencijal oba kontrolera na konzolama, onda je DualSense bolji kontroler.

 

Sve se može uspoređivati. Haptic feedback nikad nisam pušio, zanimaju me osnovne funkcionalnosti kontrolera i one su besprijekorne na oba kontrolera. Čak su mi izmjenjive baterije blaga prednost. A da je Sony pametniji mogli bi i za PC složit puno bolju podršku i dodatno zaraditi.

 To što tebi ne igra ulogu ne znači da ne igra ni drugima. Ako gledamo sve feature oba kontrolera onda je DualSense jednostavno bolji kontroler, ako se gleda čisto upotreba na konzolama. Već se naveliko spominje da će i Xbox u idućem izdanju kontrolera imati haptic feedback, a to onda nešto znači.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

DualSense je samo sa adaptive trigerima svjetlosnu godinu ispred xboxovog.

Godinama sam koristio x360 joy na PCu... al' dualsense je prica za sebe. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

Ne mogu vjerovati da se taj Uncharted i dalje cijedi, pa te igre je vrijeme pregazilo uzduž i poprijeko. Osim u slučaju da mijenjaju mnoge gameplay mehanike taj Legacy zaista nema šta ponuditi. A te fore da PC gameri jedva čekaju to igrati, ja ne znam koja bi suvisla osoba koja redovito igra PC zadnjih nekoliko godina htjela igrati Uncharted, pa ima 500 igara koje bi radije igrao na PC nego Uncharted. Da su taj Legacy napravili tamo 2012-2013 onda bi i imalo smisla, ovo je stvarno smiješno.

 

Jebote ljutimo se što Rockstar cijedi GTA 5 (i to je stvarno više degutantno), ali ta igra ima više sadržaja nego svi Unchartedi zajedno.

 Neznam jesi li krivo shvatio ali remaster je Uncharted 4 i Lost Legacy. Ne originalna trilogija. Uncharted 4 i Lost Legacy nemaju toliko zastarjele mehanike i gameplay. Recimo sigurno su bolji od Tomb Raidera koji je izašao u to vrijeme i nekakva je lošija kopija Uncharteda.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
sveupitni kaže...

Kad smo kod Unchardeta.... Kupio sam trilogiju na jednom disku. Sada sam na drugom dijelu i fakat ne kužim zašto je ta igra toliko hvaljena. Prilikom kupovine ps5 jedva sam čekao da zaigram taj famozni uncharted kad ono, blah

 

Ma bolje prestani gubit vrijeme na to što prije, te igre su jednostavno zastarjele. I da se razumijemo, nisu zastarjele samo zbog godišta, nego nikad nisu ni bile toliko dobre. Mass Effect je izašao iste godine pa je igra puno dublja, zanimljivija, sa kvalitetnijim mehanikama, mogućnosti izbora sa stvarnim posljedicama, puno boljom pričom i vrhunskim likovima. 

 

A što se tiče same priče, u Unchartedu je u najboljem slučaju prosječna, eventualno je dvojka malo bolja. Likovi su simpa i to je jednio što ih drži u tom kontekstu. Najveći problem priče je što je toliko puta već ispričana, svi smo već gledali i Indiane Jonese i Tomb raidere.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Cansee kaže...

Ne mogu vjerovati da se taj Uncharted i dalje cijedi, pa te igre je vrijeme pregazilo uzduž i poprijeko. Osim u slučaju da mijenjaju mnoge gameplay mehanike taj Legacy zaista nema šta ponuditi. A te fore da PC gameri jedva čekaju to igrati, ja ne znam koja bi suvisla osoba koja redovito igra PC zadnjih nekoliko godina htjela igrati Uncharted, pa ima 500 igara koje bi radije igrao na PC nego Uncharted. Da su taj Legacy napravili tamo 2012-2013 onda bi i imalo smisla, ovo je stvarno smiješno.

 

Jebote ljutimo se što Rockstar cijedi GTA 5 (i to je stvarno više degutantno), ali ta igra ima više sadržaja nego svi Unchartedi zajedno.

 Neznam jesi li krivo shvatio ali remaster je Uncharted 4 i Lost Legacy. Ne originalna trilogija. Uncharted 4 i Lost Legacy nemaju toliko zastarjele mehanike i gameplay. Recimo sigurno su bolji od Tomb Raidera koji je izašao u to vrijeme i nekakva je lošija kopija Uncharteda.

 

Da, krivo sam shvatio, mislio sam da se odnosi na sve, ali mi ne mijenja toliko mišljenje jer sam igrao i taj Uncharted 4, pa i dalje ne razumijem tko bi ga danas igrao. Nakon 6-7 sati više nisam igru pokrenuo. TKo voli nek izvoli naravno

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
sveupitni kaže...

Kad smo kod Unchardeta.... Kupio sam trilogiju na jednom disku. Sada sam na drugom dijelu i fakat ne kužim zašto je ta igra toliko hvaljena. Prilikom kupovine ps5 jedva sam čekao da zaigram taj famozni uncharted kad ono, blah

 

Ma bolje prestani gubit vrijeme na to što prije, te igre su jednostavno zastarjele. I da se razumijemo, nisu zastarjele samo zbog godišta, nego nikad nisu ni bile toliko dobre. Mass Effect je izašao iste godine pa je igra puno dublja, zanimljivija, sa kvalitetnijim mehanikama, mogućnosti izbora sa stvarnim posljedicama, puno boljom pričom i vrhunskim likovima. 

 

A što se tiče same priče, u Unchartedu je u najboljem slučaju prosječna, eventualno je dvojka malo bolja. Likovi su simpa i to je jednio što ih drži u tom kontekstu. Najveći problem priče je što je toliko puta već ispričana, svi smo već gledali i Indiane Jonese i Tomb raidere.

 Uncharted je zabavna igra sa odlicnim paceingom. Za takvu vrstu igre prica je dobra i sluzi igri dobro. Igra te jednostavno tjera da igras dalje i ne smara previse. ( pricam u doba kad sam igrao orginalne 3 igre)
Moras shvatit da u to doba nije bilo nista slicno nit na xbox-u nit na pc-u. Tek kasnije je Tomb Raider isao kopirat tu formulu samo sa malo ozbiljnijim tonom.

Uncharted 2 online na PS3 je bio jako dobar :)

 

Pricamo o igri koja ima 96 na metacritic i 8.8 user score https://www.metacritic.com/game/playstation-3/uncharted-2-among-thieves



Al danas mi se takve igre vise ne igraju. 

Mass Effect gameplay mi je bio tolko dosadan da se nisam mogao na tjerat da odigram te igre, a probao sam vise puta. Vjerujem da su vrhunske i bolje se drze od uncharteda, ali ja ih nebi stavljao u isti koš.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2021 13:41 (Santana).
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Situacija se tim remasterima je postala degutantna odavno. To da će Sony tražiti 500 kn za to što su digli rezoluciju i otključali framerate je porazno. Rekao bi da cijela industrija video igara više nema ideju što napraviti više pa samo štancaju hrpetinu remastera i 57. nastavak Far Cry-a, Assassin's Creeda, COD-a i sličnih igara.

 

Odavno je prošlo vrijeme inovacije. Jedina očekivanja koja imam su ta da će Sony napraviti dosta dobar posao sa nekim originalnim naslovima konto brzine svog SSD-a (odličan primjer je novi Ratchet&Clank) ali od 3rd party studija ne očekujem ništa po tom pitanju jer moraju pokrivati i XsX koji ima doslovce duplo sporiji SSD.

 

Što se tiče DualSense-a, to je ergonomski (IMO) najbolji kontroler koji sam probao. Haptic feedback i adaptivni triggeri vrhunski funkcioniraju. Šteta što je kvaliteta izrade dno dna. Evo, na mom crvenom kontroleru starom par mjeseci već pucketa touchpad sa desne strane. Da ne spominjem da sam originalni bijeli kontroler već odavno zamijenio zbog drifta. Mislim da ću do kraja generacije proći kroz barem 4-5 kontrolera ako im "kvaliteta" ostane na ovom nivou. Ako ništa drugo, nadam se da će kontroleri imati barem osnovnu pristojnost pa riknuti u garantnom roku.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2021 11:10 (greysaint0).
 
4 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...

Situacija se tim remasterima je postala degutantna odavno. To da će Sony tražiti 500 kn za to što su digli rezoluciju i otključali framerate je porazno. Rekao bi da cijela industrija video igara više nema ideju što napraviti više pa samo štancaju hrpetinu remastera i 57. nastavak Far Cry-a, Assassin's Creeda, COD-a i sličnih igara.

 

Odavno je prošlo vrijeme inovacije. Jedina očekivanja koja imam su ta da će Sony napraviti dosta dobar posao sa nekim originalnim naslovima konto brzine svog SSD-a (odličan primjer je novi Ratchet&Clank) ali od 3rd party studija ne očekujem ništa po tom pitanju jer moraju pokrivati i XsX koji ima doslovce duplo sporiji SSD.

 

Što se tiče DualSense-a, to je ergonomski (IMO) najbolji kontroler koji sam probao. Haptic feedback i adaptivni triggeri vrhunski funkcioniraju. Šteta što je kvaliteta izrade dno dna. Evo, na mom crvenom kontroleru starom par mjeseci već pucketa touchpad sa desne strane. Da ne spominjem da sam originalni bijeli kontroler već odavno zamijenio zbog drifta. Mislim da ću do kraja generacije proći kroz barem 4-5 kontrolera ako im "kvaliteta" ostane na ovom nivou.

 Istina. Cekam neko iznenađenje od njih, al nista. Najavljuju neke marvel igre koje mene uopce ne zanimaju. Najvece osvjezenje zadnjih godina mi je bio Kindgom Come

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Znade li netko kako radi LEGO Marvel Superheroes 2 na PS5?

Na XSX ima fps boost pa me zanima

 

rezolucija i fps?

 

pozz

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

 To što tebi ne igra ulogu ne znači da ne igra ni drugima. Ako gledamo sve feature oba kontrolera onda je DualSense jednostavno bolji kontroler, ako se gleda čisto upotreba na konzolama. Već se naveliko spominje da će i Xbox u idućem izdanju kontrolera imati haptic feedback, a to onda nešto znači.

 

Nisam još isprobao DualSense na PCu, jel netko probao? Ne bih imao ništa protiv koristiti ga na PCu jer ovako moram imati dvije vrste kontrolera (i treću za Nintendo).

Da li postoji adapter kakav je postojao za DS4 ili ide isključivo preko Bluetootha? Kupio sam prije par godina dva ta adaptera i obadva sam na kraju bacio u smeće jer su prestali dobro raditi nakon nekog vremena ili sam svako malo morao mijenjati USB portove da uopće prorade.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
antimadridista kaže...

 To što tebi ne igra ulogu ne znači da ne igra ni drugima. Ako gledamo sve feature oba kontrolera onda je DualSense jednostavno bolji kontroler, ako se gleda čisto upotreba na konzolama. Već se naveliko spominje da će i Xbox u idućem izdanju kontrolera imati haptic feedback, a to onda nešto znači.

 

Nisam još isprobao DualSense na PCu, jel netko probao? Ne bih imao ništa protiv koristiti ga na PCu jer ovako moram imati dvije vrste kontrolera (i treću za Nintendo).

Da li postoji adapter kakav je postojao za DS4 ili ide isključivo preko Bluetootha? Kupio sam prije par godina dva ta adaptera i obadva sam na kraju bacio u smeće jer su prestali dobro raditi nakon nekog vremena ili sam svako malo morao mijenjati USB portove da uopće prorade.

 Koristim dualsense na PC redovno i nemam problema. Mozes kablom a mozes kupiti i najjeftiniji USB BT adapter i radit ce. Samo skini i instaliraj ds4windows i to je to. 

Bas igram forzu 5 sa dualsense i spojeno na TV gdje mi je i plejka.

Za igre koje nativno podrzavaju dualsense na PC ti ne treba ds4windows i neke cak podrzavaju i adaptive trigere kao i hapticku vibraciju, a za sve ostalo tu je ds4windows koji prevari windows da imas xbox kontroler. Ima i drugi program/driver dualsensex on cak nudi i koristenje adaptive trigera + haptike ali to moraju opet devovi iskoristiti ili da se upali neki default.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2021 12:12 (gamex1423).
2 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Dvije stvari - Uncharted 4 nema zastarjeli gameplay niti ima žanrovski sličnih igara na PCu, da su tako kvalitetno i filmski obrađene. Zadnji Tomb Raider je teži smor, to je dvaput lošija igra od U4. Drugo obožavam Xbox gamepad, bolje mi leži u ruci, i volim njihov raspored gljiva ali na prvu je vidljivo da je materijal od kojeg je Dualsense napravljen kvalitetniji, dojam je da se radi o premium gamepadu, dok ovaj Xbox izgleda kao da je neka kineska kopija. Kažem iako mi ergonomija Xbox gamepad aviše odgovara kvaliteta izrade je dosta niža nego kod Dualsensea.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2021 13:24 (EXIMO).
 
2 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam koristio Dualsense na PCu prije nego mi je stigao PS5.
Spojio ga usb c kabelom i sve ok radilo na Steamu, tada jos nije bio podrzan haptic neznam da li se ista mjenjalo...
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Preporuka za igru Hades!
Zarazna indie igra.
Moj PC  
4 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ako netko misli kupovati igre ili dodatke u Gamershopu evo vam 10% popust. 21HRK10
Vrijedi do 15.1. i ne odnosi se na prednarudzbe.
Moj PC  
1 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DEEMon kaže...
Preporuka za igru Hades!
Zarazna indie igra.

 

Je, odlična je, nisam već dugo vidio razrađeniju, a toliko jednostavnu igru.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
DEEMon kaže...
Preporuka za igru Hades!
Zarazna indie igra.

 

Je, odlična je, nisam već dugo vidio razrađeniju, a toliko jednostavnu igru.

 I za jedan rougelike ima iznenađujuće dobar narativni dio. Znam da je neke iritiralo što ti bogovi često prekidaju gameplay, ali meni je bilo fora. Zasluženo je bila GOTY u nekim izborima.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2021 17:50 (Hexfire).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice