Preporuka igre za ps2

poruka: 3
|
čitano: 3.975
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Preporuka igre za ps2

Potrebni su mi prijedlozi odličnih play station 2 igara koje ste vi igrali ili trenutno igrate. Dakle, ono što mi treba jesu igre koje nisu iz top 10 na google tipa god of war, gta, gt, final fantasy, pes itd, već igre koje su ostavile na vama dobar dojam. Svaki dan tražim neke dobre igre, tražim na google, ali je uvijek isti odgovor, final fantasy, god of war itd. RPG igre mi najviše odgovaraju, međutim svi žanrovi dolaze u obzir.

 

Sve preporuke su dobro došle. Možda ima slično pitanje na ovom pod forumu, ali ne želim čitati stare postove, želim mišljenja o igrama iz vaše perspektive u 2014. godini :) .

Darko
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igre za ps2
DarkoKwon kaže...

Potrebni su mi prijedlozi odličnih play station 2 igara koje ste vi igrali ili trenutno igrate. Dakle, ono što mi treba jesu igre koje nisu iz top 10 na google tipa god of war, gta, gt, final fantasy, pes itd, već igre koje su ostavile na vama dobar dojam. Svaki dan tražim neke dobre igre, tražim na google, ali je uvijek isti odgovor, final fantasy, god of war itd. RPG igre mi najviše odgovaraju, međutim svi žanrovi dolaze u obzir.

 

Sve preporuke su dobro došle. Možda ima slično pitanje na ovom pod forumu, ali ne želim čitati stare postove, želim mišljenja o igrama iz vaše perspektive u 2014. godini :) .

Od ovih koje sam ja igrao, meni su najbolje:
Gta SA/VC, True Crime NY, Tekken 5, Pes 06, Prince of Persia (2 the thrones), MGS 3 snake eater, WWE 12, COD 2, midnight club 3, nezz više se ne mogu sjetit 

14 godina
offline
Preporuka igre za ps2

Shadow of the Colossus, ako nisi odigrao ne znas sto propustas. Jedna od najkvalitetnijih igri za PS2. Isto tako i prethodnik ICO.

Resident Evil 4,Code Veronica X, Silent Hill 2,3,Origins, Metal Slug Anthology, Metal Gear Solid 2,3, Okami, THPS3, Mercury Meltdown,

Champions of Norrath 1, 2 - odlicno za Co-Op. Frend i ja smo s gustom igrali.

Black - kvalitetan FPS sa dobro grafikom (za PS2).

i guitar Hero 3 i Smash Hits ali za to ti treba gitara.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.8.2014 20:25 (Alkaline).
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice