PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.770.904
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
3 godine
offline
Re: PlayStation 4
robogo kaže...
Ako mreža čiji SIM koristiš ima svoju aplikaciju, najčešće je u nju uključena i mogućnost kupovine ili nadoplate već kupljenog bona i aktivacije tarife.

Bolja je opcija nabaviti neki 4G router, pa PS4 spojiti na njega, jer je router neovisan (ima vlastito napajanje i sve što mu treba je struja) i konfigurabilan. USB modem mora imati neko sučelje za uspostavljanje dialup veze, što PS4, koliko znam, nema.

 Ok hvala,

Najbolja opcija mi je onda hot spot preko mobilnog.

Samo je pitanje koliko trosi protoka za igranje online ?

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2020 10:08 (PeroMilic03).
15 godina
online
Re: PlayStation 4
PeroMilic03 kaže...
robogo kaže...
Ako mreža čiji SIM koristiš ima svoju aplikaciju, najčešće je u nju uključena i mogućnost kupovine ili nadoplate već kupljenog bona i aktivacije tarife.

Bolja je opcija nabaviti neki 4G router, pa PS4 spojiti na njega, jer je router neovisan (ima vlastito napajanje i sve što mu treba je struja) i konfigurabilan. USB modem mora imati neko sučelje za uspostavljanje dialup veze, što PS4, koliko znam, nema.

 Ok hvala,

Najbolja opcija mi je onda hot spot preko mobilnog.

Samo je pitanje koliko trosi protoka za igranje online ?

 

Ne puno, ali ćeš morati paziti da se ne updejta slučajno dok ne gledaš :-)

Tj. ne stavljati ju u rest mode.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
PeroMilic03 kaže...
robogo kaže...
Ako mreža čiji SIM koristiš ima svoju aplikaciju, najčešće je u nju uključena i mogućnost kupovine ili nadoplate već kupljenog bona i aktivacije tarife.

Bolja je opcija nabaviti neki 4G router, pa PS4 spojiti na njega, jer je router neovisan (ima vlastito napajanje i sve što mu treba je struja) i konfigurabilan. USB modem mora imati neko sučelje za uspostavljanje dialup veze, što PS4, koliko znam, nema.

 Ok hvala,

Najbolja opcija mi je onda hot spot preko mobilnog.

Samo je pitanje koliko trosi protoka za igranje online ?

 

Ne puno, ali ćeš morati paziti da se ne updejta slučajno dok ne gledaš :-)

Tj. ne stavljati ju u rest mode.

 Skoro stalno nesto vuce dok igram. :)

9 godina
offline
PlayStation 4

Ili sim karticu umjesto u modem stavi u neki mob koji ne koristis pa napravi hootspot

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PlayStation 4

evo za one koji su kupili igru na store-u

 

https://www.playstation.com/en-us/cyberpunk-2077-refunds/

 

I igra je maknuta sa store-a. Ocito je Sony-u dopizdilo.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 8:44 (Santana).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Bravo za Sony 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ne moras to nama tu dijelit mi na Bugu imamo barem svaki po jedan pc i konzolu a bogami i dzep pun para pa makar i sitnih po kunu-dvije.

Moj PC  
1 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
MGloc kaže...

Ne moras to nama tu dijelit mi na Bugu imamo barem svaki po jedan pc i konzolu a bogami i dzep pun para pa makar i sitnih po kunu-dvije.

 Ali mudro je došao na PS4 temu. Kontao je da nemamo para za PS5 pa smo zato ovdje. 

5 godina
offline
Re: PlayStation 4
Sta mislite o ovim budget slusalicama?

https://www.chipoteka.hr/artikl/151751/gaming-slusalice-trust-forze-blue-gxt488-ps4-110706-k-9510400055

Nesto do 300kn kad igram po noci da mi cura ne sere 😁
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Od statusa najiščekivanije igre svih vremena, do toga da za tjedan dana vilama i bakljama bude izgnana sa storea, a u međuvremenu bude neiscrpan izvor memeova...svaka čast cdpr, još veće čestitke na rekordnom broju preordera, a još još veće na rekordnom broju refunda unutar 7 dana.🤣🤣🤣
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 18:17 (m77).
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

.

Moj PC  
5 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Tomb Raider za 20 kn je top igra 💪 izgleda da ću ga u dva dana riješit 😄
 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

.

Pozdravi se sa životom, poslom, rodbinom i najmilijima... :D

14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Zna li netko otvorit portove na 4g ruteru Tcomov Ggigabox? Online friendlies mi u fifi ne radi (1v1) , a kad igram CO OP sa frendom onda oce..

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ima li netko da zeli Cyberpunk PS4 igru s mapom i dodatcima? Trebala bi mi stići iduci tjedan iz UK. Mislim ju refundati pa ako ipak netko zeli nek mi se javi. 😄
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pozdrav. Kupio bih Playstation konzolu. Uz nju trebam obavezno dodatni controller i 4 must have igre. Uspio sam pronaći kombinaciju s rabljenim igrama gdje bi trošak bio oko 3100 kuna. To mi je i maksimum do kojeg mogu ići. S obzirom na to, izbor je PS4.

Ono što me muči jest - koliko dugo se predviđa da će još izlaziti hit igre za PS4 nakon izlaska PS5? Koliko inače vremena prođe prije nego prijašnja konzola padne u zaborav. S obzirom da je PS4 najprodavanija konzola na svijetu, pretpostavljam da će igre za nju izlaziti dulje nego za PS3 nakon što ga je zamijenila četvorka?
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Great Scott! kaže...
Pozdrav. Kupio bih Playstation konzolu. Uz nju trebam obavezno dodatni controller i 4 must have igre. Uspio sam pronaći kombinaciju s rabljenim igrama gdje bi trošak bio oko 3100 kuna. To mi je i maksimum do kojeg mogu ići. S obzirom na to, izbor je PS4.

Ono što me muči jest - koliko dugo se predviđa da će još izlaziti hit igre za PS4 nakon izlaska PS5? Koliko inače vremena prođe prije nego prijašnja konzola padne u zaborav. S obzirom da je PS4 najprodavanija konzola na svijetu, pretpostavljam da će igre za nju izlaziti dulje nego za PS3 nakon što ga je zamijenila četvorka?

 ma si lud. nades slim rabljeni s dva kontrolera za 1200kn mozda i manje.

 ne znam koje niti koliko igara, ali ps+ ce sad opet biti 330kn to ti je 1500 cca

 + tih par igara mislim da to sve mozes nabaviti na cifri od cca. 2000kn, 100-200kn gore/dolje.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 10:41 (bloodborne).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Znam za opciju rabljenog (i našao sam vrlo dobre opcije na njuškalu i gamestoreu), ali nekako mi je novo ipak novo. Ne znam kako se prijasnji vlasnik odnosio prema konzoli. Ne bih htio da mi rikne unutar godine dana ili nesto slicno. S novim ipak ide garancija, a i nov je ;)
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 10:47 (Great Scott!).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Great Scott! kaže...
Znam za opciju rabljenog (i našao sam vrlo dobre opcije na njuškalu i gamestoreu), ali nekako mi je novo ipak novo. Ne znam kako se prijasnji vlasnik odnosio prema konzoli. Ne bih htio da mi rikne unutar godine dana ili nesto slicno. S novim ipak ide garancija, a i nov je ;)

 Strpi se par mjeseci i uzmi PS5. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Great Scott! kaže...
Znam za opciju rabljenog (i našao sam vrlo dobre opcije na njuškalu i gamestoreu), ali nekako mi je novo ipak novo. Ne znam kako se prijasnji vlasnik odnosio prema konzoli. Ne bih htio da mi rikne unutar godine dana ili nesto slicno. S novim ipak ide garancija, a i nov je ;)

 mislim da sam neki dan gledao u mall.hr-u je bio oko 1900kn, u svakom slucaju nabava.net is your best friend.

 ali za 3000kn uzmes i ps5 digital doduse jednog lijepog suncanog dana kada se pojavi na trzistu.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mozes proci daleko ispod 3000 kn, starije must have igre nades za 100kn.
U utorak pocinje January Sale, tamo ces sigurno naci GoT i Lou2 po niskoj cijeni. Podrška za ps4 ce biti 3 godine ali ne za sve igre. Jos je upitan dolazak novog God of Wara i Ratcheta na PS4.
Ratchet gotovo sigurno ce biti ps5 eskluziva zbog SSD mehanika.
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da, ali ovih 3000kn je sa 5 igri koje su mi must have i sa dodatnim kontrolerom. Za PS5 ce taj trosak ici debelo iznad 4000kn, a to mi je previse. I sada i za par mjeseci.
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Great Scott! kaže...
Da, ali ovih 3000kn je sa 5 igri koje su mi must have i sa dodatnim kontrolerom. Za PS5 ce taj trosak ici debelo iznad 4000kn, a to mi je previse. I sada i za par mjeseci.

 kojih 5 igara je u pitanju ? čisto da ti pomognemo onda tu svi skupa da uštediš.

12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Great Scott! kaže...
Pozdrav. Kupio bih Playstation konzolu. Uz nju trebam obavezno dodatni controller i 4 must have igre. Uspio sam pronaći kombinaciju s rabljenim igrama gdje bi trošak bio oko 3100 kuna. To mi je i maksimum do kojeg mogu ići. S obzirom na to, izbor je PS4.

Ono što me muči jest - koliko dugo se predviđa da će još izlaziti hit igre za PS4 nakon izlaska PS5? Koliko inače vremena prođe prije nego prijašnja konzola padne u zaborav. S obzirom da je PS4 najprodavanija konzola na svijetu, pretpostavljam da će igre za nju izlaziti dulje nego za PS3 nakon što ga je zamijenila četvorka?

To je za običan PS4?

Za tu lovu bi ti mogao prodati svoju plejku, PS4 Pro (može proći pod novo po stanju, a i korištena je na moju žalost jako malo) + 18. mj. garancije + 2 dualshock kontrolera (jedan glanc novi tek kupljen i još nije izvađen iz kutije) + stalak sa 2x chargerom za dualshock, led displayom, aktivnim hlađenjem + 5 must have igrica. 

Samo tko će bez plejke dok PS5 opet ne stigne u prodaju... hmmm.

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
U cijeni je novi PS4 500GB sa dodatnim controllerom, a igre su: Divinity 2, Mortal Kombat 11, NBA 2k20, Red Dead Redemption 2 i Spider-man. Ova zadnja mozda izleti u korist Gran Turismo Sport.

Zapravo, pitanje je - nova ili rabljena konzola? Preferiram novu s garancijom, ali ta opcija je dobrih 1000+ kuna razlike.
E, da... I platio bi na rate pa privatni prodavaci nisu u igri.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 14:29 (Great Scott!).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Great Scott! kaže...
U cijeni je novi PS4 500GB sa dodatnim controllerom, a igre su: Divinity 2, Mortal Kombat 11, NBA 2k20, Red Dead Redemption 2 i Spider-man. Ova zadnja mozda izleti u korist Gran Turismo Sport.

Zapravo, pitanje je - nova ili rabljena konzola? Preferiram novu s garancijom, ali ta opcija je dobrih 1000+ kuna razlike.
E, da... I platio bi na rate pa privatni prodavaci nisu u igri.

 Sve te igre su na dobrim popustima skoro svaki mjesec. PS4 500gb sa garancijom nades na njuskalu bez problema. Mislim... tvoji novci, ustedi jos i kupi PS5. Stvarno nema smisla kupovati novu iz ducana za tih par igara.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Great Scott! kaže...
U cijeni je novi PS4 500GB sa dodatnim controllerom, a igre su: Divinity 2, Mortal Kombat 11, NBA 2k20, Red Dead Redemption 2 i Spider-man. Ova zadnja mozda izleti u korist Gran Turismo Sport.

Zapravo, pitanje je - nova ili rabljena konzola? Preferiram novu s garancijom, ali ta opcija je dobrih 1000+ kuna razlike.
E, da... I platio bi na rate pa privatni prodavaci nisu u igri.

 previse za 500gb verziju, nba je bio free na plusu a kad je bio na popustu isao je za 20kn,

 a sad se za 200 nade i nba 21, spiderman se nade za 100kn, red dead ce ti dopizdit brzo. :D

 gt sport po 60kn

14 godina
offline
Re: PlayStation 4

Novi Playstation je znao koštati po 1.700 kn na akcijama. 

Većina ovih igara ne vrijedi danas više od 100 kn

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice