PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.772.216
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
offline
PlayStation 4

Imate Weekend Offer Sale 

 

Doduše samo 3 naslova I traje do 6. Svibnja:

SW Jedi Fallen Order 270kn

Dreams 200kn

Mlb The Show 300kn

 

Dream nije vrijedan 200 kn, posaljem vam ja fizičku verziju za 100kn ako bas zelite, Star Wars je po ovoj cijeni Must Have, a MLB je jedna od prodavanijih igara tijekom karantene u US, ako volite baseball 300 kn je ok cijena

 

Moj PC  
3 0 hvala 2
12 godina
offline
PlayStation 4

Vezano za TLOU 2.

Ako je vjerovati sonyu, taj leak je build iz 02.2020. 

Ostaje mogućnost da su izmijenili stvari.

 

Sve ovisi koliko su imali snimljenog rezervnog materijala i voiceovera sa glumcima.

Svaka veća promjena zahtijeva ponovni motion capture i snimanje.

 

Možda nisu otkazali radi korone nego skužili pogrešku, negativan feedback testera. 

Došlo je do obrata, procurilo i sad je utrka sa vremenom jer moraju isplatiti bonus naknade.

 

Jednom možda saznamo cijelu situaciju.

 

Napomenuo bih da zahvaljujem članovima na povjerenju, kao i moderatorima. 

Pitalo me dosad 8 ljudi na PM za link od streama.

Streama cijele igre nema više, ostao je tek sat i pol snimke loše kvalitete koja sadrži ključne i traumatične scene ali ne i ending.

 

Pratim forume, portale gdje je prvotno strimano te ću ukoliko se pojavi novi upload ili strim poslati linkove svima koji su tražili do sada na PM. 

Na vlastitu odgovornost.

 

Ovo je prekretnica u gaming industriji pa bude zanimljivo vidjeti user score te nezavisne recenzije.

Od IGN-a, Gamespota, Kotaku, Ps magazine očekujem desetke i hvalospjeve uz podizanje pedestala Neilu Druckmanu.

 

User score predviđam lošiji 50% od mainstream medija. Sony ovaj puta neće imati izgovora da je to zbog Xbox i Nintendo fenboja jer će upravo diehard hardcore Sony fanovi davati negativane ocjene. Zanimljiva vremena svakako.

 

 Edit, ništa od promjene

 

https://www.google.com/amp/s/www.dualshockers.com/the-last-of-us-part-2-gone-gold/amp/

 

Jesu se požurili...

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.5.2020 23:23 (Strelok).
 
8 0 hvala 3
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Strelok kaže...

 A taman mi malo nade dao tvoj pocetak posta 😅🤦‍♂️

10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Sad cemo vidjeti jesu li HC fanovi mamjina.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Već znam da će user score biti loš jer je Internet takav kakav je. Ljudi često pljuju stranice koje recenziraju igre i pričaju o neobjektivnosti. I onda izađe Death Stranding i tisuće ljudi na Metacriticu mu daju ocjenu 0 dva sata nakon izlaska igre jer je eto igra bila PS4 ekskluziva. I sad bi mi user score trebao nešto govoriti...

 

Ne vjerujem nikome osim samome sebi. I zato ću kupiti igru jer me niti jedna Naughty Dog igra nikad nije razocarala, jos tamo od prvog PlayStationa. U nekim njihovim igrama priča nije nešto, ali uvijek, baš uvijek njihove igre odskaču u barem nekoliko segmenata i vodeće su na tržištu. Ako se zajebem, zajebem se i pojedem govno. Ali nisam lud da slusam nečije propagande i da mi to odlučuje hoću li kupiti igru ili ne. Igra se prvo mora odigrati da se zna na čemu si. Ni prvi The Last of Us nije ni 10% one igre ako si sano gledao playthrough na youtubeu bez da si odigrao.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.5.2020 0:14 (antimadridista).
Moj PC  
10 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

onda izađe Death Stranding i tisuće ljudi na Metacriticu mu daju ocjenu 0 dva sata nakon izlaska igre jer je eto igra bila PS4 ekskluziva. I sad bi mi user score trebao nešto govoriti...

 

Ni prvi The Last of Us nije ni 10% one igre ako si sano gledao playthrough na youtubeu bez da si odigrao.

 

1. Ovdje se radi o suprotnom uzroku, fanovi pljuju po igri, nema pripisivanja krivice Xboxu ili Nintendu. 

Death Stranding je fantastična igra ispod kože.

Nezahvalna je usporedba, Death Stranding ima specifičan gameplay stil koji ti odgovara ili ne ali igra valja. Stvar je subjektivna.

 

Tlou 2 ima samo odličan gameplay ali užasno lošu direkciju i razvoj radnje gdje je neka agenda u fokusu koja se nameće kroz velik dio igre. Uza sve posere po likovima i priči jedinice na takav način da Game of Thrones season 8. bude remek dijelo a novi Star Wars nastavak vrijedan nominacije Oscara.

 

 

2. Ima ljudi koji će kupiti samo zbog revolta odnosno inata prema haterima. Dio će kupiti jer ima pečat 

aproval neke firme. Treći su ona blind fanboy ekipa sa povezom preko oka pa na površinu ispliva tipični corporate slave mentalitet. Samo daj proizvod, odigraj, čekaj novi. 

 

Sve se svodi na biznis pa možda dobijemo sequel koji će imati alpaku za protagonista, iz galaxije serbon koja putuje svemirom u potrazi za gaćama King Konga.

Hm, ovo zapravo i nije loš plot.

 

10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Tko hoce nek izvoli. Cijenim svacji pogled na sve. Ja osobno sam ipak drugog stajalista. Ne planiram svakoj igri dati sansu i pljunut 60 eura da bih na kraju bio razocaran i ostao s tanjim novcanikom samo kako bih mogao reci da sam probao igru i da sad imam pravo dati sud. Ono sto sam saznao je dovoljan razlog da znam da igra nije za mene, te ako cu je ikad probat mozda na ogromnom saleu. Na kraju krajeva ne treba pomirisati govno da znas da smrdi. I Naughty Dog moze zajebati kao i mnogi drugi devovi koji su bili majka gaminga u proslosti. Boze moj, dogadja se i najboljima. User score mi nije relevantan previse, to se slazem, ali diskusije, te konstruktivne nezavisne recenzije na YT mi ipak nesto znace. AJ video je dobar primjer toga, te mogu doci do nekog samostalnog zakljucka
 
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Strelok kaže...
antimadridista kaže...

onda izađe Death Stranding i tisuće ljudi na Metacriticu mu daju ocjenu 0 dva sata nakon izlaska igre jer je eto igra bila PS4 ekskluziva. I sad bi mi user score trebao nešto govoriti...

 

Ni prvi The Last of Us nije ni 10% one igre ako si sano gledao playthrough na youtubeu bez da si odigrao.

 

1. Ovdje se radi o suprotnom uzroku, fanovi pljuju po igri, nema pripisivanja krivice Xboxu ili Nintendu. 

Death Stranding je fantastična igra ispod kože.

Nezahvalna je usporedba, Death Stranding ima specifičan gameplay stil koji ti odgovara ili ne ali igra valja. Stvar je subjektivna.

 

Tlou 2 ima samo odličan gameplay ali užasno lošu direkciju i razvoj radnje gdje je neka agenda u fokusu koja se nameće kroz velik dio igre. Uza sve posere po likovima i priči jedinice na takav način da Game of Thrones season 8. bude remek dijelo a novi Star Wars nastavak vrijedan nominacije Oscara.

 

 

2. Ima ljudi koji će kupiti samo zbog revolta odnosno inata prema haterima. Dio će kupiti jer ima pečat 

aproval neke firme. Treći su ona blind fanboy ekipa sa povezom preko oka pa na površinu ispliva tipični corporate slave mentalitet. Samo daj proizvod, odigraj, čekaj novi. 

 

Sve se svodi na biznis pa možda dobijemo sequel koji će imati alpaku za protagonista, iz galaxije serbon koja putuje svemirom u potrazi za gaćama King Konga.

Hm, ovo zapravo i nije loš plot.

 

 Samo kažem da user score na tim stranicama ne znači apsolutno nista. U zadnjih par dana sam vidio masu ljudi koji uopće nikad nisu ni igrali TLoU a pljuju zbog određenih stvari. Internet je takav kakav jest. Apsolutno je promašeno vjerovati user scoreu u bilo kojoj igri.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Jos jedna novost vezano uz TLOU2 koju sam pronasao. Tog nekog kineza u igri Leva glumi transeksualni teenager koji je SJW aktivist i ima izgradjeni kult transeksualaca na twitteru.

Naughty Dog nam zeli poruciti koga treba idealizirati bez da se to trudi uopce sakriti
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.5.2020 4:26 (IvanDado).
 
1 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Hah

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kamo vam radi update 7.50? Vidim po netu da ljudima rikava sshd i bluray citac.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

 

 Samo kažem da user score na tim stranicama ne znači apsolutno nista. U zadnjih par dana sam vidio masu ljudi koji uopće nikad nisu ni igrali TLoU a pljuju zbog određenih stvari. Internet je takav kakav jest. Apsolutno je promašeno vjerovati user scoreu u bilo kojoj igri.

 

Općenito je tako. Dok čitaš user reviewove na amazonu ništa ne bi kupio jer je sve teško smeće po nekim komentarima.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Kvragu, sad i mene zanima posto sam preordero ali ne mogu otvorit spoiler.

Edit: procitao sam spoiler znaci ja sam pljunuo skoro 500kn za apokalipsu gay križarskih ratova. predobro

 Ma treba širiti ovaj spoiler da svak zna o čemu je riječ. Imali su 7 godina da naprave dobar nastavak oni ovako sjebu.

Cansee kaže...
Praetorian1 kaže...

Strelok i Spacecraft imate pivu ak se nadete kad u Kutini :D

 

Imate i u Osijeku.

 

Praetorian ak dođeš s njima imaš i ti.

 

Ima i antimadridista, da se čovjek ne naljuti, jer je uvijek konstruktivan u priči na forumu i mislim da uvijek doprinosi temama na kojima sudjeluje

 

 

 Mogu li i ja čisto da se ušlepam na free pivu

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.5.2020 10:01 (hanteed).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

Već znam da će user score biti loš jer je Internet takav kakav je. Ljudi često pljuju stranice koje recenziraju igre i pričaju o neobjektivnosti. I onda izađe Death Stranding i tisuće ljudi na Metacriticu mu daju ocjenu 0 dva sata nakon izlaska igre jer je eto igra bila PS4 ekskluziva. I sad bi mi user score trebao nešto govoriti...

 

Ne vjerujem nikome osim samome sebi. I zato ću kupiti igru jer me niti jedna Naughty Dog igra nikad nije razocarala, jos tamo od prvog PlayStationa. U nekim njihovim igrama priča nije nešto, ali uvijek, baš uvijek njihove igre odskaču u barem nekoliko segmenata i vodeće su na tržištu. Ako se zajebem, zajebem se i pojedem govno. Ali nisam lud da slusam nečije propagande i da mi to odlučuje hoću li kupiti igru ili ne. Igra se prvo mora odigrati da se zna na čemu si. Ni prvi The Last of Us nije ni 10% one igre ako si sano gledao playthrough na youtubeu bez da si odigrao.

 

To je sigurno, ljudi će bombardirati igru a da je neće ni isprobati. To su šupačke fore koje smo vidjeli kod Red Dead Redemptiona 2, Death Strandinga i drugih

 

Ali bez obzira na to, čuo sam dovoljno o igri da postanem itekako oprezan. Grozno me smeta sjw propaganda i neću to poticati svojim novcem. Ako ispadne istina ova sva politička/rodna/religijska priča neću kupiti igru. Imam nekoliko recenzenata kojima vjerujem i njih ću poslušati

 

Ali će mi biti stvarno žao ako to sve ispadne istina, jer su meni itekako zanimljive ove odluke tko živi tko umire i tko je sve protagonist i vjerujem da će taj dio Naughty Dog odraditi kako treba

 

 

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

A ne znam sta da ti kazem hanteed i ja sam ocekivao malo vise.
da bi od onakve igre oni potrosili na kraju 7 god da naprave gay fantaziju.
i jos su igru 3x odgodili i jedva je dovrsili na "vrijeme". mislim moze si o meni misliti ko sta hoce
ja ih jednostavno ne volim, nemam nis protiv da se guze unutar svoja 4 zida. ali da ih moram gledati
di god se okrenem zbog neke "ravnopravnosti" e ne moram ni necu. prestao sam X serija i filmova gledati
zbog takvih gluposti jer mi useru sve, jer moraju njih negdje ubaciti da jadni nebi bili povrijedeni kao manjina.
a posto sve dolazi iz amerike jos je Bitanga to i najbolje opisao, krivo prdnes odma ih "vrijedas".

Uglavnom da ih opet i dalje ne "osudujem" necu vise to ni komentirat nije vrijedno vremena.
ne vjerujem da mogu cancelat preorder u santi domenici pa eto zivi bili pa vidjeli sta ce izaci iz svega toga.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.5.2020 8:56 (bloodborne).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...


ne vjerujem da mogu cancelat preorder u santi domenici pa eto zivi bili pa vidjeli sta ce izaci iz svega toga.

 

jesi već platio?

 

Zato je trgovina Zelda zakon, kod njih prednaručiš igru i plaćaš tek kada ju dođeš pokupiti ili ako ti šalju onda pouzećem. A dobiješ sve preorder bonuse

 

Inače ja nisam nikako za preorder, ali tu i tamo izađe neka igra za koju imam potpuno povjerenje i onda to napravim. Npr. preorder Cyberpunka 2077 mi je bio zicer. Također soulsborne igre From Softwarea, to čim izviri odma naručujem. Last of Us 2 mi je bio zicer prednarudžbe, igri sam se radovao kao malo dijete. Ali Ghost of Tshushima možda spasi stvar

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Za razliku od nekih nisam sentimentalno vezan za Noughty Dog. Od skoro desetak njihovih igara koje sam igrao, samo za TLOU mogu reći da je stvarno posebna igra. Pa ako ih ova trenutna situacija ozbiljno pogodi (i Sony također), ne mogu reći da me previše dira.

Na stranu katastrofalno ophođenje prema zaposlenicima, ovo trenutno copyright claimanje youtube kanala na kojima se samo raspravlja o leakovima, bez objavljivanja screenshotova i video sadržaja je stvarno dno dna. Vjerojatno više od strane Sonya, ali zajedno su u tome. Samo su si dodatno pucali u nogu i bome zaslužili financijski gubitak kakvi god bio.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
6 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Možda da se otvori nova tema za tlou 2?
Samo o tome čitam zadnjih par stranica :D
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spacecraft kaže...
Kamo vam radi update 7.50? Vidim po netu da ljudima rikava sshd i bluray citac.

Za sad sve ok (PS4 prva verzija).

 

Bitanga 

U pravu si. Witcher 3 - 499kn na DayOne. Nasao sam racun. U fizickoj je mapa, naljepnice, compendium, soundtrack, mini manual i zahvala za support s obavijesti o 16 nadolazecih free DLCova.

 

Ontopic:

Trebao bih vjerovati hrpi homofoba u user review koji uopce ne trebaju dati dokaz da su igru igrali?

Witcher 3 Witcher 3
Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Za razliku od nekih nisam sentimentalno vezan za Noughty Dog. Od skoro desetak njihovih igara koje sam igrao, samo za TLOU mogu reći da je stvarno posebna igra. Pa ako ih ova trenutna situacija ozbiljno pogodi (i Sony također), ne mogu reći da me previše dira.

Na stranu katastrofalno ophođenje prema zaposlenicima, ovo trenutno copyright claimanje youtube kanala na kojima se samo raspravlja o leakovima, bez objavljivanja screenshotova i video sadržaja je stvarno dno dna. Vjerojatno više od strane Sonya, ali zajedno su u tome. Samo su si dodatno pucali u nogu i bome zaslužili financijski gubitak kakvi god bio.

 

Baš je ovo istina, TLOU je stvarno posebna igra. Pogotovo kad se igra na najteže, stvarno se usereš kad clickeri šeću okolo a ti čučiš iza nekog stola sa dva metka i jednim shivom. One poluraspadnute zgrade, podrumi puni spora, kanalizacije. Stvarno u igri doživiš to putovanje i jasno ti je zašto su svi na kraju šokirani da ste uspjeli. 

 

Šteta, baš šteta što je ispalo ovako

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pogledao sam spoiler sto mi je kolega poslao. Igra djeluje stvarno vrhunski, graficki lijepo, ima par zgodnih mehanika, djeluje kao poboljšana verzija prvog dijela.

SPOILER
A sad vezano uz sjw propagandu. Briga me sto je Elie gay, ali opet se povlaci pitanje zašto su to dodali u igru. S druge strane Abby, majko mila sto je ovo, ja neznam dali je to musko ili zensko. Oni su nas natjerali da igramo sa zenkom koja je nabildana ko muško, opet zasto? Ako su htjeli fizički jaku ženu, zašto bas na ovaj način? Zašto recimo Abby nije neka crnkinja recimo od 2m, malo jača, krupnija, koja je djetinjstvo provela radeci i uvijek se tukla sa svoja 3 brata, to bi imalo smisla, tako se radi jak lik. Zašto jaka zena u ovoj igri mora biti nabildani transgender?
Inace nemam problema ni s gayevima ni transgenderima i slicnima ali ne zelim da nam se to nabija na nos.

Zamislite da u GTA 6 dobijemo gay lika i u misiji idemo u gay striptiz bar i gledamo gole muskarce i placamo im lap dance? Zašto?

Mogu oni bilo sto staviti u igru, ali zašto? Zar je to smjer u kojem zelimo da idu igre? Nadam se da im nakon LoU 2 to vise nece pasti na pamet.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.5.2020 9:57 (Gogy7).
Moj PC  
9 0 hvala 5
14 godina
offline
PlayStation 4

Meni je većina Naughty Dog igara dosadna za igrati.. TLOU je bio ok, ali nista posebno. Vjerovatno cu probati cu i TLOU 2, da vidim da li je hype/antihype opravdan..

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Pogledao sam spoiler sto mi je kolega poslao. Igra djeluje stvarno vrhunski, graficki lijepo, ima par zgodnih mehanika, djeluje kao poboljšana verzija prvog dijela.

SPOILER
A sad vezano uz sjw propagandu. Briga me sto je Elie gay, ali opet se povlaci pitanje zašto su to dodali u igru. S druge strane Abby, majko mila sto je ovo, ja neznam dali je to musko ili zensko. Oni su nas natjerali da igramo sa zenkom koja je nabildana ko muško, opet zasto? Ako su htjeli fizički jaku ženu, zašto bas na ovaj način? Zašto recimo Abby nije neka crnkinja recimo od 2m, malo jača, krupnija, koja je djetinjstvo provela radeci i uvijek se tukla sa svoja 3 brata, to bi imalo smisla, tako se radi jak lik. Zašto jaka zena u ovoj igri mora biti nabildani transgender?

 

Ali ajmo sad uzeti setting u kojem se nalazi ta priča. Radnja igre je više od 20 godina nakon pada civilizacije, u društvu vlada anarhija a jači prevladava. Divljina puna grabežljivaca i plijena

 

SPOILER

 

I sad u tom kaosu, kad je preživljavanje od dana do dana, Abby je promijenila spol jer joj je tata neki plastični kirurg. Zašto tako nešto ubaciti u igru? Očito je samo pokušaj propagande. Zašto nije mogla biti obična ženska koja ima ženske ruke a ne kao da se bode testosteronom zadnjih 10 godina? Osim toga, promjena spola nije baš sigurna ni u civiliziranom društvu, tko bi izvodio tako šta tokom apokalipse? Preglupo i bijedno. Naravno ako ovo nije istina onda super, kamo sreće.

 

Al dobro si ovo rekao, šta nisu stavili neku crnkinju kao Mischone u Walking Deadu, ako su već htjeli raznolikost. I prije nego mi netko sad navali na glavu kako bi onda svi srali što je crnkinja, ja prvi ne bi, igrao sam GTA San Andreas dok još u RH nismo vidjeli crnce i birao sam si sam Redguarda u Skyrimu i s njim igrao

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
Strelok kaže...
antimadridista kaže...

onda izađe Death Stranding i tisuće ljudi na Metacriticu mu daju ocjenu 0 dva sata nakon izlaska igre jer je eto igra bila PS4 ekskluziva. I sad bi mi user score trebao nešto govoriti...

 

Ni prvi The Last of Us nije ni 10% one igre ako si sano gledao playthrough na youtubeu bez da si odigrao.

 

1. Ovdje se radi o suprotnom uzroku, fanovi pljuju po igri, nema pripisivanja krivice Xboxu ili Nintendu. 

Death Stranding je fantastična igra ispod kože.

Nezahvalna je usporedba, Death Stranding ima specifičan gameplay stil koji ti odgovara ili ne ali igra valja. Stvar je subjektivna.

 

Tlou 2 ima samo odličan gameplay ali užasno lošu direkciju i razvoj radnje gdje je neka agenda u fokusu koja se nameće kroz velik dio igre. Uza sve posere po likovima i priči jedinice na takav način da Game of Thrones season 8. bude remek dijelo a novi Star Wars nastavak vrijedan nominacije Oscara.

 

 

2. Ima ljudi koji će kupiti samo zbog revolta odnosno inata prema haterima. Dio će kupiti jer ima pečat 

aproval neke firme. Treći su ona blind fanboy ekipa sa povezom preko oka pa na površinu ispliva tipični corporate slave mentalitet. Samo daj proizvod, odigraj, čekaj novi. 

 

Sve se svodi na biznis pa možda dobijemo sequel koji će imati alpaku za protagonista, iz galaxije serbon koja putuje svemirom u potrazi za gaćama King Konga.

Hm, ovo zapravo i nije loš plot.

 

 Samo kažem da user score na tim stranicama ne znači apsolutno nista. U zadnjih par dana sam vidio masu ljudi koji uopće nikad nisu ni igrali TLoU a pljuju zbog određenih stvari. Internet je takav kakav jest. Apsolutno je promašeno vjerovati user scoreu u bilo kojoj igri.

 Slazem se za taj user score, ali ipak vjerujem sebi i svom prosudjivanju. Iako sam igru dugo iscekivao i smatrao da ce biti jedna od najboljih ove generacije, nakon sto sam procitao i pogledao neke leakovane stvari dovoljno je bilo da odustanem od igre skroz pa makar je besplatno dijelili :)

14 godina
offline
PlayStation 4

Zanima me o cemu je spoiler ali si ne zelim spoilati pricu jer cu je u svakom slucaju kupiti i igrati. Jel mi moze netko reci o cemu je taj spoiler i o cemu svi govore bez da mi pricu unisti

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
maxy0 kaže...

Zanima me o cemu je spoiler ali si ne zelim spoilati pricu jer cu je u svakom slucaju kupiti i igrati. Jel mi moze netko reci o cemu je taj spoiler i o cemu svi govore bez da mi pricu unisti

 Pa naughty dog je unistio pricu svakako to i jeste problem. Dodatno je igra puna propagande koja ne bi trebala biti tu.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
maxy0 kaže...

Zanima me o cemu je spoiler ali si ne zelim spoilati pricu jer cu je u svakom slucaju kupiti i igrati. Jel mi moze netko reci o cemu je taj spoiler i o cemu svi govore bez da mi pricu unisti

 

to nije baš lako. Spoileri se odnose na nekakve odluke tokom igre tko je protagonist i tako. Mnogima se ne sviđaju takve nekakve odluke, osobno ja nemam problema s time, meni je problem što se kroz igru masovno provlače ideje o homoseksualizmu, biseksualizmu, transvestitima, feminizmu i onda su nekako upetljali i kršćane i židove. Živi cirkus. 

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
maxy0 kaže...

Zanima me o cemu je spoiler ali si ne zelim spoilati pricu jer cu je u svakom slucaju kupiti i igrati. Jel mi moze netko reci o cemu je taj spoiler i o cemu svi govore bez da mi pricu unisti

 evo ukratko u par rijeci, jedan veliki religijski pimpek party ( na koji nitko od nas ne zeli biti pozvan )

 Cansee yes platio sam preorder odma jer je bilo na popustu za 440kn,
 al jebaj naci cu nekog pa mu odma 1st day to utopit za 4 glave.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.5.2020 11:28 (bloodborne).
12 godina
offline
PlayStation 4

SPOILER

 

 

Nije Abby trans u punom smislu nego se identificira i ponaša kao muško.

Slažem se da je totalno nerealan lik.

Kakve gluposti i preživljavanju. Dobar primjer badass ženskog lika

je gore spomenuta Michone, Lara Croft u rebootu, Nadine Ross u Uncharted.

Sve te ženske imaju mišiće ali su još uvijek ženske.

 

Ronda Rousey također, što je zapravo neki vrh bez upotrebe

enormnih količina HGH, testosterona i popratne kemije.

Ne, oni tu naprave she Hulk koji uz svoju teretanu ima pristup

medicini, lijekovima a izgledno i ogromne količine proteina.

Samo zato jer eto, da bude u svrsi agende. 

Ostatak bande izgleda duplo manji od Joela koji je u ozbiljnim

godinama.

 

Kolege, pa zapitajte se, kako to da onda nismo vidjeli 

kroz prvu igru (i drugu) MUŠKE likove kao Mike O'Hearn

ili the Rock(Dwayne Johnson)?

 

Ovo je preočito bilo, kakvu ideologiju i poruku žele poslati

i tu je glavni problem igre. Nije problem Ellie i gay.

Zapravo ta ista Abby brutalno pretuče trudnu lezbijku(Dinu) 

tako da ako ništa drugo homoseksualci bi mogli tužiti ND.

Žačin svega je Abby napraviti židovkom protagonistom, kršćane prikazati

kao homofobe koji jure gay ljude(zamisli da se neko bavi time

kad ti opasnost vreba svake sekunde) a Joela zaklati

na način koji se ni Tiger Woods nebi postidio samo zato jer

je FATHER FIGURE, STRAIGHT I MUŠKO u punom smislu riječi.

 

Nisu ljudi glupi više, pogotovo ne gameri, zbog toga imamo

bojkot i hejt. 

 

 

 

@Chaky, nema to veze sa gay Ellie pa te molim da se ubuduće

suzdržavas prozivanja članova homofobima. Takav način komunikacije

nije primjeren forumu. Sve do sada je opravdano.

Imaš pravo na svoje mišljenje, ja sam prvi za slobodu govora, 

ako smatraš da je to sto ND propagira u redu nitko ti ne brani

kupiti igru te ju ocjeniti 20/10!

 

 

 Moje mišljene stoji dalje, osobe poput Anite Sarkeesian netrebaju raditi kao savjetnici na izradi videoigara. Pogotovo ne u TLOU koji sad nema veze s vezom.

 

Neka osnuje studio pa radi igre kakve ju volja, baš me zanima hoće li se isplatiti.

 

 

Edit u pm, na mobu sam i ne prolazi mi opcija, 😖

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.5.2020 11:36 (Strelok).
 
10 0 hvala 3
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Strelok kaže...

SPOILER

 

 

 

 

 

 

 

 

Više ni zasivljeno nije :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice