Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.741.791
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Stigla !  Sad samo cekam sat/dva da se malo aklimatizira na temperaturu prostorije... 

 

PSN: Posilovic_ XBL: Posilovic
 
13 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Kaze chatbot da su isporuke krenule jucer i da svi dobivaju valjda, jedino oni od jucer koji su napravili u tom limitiranom vremenu dobivaju krajem prosinca

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Kaze chatbot da su isporuke krenule jucer i da svi dobivaju valjda, jedino oni od jucer koji su napravili u tom limitiranom vremenu dobivaju krajem prosinca

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
amd freak kaže...
arsi20 kaže...
AFARON kaže...

Samo da potvrdim da i na PS5 radi onaj "trik" sa kreiranjem novog accounta na mailu na kojem već imate PSN account od ranije (tako što se doda točka na random mjesto u mail adresi prilikom registracije, npr: "adr.esa@gmail.com".

 

Logovao sam se na PS5 sa US accountom kreiranim na gore navedeni način (iako na istom mailu od ranije imam i HRV account), ukucao bon za 12mjeseci PSPLUS (US) kupljenim na Kinguinu (30eura), prihvatilo i sve radi. Evo upravo skidam neke igre iz PSPLUS kolekcije, a već sam isprobao bugsnax..

 Ja imam normalni gmail account koji mi je povezan sa US accountom na ps i sad mi je isto sve prošlo. 28 eura 12 mjeseci..

 Fakat ovo ne kužim. Pa ako imaš točku u mailu to je vec drugi mail right? I imaš dva accounta, primarni je gdje imaš usa account? 

 

Po prici ispada da imas hrv account nekako spojen sa usa accountom.

 

Gmail ignorira točku u prvom dijelu mail adrese pa kad pišeš username možeš napisati bez točke ili sa točkom bilo gdje, sve je to isti account.

ime.prezime ili imepre.zime je njima uvijek imeprezime, točka se izbacuje, pa onda ljudi to koriste na sajtovima gdje treba druga mail adresa za drugi account.

 Meni je trenutno primarni mail hotmail :(

12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
prinašalec kaže...

Kaze chatbot da su isporuke krenule jucer i da svi dobivaju valjda, jedino oni od jucer koji su napravili u tom limitiranom vremenu dobivaju krajem prosinca

 Koji diler?

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

što ju više gledam to mi je sve ružnija.

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

što ju više gledam to mi je sve ružnija.

 jbt al si negativan...prvo te hebu preprodavaci...sad izgled konzole...sto dalje?

10 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Stigla masinerija :)

 
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Stigla masinerija :)

 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
amd freak kaže...
bloodborne kaže...

što ju više gledam to mi je sve ružnija.

 jbt al si negativan...prvo te hebu preprodavaci...sad izgled konzole...sto dalje?

 Edit: i don't like your attitude 
 lol, a ti si pozitivan ? meni izgled konzole nije deal breaker za kupovinu.
 ne zelim ju zbog izgleda, samo kazem da mi je dizajn užasan ništa drugo.
 valjda imam pravo na nepopularno mišljenje ? što se tice preorodavača
 malo tko je ovdje oduševljen njima tako da. kolega radije mi popimo jedno

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 10:52 (bloodborne).
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
amd freak kaže...
bloodborne kaže...

što ju više gledam to mi je sve ružnija.

 jbt al si negativan...prvo te hebu preprodavaci...sad izgled konzole...sto dalje?

 lol, a ti si pozitivan ? meni izgled konzole nije deal breaker za kupovinu.
 ne zelim ju zbog izgleda, samo kazem da mi je dizajn užasan ništa drugo.
 valjda imam pravo na nepopularno mišljenje ? što se tice preorodavača
 malo tko je ovdje oduševljen njima tako da. kolega radije mi popimo jedno

 meni osobno najruznija konzola al veci mi je problem kaj je jos uz to grdosija...ali nema veze

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
andrijans kaže...

@Nightyx Trebali bi uskoro dobiti mail od SD sa vise informacija.

 Jel smijem znati odakle ti ta informacija? Ja sam im se javio, pa natezu pricu, jos nista

5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
vuki696 kaže...

Raste cijena na njuškalu disk verzija od 7000kn do 8000kn ide to jos gore ajmo bar na deset tisuca hahahaha katastrofa.

 Meni nije jasno ovo prodano-rezervirano. Zasto bi netko tko je nesto vec prodao i dalje drzao oglas. Nadam se da ce sve trgovine dobiti u 12.mjesecu i dabogda se ugusili u konzolama od preprodaje bugaha

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
prinašalec kaže...

Kaze chatbot da su isporuke krenule jucer i da svi dobivaju valjda, jedino oni od jucer koji su napravili u tom limitiranom vremenu dobivaju krajem prosinca

 Jel to sta povjerljivo?

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tele2
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
djhuby kaže...
vuki696 kaže...

Raste cijena na njuškalu disk verzija od 7000kn do 8000kn ide to jos gore ajmo bar na deset tisuca hahahaha katastrofa.

 Meni nije jasno ovo prodano-rezervirano. Zasto bi netko tko je nesto vec prodao i dalje drzao oglas. Nadam se da ce sve trgovine dobiti u 12.mjesecu i dabogda se ugusili u konzolama od preprodaje bugaha

 kurac je rezervirano oce da mu neko ponudi 6000kn.

 mene kad ekipa zove za nešto s njuškala i kazu da bi uzeli
 odnosno ( rezerviraju ) oglas odma deaktiviram. ako odustanu
 vracam nazad, a ne da ga drzim danima i dalje.

14 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

A ovi koji stavljaju cijenu preko 7,8,9 tisuca nek rade pripaze da ih neko ne našminka ispod oka na primopredaji 🤣

 

 
8 0 hvala 0
4 godine
offline
Sony PlayStation 5

Vi koji imate 120hz televizore, kada odete u settings na ps5, i udjete u video output information, sta vam pise.

 

Meni stoji 3840×2160 - 60hz.

 

Jel bi tu trebalo stat 120 ili...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
jotz16 kaže...

Vi koji imate 120hz televizore, kada odete u settings na ps5, i udjete u video output information, sta vam pise.

 

Meni stoji 3840×2160 - 60hz.

 

Jel bi tu trebalo stat 120 ili...

 Da li ti TV ima HDMI 2.1? 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nightyx kaže...
prinašalec kaže...

Kaze chatbot da su isporuke krenule jucer i da svi dobivaju valjda, jedino oni od jucer koji su napravili u tom limitiranom vremenu dobivaju krajem prosinca

 Jel to sta povjerljivo?

 A svaki SZK kanal tvrdi isto, iako se statusi narudžbe nikako ne mijenjaju. Stvarno mi je nejasan taj manjak komunikacije, pa sami sebi bi olakšali da jave ljudima da čekaju/ne čekaju

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa vi koji ste naručili preko Sancta Doemnice u kakvom ste pakiranju dobili konzolu, dal je ona bila unutar još nekog kartona ili ono samo PS pakiranje?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

unutar kartonske kutije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

a sta to znaci tocno chatbot? ne vidim kako to moze biti povjerljivo, jel to znaci da ce sve prednarucene konzole (iz 10.tog mjeseca) biti isporucene uskoro ili sta?

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ekipa koja je naručila od Tele2 i imala komunikaciju s njima, koje ste vi info dobili?
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sve te oglase tipa prodano ili rezervarano Prijavite i njuškalo ih mora maknuti jer se prodana roba ne drži na njuškalu 😄
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Chatbot je unutar MojTele2 aplikacije, chat sa agentom. Ja naručio 8.10.
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa jeli neko na području Splitsko dalmatinske dobio možda isporuku od T-coma. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nightyx kaže...
andrijans kaže...

@Nightyx Trebali bi uskoro dobiti mail od SD sa vise informacija.

 Jel smijem znati odakle ti ta informacija? Ja sam im se javio, pa natezu pricu, jos nista

Preko poznanstva od osobe koja radi u SD 

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zašto toliko svi serete po HP dostavi? Ja nikad nisam imao problem. Uvijek dode kroz 3 dana paket pa cak i dugo iscekivana ps5 konzola. Schilajte se s tim sranjem po HP-u. Ko da je GLS svrsavanje u odnosu na njih. Chill
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel netko probao spojit PS5 (ili ps4) preko mobilnog interneta. Znači spojit konzolu na internet preko mobitela. Probao sam i imam problem s DNS, zapravo ne može pokrenut skidanje igara iako je spojeno preko wifi-a. Brzina interneta mi je doma 40, a preko moba veća od 350 i neogranicena pa sam mislio tako skidat igre, očito to ne može iz nekog razloga. Prije sam mogao na ps4 to napravit, sad probam konekciju i ne ide na ps5, a ni na ps4, doduše imam novog operatera (Hrvatski telekom), ali to ne bi trebalo imati veze. U ruter nemam što dirati jer ga nemam, pokušavam s moba dijelit tethering na ps i tako onda skidati tom brzinom i tim prometom. Svi ostali uređaji u kući rade odlično tako.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice