Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.591
|
čitano: 4.713.395
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sa Spidermanom i na PS4 ima problema. Jednom sam ga morala reinstalirati jer se crashao i više se nije htjeo pokrenuti radi neke greške, više se ne sjećam koje

 
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Morales ili stari spajdermen?

Bas sam sinoc mislio uzeti klincu....

Nego, dali gow dobiva kakav ps5 apdejt?
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Miles Morales PS5 verzija igre.
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
I mislio sam, preskup mi je trenutno, dok pojeftini, bit ce i zakrpa neka nadam se ;)
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Prodam ti ga ja ako ga uopće uspijem odigrati. Samo mi javi u pm.
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tnx, kad odigras mozda nesto i dogovorimo, trenutno nisam pretjerano likvidan ;)

Ugnjavio me klinac za slusalice radije, obisao sam sve zivo i nemozes naci neke ok skusalice, da se mogu spojiti na kontroler, da nemaju rgb i kerefeke.....

Na kraju uzeo nacon bigben, najjeftinije sto sam nasao, mislim da ce biti ok za klinca i igranje.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Znaci 2 puta mi se ugasila konzola u 2 minute Spidermana. Ta igra ima ocitih problema na PS5. Ajde da crasha ali da gasi konzolu? To je gadan problem. Nisam ni presao prvu misiju. Ovo je vec 5i put da imam problema u Spidermanu.
Edit: odem na close the game i evo vec 2 minute ju zatvara 😟
Morao sam istekati iz struje konzolu

 Ja sam na spiderman miles morales vec 77% i koliko znam nije mi nijednom pravila problem, mozda jedan crash al nisam siguran. S druge strane cod black ops cold war mi je jednom bio kreshovao skroz konzolu a i znao je tako kreshovat kad ga hocu zatvoriti.

Vidim po redditu najvise problema i jeste sa cod-om i spidermanom. Kod mene su obe digitalne verzije.


Nemojte zaboraviti azurirati firmware od kontrolera svaki put nakon sto uradite update konzole. Ponudi svakako samo odmah.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2020 20:31 (gamex1423).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ja prije godinu dana uzeo za malog ovakve slušalice Cloud Gaming Headset – PlayStation® Official Licensed Product | HyperX (hyperxgaming.com)

Samo sam mu uzeo za xbox jer su bile na nekoj akciji, sive su umjesto ovako playstation plave.

Mali je prezadovoljan njima i evo da kucnem o drvo već godinu dana ih koristi svakodnevno i sve super!

Do tada smo svakih par mjeseci kupovali neke jeftinije. Super su jer imaju kontrolu glasnoće na sebi i mogućnost isključivanja mikrofona i imaju TRRS kabel pa idu direkt u DualShock kontroler.

 

PS5ica će na Božić biti iznenađenje (nada se da će 5-icu dobiti ako prođe s 5 ovaj razred, na ljeto) pa mogu javiti kako te rade u kombinaciji s DualSenseom.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ove rade bez greske, isprobao sam ih, zvuk je (meni nezahtjevnom) cist i glasan, kontroler radi.....

https://www.sancta-domenica.hr//bigben-ps4-stereo-gaming-slusalice-v3-titanium.html
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo vama koji niste uspjeli nabavit ps5 , jako dobra prilika

Moj PC  
3 9 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Kupio malom Fifu 21 za Ps4. I sad igra na PS5, kak da znam koja je verzija Ida li se automatski updatea na next gen ili nešto posebno treba? 

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
champion20 kaže...

Kupio malom Fifu 21 za Ps4. I sad igra na PS5, kak da znam koja je verzija Ida li se automatski updatea na next gen ili nešto posebno treba? 

  https://www.pushsquare.com/guides/how-to-check-youre-playing-the-ps5-version-of-cross-gen-games#:~:text=The%20best%20way%20to%20check,that%20game%20you%20can%20play.

6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pao prvi Platinum ,Uncharted Drakes Fortune

 

PS3 Remaster za PS4 na PS5

Moj PC  
14 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Yo dawn we heard you like drakes fortune so we put drakes fortune on ps4 so you can play ps3 game on ps4 while you play ps4 game on ps5.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Sta bi dao da Bully Scholarship Edition Remaster izade
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
champion20 kaže...

Kupio malom Fifu 21 za Ps4. I sad igra na PS5, kak da znam koja je verzija Ida li se automatski updatea na next gen ili nešto posebno treba? 

Ako si kupio disk izdanje onda se pozdravi s next gen fifom jer većina koja ima disk izdanje ne može nadograditi na next gen iz nekog samo EA znanog razloga. Rade na otklanjanju problema već mjesec dana. Ako si kupio digitalnu verziju igre onda na početnom ekranu kada se prebaciš na ikonu fife s desne strane imaš ikonu koju stisneš i kreneš u nadogradnju igre. Skinut će ti next gen fifu koja teži oko 40GB. Nakon toga možeš obrisati PS4 verziju igre ako je ne misliš igrati i ostaje ti samo PS5 verzija igre. Možeš obje zadržati pa šaltati na koju želiš jer se ostvaren napredak vidi u obje verzije igre ako igraš fut ili voltu.

9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da li nekada bude free vikenda na fifi ili nba-u ? U dilemi sam da uzmem te dvije igrice , htio bih prvo probat igrice . Da li postoji povrat novca u slučaju da mi se igrica ne svidi ?

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dali je netko uspio pronaci radi li trial ps plus na ps5, i dali omogucuje pristup ovim igrama koje su free za ps5?
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

E hvala ti. Kupio sam disk, nema beda, ako bude bit će. Nego sam mislio da nešto krivo radim, ali do njih je znači. 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
morbida kaže...

Da li nekada bude free vikenda na fifi ili nba-u ? U dilemi sam da uzmem te dvije igrice , htio bih prvo probat igrice . Da li postoji povrat novca u slučaju da mi se igrica ne svidi ?

 Nema džabe niti u stare babe. Pogotovo ne kod ove dvije firme.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
champion20 kaže...

E hvala ti. Kupio sam disk, nema beda, ako bude bit će. Nego sam mislio da nešto krivo radim, ali do njih je znači. 

Da, svi koji imaju disk verziju igre pri nadogradnji pokušat će naplatiti igru oko 500 kn. Ne daje besplatnu nadogradnju. Trebao bi nazvati podršku i reći koji problem imaš. Znam neke koji su tako napravili pa su dobili kod kako bi si igru mogli skinuti i instalirati bez dodatnog plaćanja. Kad će problem riješiti? Tko zna. No sramota je da agonija traje preko mjesec dana.

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...

Da, svi koji imaju disk verziju igre pri nadogradnji pokušat će naplatiti igru oko 500 kn. Ne daje besplatnu nadogradnju. Trebao bi nazvati podršku i reći koji problem imaš. Znam neke koji su tako napravili pa su dobili kod kako bi si igru mogli skinuti i instalirati bez dodatnog plaćanja. Kad će problem riješiti? Tko zna. No sramota je da agonija traje preko mjesec dana.

 Izuzev toga kakva ti je igra? Znan da te u startu nije bas zadovoljila. Igras li sa new gen vibracijama? 

 

Ja san igra samo Dark Souls 2 par dana i danas san se vratija Astru da ga platiniran. Razlika u vibracijama je nenormalna, zvuci nezamislivo, ali nikad nisan mislija da bi takva sitnica mogla utjecat na ukupni dojam. Svaka cast Sonyu na prezentaciji gamepada kroz ovaj "demo". A Astro ka Astro me odusevija. Prvo sama igra dok te vodi kroz povijest Playstationa i na zanimljiv nacin pokazuje komponente nove konzole, a sad san jos otkrija i ovaj speedrun. Prezabavna je igra.

10 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Da li se nekom desavao bug na dualsenseu? Par puta mi pomahnita i lista onaj bar gdje su igre 100 na sat ne dirajuci dzojstik nikako.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sretan Bozic svima koji ga slave.
PSN:Dacho_223
Moj PC  
0 0 hvala 4
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
miikaa77 kaže...

Da li se nekom desavao bug na dualsenseu? Par puta mi pomahnita i lista onaj bar gdje su igre 100 na sat ne dirajuci dzojstik nikako.

 Zasada ne, klinac ga zlostavlja svaki dan satima i satima, nije "prijavio" niti jedan jedini problemcic, cudan zvuk, ili bilo sto neocekivano.....

Children Shouldnt Play with Dead Things
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sretan Bozic svima koji slave!

 

Stigao jucer PS5 iz tele2 (zapakiran u Orbico ambalazu, znaci da nije islo preko SD), kako da najbezbolnije prebacim igrice s ps4 na ps5? Ili cu morati sve nanovo downloadati i instalirati? Zicni net mi je jako spor, a bezicni ogranicen na 100gb koje sam jucer potrosila na CoD 

 
6 0 hvala 4
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nadam se da je vecina onih koji su vec narucili konzolu da su ju uspjeli dobiti za Božić. Dugo smo čekali i sad uzivajmo preko praznika.
Sretan Božić vama i vašim obiteljima.
Moj PC  
16 0 hvala 9
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Pita te na početku kad upališ ps5 ako hočeš prebaciti igre sa ps4, moraš ga spojiti na istu wifi mrežu i najbolje sa mrežnim kabelom si prebaciti igre sa ps4 na ps5.

9 godina
offline
Sony PlayStation 5

 super.... To je bio poklon muzu za bozic, on ju je postavljao i ocito je kliknuo ne jer ima samo astro i sad cod. Kasnije sam ja isla negdje u postavkama na neko prebacivanje (mislim preko one aplikacije na home screenu), ali je prebacio saveove itd, igrice su sve na eksternom hardu pa mozda zato nije nista prebacio?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nastavak problema s Miles Morales.
Igrao pol sata, PS5 freezao, tv poceo zujati, jedina opcija unplug.
Konzola na dodir topla oko napajanja.
Miles Morales očito previše opterećuje konzolu. Konzola je vertikalno i dosta udaljena od zida. Pokusat cu smanjiti na performance mode. Trenutno je na performance RT. Očito hlađenje nije odrađeno kako treba. Stvarno neznam. Nekad freeza nakon 5 min, nekad nakon pol sata. Mozda mi ps5 ne gasi proslu igru koju sam igrao ???

Moguca rjesenja:
*Manualno ugasiti sve procese u pozadini.
*Provjeriti update igre
*Igrati na performance mode

Probat cu jos jednom na performance mode, ako tad freeza odustajem od igre. Igra koja steti konzoli nesmije proci quality control, za razliku od Cyberpunka koji samo ima bugove.
Moj PC  
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice