Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.575
|
čitano: 4.701.461
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Popaj976 kaže...
Sto je s TV-ima koji imaju 120 Hz, a nemaju HDMI 2.1 port?

Npr. Samsung RU8002?

Ništa, imaš 120 Hz ali nemaš ALL i VRR

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Idem isprobati rest mode i download, da mi ne gori cijelu noc, nadam se da nece biti nikakvih errora
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Popaj976 kaže...
Sto je s TV-ima koji imaju 120 Hz, a nemaju HDMI 2.1 port?

Npr. Samsung RU8002?

Ništa, imaš 120 Hz ali nemaš ALL i VRR

Ima 120hz, al ne u 4K.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Odustao sam od rest moda ipak...

Mozda se pogresno sjecam ali zar ps4 nije jmao opciju da se ugasi nakon 20minuta neaktivnosti, znaci ne rest mod, vec bas gasenje?

Ne.mogu pronaci nista slicno u opcijama?
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Idem isprobati rest mode i download, da mi ne gori cijelu noc, nadam se da nece biti nikakvih errora

 Meni je sinoc skidalo cilu noc, i danas ujutro. Par puta san ga diza iz rest modea i nikakvih problema nije bilo. Mislin da ps4 nije ima opciju da se gasi nakon 20 minuta, bar ja to nisan nasa ni koristija, jedino u rest je isa. Kontroler se moga gasit nakon odredenog vremena neaktivnosti.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2020 23:25 (Tututuru).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
A citao sam da se zna zblesirati, cak i zbrickati ako se koristi safe mode....

Necu rizikovati, nece joj nista biti ako radi cijelu noc i skida....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Danas poceo igrat Tlou 2, i na nekim mjestima primjetim kao da mi strasno padne fps? Jel netko imao nesto slicno jer ovo mi je bas cudno

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Evo drugi dan par problema manjih, Worms Rumble Ps5 se srušio nakon 5tog meča. I imao sam stuck na login screenu gdje se treba stisnuti Ps tipka nije reagirao dok ga nisam resetirao. Čitam da ga rest mode bagira.

Edit: samo worms rumble su mi ps5 verzija za ni jednu drugu ne mogu birati verziju sve su ps4 ili ne piše ne kužim
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 0:48 (sprajotti).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

jel zna tko kakav shop di ima malo povoljnijih PS NOW subova (cdkeys je out of stock za US 3mj )

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 1:46 (PCNjubara).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...

Danas poceo igrat Tlou 2, i na nekim mjestima primjetim kao da mi strasno padne fps? Jel netko imao nesto slicno jer ovo mi je bas cudno

 Ne znam za fps ali meni je IQ pao kad sam ju odigrao 

 

Nego stižu li vama iz drugog kruga narudžbe konzole ili ipak 2021?

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 7:24 (maks0806).
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nekom je stiglo, nekom će idući mjesec.
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
GoodAngel kaže...

jel zna netko, kad dolazi nova serija PS5, odnosno kad će nove zalihe ? jer di god gledam, nigdje nema samo preorder, a to me ne zanima, zanima me kad će doći opet u dućane.

jer na netu nigdje ne vidim ništa, samo da je out of stock. zna netko otprilike kad bi to moglo bit, vjerujem početkom iduće godine, ali kad veljača ožujak ili možda što se nadam siječanj ?

 

5 godina
offline
 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
U infomarku nije puno skuplje ili je isto.

Valhalla, Watch Dogs, Immortals idu za 315 kn.

https://infomark.hr/proizvodi/playstation-5/ps5-igre/
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

imam pitanje za vas koji imate PS5 i Pulse 3D sluške, kak to zvuci u filmovima/serijama? recimo sa Netflixa dolby atmos i DD, jel se osjeti razlika odnosno taj spatial sound efekt il je to samo za igre? thanks 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Spike1983 kaže...

imam pitanje za vas koji imate PS5 i Pulse 3D sluške, kak to zvuci u filmovima/serijama? recimo sa Netflixa dolby atmos i DD, jel se osjeti razlika odnosno taj spatial sound efekt il je to samo za igre? thanks 

 Koristim ih kad gledam filmove ali ih spojim direktno sa TV-om jer gledam preko njega a ne preko PS5. Bas sam gledao filmove sa surround soundom i osjeti se da je funkcionalno, ali ne znam kako bih uporedio ili testirao bolje pa dao bolji odgovor. Kako god, citao sam na netu da saptial sound na njima radi samo ako su spojene  bezicno, dok kablom ne radi, ja sam spajao bezicno na TV.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
Spike1983 kaže...

imam pitanje za vas koji imate PS5 i Pulse 3D sluške, kak to zvuci u filmovima/serijama? recimo sa Netflixa dolby atmos i DD, jel se osjeti razlika odnosno taj spatial sound efekt il je to samo za igre? thanks 

 Koristim ih kad gledam filmove ali ih spojim direktno sa TV-om jer gledam preko njega a ne preko PS5. Bas sam gledao filmove sa surround soundom i osjeti se da je funkcionalno, ali ne znam kako bih uporedio ili testirao bolje pa dao bolji odgovor. Kako god, citao sam na netu da saptial sound na njima radi samo ako su spojene  bezicno, dok kablom ne radi, ja sam spajao bezicno na TV.

pa PS5 ti ima integriran spatial audio hardware/soft, on sluzi kao reciver, tak da preko njega testiraj, televizor ti nece nis promjenit na sluškama. 

btw koji TV imas?

 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Stigla i mini konzola (dualsense Charger). Jos samo slusalice 😄
Moj PC  
11 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Spike1983 kaže...
gamex1423 kaže...
Spike1983 kaže...

imam pitanje za vas koji imate PS5 i Pulse 3D sluške, kak to zvuci u filmovima/serijama? recimo sa Netflixa dolby atmos i DD, jel se osjeti razlika odnosno taj spatial sound efekt il je to samo za igre? thanks 

 Koristim ih kad gledam filmove ali ih spojim direktno sa TV-om jer gledam preko njega a ne preko PS5. Bas sam gledao filmove sa surround soundom i osjeti se da je funkcionalno, ali ne znam kako bih uporedio ili testirao bolje pa dao bolji odgovor. Kako god, citao sam na netu da saptial sound na njima radi samo ako su spojene  bezicno, dok kablom ne radi, ja sam spajao bezicno na TV.

pa PS5 ti ima integriran spatial audio hardware/soft, on sluzi kao reciver, tak da preko njega testiraj, televizor ti nece nis promjenit na sluškama. 

btw koji TV imas?

 

 Hajd mogu pokusati preko konzole netflix pokrenuti pa vidjeti kakva je situacija. Nisam znao da ima veze direktno konzola s tim 3d audiom i mislio sam da svakako slusalice svake to mogu reproducirati. Tek sad nesto razmisljam da PS5 ima dedicated 3D audio chip, odnosno tempest engine (ali opet mislim da je on samo za igre, ili se varam?).

TV je Sony XH90.

Hvala ti na objasnjenju, sada kada razmislim ima smisla  Samo nisam navikao konzolu za te stvari koristiti, nekako mi nagodnije preko TV ali ako bude stvarno osjetne razlike onda se vrijedi prebaciti.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
Spike1983 kaže...
gamex1423 kaže...
Spike1983 kaže...

imam pitanje za vas koji imate PS5 i Pulse 3D sluške, kak to zvuci u filmovima/serijama? recimo sa Netflixa dolby atmos i DD, jel se osjeti razlika odnosno taj spatial sound efekt il je to samo za igre? thanks 

 Koristim ih kad gledam filmove ali ih spojim direktno sa TV-om jer gledam preko njega a ne preko PS5. Bas sam gledao filmove sa surround soundom i osjeti se da je funkcionalno, ali ne znam kako bih uporedio ili testirao bolje pa dao bolji odgovor. Kako god, citao sam na netu da saptial sound na njima radi samo ako su spojene  bezicno, dok kablom ne radi, ja sam spajao bezicno na TV.

pa PS5 ti ima integriran spatial audio hardware/soft, on sluzi kao reciver, tak da preko njega testiraj, televizor ti nece nis promjenit na sluškama. 

btw koji TV imas?

 

 Hajd mogu pokusati preko konzole netflix pokrenuti pa vidjeti kakva je situacija. Nisam znao da ima veze direktno konzola s tim 3d audiom i mislio sam da svakako slusalice svake to mogu reproducirati. Tek sad nesto razmisljam da PS5 ima dedicated 3D audio chip, odnosno tempest engine (ali opet mislim da je on samo za igre, ili se varam?).

TV je Sony XH90.

Hvala ti na objasnjenju, sada kada razmislim ima smisla  Samo nisam navikao konzolu za te stvari koristiti, nekako mi nagodnije preko TV ali ako bude stvarno osjetne razlike onda se vrijedi prebaciti.

Ooo imamo isti TV 

Moze, ajd pliz probaj, bas me zanima, thanks 

btw vjerojatno imas i onu aplikaciju za slusalice na ps5 di mozes mjenjat profile pa probaj neki movie mode 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 14:53 (Spike1983).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Spike1983 kaže...
gamex1423 kaže...
Spike1983 kaže...
gamex1423 kaže...
Spike1983 kaže...

imam pitanje za vas koji imate PS5 i Pulse 3D sluške, kak to zvuci u filmovima/serijama? recimo sa Netflixa dolby atmos i DD, jel se osjeti razlika odnosno taj spatial sound efekt il je to samo za igre? thanks 

 Koristim ih kad gledam filmove ali ih spojim direktno sa TV-om jer gledam preko njega a ne preko PS5. Bas sam gledao filmove sa surround soundom i osjeti se da je funkcionalno, ali ne znam kako bih uporedio ili testirao bolje pa dao bolji odgovor. Kako god, citao sam na netu da saptial sound na njima radi samo ako su spojene  bezicno, dok kablom ne radi, ja sam spajao bezicno na TV.

pa PS5 ti ima integriran spatial audio hardware/soft, on sluzi kao reciver, tak da preko njega testiraj, televizor ti nece nis promjenit na sluškama. 

btw koji TV imas?

 

 Hajd mogu pokusati preko konzole netflix pokrenuti pa vidjeti kakva je situacija. Nisam znao da ima veze direktno konzola s tim 3d audiom i mislio sam da svakako slusalice svake to mogu reproducirati. Tek sad nesto razmisljam da PS5 ima dedicated 3D audio chip, odnosno tempest engine (ali opet mislim da je on samo za igre, ili se varam?).

TV je Sony XH90.

Hvala ti na objasnjenju, sada kada razmislim ima smisla  Samo nisam navikao konzolu za te stvari koristiti, nekako mi nagodnije preko TV ali ako bude stvarno osjetne razlike onda se vrijedi prebaciti.

Ooo imamo isti TV 

Moze, ajd pliz probaj, bas me zanima, thanks 

btw vjerojatno imas i onu aplikaciju za slusalice na ps5 di mozes mjenjat profile pa probaj neki movie mode 

 Probat cu cim stignem pa cu javiti. Nema nikakve aplikacije na PS5 za sluske kao sto je bilo na PS4, samo imas unutar postavki 3d profile gdje mozes podesiti visinu koja tebi najbolje odgovara, odnosno profil.

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

može brisanje..

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 16:01 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Danas sam bio u HG Spotu kupovao neku igricu pa sam usput i pitao kada bi trebao doc PS5 u trgovine, pa kaze ocekuju se krajem prvog mjeseca, i da je nestašica pošto im fali CPU-a i memorije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 to su opće bedastoće i nebuloze. Moj PS4 Pro je preko godinu dana 99% vremena u rest modeu i sve radi kao i prvog dana.

Jedino što znam je da je za rest mode updateove potreban PS Plus.
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
robogo kaže...
Damir22 to su opće bedastoće i nebuloze. Moj PS4 Pro je preko godinu dana 99% vremena u rest modeu i sve radi kao i prvog dana.

Jedino što znam je da je za rest mode updateove potreban PS Plus.

 Nisu nebuloze u vezi ps5. Bilo je po internetu primjera di je ljudima smrzla konzola nakon dizanja iz rest moda dok je neki download bija, ili je neka igra ostala pokrenuta u pozadini.

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da, radi se o ps5 konzoli, a tu, koliko sam citao, mogu nastati problemi ako se koristi rest mode.

 

Cak navodno ni zadnji firmware nije to popravio.

 

Problemi variraju od jednostavnog rebuilda prilikom paljenja, do nestajanja instaliranih igara, sve do toga da konzola udje u neki loop iz  kojeg se vise ne moze izvuci - zbricka se.

 

Istina ili ne, neznam, no ne zelim isprobavati....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kada upalim konzolu prvi put u danu do navečer pred spavanje samo bacim u rest mode kad neigram. Skidao nešto ili ne i nisam imao problema.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni je u rest mode cijelo vrijeme i kad dl-am jedino gasim igre prije resta i nikakvih problema. Btw i meni danas došao charger. E sad imam sve što mi treba🥂🥳.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
O krv ti irudovu, 4000 kn za brickanje u rest modeu...

Moj PC  
2 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
A cuj, desi se to.

I apsolutno nece biti problem jednom kad konzola bude na svakom cosku.

Problem=reklamacija.

Sada rizikovati problem radi ustede par w struje je blesavo.

Predvidjena je da radi, dok se koristi. Kad je ne koristim, ugasim i amen.
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
5 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice