Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.596
|
čitano: 4.717.123
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
zvone07 kaže...
Poslati ce ti mail da nije moguce. Moras platiti karticom prilikom narudzbe.

 Došao mi je mali sa potvrdom narudžbe i brojem narudžbe i za sad je sve ok.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
maxy0 kaže...

Pa cek jel ima kakvih pogodnosti za pred naruzdbu? Nesto jeftinije bude ako prednarucim kao sto je bilo za ps4?

 Koliko ja vidim - nema. :)

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
maxy0 kaže...

Pa cek jel ima kakvih pogodnosti za pred naruzdbu? Nesto jeftinije bude ako prednarucim kao sto je bilo za ps4?

 ja nisam vidio ništa....

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dermentor kaže...

 Došao mi je mali sa potvrdom narudžbe i brojem narudžbe i za sad je sve ok.

 ja nisam dobio mail potvrde narudžbe od SD već samo o terećenju kartice za transakciju....

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Narucio na SM normalnu verziju, dobio mail potvrde, nadam se da je to to, posto SD ne radi uopce, a digitalna verzija nije dostupna u SM. 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
HCMAA kaže...
namjerno proizvedeš manje konzola s diskom a više ovih digital only...bolje...sad kad se ovi koji imaju kolekciju diskova zahebu...ode to na njuškalo

Baš obrnuto. Koliko sam čitao proizvedeno je više konzola s uhd blu ray pogonom.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...
Gale92 kaže...

 kažem meni je narudžba prošla, "prošla" ako se može računat potvrde transakcije a vjerojatno ću za e-mail iz SD za potvrdu od strane njih morati pričekati sutra...

 

Sretno, najgore je što nisi siguran. Inače sad se nema što naručiti, maknuli su stranicu s proizvodima.

S obzirom da smo dobili mail potvrde kako smo rezervirali konzolu a oni su istodobno rezervirali sredstva s naših kartica pa još piše da je transakcija uspješno procesirana od strane GPN DATA sustava it itd, meni je to dovoljno u slučaju bilo kakvog problema da se svađam i tužim s njima. Da nisam dobio takav mail ja bih konzolu rezervirao negdje drugdje. Ovako su me obmanuli i sjebali pa nek mi nađu konzolu kako znaju. No nadam se da neće doći do takvih problema. Po mailu sve je jasno.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam pred naručio u SM i stavio plaćanje pouzećem, i na kraju dobio potvrdu narudžbe na mail, kao da sam bilo šta drugo naručio. E sad koliko nam to svima garantira, to je upitno. Da sam platio unaprijed, pa da mi jave da neću dobiti konzolu ili kako već. Ako prođe ovako, bit će super. Koliko sam vidio, samo SD traži uplatu unaprijed, ako želiš kao popust.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bass kaže...

Potegao i ja PS5 ali digital.

 

bitno da je placeno. Sad cu cekati i kratiti vrijeme uz SS4: Planet Badass i slicnim stvarima na lapu.

 

Ja sam isto kupio digital. Diskove ne kupujem uopće.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam uzeo s pouzećem pa sam dobio mail da moram odmah platiti. Naručio ponovno i platio karticom :)

Znate koji je moj problem? Onaj stolic za tv je taman sirine koliko je tv, ja nemam pojma di cu s konzolom
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nek je zena drzi dok igras. Ako si gej moze i muz
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Razmisljao sam uzeti u Sancti,sad kolko vidim opcija u Tele2 nije losa. Imat ne ograniceno SMS/pozive,doniram za PS5 1800kn i mjesecno 200kn. Pricekam da li ce uopce Sancta odgovorit na mail kad sam se regao za prednarudzbu lol

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Sony PlayStation 5

Cure i dečki, krenula je opet Sancta, ja upravo uzeo digitalnu za 3099, skinulo odmah lovu i dobio potvrdu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni upravo proslo placanje na Sancti Domenici.Odmah uzeli pare i dobio mail :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni ne prolazi opet, vrti kod plaćanja beskonačno. Pa nisu normalni...

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ne znam kako je u HR ali ovdje imam game shop 3min od stana koji ima tisuce rabljenih igara od NES,SNES,Megadrive,PS1,2,3,4 preko xbox konzola do Switcha itd.

Recimo danas izadje nova igra za 60eu kroz 2 tjedna tu bude 30eu rabljena.......

To se sa digitalnima nikad nece desit osim na popustima kroz 6 mjeseci godinu dana....

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tako i meni

Samo da znate, u kanadi je 3500kn konzola 725 CAD
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2020 0:03 (Gogy7).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...

Meni ne prolazi opet, vrti kod plaćanja beskonačno. Pa nisu normalni...

 Meni isto tako, probao sam sve zivo, ali samo vrti.. mislio sam da je do mene...

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ReventoN kaže...
Q-Tip kaže...

Meni ne prolazi opet, vrti kod plaćanja beskonačno. Pa nisu normalni...

 Meni isto tako, probao sam sve zivo, ali samo vrti.. mislio sam da je do mene...

 

Ma jok, njihov je site i sustav najobičnije smeće. 

A ništa, možda se probudim u 4 ujutro da moram na WC, pa ću odraditi preorder kad svi zaspu. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ima jeftinih polica za zid, pa staviš na zid neku policu i PS iznad televizora. Ionako je bežični kontroler pa lijepo možeš i kablove naštimati, ili čak i ledicu neku ubaciti oko police da se bolje PS vidi.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ja sam probao slucajno jer sam vidio da su vratili mogucnost narudzbe i proslo je.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2020 0:16 (Yamacha).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mozda prolaze samo digitalne.
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Cijena od 3.849,00 kn je samo za gotovinu na Santa Domenici ?Da li je cijena ista i na rate? 

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Ne znam kako je u HR ali ovdje imam game shop 3min od stana koji ima tisuce rabljenih igara od NES,SNES,Megadrive,PS1,2,3,4 preko xbox konzola do Switcha itd.

Recimo danas izadje nova igra za 60eu kroz 2 tjedna tu bude 30eu rabljena.......

To se sa digitalnima nikad nece desit osim na popustima kroz 6 mjeseci godinu dana....

 

Pa što i da je za 6mj? I sad igram igre koje su izašle prije 6mj i više. Već smo pričali o tome, patchirano je bolje od nepatchiranog. A i taman DLCovi izađu.

Jednom kad uđeš u zakašnjenje od 6mj posve ti je svejedno, kupuješ najjeftinije igre koje želiš odigrati :-)

Oni koji igru kupuju na releaseu najlošije prođu, i financijski i kvalitetom.

 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
morbida kaže...

Cijena od 3.849,00 kn je samo za gotovinu na Santa Domenici ?Da li je cijena ista i na rate? 

 

Nije, piše ti koja je cijena bez popusta, a koja sa gotovinskim popustom, a koja sa popustom do 12 rata.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

jel ide maestro od zagrebacke banke

PSN:Dacho_223
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dok je najniza cijena u Kanadi 550$,
najskuplje sto sam cuo su Čile 850$ i Costa Rica 950$. Mi smo još sretni 😄
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Pitanje, offtopic, sorry - narucio sam PS u Hrvatskoj, no medjutim ne znam hocu li u to vrijeme biti u HR, te me zanima ukoliko se salje za Njemacku da li ima kakve carine i gluposti ili ide sve normalno? 

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Napokon sam uspio kupit onu s bluyar-om.. Uzas im je webshop

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ReventoN kaže...

Napokon sam uspio kupit onu s bluyar-om.. Uzas im je webshop

 

Krasno, prvi put uspio sam proći na potvrdu tokenom i dobijem mail od banke da je plaćanje uspješno autorizirano, a na siteu mi javi error da kupnja nije prošla. 

 

I što sad? Uzeli mi novac, a nije prošla narudžba?

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice