Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.747.112
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Odma skačete ko djeca.

 

Povlači se usporedba jer Sony redovno laže o nekoj snazi, kvaliteti prikaza, lijevo desno. 

Ako je tebi kvaliteta prikaza i pojam snage 30 fps-a u 2020. onda se zapitaj gdje je problem.

 

Igram i ja na PS4Pro primarno ali vidi se koliko malo fali da bude epski, ironično Sony to nikad ne popravi.

Možda tek sa PS6.

 

Recimo igraj Battlefield 4 ili 5 na Pro i PC-u.

Dvije totalno druge igre, ne govorim o ultra postavkama već rezoluciji, stabilnosti, LOD-u a samim time obogaćen je gameplay.

 

Nitko od nas uopće ne tjera ultra postavke na PC-u već kustomiziraš za najbolje iskustvo. Recimo texture mogu na medium komotno, kao i particle efekte za potrebe MP, sjene isto. Ali level of detail je pod must high ili iznad za MP, uz rezoluciju naravno i frame rate.

 

Da itko od vas igra navedeno na dvije platforme znao bi o čemu pričam. 

 

Uvijek se pitaš, gle ove idiote, doslovno je falilo možda 20% više snage da bude kvalitetno, tada iskreno nebi ni igrao na PC-u.

Obrnuto oni opet pričaju bajke i forsiraju nešto svoje, umjesto da su nabili snagu kao Xbox Series X i stavili 4GB RAM-a više. SSD koji je u Xboxu i PC-u odrađivat će isti posao u multiplatformskim igrama. 

 

 

 
4 7 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nemas pojma kaj znaci slozit konzolu.


If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Tesko da ce biti 4000 kn s ovakvim hardwareom, 5000 je minimum koji mozemo očekivati. Minimum je 600$ i na to racunaj porez i marzu. To je neka realna cijena.

 Ne znam previse sam novaca dao za 2 mobitela sad kad razmislim jos 5k za konzolu.

 Onda bih radije prodao jedan mob. Mada kad si razmislim koliko sam dao za glupi iP cak je i 5k okej za ps.

Al svejedno moram prestat jednostavno bacat novce na takve stvari.

11 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Strelok kaže...

Sve iznad 500 dolara je puno previše za vintage tehnologiju. Kakav gimmick opet.

Japanci i ameri u Sonyu su majstori prevara.

Nisu mogli uraditi snažnu konzolu pa prodaju priče o super brzo SSD-u koji će tak i tak samo ekskluzive koristiti do kraja.

 

Onaj Ratchet se izvodio u 4K ali jedva 30 fps-a sa low ray tracing efektima. Uzmite u obzir da je to na PS5 devkitu koji ima više memorije i veći GPU i CPU clock.

 

Horizon je tak i tak pre rendered bio.

Ostalo ništa posebno.

 

Na početku 2021. složiš PC koji pomete ovo za 6000 kn. Uz to imaš više funkcija. Eksluzive im tak i tak na PC sve dolaze.

 

Eto osim Uncharteda i TLOU.

 

 

 Haha nisam odavno gluplji post procitao 

11 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
Gogy7 kaže...
Tesko da ce biti 4000 kn s ovakvim hardwareom, 5000 je minimum koji mozemo očekivati. Minimum je 600$ i na to racunaj porez i marzu. To je neka realna cijena.

 Ne znam previse sam novaca dao za 2 mobitela sad kad razmislim jos 5k za konzolu.

 Onda bih radije prodao jedan mob. Mada kad si razmislim koliko sam dao za glupi iP cak je i 5k okej za ps.

Al svejedno moram prestat jednostavno bacat novce na takve stvari.

 Pa to me najviše čudi,  raji nije žao dati na mobitel 1000 eura koji je za godinu zastario i vrijedi upola. A konzola koja ti traje 7 godina 500 eura i koja drzi cijenu godinama se predstavlja kao nesto toliko loše...

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

 Ovo ce bit cudo za F1 i GT. Napokon neces ovisit o vizualnim pokazateljima ''problema'' sa autom, vec ces moc osjetit. Jos nek dobro implementiraju. Bit ce to vrhunsko iskustvo za igranje utrka.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
arnes_king kaže...
bloodborne kaže...
Gogy7 kaže...
Tesko da ce biti 4000 kn s ovakvim hardwareom, 5000 je minimum koji mozemo očekivati. Minimum je 600$ i na to racunaj porez i marzu. To je neka realna cijena.

 Ne znam previse sam novaca dao za 2 mobitela sad kad razmislim jos 5k za konzolu.

 Onda bih radije prodao jedan mob. Mada kad si razmislim koliko sam dao za glupi iP cak je i 5k okej za ps.

Al svejedno moram prestat jednostavno bacat novce na takve stvari.

 Pa to me najviše čudi,  raji nije žao dati na mobitel 1000 eura koji je za godinu zastario i vrijedi upola. A konzola koja ti traje 7 godina 500 eura i koja drzi cijenu godinama se predstavlja kao nesto toliko loše...

 

Ne kužim čemu ovakve rasprave. Svatko od nas ima neke druge mogućnosti, interese i prioritete u životu.

 

Meni uopće nije problem dati i 20k kn za PC koji ću koristiti svakodnevno sljedećih 5 godina, a onda dati nekom drugom u obitelji da ga koristi.

A netko drugi će radije kupiti gorice. Ili uložiti u propali biznis. 

 

BTW, PS4 Pro uopće ne palim već mjesecima, a igram se svakodnevno igre. Stvarno ne razumijem ovakve paušalne rasprave.

 

Ustvari, kad smo kod toga, da nisam nikad kupio PS4 danas bih bio bogatiji čovjek :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Slažem se s tvojim razmišljanjem, ali ne zaboravi da si ti miran godinama kad kupiš mobitel, dok za konzolu daš u prosjeku još toliko za igre koje ćeš igrati. 

Mene je uvijek zanimalo koliko zapravo Sony uzme još od svake igre koja se proda, mislim da bi tu došli do zanimljivih podataka koliko onda zapravo košta konzola.

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
arnes_king kaže...
bloodborne kaže...
Gogy7 kaže...
Tesko da ce biti 4000 kn s ovakvim hardwareom, 5000 je minimum koji mozemo očekivati. Minimum je 600$ i na to racunaj porez i marzu. To je neka realna cijena.

 Ne znam previse sam novaca dao za 2 mobitela sad kad razmislim jos 5k za konzolu.

 Onda bih radije prodao jedan mob. Mada kad si razmislim koliko sam dao za glupi iP cak je i 5k okej za ps.

Al svejedno moram prestat jednostavno bacat novce na takve stvari.

 Pa to me najviše čudi,  raji nije žao dati na mobitel 1000 eura koji je za godinu zastario i vrijedi upola. A konzola koja ti traje 7 godina 500 eura i koja drzi cijenu godinama se predstavlja kao nesto toliko loše...

 Istina, ali poznavajuci sony i njihove prijasne failove kao ylod na ps3 itd.

Jebiga gle mob kupim i imam plejku kupim za 5k kn i jos dajem po 500kn za igru, ps+, drugi gamepad.

Ne palim ju svakodnevno kao sto koristim telefon svakodnevno. Mobiteli su ruku na srce debelo precijenjeni.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
Gogy7 kaže...
Tesko da ce biti 4000 kn s ovakvim hardwareom, 5000 je minimum koji mozemo očekivati. Minimum je 600$ i na to racunaj porez i marzu. To je neka realna cijena.

 Ne znam previse sam novaca dao za 2 mobitela sad kad razmislim jos 5k za konzolu.

 Onda bih radije prodao jedan mob. Mada kad si razmislim koliko sam dao za glupi iP cak je i 5k okej za ps.

Al svejedno moram prestat jednostavno bacat novce na takve stvari.

 A sunce ti žarko bloodborne dao si 9000 Kn za mobitel .

Mogao si ko Bitanga rađe kupiti RTX 2080 i uživati u gaming-u

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2020 12:59 (hummer0).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
HeadHunter1649 kaže...

Slažem se s tvojim razmišljanjem, ali ne zaboravi da si ti miran godinama kad kupiš mobitel, dok za konzolu daš u prosjeku još toliko za igre koje ćeš igrati. 

Mene je uvijek zanimalo koliko zapravo Sony uzme još od svake igre koja se proda, mislim da bi tu došli do zanimljivih podataka koliko onda zapravo košta konzola.

 Daj mi HeadHunter1649 navedi opravdani razlog za kupnju mobitela od 10000 Kn?

Samo jedan razlog, a da to ne bude zato što imaš love.

Zbog slikanja ili zbog toga što će onaj sa druge strane imati ljepši glas.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2020 13:05 (hummer0).
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...
bloodborne kaže...
Gogy7 kaže...
Tesko da ce biti 4000 kn s ovakvim hardwareom, 5000 je minimum koji mozemo očekivati. Minimum je 600$ i na to racunaj porez i marzu. To je neka realna cijena.

 Ne znam previse sam novaca dao za 2 mobitela sad kad razmislim jos 5k za konzolu.

 Onda bih radije prodao jedan mob. Mada kad si razmislim koliko sam dao za glupi iP cak je i 5k okej za ps.

Al svejedno moram prestat jednostavno bacat novce na takve stvari.

 A sunce ti žarko bloodborne dao si 9000 Kn za mobitel .

Mogao si ko Bitanga rađe kupiti RTX 2080 i uživati u gaming-u

 Istina, pa i jesam ali nakon 8-10h na poslu koje provedem uz 2 ekrana 

 Zadnje sto mi se da kad dodem doma opet sjest za komp.

 Kao sto sam pisao u ps4 temi ja sam u plejku mozda 10h mjesecno i to sam ti puno rekao.

 Na pcu zadnje sto sam igrao je bio cod4 onda znas koliko je sati. Pc mi je cisti work station.

 A sad kad je doslo ovo prekrasno vrijeme sve sam vise s bajkom u šumi. ;) 

 Tak da kuzis iz moje perspektive ne daje mi se 5k+ kn za nesto sto cu palit 2-3x mjesecno.

 Kupit cu ps5 sigurno ali za 4k ili i manje. Vidjet cu X naslova jos nisam ni na ps4 zavrsio, a barem zasad svega

 par mi je wow na ps5. Ima vremena :D

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
hummer0 kaže...
bloodborne kaže...
Gogy7 kaže...
Tesko da ce biti 4000 kn s ovakvim hardwareom, 5000 je minimum koji mozemo očekivati. Minimum je 600$ i na to racunaj porez i marzu. To je neka realna cijena.

 Ne znam previse sam novaca dao za 2 mobitela sad kad razmislim jos 5k za konzolu.

 Onda bih radije prodao jedan mob. Mada kad si razmislim koliko sam dao za glupi iP cak je i 5k okej za ps.

Al svejedno moram prestat jednostavno bacat novce na takve stvari.

 A sunce ti žarko bloodborne dao si 9000 Kn za mobitel .

Mogao si ko Bitanga rađe kupiti RTX 2080 i uživati u gaming-u

 Istina, pa i jesam ali nakon 8-10h na poslu koje provedem uz 2 ekrana 

 Zadnje sto mi se da kad dodem doma opet sjest za komp.

 Kao sto sam pisao u ps4 temi ja sam u plejku mozda 10h mjesecno i to sam ti puno rekao.

 Na pcu zadnje sto sam igrao je bio cod4 onda znas koliko je sati. Pc mi je cisti work station.

 A sad kad je doslo ovo prekrasno vrijeme sve sam vise s bajkom u šumi. ;) 

 Tak da kuzis iz moje perspektive ne daje mi se 5k+ kn za nesto sto cu palit 2-3x mjesecno.

 Kupit cu ps5 sigurno ali za 4k ili i manje. Vidjet cu X naslova jos nisam ni na ps4 zavrsio, a barem zasad svega

 par mi je wow na ps5. Ima vremena :D

 Ma ok to razumijem. 

Svi imamo neke prioritete i gušt.

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...
bloodborne kaže...
hummer0 kaže...
bloodborne kaže...
Gogy7 kaže...
Tesko da ce biti 4000 kn s ovakvim hardwareom, 5000 je minimum koji mozemo očekivati. Minimum je 600$ i na to racunaj porez i marzu. To je neka realna cijena.

 Ne znam previse sam novaca dao za 2 mobitela sad kad razmislim jos 5k za konzolu.

 Onda bih radije prodao jedan mob. Mada kad si razmislim koliko sam dao za glupi iP cak je i 5k okej za ps.

Al svejedno moram prestat jednostavno bacat novce na takve stvari.

 A sunce ti žarko bloodborne dao si 9000 Kn za mobitel .

Mogao si ko Bitanga rađe kupiti RTX 2080 i uživati u gaming-u

 Istina, pa i jesam ali nakon 8-10h na poslu koje provedem uz 2 ekrana 

 Zadnje sto mi se da kad dodem doma opet sjest za komp.

 Kao sto sam pisao u ps4 temi ja sam u plejku mozda 10h mjesecno i to sam ti puno rekao.

 Na pcu zadnje sto sam igrao je bio cod4 onda znas koliko je sati. Pc mi je cisti work station.

 A sad kad je doslo ovo prekrasno vrijeme sve sam vise s bajkom u šumi. ;) 

 Tak da kuzis iz moje perspektive ne daje mi se 5k+ kn za nesto sto cu palit 2-3x mjesecno.

 Kupit cu ps5 sigurno ali za 4k ili i manje. Vidjet cu X naslova jos nisam ni na ps4 zavrsio, a barem zasad svega

 par mi je wow na ps5. Ima vremena :D

 Ma ok to razumijem. 

Svi imamo neke prioritete i gušt.

 Pa upravo to volim ja gaming ali ni upola kao kad sam imao ne znam 15 godina.

 Sad mi je vrijeme provedeno uz plejku iako ugodno uvijek gledam kako bolje iskoristiti dan.

 Mozda procitati neku knjigu, okupiti ekipu pa na neki dh u sloveniju bajkovima, otici negdje s cueom,

 naucit nesto novo. Za ekran se zaljepim kad mi je bas jako, jako dosadno

 i da iphone je bačen novac, definitivno su ovo zadnja 2 mobitela na koje sam pljunuo toliko love.

 :D

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tako i ja, sve manje i onda naletim na neku igru za koju se zaljepim na par dana ali takvih je sve manje.
Meni nije zao 1000€ za iphone, koristiti cu ga bar 5 godina, uzeo sam samsung qled tv samo zbog ps5, ne gledam TV uopće. Na stvari koje si kupim vise gledam kao poklon samom sebi za rad i trud. Malo da se pocastim. Ne koristim cigarete i alkohol i jako malo trošim pa se uvijek nađe para za nešto. 😄
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

I meni je tv iskljucivo za plejku i tu i tam netflix. Volim se i ja nagraditi gogy samo sta onda cura trazi argumente

te nagrade 😂😂

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
HeadHunter1649 kaže...

Slažem se s tvojim razmišljanjem, ali ne zaboravi da si ti miran godinama kad kupiš mobitel, dok za konzolu daš u prosjeku još toliko za igre koje ćeš igrati. 

Mene je uvijek zanimalo koliko zapravo Sony uzme još od svake igre koja se proda, mislim da bi tu došli do zanimljivih podataka koliko onda zapravo košta konzola.

 Pa igre se plaćaju bez obzira igrao ti na konzoli, PC-u, čak i dosta mobilnih igara. Naravno da zarađuju od igara, da ne zarađuju od igara nebi ništa imalo smisla s obzirom da ništa (ili jako malo) zarade na hardveru. Nije Sony humanitarna trvtka pa će ti davati konzolu i igre mukte. A bogami nisu ni Apple, Samsung...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
online
Sony PlayStation 5

Kome smeta bijela boja...

Moj PC  
2 1 hvala 2
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...

 A sunce ti žarko bloodborne dao si 9000 Kn za mobitel .

Mogao si ko Bitanga rađe kupiti RTX 2080 i uživati u gaming-u

 

Tko kaže da je to "ili ili". Mogao je kupiti oboje ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2020 14:41 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
hummer0 kaže...

 A sunce ti žarko bloodborne dao si 9000 Kn za mobitel .

Mogao si ko Bitanga rađe kupiti RTX 2080 i uživati u gaming-u

 

Tko kaže da je to "ili ili". Mogao je kupiti oboje ;-)

 Bitanga Ako kupiš sve igračke odjednom više ti nisu interesantne.

11 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
hummer0 kaže...

 A sunce ti žarko bloodborne dao si 9000 Kn za mobitel .

Mogao si ko Bitanga rađe kupiti RTX 2080 i uživati u gaming-u

 

Tko kaže da je to "ili ili". Mogao je kupiti oboje ;-)

 Ti se ne brojis u ovim raspravam, imas love i kupujes uvijek sve uredjaje i to najbolje izdanje sto ima 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Postoji mogućnost da digitalna i obična verzija imaju istu cijenu.... Ako odluče kompenzirati nedostatak koristenja fizickog diska vecim kapacitetom Ssda.

S druge strane jos nismo nista culi o onim ssd modulima. Ako vec digitalna verzija bude jeftinija mislim da mnogima nece biti dovoljno 825GB, igre za PS5 bi lako mogle imati preko 100Gb minimalno.

Nismo nista culi niti o mogućnosti prodaje i ponovnog korištenja fizickih igara. Hoce li se ukinuti?
Sigurno postoji neki nedostatak ili neka kvaka na koji nacin bi Sony mogao prodati te ssd module.
Appleovom politikom (stvaranja potraznje iz nedostatka komponente) bi lako mogli napraviti da digitalna konzola ima samo 500gb ssd sto bi ju cinilo jeftinijom a pomoglo bi i prodaji skuplje konzole ili ssd modula. Jos dosta osim cijene moramo saznati.
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2020 17:26 (Gogy7).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Postoji mogućnost da digitalna i obična verzija imaju istu cijenu.... Ako odluče kompenzirati nedostatak koristenja fizickog diska vecim kapacitetom Ssda.

S druge strane jos nismo nista culi o onim ssd modulima. Ako vec digitalna verzija bude jeftinija mislim da mnogima nece biti dovoljno 825GB, igre za PS5 bi lako mogle imati preko 100Gb minimalno.

Nismo nista culi niti o mogućnosti prodaje i ponovnog korištenja fizickih igara. Hoce li se ukinuti?
Sigurno postoji neki nedostatak ili neka kvaka na koji nacin bi Sony mogao prodati te ssd module.
Appleovom politikom (stvaranja potraznje iz nedostatka komponente) bi lako mogli napraviti da digitalna konzola ima samo 500gb ssd sto bi ju cinilo jeftinijom a pomoglo bi i prodaji skuplje konzole ili ssd modula. Jos dosta osim cijene moramo saznati.

 Bluray čitač je ful jeftina komponenta, košta nekih 20ak USD za proizvesti, čisto sumnjam da za te pare budu dali veći SSD kapacitet (ne bi onda Cerny spomenuo da plejka ima samo taj jedan SSD s 825 GB kapacitetom na onoj prezi nedavno ako su imali u planu odmah na launchu ponuditi i veći kapacitet).

 

I kakvi SSD moduli? Moći ćeš piknuti u plejku bilo koji SSD (doduše mora zadovoljavati minimalne specke koje je Sony propisao pa će takvi SSD-ovi biti i certificirani).

 

https://www.eurogamer.net/articles/ps5-ssd-hard-drive-size-expanded-storage-6300

10 godina
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Tako i ja, sve manje i onda naletim na neku igru za koju se zaljepim na par dana ali takvih je sve manje.
Meni nije zao 1000€ za iphone, koristiti cu ga bar 5 godina, uzeo sam samsung qled tv samo zbog ps5, ne gledam TV uopće. Na stvari koje si kupim vise gledam kao poklon samom sebi za rad i trud. Malo da se pocastim. Ne koristim cigarete i alkohol i jako malo trošim pa se uvijek nađe para za nešto. 😄

 Ja isto uzeo Qled ranije ove godine u nadi da cu prvo rokati Last of Us 2 sa najvecim gustom, kasnije PS5, a sada jbg nista od ovog prvog  Sto se tice cijene konzole, do 4500kn mi je neka granica. Koliko ljudi lupaju u mobitele (neki cak svake godine) cijena od 4500kn je mila majka. Ako se slucajno bude radilo o dosta skupljem proizvodu od toga, radije cu cekati neki Slim ili mozda cak i Pro. Demon Souls mi je igra ovak i onak zbog kojeg zelim imati konzolu prvenstveno, a to nece ove godine, nego tek sljedece. Ovaj Digital edition mi i nema nekog smisla ako ce se raditi iskljucivo o nekoj ustedi od 200kn. Skoro sve igre kupujem na disku, tako ce i ostati u buducnosti. Takodjer cu vjerojatno htjeti zaigrati God of War ponovno na PS5, a mozda nas iznenade sa nekom mogucnoscu igranja cak i jos starijih naslova preko neke emulacije.

PeTak
10 godina
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...

Kome smeta bijela boja...

 Pocele su kruziti glasine da je bijela boja samo u svrhu promocije, ali da ce biti i u crnoj varijanti... Moguce, ali cak i ako ne bude odmah, biti ce ubrzo sigurno. Mene vise brine cijena kad nadodamo i dodatno opremu poput onih slusalica i dodatnog kontrolera, plus igre itd. Moglo bi se tu fin trosak nakupiti.

PeTak
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
X-Wind kaže...

 

I kakvi SSD moduli? Moći ćeš piknuti u plejku bilo koji SSD (doduše mora zadovoljavati minimalne specke koje je Sony propisao pa će takvi SSD-ovi biti i certificirani).

 

https://www.eurogamer.net/articles/ps5-ssd-hard-drive-size-expanded-storage-6300

Nekako mi se to čini preoptimističnom varijantom. Ne mogu vjerovati da bi se sony u startu odrekao dobre zarade ne prodajući svoje brendirane ssd diskove na kojima može dobro zaraditi. Pogotovo u startu kada konzola neće donositi zaradu. Izgleda mi suludo da bi dopustili kupovinu ssd diskova drugih proizvođača, bar u ovom prvom trenutku kad je svaki euro bitan. Nintendo je na tome doktorirao.

Druga stvar koja mi bode oči su "minimalne specke"  Samim time gubi se ona smisao o brzini konzole i bitnosti njihovog super brzog ssd diska kojeg bi bilo moguće zamijeniti nekim koji zadovoljava minimalne specke. Jednostavno mi nema smisla a cijela priča oko diska koji im donosi prevagu pada u vodu.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
mzopg kaže...

Ja svoj ne čujem, ali kupio sam Pro zadnju verziju.

Isto tako ne treba kupiti prvu PS5 verziju, pusti se malo da ga ekipa testira, Sony pokrpa nedostatke i onda se kupi. Do tada padne cijena, a i odigram sve što sam nakupovao za PS4. 

 Zašto čekati ako ti se igra? Ja kupim prvi dan i kad izađe nova poboljšana verzija staru prodam i kupim novu. Parsto kuna mi ne znači ništa u životu što ću izgubiti na prodaji a imam konzolu od prvog dana.

E sad, svatko ima svoju strategiju. 

 

Ja sam PS4 nabavio tek prošle godine, tako da imam na njemu još sate i sate igranja. Tek sam nekoliko naslova završio, a imam ih još 30 kupljenih koji čekaju i još barem toliko koje trebam kupiti.

Prednosti: PS4 Pro sam platio relativno povoljno jer je prošlo dosta vremena od izlaska na tržište. Iz istog razloga gotovo svaku igricu platim smiješno jeftino uglavnom je to do 100kn za starije i do 150kn za novije. Dobio sam zadnji model konzole koji radi kao zmaj jer su u međuvremenu popeglali sve probleme.

 

Meni stvarno nije bitno da imam nešto prvi i da sve kupujem isti tren kad izađe, kako sa konzolama tako i sa igricama. Ali ok, da sam 20 godina mlađi vjerojatno bi bilo drugačije. 

 

Nije mi nikakav problem kupiti PS5 prvi dan, ali neću, odigrati ću što imam na PS4, do tada će PS5 imati dobru cijenu, a i igrice za njega će već biti dosta povoljnije. Meni bestbuy kombinacija.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Druga stvar koja mi bode oči su "minimalne specke"  Samim time gubi se ona smisao o brzini konzole i bitnosti njihovog super brzog ssd diska kojeg bi bilo moguće zamijeniti nekim koji zadovoljava minimalne specke. Jednostavno mi nema smisla a cijela priča oko diska koji im donosi prevagu pada u vodu.

 Da, na prvu mi nema baš logike da se može samo ubosti neki drugi disk, ali nisam dovoljno tehnički potkovan. Eventualno da na njemu imaš samo third party igre koje sigurno neće koristiti pune mogućnosti diska.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Upravo gledam PC gaming show uživo, prijenos je na youtubeu, twitchu itd itd.
Džabe nam svi novci, sve grafe, procesori, ssdovi, hlađenja i monitori, kad se proizvode govna. Prikazuju hrpu igara, a sve sranje na kvadrat, osim Elitea Dangerous i Persone. Kad vidim 2020. godine da animacija lika izgleda kao da ima štap u dupetu pa povraća mi se.
Jebiga, očito da će se prave igre uvijek praviti za konzole i onda portati na PC, i uvijek ćemo biti ograničeni, jebiga

Edit: jezik pregrizao, sad prikazuju Godfall i izgleda baš dobro
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2020 20:49 (Cansee).
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice