PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.788.312
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Acex, za 1800 nije loša ponuda + veći izbor objektivno zanimljivijih ekskluziva, kao i to da dobar dio igara trenutno u razvoju (ili pri kraju razvoja) za PS5 dolaze i na PS4.
10 godina
offline
PlayStation 4

Uzeo sam Plejku ipak.Zasad sam zadovoljan

Malo se treba priviknut na kontroler jer sam dosad samo na pcu igro.Samo sad treba uhvatit vremena za odigrat sve ps4 eksluzive koje dosad nisam igro.

Moj PC  
6 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PlayStation 4
Acex kaže...

Uzeo sam Plejku ipak.Zasad sam zadovoljan

Malo se treba priviknut na kontroler jer sam dosad samo na pcu igro.Samo sad treba uhvatit vremena za odigrat sve ps4 eksluzive koje dosad nisam igro.

 Onda će ti dobro doć taj God of War koji si kupio uz plejku :D

10 godina
offline
Re: PlayStation 4
crorockycro kaže...
Acex kaže...

Uzeo sam Plejku ipak.Zasad sam zadovoljan

Malo se treba priviknut na kontroler jer sam dosad samo na pcu igro.Samo sad treba uhvatit vremena za odigrat sve ps4 eksluzive koje dosad nisam igro.

 Onda će ti dobro doć taj God of War koji si kupio uz plejku :D

 Zbog njega i Ghost of Tsushima sam vise naginjo prema plejci nego prema xboxu.

Ako ima netko za prodat Ghost of Tsushima,Valhallu,Rdr2,Ufc nek mi se javi u poruci.

8 godina
offline
PlayStation 4

Ja sebi gledam da si uzmem Final Fantasy 7, pa ako netko ima neka mi se javi u PM.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Imam Modern Warfare koji više ne igram, disk i kutija ko novi, primam i kripto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
PlayStation 4

Ekipa trebam pomoc oko refunda.

Naime dao sam starom da igra world of tanks i slucajno je 2 puta kupio golda u vrijednosti od 400 kn jer ne zna engleski a ja nisam znao da moze kupit bez da trazi broj moje kartice (ocito je broj kartice ostao kad sam kupovao preko trgovine igrice)

Kontaktirao sam playstation store preko onog njihovog bota ali kad zavrsim sa botom nece me spojit na chat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ekipa planiram uzeti PS4 jer peticu neću nikad dočekati po normalnoj cijeni, a pošto bi igrao <10 sati tjedno, mogu komotno igrati i "starije" naslove.

Zanima me jel bolje uzeti polovni ili novi? Bio sam kod buraza koji ima staru četvorku i to je bilo strašno koliko je on bio glasan. Ne znam jel to od starosti ili su stvarno tako glasni?

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PlayStation 4
Keops kaže...

Ekipa planiram uzeti PS4 jer peticu neću nikad dočekati po normalnoj cijeni, a pošto bi igrao <10 sati tjedno, mogu komotno igrati i "starije" naslove.

Zanima me jel bolje uzeti polovni ili novi? Bio sam kod buraza koji ima staru četvorku i to je bilo strašno koliko je on bio glasan. Ne znam jel to od starosti ili su stvarno tako glasni?

 Pa najbolje da nađeš nekakav slim po pristupačnoj cijeni, on i kad je pun prašine nije toliko glasan kao original. Ako budeš imao sreće i nadješ polovni slim koji je stvarno očuvan, apsolutno ništa nećeš čuti :) (a uvijek ga možeš i očistit i zamijenit termalnu pastu...) Svakako mislim da se više isplati uzet polovni nego novi s obzirom da je novi 2400 koliko se sjećam, a polovni možeš nać za 1000kn manje s 2 joysticka i kojom igricom sigurno

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Keops kaže...

Ekipa planiram uzeti PS4 jer peticu neću nikad dočekati po normalnoj cijeni, a pošto bi igrao <10 sati tjedno, mogu komotno igrati i "starije" naslove.

Zanima me jel bolje uzeti polovni ili novi? Bio sam kod buraza koji ima staru četvorku i to je bilo strašno koliko je on bio glasan. Ne znam jel to od starosti ili su stvarno tako glasni?

 Ja sam imao PS4 PRO sakupi se unutra prašine i bude dosta bučnija.

Nakon što sam ju rastavio i počistio opet je bila skroz tiha kao i nakon kupovine.

Napominjem da je moja stajala dosta blizu poda.

5 godina
offline
PlayStation 4

Mala pomoc,

Postojala je jedna web stranica koja izgleda kao ps store, ali ima mogucnost da ti posalje obavijest kad je neki proizvod na akciji u storeu. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ps prices... Ps deals
12 godina
offline
PlayStation 4

Nakon 3 god jučer ostao bez PS4 pro. 

Preko utp kabla dobila strujni udar, procesor puknuo na pola, ako netko možda ima matičnu ploču viška neka se slobodno javi..

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.10.2021 10:31 (C3c1l).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Jel probao ko bf2042? 

WHITE STONES VARAŽDIN
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
C3c1l kaže...

Nakon 3 god jučer ostao bez PS4 pro. 

Preko utp kabla dobila strujni udar, procesor puknuo na pola, ako netko možda ima matičnu ploču viška neka se slobodno javi..

 Pitaj u Sancta Domenica servisu, ali od kuda znaš da je samo peocesor nastradao?

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tincha kaže...

Jel probao ko bf2042? 

 Ja sam samo gledao live na YouTube i mogu reći da jako dobro izgleda. Čak mi je i nekako bolje izgleda nego na PC-u.

 

Igrao ga nisam na ničemu ali kupnja će biti uskoro :D

PS4 account - nattvindens
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
C3c1l kaže...

Nakon 3 god jučer ostao bez PS4 pro. 

Preko utp kabla dobila strujni udar, procesor puknuo na pola, ako netko možda ima matičnu ploču viška neka se slobodno javi..

 Pitaj u Sancta Domenica servisu, ali od kuda znaš da je samo peocesor nastradao?

nije samo procesor, cijela ploca uz procesor je nastradala. 

otvorili su ga decki u servisu u puli

15 godina
offline
PlayStation 4

Ekipa pozdrav,

 

Gdje kupiti novi PS4 PRO?

When all else fails - crowbar the fucker
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
PlayStation 4

Jel me sjećanje krivo služi ili popust na DS4 bude najveći baš na black friday u Sancti i budu 300kn?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
crorockycro kaže...

Jel me sjećanje krivo služi ili popust na DS4 bude najveći baš na black friday u Sancti i budu 300kn?

 Dobro te sjećanje služi. Obično budu 250kn ali ove godine bombastično najavljuju velikih 20% popusta (čitaj 400kn cijena dualshocka).

6 godina
offline
PlayStation 4

Vrhunski popusti u Sancte na igre, čak bolji nego na PS store.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Koliko mogu realno dobit za svoj ps4 slim (2018) 500gb sa jednim kontrolerom i svom pripadajućom opremom (kablovi, kutija, račun..)?

WHITE STONES VARAŽDIN
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PlayStation 4

1000 - 1200kn?

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ok, pošteno, ako je neko zainteresiran nek se javi, primam i kripto.
WHITE STONES VARAŽDIN
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Moze se modicirati najnovija firmware verzija 9.0 posto su hakeri razbili zastitu PS4

 

https://www.hcl.hr/vijest/hakeri-totalno-razbili-zastitu-playstationa-4-kazu-da-ce-novi-jailbreak-utjecati-playstation-5-180469/

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.12.2021 18:32 (Mage).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vise nema kupiti nigdje ps4 kazu da ih je distributer povukao sa trzista. Pitam se zašto?
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4

bude svako malo na sancta domenica

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
nike098 kaže...
Vise nema kupiti nigdje ps4 kazu da ih je distributer povukao sa trzista. Pitam se zašto?

 

Ma nije ih povukao, tko to kaže? Prati na Sancta Domenici i svako malo dođe pošiljka. Brzo se proda jer PS5 nema nigdje, pa ljudi valjda kupuju next best thing.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Mage kaže...

Moze se modicirati najnovija firmware verzija 9.0 posto su hakeri razbili zastitu PS4

 

https://www.hcl.hr/vijest/hakeri-totalno-razbili-zastitu-playstationa-4-kazu-da-ce-novi-jailbreak-utjecati-playstation-5-180469/

 nije najnoviji uopce

8 godina
offline
PlayStation 4

Sjeća li se netko je li Sancta imala January sale početkom 2021. za PS4/PS5 igre? Probao sam guglati, ali nisam pronašao nikakve rezultate da su imali. Mislio sam da će možda imati s obzirom da su službeni uvoznik, a imali su prošle godine summer sale.

Nisam pronašao ni ovdje na forumu da se komentiralo.

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice