Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.573
|
čitano: 4.697.108
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bit će zanimljivo vidjeti koliko su konzola isporučili. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

Prema dostupnim informacijama Sony je u prvih šest tjedana prodao 4,192,807 PS5 konzola. Čisto za usporedbu PS4 je prodan u šest mjeseci u cca 7 milijuna primjeraka. 

 Bas me zanima kolko bi stvarno bilo da nije nestasica. Ja bi sigurno kupio digitalnu da je dostpuna u trgovini.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja isto. Dok ne budem mogao otići u trgovinu i uzeti konzolu neću kupovati. Ove fore sa webshopom i čekanjem dostave do tko zna kada mi se ne sviđaju. Imam još par igara za odigrati za što će mi sigurno trebati par mjeseci. 

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

Ja isto. Dok ne budem mogao otići u trgovinu i uzeti konzolu neću kupovati. Ove fore sa webshopom i čekanjem dostave do tko zna kada mi se ne sviđaju. Imam još par igara za odigrati za što će mi sigurno trebati par mjeseci. 

 

Kako god, prije ćeš dobiti s preorderom nego kupiti u dućanu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

jel ima negdje lista koliko je PS4 igara dobilo free PS5 update? znaci skok na true 4K 30 i 60fps do cak 120?

 

sto je sa RDR 2

AC Odyssey

AC Origins

 

?

 

cuo sam da Division 2 dobiva 4K 60fps update u veljači

 

 

vidio sam ove dvije liste...

https://www.pushsquare.com/guides/ps4-to-ps5-all-games-with-confirmed-free-upgrades

https://www.gizmodo.com.au/2020/11/ps4-games-that-run-better-on-ps5/

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
To je to. Dosta igara je zakljucano na 30fps, bas ove koje si naveo.
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Spike1983 kaže...

jel ima negdje lista koliko je PS4 igara dobilo free PS5 update? znaci skok na true 4K 30 i 60fps do cak 120?

 

sto je sa RDR 2

AC Odyssey

AC Origins

 

?

 

cuo sam da Division 2 dobiva 4K 60fps update u veljači

 

 

vidio sam ove dvije liste...

https://www.pushsquare.com/guides/ps4-to-ps5-all-games-with-confirmed-free-upgrades

https://www.gizmodo.com.au/2020/11/ps4-games-that-run-better-on-ps5/

 AC Origins lockan na 30 fpsa i dalje, baš neki dan prošao na PS5. Jedino mi se čini da su nešto brži loadinzi.

3 godine
offline
Sony PlayStation 5

Bok Ekipa.
Novi sam u ovome. Dali mozda znate kad ce opet doci mogucnost kupnje ps5 kod nas u Hrvatskoj?
Imam opciju da mi prijatelj kupi u Njemackoj i posalje postom sta mislite o toj opciji zbog transporta i garancije?



 
1 0 hvala 0
4 godine
online
Sony PlayStation 5

Nezna ni glavni uvoznik a kamoli netko sa foruma, sve su to nagađanja, a vidim da će biti još koja runda natezanja sa preorderima. Ako imaš mogučnost neka ti ga frend kupi pa si miran.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jel itko probao streamati s PS5? Ja sam probao par testova spidermana i nemogu dobiti cistu sliku s 10mb upload preko kabela s 1080 30p.
Kolika upload brzina treba? Mislio sam da je dovoljno 10 mb i za 60 fps.
Vidim da PS5 snima 1080p video u 19 MB bitrate tako da vjerojatno i za stream treba barem toliko upload???
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 

Kako god, prije ćeš dobiti s preorderom nego kupiti u dućanu.

 Znam. Ne žuri mi se. Ako se baš ispostavi da će u trgovini biti tek za božić onda ću razmisliti o narudžbi. 

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
To je to. Dosta igara je zakljucano na 30fps, bas ove koje si naveo.

 ... nije to to. Npr. Ghost of tsushima je 4k 60 fpsa i ogromna je razlika naprema ps4, Days Gone isto tako, no tu nisam probao

ima ih dosta više, samo treba proguglati

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo ja platinirao WRC 9, uffff baš je fenomenalna igra. Baš obožavam rally igre i ovo je jedna od najboljih ikad bar meni. Super je u karijeri da možeš podešavati težinu i oštećenja baš sebi da ti bude izazov a ne prelagano. Također mi je super online utrkivanje s drugim igračima (vidiš ih kao ghost-ove). Meni čista petica, grafika, igrivost, haptic ma sve.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Odlučio se konzoli dati malo "classic" štiha. Ništa previše, ali sviđa mi se ovako 

Sljedeće ću si nabavit crne stranice kad ih počnu službeno prodavati.

 

Ako nekoga zanima, od tu sam naručio taj sticker. Iznenađujuće brzo stiglo do Europe s obzirom da šalju iz US.

https://www.flamingtoast.com/?product=ps5-logo-underlay-decal-classic-white-set

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2021 3:19 (antimadridista).
Moj PC  
15 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Odlučio se konzoli dati malo "classic" štiha. Ništa previše, ali sviđa mi se ovako 

Sljedeće ću si nabavit crne stranice kad ih počnu službeno prodavati.

 thumbnail izgleda kao da si postao fotku iz krivog foldera

PSN - darklydexter
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Koliko je vama brzina interneta ako igrate na wifiju? Ja sam se nedavno uselio u novi stan i imam optiku paket od 500 mbit. Modem mi je na donjem katu kuće, igram iz sobe gore i PS5 mi hvata 5G wifi na oko 200 mbit max. Dosta često i manje. Koje bi mi tu bilo najbolje rješenje a da nije kabel? Jer mi se neda bušiti ili provlačiti kabel skroz do drugog kata. Xbox mi hvata isto oko 200 mbit iz iste sobe. Što nije loše za 5G wifi signal sa drugog kata, ali volio bi iskoristiti puni potencijal Interneta.

 

Evo recimo ovo je trenutno stanje. Jel ima nekih uređaja koji bi mi pomogli?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2021 2:34 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Sony PlayStation 5
Zavrsija danas TLOU prvi dio. Prije 2 godine san pocea i toliko mi je oni dio na pocetku sa Clickerima bija zamoran da san odusta od igre. Mogu samo rec da mi je iznimno drago da san pruzija jos 1 sansu igri. Sad mi je jasno zasto ste toliko iscekivali drugi dio. Atmosfera, prica, gameplay, sporedni likovi u igri, muzika...sve je nenormalno dobro. Danas san odigra 12 sati u komadu, toliko me zalipilo za ekran. Znan da je drugi dio kontroverzan i da ste i vi ovdje na forumu podijeljenog misljenja, al mislin da cu uzet i nastavak.
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Koliko je vama brzina interneta ako igrate na wifiju? Ja sam se nedavno uselio u novi stan i imam optiku paket od 500 mbit. Modem mi je na donjem katu kuće, igram iz sobe gore i PS5 mi hvata 5G wifi na oko 200 mbit max. Dosta često i manje. Koje bi mi tu bilo najbolje rješenje a da nije kabel? Jer mi se neda bušiti ili provlačiti kabel skroz do drugog kata. Xbox mi hvata isto oko 200 mbit iz iste sobe. Što nije loše za 5G wifi signal sa drugog kata, ali bvi volio bi iskoristiti puni potencijal Interneta.

 

Evo recimo ovo je trenutno stanje. Jel ima nekih uređaja koji bi mi pomogli?

 

Taj speed test od playke je uvijek krivo pokazivao. Meni sad prvo mjerenje kaže 400/26, a drugo odmah nakon prvoga kaže 300/8

A PC pokazuje normalno kako treba, 520/260.


Možeš si sa onim powerline adapterima profurati kabel bilo gdje po kući. Sigurno bi bilo bolje od WiFia.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2021 2:27 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
antimadridista kaže...

Koliko je vama brzina interneta ako igrate na wifiju? Ja sam se nedavno uselio u novi stan i imam optiku paket od 500 mbit. Modem mi je na donjem katu kuće, igram iz sobe gore i PS5 mi hvata 5G wifi na oko 200 mbit max. Dosta često i manje. Koje bi mi tu bilo najbolje rješenje a da nije kabel? Jer mi se neda bušiti ili provlačiti kabel skroz do drugog kata. Xbox mi hvata isto oko 200 mbit iz iste sobe. Što nije loše za 5G wifi signal sa drugog kata, ali bvi volio bi iskoristiti puni potencijal Interneta.

 

Evo recimo ovo je trenutno stanje. Jel ima nekih uređaja koji bi mi pomogli?

 

Taj speed test od playke je uvijek krivo pokazivao. Meni sad prvo mjerenje kaže 400/26, a drugo odmah nakon prvoga kaže 300/8

A PC pokazuje normalno kako treba, 520/260.

 Ma je ali isto kad stavim nešto skidati osjetim da mi dosta oscilira i da stvarno dobivam "samo" tih 150-200 mbit. Probao sam se na donjem katu spojiti LAN kabelom i baš je milina kad ti igru od 100 GB skine za praktički pola sata. Sad se mislim kako da dobijem brzinu koja je bar slična tomu ali na gornjem katu. Nemam Wifi 6 ruter. Imaš li možda iskustva s time, koliko unaprijeđuje wifi signal u kući? Znam da PS5 podržava wifi 6.

 

Čitao sam o tim powerline adapterima i zvuči super teoretski, samo ne znam koliko su učinkoviti za te veće brzine. Koliko se tu zapravo gubi brzine sa tim adapterima?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2021 2:33 (antimadridista).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

 Ma je ali isto kad stavim nešto skidati osjetim da mi dosta oscilira i da stvarno dobivam "samo" tih 150-200 mbit. Probao sam se na donjem katu spojiti LAN kabelom i baš je milina kad ti igru od 100 GB skine za praktički pola sata. Sad se mislim kako da dobijem brzinu koja je bar slična tomu ali na gornjem katu. Nemam Wifi 6 ruter. Imaš li možda iskustva s time, koliko unaprijeđuje wifi signal u kući? Znam da PS5 podržava wifi 6.

 

Čitao sam o tim powerline adapterima i zvuči super teoretski, samo ne znam koliko su učinkoviti za te veće brzine. Koliko se tu zapravo gubi brzine sa tim adapterima?

 

Ne znam za WiFi 6, isto nemam takav router. A i za nešto ozbiljno uvijek preferiram kabel, pa taman i da je samo 100mbita. WiFi mi je nekako više za zajebanciju (ok, playka isto spada onda u tu kategoriju).

Nisam ni powerline adaptere probao, al znam par ljudi koji koriste i kažu da je super. Ima ih i do 600 Mbps. Uzmi neki preko online trgovine za probu pa vratiš ako ti ne bude ok.

 

Možda da se probaš spojit na 2.4GHz ako imaš dva SSID-a odvojeno. Signal bi trebao biti jači, a može i do 450Mbps.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Narucio sam sinoc iz Infomarka i pise mi da mi odmah danas dolazi dostava. Nevjerovatno brzo za svaku pohvalu

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2021 9:28 (djhuby).
 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kad smo kod infomarka, Immortals ps5 verzija je tamo 299 kn plus 28 kn dostava.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pozz, zanima me kad bi otprilike mogo bit dostupan ps na policama a ne ovako prednarudzba? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
zee_15 kaže...

Pozz, zanima me kad bi otprilike mogo bit dostupan ps na policama a ne ovako prednarudzba? 

Sony je pred izlazak konzole rekao da PS5 u maloprodaji neće biti do 3 mjeseca ove godine već će imati samo online prodaju. Kao sve je to zbog pandemije i stvaranja gužvi u dućanima. Kad sam to napisao pred izlazak konzole neki nisu vjerovali. Vidjet ćemo, nije proljeće tako daleko a konzole i dalje nema u dućanima.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
djhuby kaže...

Narucio sam sinoc iz Infomarka i pise mi da mi odmah danas dolazi dostava. Nevjerovatno brzo za svaku pohvalu

 Sta si narucio?

5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nightyx kaže...
djhuby kaže...

Narucio sam sinoc iz Infomarka i pise mi da mi odmah danas dolazi dostava. Nevjerovatno brzo za svaku pohvalu

 Sta si narucio?

 Playstation Logo Icons Lights. Jedino oni ga imaju na zalihi. Zelda i Sophoslab nemaju

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2021 9:21 (djhuby).
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da li se može negdje preorderat ps5 trenutno u Hr?
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

da ne trazim sad po temi, negdje sam bio napisao da je kod mene generalni uvoznik bio opet otvorio preorder s napomenom da ce dolazit odredene kolicine svaki mjesec od sijecnja

 

jucer su se javili ljudi koji su dobili poziv i kupili ps5 (prijavili se u prvih 2-3 minute) tako da ocito odredene kolicine pocinju kapati ponovno na trzista

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja razmisljam o prodaji svoje ps5 (disk verzija), sto mislite koliko bi bilo razumno traziti?

Nemam vremena igrat, jednostavno...

na njuskalu vidim da traze neke nebulozne cifre

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
toxic kaže...

Ja razmisljam o prodaji svoje ps5 (disk verzija), sto mislite koliko bi bilo razumno traziti?

Nemam vremena igrat, jednostavno...

na njuskalu vidim da traze neke nebulozne cifre

 Ovisno koliko ti triba lova. Meni osobno da netko ponudi 10k kn nebi je sad proda jer mi se igra, al isto tako da mi je dosadila proda bi je za cifru koliko sam je platija (znan da je koristena, al i to je vise fer nego ove cifre po njuskalu za "nove"). 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice