Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.564
|
čitano: 4.696.429
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
a sluske kada igram po noci Sony wh-1000mx4.

 Mrvu offtopic no, jesi li zadovoljan sa tim slušalicama? Kako rade sa PS5? Koliko dobar je noise canceling u praksi?

 

Planiram ih uzeti ali ne poznajem nikoga tko ih koristi pa da čujem iz prve ruke... na reviewima ih dosta hvale.

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ako nekog zanima Scarlet Nexus.
Dostupan je demo od 8.3 GB
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tanelorn kaže...
MEGATAMA kaže...
a sluske kada igram po noci Sony wh-1000mx4.

 Mrvu offtopic no, jesi li zadovoljan sa tim slušalicama? Kako rade sa PS5? Koliko dobar je noise canceling u praksi?

 

Planiram ih uzeti ali ne poznajem nikoga tko ih koristi pa da čujem iz prve ruke... na reviewima ih dosta hvale.

Do ovih Sony sam koristio Sennheiser koje imam u opisu pod moj pc i iako su odlicne ove Sony su bas primjetno bolje.

Ali uzmi u obzir da na njima ne mozes koristit mikrofon za ingame chat pa kad ih spojim na Dual Sennse onda se za chat koristi mikrofon od gamepada a ako ih spojim na gamepad od XsX onda sluze samo za zvuk.

NC je apsolutno fantastican,kvaliteta zvuka je vrhunska.

Znaci ako trebas bas headset iskljucivo za gaming sa mikrofonom onda ove slusalice nisu za to.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

A kakve su ove službene PS5 PULSE 3D?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Wontay kaže...

A kakve su ove službene PS5 PULSE 3D?

 Čisto ok za tu cijenu, rekao bi niti bolje niti lošije od konkurencije za sluške do 100 eura. Meni je fora što se stilom uklapaju uz konzolu pa sam uzeo i mogu reći da sam zadovoljan. Zvuk je dobar, kvaliteta izrade tipično za tu cijenu plastika.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Tko se može ispružiti SteelSeries Arctis 7p su odlična solucija. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ajmo ekipa koji ste dobili jučer/dns PS5 disu dojmovi??

Ja po svoj idem sutra popodne,hype na najjače!!!

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam ostao u šoku koliko je kutija u kojoj konzola dolazi ogromna. Evo slike pored Series X za usporedbu. 

 
4 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Evo prvi moj dojam...konzola je velika, veća od očekivanja.

 

Kontroler na prvu odličan, u Astri ima odličan feedback :) 

 

Barem donekle su se iskupili s popustom od 25% pa s te strane sam zadovoljan. 

 

Jedino što sam primijetio da je glasna kada se ubaci disk u konzolu, ali ne vrti cijelo vrijeme pa će biti ok.

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
lovropg kaže...

Evo prvi moj dojam...konzola je velika, veća od očekivanja.

 

Kontroler na prvu odličan, u Astri ima odličan feedback :) 

 

Barem donekle su se iskupili s popustom od 25% pa s te strane sam zadovoljan. 

 

Jedino što sam primijetio da je glasna kada se ubaci disk u konzolu, ali ne vrti cijelo vrijeme pa će biti ok.

 Disk ti zavrti svakih sat vremena tako nešto, bar je tako bilo prije updatea. Neki su pričali da je to maknuto, ja ne idem za tim s obzirom da mi je PRO bio kao mali kompresor u stanu ovo je mila majka. 
Kontroler je najbolji do sad bar meni osobno. 

https://psnprofiles.com/MaliGremlin69
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lukaXXkralj kaže...

Ajmo ekipa koji ste dobili jučer/dns PS5 disu dojmovi??

Ja po svoj idem sutra popodne,hype na najjače!!!

 

Konzola je savršena, DualSense je valjda najbolji kontroler ikada. Nadmašili su i DS4. Haptic feedback i oni adaptavni triggeri su ludi, ne mogu to riječi opisati, treba probat da se shvati.

 

Konzola je tiha ko bubica i pod opterećenjem igranja COD Warzone, God of War, Astro's Playroom, itd.

 

OS je super fluidan, sve je instantno. Čak i PS Store se čini kao da je dio OS-a. Instantno se otvara, kao da je samo jedan od tab-ova. Ogromna promjena u odnosu na PS4. Integracija sa PS aplikacijom je predobra. 

 

Uglavnom, zasad je ovo najbolja konzola koju sam ikada probao. Igrati God of War u 4k@60fps je ogroman gušt. Ne mogu više vidjeti 30 FPS-a nakon ovoga. Nadam se da se nikad nećemo niti vraćati na taj frame rate.

 

lovropg kaže...

Evo prvi moj dojam...konzola je velika, veća od očekivanja.

 

Kontroler na prvu odličan, u Astri ima odličan feedback :) 

 

Barem donekle su se iskupili s popustom od 25% pa s te strane sam zadovoljan. 

 

Jedino što sam primijetio da je glasna kada se ubaci disk u konzolu, ali ne vrti cijelo vrijeme pa će biti ok.

 

Svima je malo glasnije kad je disk unutra. Okreće sa svakih 30-60 minuta, valjda neka provjera da li je unutra.

 

Jedno pitanje vezano za popust od 25% - kad sam preuzimao konzolu u Samsungu u Arena centru, ništa mi nisu rekli za to.  Jesi dobio nekakav voucher ili nešto slično? Besplatnu igru sam dobio.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ne, odmah tamo u SD sam dobio popust, ali je moralo biti na istom računu.

Nikakvi kodovi

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav svima,

Narucio sam ps5 pa imam par pitanja.

 

Da li se igre (digitalne) za ps4 mogu igrati i na ps5?

Da li ima neki povoljniji nacin za godisnji ps plus, poput vpnova i mjenjanja lokacije itd ili jednostavno cekam akciju pa kupim 12 mj?

Da li je netko igrao cod i slicno s tipkovnicom i misem?

 

Zasad toliko

Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

25% popusta je vrijedilo samo za kupnju prilikom preuzimanja konzole. Tako meni rekli...

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
fran_zgb kaže...

Pozdrav svima,

Narucio sam ps5 pa imam par pitanja.

 

Da li se igre (digitalne) za ps4 mogu igrati i na ps5?

Da li ima neki povoljniji nacin za godisnji ps plus, poput vpnova i mjenjanja lokacije itd ili jednostavno cekam akciju pa kupim 12 mj?

Da li je netko igrao cod i slicno s tipkovnicom i misem?

 

Zasad toliko

Hvala

1. Da

2. osobno čekam popust, neda mi se zajebavat sa vpn-om i lokacijama radi neke sitne uštede

3. nisam osobno, ali frend tako igra i kaže da nema komplikacija oko toga

I am over 9000!!!
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
cibo kaže...

25% popusta je vrijedilo samo za kupnju prilikom preuzimanja konzole. Tako meni rekli...

 

Baš super da mi riječi o tome nisu rekli kad sam preuzimao. Idem pisati žalbu službi za korisnike. Konzola kasni 2 mjeseca i onda me još ovako iz*ebu.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
cibo kaže...

25% popusta je vrijedilo samo za kupnju prilikom preuzimanja konzole. Tako meni rekli...

 

Baš super da mi riječi o tome nisu rekli kad sam preuzimao. Idem pisati žalbu službi za korisnike. Konzola kasni 2 mjeseca i onda me još ovako iz*ebu.

 To je vrijedilo samo za dodatnu opremu, nemoj se zeznuti pa tražiti to za konzolu

9 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Evo i mojih dojmova, u cetvrtak 27.05. su me nazvali da je PS5 konacno stigao, te sam po njega otisao jucer tj u petak poslije posla, narucen i kupljen u Samsungu Arena za 3300 kn+500 kn prednarudzba + da li mi jos neku igru destructions nisam trazio uopce......

 

Konzola je za sada super iznenadilo me koliko je u pravilu velika ali i teska, doslovno mrcina, necujna za sada, nisam primjetio famozni coil whine,a aza driftanje cemo vidjet u iducim mjesecima(mojem kolegi se pojavio drift nakon 3 mjeseca igranja warzonea i battlefielda V.....

 

Jedini problem za sada sto sam primjetio je, sto nemoze pronaci Wifi od modema od Tcoma na 5 Ghz samo mi se spaja na 2.4 Ghz, neznam isprobao sve zivo manual , pod opcijama stavljao da samo trazi 5 Ghz,ali nemoze ga pronaci, ps4 Pro koji trenutno stoji do nje dok se ne proda nema tih problema, nalazi obje mreze i spaja se na svaku bez problema, s tima nbaravno da je na 5Ghz puno brzi download....citao sam i na redditu da ljudi imaju tih problema,a to je clanak iz 4. mjeseca tako da se ceka neki update navodno da to rijesi....evo....tolko od mene....slike u nastavku....

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Barracuda727 kaže...

Evo i mojih dojmova, u cetvrtak 27.05. su me nazvali da je PS5 konacno stigao, te sam po njega otisao jucer tj u petak poslije posla, narucen i kupljen u Samsungu Arena za 3300 kn+500 kn prednarudzba + da li mi jos neku igru destructions nisam trazio uopce......

 

Konzola je za sada super iznenadilo me koliko je u pravilu velika ali i teska, doslovno mrcina, necujna za sada, nisam primjetio famozni coil whine,a aza driftanje cemo vidjet u iducim mjesecima(mojem kolegi se pojavio drift nakon 3 mjeseca igranja warzonea i battlefielda V.....

 

Jedini problem za sada sto sam primjetio je, sto nemoze pronaci Wifi od modema od Tcoma na 5 Ghz samo mi se spaja na 2.4 Ghz, neznam isprobao sve zivo manual , pod opcijama stavljao da samo trazi 5 Ghz,ali nemoze ga pronaci, ps4 Pro koji trenutno stoji do nje dok se ne proda nema tih problema, nalazi obje mreze i spaja se na svaku bez problema, s tima nbaravno da je na 5Ghz puno brzi download....citao sam i na redditu da ljudi imaju tih problema,a to je clanak iz 4. mjeseca tako da se ceka neki update navodno da to rijesi....evo....tolko od mene....slike u nastavku....

Mora se spajat na 5ghz.

3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
fran_zgb kaže...

Pozdrav svima,

Narucio sam ps5 pa imam par pitanja.

 

Da li se igre (digitalne) za ps4 mogu igrati i na ps5?

Da li ima neki povoljniji nacin za godisnji ps plus, poput vpnova i mjenjanja lokacije itd ili jednostavno cekam akciju pa kupim 12 mj?

Da li je netko igrao cod i slicno s tipkovnicom i misem?

 

Zasad toliko

Hvala

 Ne treba ti nikakav vpn. Možeš napravit američki account i kupit ps+ za 30$. Adresa ti mora bit u nekoj državi koja je tax free, ima ih 7-8.

 

Ili ako pitaš gogija, indijski i brazilski su još jeftiniji

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.5.2021 11:50 (foofajter).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Mozda se on spaja ali ne pokazuje mi pod opcijama, samo je jedna mreza ali ne pise da li je 2.4 ili 5 Ghz, on samo nade jednu bilo da stavim pod automatic u opcijama ili svaku posebno 2,4 ili 5 Ghz

 

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Barracuda727 kaže...

Mozda se on spaja ali ne pokazuje mi pod opcijama, samo je jedna mreza ali ne pise da li je 2.4 ili 5 Ghz, on samo nade jednu bilo da stavim pod automatic u opcijama ili svaku posebno 2,4 ili 5 Ghz

 

Iskljuci u ruteru 2.4 i ostavi samo 5 i vidi dali ce se play spojit.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Barracuda727 kaže...

Mozda se on spaja ali ne pokazuje mi pod opcijama, samo je jedna mreza ali ne pise da li je 2.4 ili 5 Ghz, on samo nade jednu bilo da stavim pod automatic u opcijama ili svaku posebno 2,4 ili 5 Ghz

 

 Ja sam si razdvojio pa me prilikom spajanja pita na koju se mrežu želim zakačiti. Hoću li 2.4GHz ili 5GHz. Tako na svakom uređaju u kući znam na što je spojeno.

9 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ma to je onaj on t-srota modem, onaj speed nesto, neznam da li uopce mogu uci u njegove postavke, i jos jedna stvar koju sam primjetio, kada radi instalaciju igre sa blu ray diska tj kada kopira igru i downloada ju odma,neznam kak da se drukcije izrazim, onda se jako cuje blu-ray pogon,dosta jako vrti i sumi,ali kada se iskopira i pokrene igra doslovno se ne cuje, neznam da li drugi imaju takavu situaciju,jel to normalno ili ....?!?!?

p.s. probat cu u postavkama nastelat mozda uspijem samo da se spaja na 5 Ghz

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Barracuda727 kaže...

Ma to je onaj on t-srota modem, onaj speed nesto, neznam da li uopce mogu uci u njegove postavke, i jos jedna stvar koju sam primjetio, kada radi instalaciju igre sa blu ray diska tj kada kopira igru i downloada ju odma,neznam kak da se drukcije izrazim, onda se jako cuje blu-ray pogon,dosta jako vrti i sumi,ali kada se iskopira i pokrene igra doslovno se ne cuje, neznam da li drugi imaju takavu situaciju,jel to normalno ili ....?!?!?

p.s. probat cu u postavkama nastelat mozda uspijem samo da se spaja na 5 Ghz

 Da, to je normalno jer se igra kopira s diska.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ugl nasao problem u postavkama routera, odijelio 2,4 i 5 Ghz i ps5 je pronasao  5 Ghz ali kad se spoji uzasna je veza u kbps se mjeri,dok recimo PS4 Pro kad se spojio imao je bolji dowload nego na 2,4 Ghz, kaj bi to trebalo znaciti da PS5 ima losiju wireless karticu nego PS4 Pro......

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Igram Returnal i oduševljen sam kako igra koristi DualSense. Stvarno se vidi da je igra rađena s haptic feedbackom u vidu. Osjeti se sve što se treba osjetiti a opet nema pretjeranih nepotrebnih vibracija. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Zadnje vrijeme malo igram na ps5 malo na XsX i sad bas dodirnuo obje konzole i vidim da je vanjski dio XsX puno topliji nego ps5....

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Barracuda727 kaže...

Ugl nasao problem u postavkama routera, odijelio 2,4 i 5 Ghz i ps5 je pronasao  5 Ghz ali kad se spoji uzasna je veza u kbps se mjeri,dok recimo PS4 Pro kad se spojio imao je bolji dowload nego na 2,4 Ghz, kaj bi to trebalo znaciti da PS5 ima losiju wireless karticu nego PS4 Pro......

 Ne bi te htio plašiti, al ovo stvaro zvuči ko hardverski problem...

 

P.S. Jesi probao vraćanje na tvorničke postavke?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.5.2021 20:41 (CyberDemonVZ).
9 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Upocetku sam imao kolko se sjecam problema i sa PS4 Pro isto jako slaba veza nesto kasnije su preko nekih update-ova uspjeli to rijesiti, ma mislim ok mi je preko 2,4 Ghz , problem je u tom njihovom routeru nije bogzna sto, trebalo bi uzeti jedan jos od asusa recimo i spojiti ih u bridge, po cijeloj kuci imam slab Wifi tako da ili ce rijesiti preko updatea ili neki dodatni router, vidjet cu, postavio sam konzolu pa mi se ne da sve opet sad vracati na tvornicke postavke, skinuo i par igri, mislim sto se tice downloada ide jako brzo preko 2,4 nije to 5 GHz al ajde...btw hvala na savjetu.....

 

p.s. ugl jucer sam zvao tcom da mi resetiraju router tj pravilnije bi bilo reci modem, jer ga nemogu rucno, pa su poslali podatke nove i sad PS5 pronalazi obje mreze bez problema, tako da mislim da je u njihovom routeru problem, jer mi i na PC-u  neki puta doslovno pukne veza na 5 Ghz,iz nekog razloga.....

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.5.2021 7:43 (Barracuda727).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice