PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.785.302
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
6 godina
offline
PlayStation 4

Na priči je radila i Halley Gross koja je bila scenarist u Westworld-u. 

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
antimadridista kaže...

Majke ti što brojite krvna zrnca. Sad jos očekujem da će te pronaći da je treći rođak susjedove punice Neila Druckmanna bio gay i da će to uništiti igru. Koga boli k*rac?

Mislim, ako u startu tražite razlog da zamrzite neku igru onda se bolje opustite i uopće ju ne igrajte. Jednostavno. Opterećujete se nekim stvarima koje su meni presmiješne. Znači analizirate svakog pojedinca koji je radio na igri koja jos nije izašla, nebi li se pronašlo nešto kontroverzno. Svašta.

 

Nitko ne broji krvna zrnca koliko ja vidim. Rasprava je skroz legitimna. Ajde mi ti molim te daj jedan kvalitetan razlog zašto bi neka ženska iz udruge BaBe radila na  priči za AAA igru kao što je nastavak od legendarnog Last of Us?

 

Pročitao sam spoilere i osobno mi nisu smetali, znao sam da je Ellie gay, nemam s tim nikakvih problema. Ali kad sam saznao da draga Anita "savjetuje" kako se pravi igra, e tu imam problem i zato sam maloprije otkazao prednarudžbu. Ne kažem da neću igrati igru, ali sam bio spreman dati 630 kn odmah na dan izlaska, sada sam to stornirao i čekam one recenzente u koje imam povjerenja da čujem šta će reći

 

Ne bi na Last of Us, al bi mogla recimo na Battlefield VII: Balkan Wars gdje bi se mogla prožeti tema silovanja žena u ratu.

 

Nisam čitao sve što pišete od slova do slova, ali shvatite da su igre najviši oblik umjetnosti koji maltene sadrži sve ostale umjetnosti. 

To što ste si vi zacrtali u glavi da Last of Us 2 mora biti kao Last of Us 1, to je vaš problem.

To je i problem u nastavcima, koji obično imaju prevelika očekivanja pa popuše.

Trebali su nazvati igru drugačije i ne bi bilo problema, na primjer The Two of Us! ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2020 14:56 (Bitanga).
15 godina
online
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Chang kaže...
Pozdrav svima. Novi sam u ps svijetu i neke stvari jos ne kuzim pa vas molim za pomoc. Htio bih si kupiti F1 2019, a jedino na storeu vidim ps now verziju koja kosta 109kn. Jel to samo posudba na neko vrijeme ili? Isto tako, ako je cijela igra, mogu li voziti sezonu na single playeru ako jos nemam ps plus? Ako to nije ponuda za trajnu kupnju cijele igre, molio bih link cijele igre. Hvala unaprijed!

 Chang

Ne znam na kojem STORE-u gledaš, ali na našem je to PSN igra znači normalna igra kupiš je i igraš za 109 Kn jedino za online utrke ti treba PS+ to nije PS Now.

 

https://store.playstation.com/en-hr/product/EP4001-CUSA14392_00-F12019EMASTER000

 

Nisam ju igrao pa ne znam koliko dugo možeš igrati karijeru jel dug ili kratka.

Kolega Bitanga će ti objasniti taj dio.

 

Nisam nikad odigrao karijeru do kraja u nijednoj F1 igri. Mislim da možeš voziti koliko hoćeš, ide sezona kroz sve piste, pa vjerojatno onda ide sljedeća godina opet. Nisam nikad otključao ni pola research treea.

To me nervira jer sad će izaći nova, pa ajmo karijeru ispočetka. Bilo bi dobro da se bar može importirati iz prošle verzije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
PlayStation 4

Dosta ljudi me pita o čemu se radi pa ću napisati u SPOILERU!

 

NAPOMENA: čitate na vlastitu odgovornost!

Sve navedeno je točno iz leakane igrive verzije igre.

Zadnje upozorenje!

 

U igri igramo kao transeksualac(bez šale) čijeg je oca zaklao Joel na kraju prethodne igre, jedan od kirurga
koji su htjeli operirati Ellie. Potpuno nebitan NPC.

Taj isti lik imena Abby je židov koji sa svojom sektom radikalnih homoseksualaca i meksikanaca progoni Ellie i Joela te kršćane. Ima svoju teretanu te roka steroide.
Kako ih je nabavio 30 god. nakon apokalipse?(plothole?)

Abby ubije Joela palicom za golf kao totalno nebitnog NPC-a na početku igre, pred očima Ellie.
Ellie krene u osvetu pa pobije malo njih.
Kršćani progone homoseksualce i ratuju sa židovima.
Znači dvije "sekte" ili sukob religija u igri. Opet 30 godina nakon apokalipse kada nemate brašna za kruh, netko očito razmišlja kakve je ko vjeroispovijesti.
Nema veze s vezom.
Cura od Ellie, Dina je židovka biseksualka trudna sa Kinezom kojega ubije Abby. Ellie odluči da osnuju obitelj i skrbe za bebu pošto je indirektno odgovorna za njegovu smrt.

60% igre igrate sa Abby te progonite Ellie kako bi ju ubili. Znači Ellie postaje zlikovac i main boss, am protagonistAbby. Igra završava realizacijom da osveta samo donosi osvetu te sada prijatelji Ellie hvataju Abby.

Ovo vam je 100% točan opis igre i walktrough streama kojega sam pogledao na poljskoj stranici!

 

Bilo je izvjesno da Joel umre, samo ne na ovaj način. Tretirati glavnog protagonista kao sporednog NPC samo zato jer je straight muško alpha male da bi forsirali neki gender equality agendu van je svake pameti. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2020 18:45 (Strelok).
 
13 0 hvala 9
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Moram reci da ovako napisana radnja je vrlo razocaravajuca te djeluje na mene da je neuzmem odma kad izade, ali ko zna mozda te nekako ponese prica iako cisto sumljam jer igras sa transeksualcom koji je ubio najboljeg lika najboljeg lika iz prvog dijela, mislim da su totalno sjebali radnju
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Strelok mislio sam da se zafrkavaš u prijašnjim postovima, kad si davao hintove o radnji, ali ako je ovo istina što si napisao u spojleru, onda je igra do sad najjača SJW masturbacija u svijetu gaminga i potpuna katastrofa.

Ne znam kako to drugačije nazvati.

PSN - DeniZg80
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

kolega mi je ustedio 500kn

Moj PC  
15 0 hvala 7
9 godina
offline
Re: PlayStation 4

 

ček ček malo, Streloče, tako ti Zone i Monolitha, reci mi molim te jel ovo sve što kažeš stoposto istina ili tu ima nekih nagađanja? Ne da mi se gledati cijeli walkthrough, ali ako su religije toliko upletene u priču onda je ovo debakl nad debaklovima

ovu koju nazivaš Maam sam ja skužio da se zove Abby, kak sad takva promjena?

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Strelok mislio sam da se zafrkavaš u prijašnjim postovima, kad si davao hintove o radnji, ali ako je ovo istina što si napisao u spojleru, onda je igra do sad najjača SJW masturbacija u svijetu gaminga i potpuna katastrofa.

Ne znam kako to drugačije nazvati.

 Da
Nist cudno kad je ona glupaca ukljucena u to

Zbilja mi se ne igra tak politicki nabijena igra

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2020 15:43 (Santana).
15 godina
offline
PlayStation 4

Znači čekam novi Last Of Us otkada je prvi put najavljen, probavio sam to što su napravili malu kao lezbu, reko aj dobro, sad je popularno birti liberalan pa ćemo preći preko toga. Ali ako je ovo kako piše po pitanju priče,ne da neću uzet po izlasku igru, nego ju neću odigrati ni da meni plate 500kn iz čistog principa. Da se baš svugdje moraju provući homići, transići i slične nebuloze, pa čak i ondje gdje tome stvarno nema mjesta niti potrebe onda stvarno nek idu u tri pm. A de ne spominjem ovo oko religije, strašno....Onakvo remekdjelo od prvog dijela upropastiti s ovakvom pričom u nastavku igre je stvarno žešći debilizam, pa da je najjbolji gameplay i igra godine zbog ovako bolesne priče neću odigrati igru.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2020 15:42 (lobotomac90).
Moj PC  
6 1 hvala 1
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Nisam ocekivao da ce ovolika rasprava nastati kad sam pitao sto se dogadja sa TLOU2 🤣 Suzdrzavao sam se spojlera, ali morao sam procitati ovo sto si napisao. Alergican sam na SJW i sve vezano u to. Ne treba Naughty Dog velicati u nebesa, i oni su samo developeri koji mogu napraviti sranje igre, boze moj. TLOU1 je meni bila odlicna igra, ali ipak precjenjena, te mi je osobno Uncharted serijal puno drazi. TLOU2 sam se veselio od kad su ga najavili, ali sto smo vise detalja poceli dobivati polako je skepticizam poceo rasti, ali i dalje sam bio uzbudjen za igru. Nakon ovog svega ustedio si mi 60 eura i cekat cu GoT u sedmom mjesecu. Vrlo vjerojatno cemo vidjeti desetke i stotke od raznih recenzenata i mozda opet kandidata za igru desetljeca, ali hvala Bogu, pa imamo nezavisne recenzente. Stalno se spominje da ljudi seru po igri jer zele da takav hit propadne, ali isto tako se moze tumaciti da ljudi ne zele prihvatiti kritiku jer je nemoguce da je ND zajebo. Bilo kako bilo, ja interesa vise nemam. Ima i drugih igara :)
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Nisam nikad odigrao karijeru do kraja u nijednoj F1 igri. Mislim da možeš voziti koliko hoćeš, ide sezona kroz sve piste, pa vjerojatno onda ide sljedeća godina opet. Nisam nikad otključao ni pola research treea.

To me nervira jer sad će izaći nova, pa ajmo karijeru ispočetka. Bilo bi dobro da se bar može importirati iz prošle verzije.

 

Ja odigram u pravilu dvije sezone. Odmah u početku uzmem slabiju momčad pa do početka druge sezone dođem u Red Bull/Ferrari. Igram pola utrke što je cca sat vremena. Još uz one zadatke na treninzima, jedna staza oduzme cca sat i pol. I puta 21 - ima se tu za igrati. 

 

EDIT: Nisam mogao izdržati i pročitao sam spoiler za TLOU2. Meksička sapunica je mala beba za ovo. Još samo fali da je Ellie mama samoj sebi. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2020 15:45 (Vandit).
12 godina
offline
PlayStation 4

To vam je to u srži.

Katastrofa. Rekao sam bolje da su odgodili do daljnjega kao prvotni plan, izmijenili pa izdali.

 

 

Zaraditi će svakako, gaming populaciju ne čine samo HC fanovi. Mainstream mediji kao IGN, Kotaku, Gamespot dat će igri 9/10.

 

Igra kao igra jeste high budget masterpiece, sve radi ali Tlou se nikad nije igrao radi gameplaya nego 2 lika i priče. Zaštitno lice Tlou su Joel i Ellie.

 

 Pišite u spoilerima! 

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2020 15:43 (Strelok).
 
11 0 hvala 5
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Strelok kaže...

To vam je to u srži.

Katastrofa. Rekao sam bolje da su odgodili do daljnjega kao prvotni plan, izmijenili pa izdali.

 

 

Zaraditi će svakako, gaming populaciju ne čine samo HC fanovi. Mainstream mediji kao IGN, Kotaku, Gamespot dat će igri 9/10.

 

Igra kao igra jeste high budget masterpiece, sve radi ali Tlou se nikad nije igrao radi gameplaya nego 2 lika i priče. Zaštitno lice Tlou su Joel i Ellie.

 

 Pišite u spoilerima! 

 Pa da jednostavna prica i odlicna dva lika

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
10 godina
offline
PlayStation 4

O ovakvim starima treba raspravljati i svakao je bitno za gaming industriju ako ti je stalo do igara. Kako ono ide popularna narodna?

"Vote with your wallet".

Moj PC  
5 0 hvala 3
8 godina
offline
PlayStation 4

Ja cu cekat recenziju od AJ-a recimo koji je vec sad lud na to

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
3 0 hvala 2
15 godina
online
Re: PlayStation 4
IvanDado kaže...
Nisam ocekivao da ce ovolika rasprava nastati kad sam pitao sto se dogadja sa TLOU2 🤣 Suzdrzavao sam se spojlera, ali morao sam procitati ovo sto si napisao. Alergican sam na SJW i sve vezano u to. Ne treba Naughty Dog velicati u nebesa, i oni su samo developeri koji mogu napraviti sranje igre, boze moj. TLOU1 je meni bila odlicna igra, ali ipak precjenjena, te mi je osobno Uncharted serijal puno drazi. TLOU2 sam se veselio od kad su ga najavili, ali sto smo vise detalja poceli dobivati polako je skepticizam poceo rasti, ali i dalje sam bio uzbudjen za igru. Nakon ovog svega ustedio si mi 60 eura i cekat cu GoT u sedmom mjesecu. Vrlo vjerojatno cemo vidjeti desetke i stotke od raznih recenzenata i mozda opet kandidata za igru desetljeca, ali hvala Bogu, pa imamo nezavisne recenzente. Stalno se spominje da ljudi seru po igri jer zele da takav hit propadne, ali isto tako se moze tumaciti da ljudi ne zele prihvatiti kritiku jer je nemoguce da je ND zajebo. Bilo kako bilo, ja interesa vise nemam. Ima i drugih igara :)

 

Pa nitko nikog ne tjera da preordera. Slobodno se čeka release, pogleda prvi dan par youtube streamova pa onda kupi.

Ne postoji nijedna must buy igra, to smo do sad već svi naučili.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2020 16:01 (Bitanga).
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Ne pre orderam, ali neke igre su ostavile toliki dojam da ljudi jednostavno padnu. Da sad izadje Witcher 4 htio bih ga imat day 1. TLOU je isto jedna od tih igara koja ce se prodavati kao vruce kifle, a izgleda da ce biti puno razocaranih.
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Naughty dog bih se mogao slobodno vratiti malo Jaku ili Crashu. Mozda i neki novi IP.
 
2 0 hvala 1
15 godina
online
Re: PlayStation 4
IvanDado kaže...
Ne pre orderam, ali neke igre su ostavile toliki dojam da ljudi jednostavno padnu. Da sad izadje Witcher 4 htio bih ga imat day 1. TLOU je isto jedna od tih igara koja ce se prodavati kao vruce kifle, a izgleda da ce biti puno razocaranih.

 

Zašto? Pa Witcher 3 je na releaseu bio popriličan mess. Trebalo je čekati par patcheva da ga srede.

To sve marketing radi od nas, to im je i posao. Odupri se :-) A i uštedit ćeš novce.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
PlayStation 4

Sony bi prvo trebao otpustiti Neila Druckmana 

ili mu zabraniti preslikavanje potisnutih trauma na scenarij videoigre. Anitu Sarkeesian kao savjetnicu otpustiti, gospođi nije mjesto među normalnom populacijom. 

 

Dotad ništa od novih naslova ili rimejka postojećih.

Tek sad vidim koliko smo sretni za Uncharted 4 ending.

Moglo je završiti puno gore.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2020 16:23 (Strelok).
 
8 0 hvala 1
14 godina
online
Re: PlayStation 4
IvanDado kaže...
Ne pre orderam, ali neke igre su ostavile toliki dojam da ljudi jednostavno padnu. Da sad izadje Witcher 4 htio bih ga imat day 1. TLOU je isto jedna od tih igara koja ce se prodavati kao vruce kifle, a izgleda da ce biti puno razocaranih.

 Slazem se. Nastavak upravo treba da bude to - nastavak. I naravno da izadje sada nova Witcher igra da bih ocekivao igru koja ce se nadovezati na odredjeni nacin na prethodnu igru. Osim ako to nije posebno naglaseno u samom imenu i najavi te igre (gwent, thronebreaker itd). Naravno da ce svi ocekivati od TLoU poboljsanu verziju prvog dijela sa odlicnom pricom. Ellie nije smetala nikome u prvom dijelu bez obzira na njen gender.

 

Nisam procitao spoiler iako me stvarno zanima. Dugo sam na forumu i ekipa na Bugu je vecinom bila zrela, a cinjenica da je ovakvu reakciju izazvao kolegin spoiler znaci da nesto definitivno ne stima.

 

 

10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da bio je mess ali su ga i popljuvali za to.
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Istina, ali bez obzira igra me odusevila i ostala jednom od najdrazih 😁
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Spacecraft kaže...
Da bio je mess ali su ga i popljuvali za to.

 

IvanDado kaže...
Istina, ali bez obzira igra me odusevila i ostala jednom od najdrazih 😁

 

Da, kad je mess bio tehničke prirode, a ne narativne :-)

Ovdje će biti obrnuto, a to se ne da tako lako popraviti :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2020 16:42 (Bitanga).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Meni se cak i svida spoiler, bas bih volio igru u kojoj igras s antagonistom i lovis pozitivce uz koje su se mnogi povezali u prvom dijelu. Mislim da to stvara pravi prikaz apokalipse i kaosa, borbe za zivot.... Treba imati hrabrosti za tako nešto.
Iako sada zivimo u "civiliziranom drustvu" postoje netrepeljivost i progoni raznih manjiskih skupina i onih koji su drugaciji, sad zamislite njihov polozaj u nekoj postapokalipsi?
Vidim na sto ciljaju. Ok je to, ali totalno neočekivano.
Bit ce zanimljivo gledati reakciju ljudi, ali iskreno, kad shvate priču, mislim da ce ovo lako postati poput Jokera.
Jokeru je uspjelo da zavolimo negativca, LoU 2 ce uciniti isto.
Cini mi se da ce se puno govoriti o igri i da ce publika biti vise podjeljena nego vecinski negativna.
Moj PC  
2 4 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Meni se cak i svida spoiler, bas bih volio igru u kojoj igras s antagonistom i lovis pozitivce uz koje su se mnogi povezali u prvom dijelu. Mislim da to stvara pravi prikaz apokalipse i kaosa, borbe za zivot.... Treba imati hrabrosti za tako nešto.
Iako sada zivimo u "civiliziranom drustvu" postoje netrepeljivost i progoni raznih manjiskih skupina i onih koji su drugaciji, sad zamislite njihov polozaj u nekoj postapokalipsi?
Vidim na sto ciljaju. Ok je to, ali totalno neočekivano.
Bit ce zanimljivo gledati reakciju ljudi, ali iskreno, kad shvate priču, mislim da ce ovo lako postati poput Jokera.
Jokeru je uspjelo da zavolimo negativca, LoU 2 ce uciniti isto.
Cini mi se da ce se puno govoriti o igri i da ce publika biti vise podjeljena nego vecinski negativna.

 

Pa da, sasvim realna situaciju. Ljudi su pokvareni i u anarhiji bi se takve stvari i kod nas svakodnevno događale. Vidjeli smo to već i u zadnjem ratu.

Svakakva gamad ispliva na površinu. Evo, i sad, popustila karantena i odmah se pojavile ustaše.

Sasvim nebitno jel ima brašna ili ne. Ako si židov, pravoslavac, katolik, peder, metalac, torcidaš, ljubitelj crno bijelih filmova - neka budala će se već naći da ti rascopa glavu.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Takve su situacije realne i civiliziranom svijetu. Netreba ti apokalipsa zato.
13 godina
offline
PlayStation 4

Dosadno nedjeljno poslijepodne pa sam i ja pročitao spoiler . Jasno mi je da tu fali konteksta i gro drugih stvari, ali ajd recimo da je sve što je kolega napisao skroz točno.

 

Spoilers!!

 

Onako sama srž toga mi ne zvuči tako loše (ustvari potencijalno odlično) , jer nije toliko nerazumno gledati na Joela kao bad guya iz prve igre, što donekle povlači da je i Ellie bad guy. Oni doktori s kraja prve igre baš ničim nisu to zaslužili koliko pamtim. Tak da taj twist da kontroliraš nekoga tko sad lovi njih dvoje je ustvari dosta genijalan i pravo iznenađenje s obzirom na marketing. Da će Joel umrijeti je bila pretpostavka od prvog trailera pa me to nije iznenadilo, a da li je zaslužio drugačiju smrt, teško je komentirati dok ne vidim cijelu tu scenu i što dovodi do nje. Tak da ono, dosta zanimljiv smjer kojim su krenuli i da nisu ugurali unutra sve te SJW pizdarije koje kolega navodi bio bih stvarno zainteresiran za tu igru. Jer to što se glavni lik osvećuje za smrt nekoga tko je nama nebitan iz prvog dijela nije automatski loša stvar. I dalje taj lik može biti jebeno napisan tako da i ti kao igrač suosjećaš s njime. Netko kome su Joel i Ellie svojim postupcima uništili život. Za one koji su igrali Telltale Walking Dead S1, nešto u stilu onog lika koji u zadnjoj epizodi otme Clementine. Jebo me pas, ako mi to ne bi bio stvarno dobar zaplet nastavka. Ali onda takav lik nikako ne može biti neki stereoid junkie kult leader koji u vrijeme zobmie apokalipse vodi vjerske ratove.  

 

Kao i većina ovdje odigrat ću igru kad tad jer bez obzira na ovo napisano, ne znači da će sama igra biti loša. Ali ako smo to čekali 7 godina, onda žali bože truda i vremena.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 2 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Koji k tu stavljaš spoiler šalji im na PM nabijem te.

 

P.S.omg jutros sam zaboravio popiti tableticu he he.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2020 22:51 (hummer0).
Moj PC  
3 5 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice