PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.795.279
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
offline
PlayStation 4

God of War trenutno na ocjeni 95 na Metacriticu. Očekivao sam iznadprosječnu igru, ali ovako pozitivne dojmove sigurno nisam. Evo će me još natjerati da kupim day 1.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

God of War trenutno na ocjeni 95 na Metacriticu. Očekivao sam iznadprosječnu igru, ali ovako pozitivne dojmove sigurno nisam. Evo će me još natjerati da kupim day 1.

 

Ja ga uopće nisam mislio kupiti i nikad nisam odigrao niti ću odigrati prethodne nastavke jer nikad prije nisam imao konzolu, a i nije baš bio moj tip igre. I eto, sad će biti day one buy.

 

A još nisam ni FC5 završio...

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

God of War trenutno na ocjeni 95 na Metacriticu. Očekivao sam iznadprosječnu igru, ali ovako pozitivne dojmove sigurno nisam. Evo će me još natjerati da kupim day 1.

 To se dogodi kad talentiranim developerima das vrijeme i novac :D

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...
antimadridista kaže...

God of War trenutno na ocjeni 95 na Metacriticu. Očekivao sam iznadprosječnu igru, ali ovako pozitivne dojmove sigurno nisam. Evo će me još natjerati da kupim day 1.

 To se dogodi kad talentiranim developerima das vrijeme i novac :D

 

Osim kad se radi o developerima PUBG-a. 

14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Da li je ikako moguce zajeb... sustav pa kupit god of war na us storu makar mi account regan na hrv

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
nitro66 kaže...

Da li je ikako moguce zajeb... sustav pa kupit god of war na us storu makar mi account regan na hrv

 jedino sa bonovima sa amazon-a.... Karticu ne prihvaca iako je meni jednom cak prihvatilo al od tad odbija

 

edit: al mora biti us account...registriras novi acc

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.4.2018 10:01 (dado16).
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

God of War trenutno na ocjeni 95 na Metacriticu. Očekivao sam iznadprosječnu igru, ali ovako pozitivne dojmove sigurno nisam. Evo će me još natjerati da kupim day 1.

 Treba pričekat user review. To je prakticki jedino što me zanima.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
nitro66 kaže...

Da li je ikako moguce zajeb... sustav pa kupit god of war na us storu makar mi account regan na hrv

dado16 ti je odgovorio.

Novi US Account. Amazon Account s fakenamegenerator podacima, odaberi drzavu bez digitalnog poreza i kupis 60$ bon. Dobijes kod. Taj kod ukucas na USA account da ti doda novce i kupis onda igru.

Ako ti je zbog trofeja, mozes uredno igru igrati s HR accounta.

dado16 kaže...
nitro66 kaže...

Da li je ikako moguce zajeb... sustav pa kupit god of war na us storu makar mi account regan na hrv

 jedino sa bonovima sa amazon-a.... Karticu ne prihvaca iako je meni jednom cak prihvatilo al od tad odbija

 

edit: al mora biti us account...registriras novi acc

 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.4.2018 11:15 (Chaky).
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spacecraft kaže...
antimadridista kaže...

God of War trenutno na ocjeni 95 na Metacriticu. Očekivao sam iznadprosječnu igru, ali ovako pozitivne dojmove sigurno nisam. Evo će me još natjerati da kupim day 1.

 Treba pričekat user review. To je prakticki jedino što me zanima.

 Meni su oni totalno losi i zaobilazim ih u sirokom luku. 
Ima previse budala koje nemaju pojma o cem pisu i vecinom su ocjene 10 ili 0 kaj nema nikakvog smisla.
Xbox fanboyi daju ocjene 0 na PS4 igre dok PS4 fanboyi rade isto na Xbox igre.


Nađes si recenzenta koji ti odgovara i to ti je najsigurnije. Naravno izbjegavas IGN, Gamespot i slicne gdje nemas pojma tko pise recenziju 

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.4.2018 13:05 (Santana).
6 godina
offline
PlayStation 4

Nikada nisam bio fan God Of War-a. Čak sam i razvoj ovog novog pratio dosta neizainteresirano dok nisam vidio prve in game clipove - i oduševio se. Neću je uzeti na day one, ali čim pristigne neki novac odmah uzimam. 

 

I baš kako je spomenuto u tekstu kojeg je stavio DeniZg - Sony sa ovakvim igrama ide tradicionalnim putem single player story driven i (do)dokazuje da se to isplati; pogotovo ako se developerima omogući vrijeme i novac za razvijanje proizvoda. 

 

Jedino...koliko sam čuo igra je u 30 fps #bitangadržise :D 

 
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozz ljudi, zanima me kako i koliko cesto cistite vasu konzolu?

Ja imam pro verziju, sada ce uskoro biti 5 mjeseci pa bi je htio malo ocistit iznutra od prasine i toga. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
PES 2018 za 96.84 kn
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Najveći moj problem je kad vidim igru na popustu a imam toliko igara koje nisam igrao. :( Sad vidim Crash Bandicoot deal of the week, uzeo bi ga, a imam Deus ex, Witcher 3 I AC Origins koje nisam prešao. Iskreno ne mislim ih bas ni igrati jer sam se zasitio takvih igara. A crash bih igrao i uzivao. I et uvijek mi tako odu novci.
Prije sam bio mišljenja, pc je super jer uvijek imaš torrent ili super deal na G2A i sličnima. Sad kad sam na ps4 nekako olako kupujem igre jer vidim da su jeftine a i predivno izgledaju na velikom tvu. Dok na pcu bih radije čekao torrent ili sniženje. U pola godine ps4 sam kupio više igara nego u 5god pc~a. I nije mi žao. Bravo za sony što je konzola 3000kn a ne 5000 kn kao prije, i što postoje popusti pa ne moramo kupovati rabljene igre od frendova. Svaka čast soniju, tako se bori protiv piratstva. Kako sad reći ne najdražoj igri djetinjstva :(

 Ouch! Jebeno je to kad se zasitiš ponajboljih igri ikad i preferiraš Crash , remasterirani isprdak iz kamenog doba koji ti je ostao u sjećanju kao fenomemalna igra. 

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
NathanDrek kaže...
Gogy7 kaže...
Najveći moj problem je kad vidim igru na popustu a imam toliko igara koje nisam igrao. :( Sad vidim Crash Bandicoot deal of the week, uzeo bi ga, a imam Deus ex, Witcher 3 I AC Origins koje nisam prešao. Iskreno ne mislim ih bas ni igrati jer sam se zasitio takvih igara. A crash bih igrao i uzivao. I et uvijek mi tako odu novci.
Prije sam bio mišljenja, pc je super jer uvijek imaš torrent ili super deal na G2A i sličnima. Sad kad sam na ps4 nekako olako kupujem igre jer vidim da su jeftine a i predivno izgledaju na velikom tvu. Dok na pcu bih radije čekao torrent ili sniženje. U pola godine ps4 sam kupio više igara nego u 5god pc~a. I nije mi žao. Bravo za sony što je konzola 3000kn a ne 5000 kn kao prije, i što postoje popusti pa ne moramo kupovati rabljene igre od frendova. Svaka čast soniju, tako se bori protiv piratstva. Kako sad reći ne najdražoj igri djetinjstva :(

 Ouch! Jebeno je to kad se zasitiš ponajboljih igri ikad i preferiraš Crash , remasterirani isprdak iz kamenog doba koji ti je ostao u sjećanju kao fenomemalna igra. 

 Wow, Crash isprdak. Jel imamo kakve lomace za ovakve ? 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Kupovati Crash kraj neodigranog Witchera 3, to može samo netko zaražen Nintenditisom. 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.4.2018 20:12 (DeniZg).
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Kupovati Crash kraj neodigranog Witchera 3, to može samo netko zaražen Nintenditisom. 

 Deni, imam za tebe izazov! Stani pred zrcalo i reci:"Neću kupiti Red Dead Redemption 2 i Cyberpunk 2077, zasitio sam se tih perjanica žanra i fenomenalnih igri. Čuvam lovu i čekam remaster Diana Sisters, jer to mi je bila najbolja igra dok sam imao Komodorca 128!" Ako to kažeš bez da prasneš u smijeh, gamer u tebi je mrtav i možemo skupa na lomaču.

11 godina
offline
Re: PlayStation 4

 Nećeš vjerovati, ali nekad davno u 80-ima sam prešao Gianna sisters, dok još nisam čuo za Super Maria.

 

EDIT: Ti remasteri prastarih i povratak indie pixel igara mi dođe ko da se netko veseli nabrijanim yugićima i stojadinima.

Bili su standard nekad davno, neka ostanu u tim vremenima, sad fala bogu imamo daleko bolje igre.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.4.2018 20:41 (DeniZg).
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

 Nećeš vjerovati, ali nekad davno u 80-ima sam prešao Gianna sisters, dok još nisam čuo za Super Maria.

 

EDIT: Ti remasteri prastarih i povratak indie pixel igara mi dođe ko da se netko veseli nabrijanim yugićima i stojadinima.

Bili su standard nekad davno, neka ostanu u tim vremenima, sad fala bogu imamo daleko bolje igre.

 komparacija ti ne stoji...pojam dobra igra nema veze sa pojmovima dobra grafika, dobra fizika, fps preko 200 itd...dobra igra je jednostavno igra koja na tebe ostavi dojam da je dobra...pa makar imala sve tehnicke karakteristike lošije od neke druge igre...i tu ne pomaze nista...nesto poput situacije kad se zaljubis...tako je npr gta san andreas bolja igra od gta 5, bez obzira sto tehnicki zaostaje 100 godina...i ostat ce zauvijek najbolji rockstarov proizvod...eto toliko o "dobrim igrama"

6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav raja

 

Nedavno sam kupio PS, ali frka mi je sto sam ga kupio u USA.. Sad kad zelim nesto kupiti ili uopste dodati nacin placanja ne mogu. Kada unesem podatke od c/kartice trazi mi nakon toga i podatke kao npr. >postal kod, drzavu i sl. ali ne prihvata ni nakon kada unesem sve. Moze li neko rjesenje ako neko zna. Inace nisam strucnjak u vezi toga. 

sova.pd
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Kupovati Crash kraj neodigranog Witchera 3, to može samo netko zaražen Nintenditisom. 

 Ja sam igrao witchera ono jedno 3 puta ispocetka i dao mu sansu...i uvijek ulupam cirka 30 sati i igra mi je top. I nakon tih odredenih xy sati vise nemam volje igrati :D

14 godina
offline
PlayStation 4

Naručio sam GoW sa shopto.Kazu da ce doci prije izlaska tak oda ga mogu odmah igrati

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
sova.pd kaže...

Pozdrav raja

 

Nedavno sam kupio PS, ali frka mi je sto sam ga kupio u USA.. Sad kad zelim nesto kupiti ili uopste dodati nacin placanja ne mogu. Kada unesem podatke od c/kartice trazi mi nakon toga i podatke kao npr. >postal kod, drzavu i sl. ali ne prihvata ni nakon kada unesem sve. Moze li neko rjesenje ako neko zna. Inace nisam strucnjak u vezi toga. 

 Mislim da PS konzole nisu region lockane, samo napravi HR account i moci ces placat HR karticom s HR adresom.

MadeInCroatia
7 godina
offline
PlayStation 4

Nije stvar u grafici, nitko ne osporava da su to tada bile dobre igre. Ne vraćaš se bivšoj ženi jer si se prisjetio par dobrih trenutaka. Iz nekog razloga je postala bivša, kaj ne?! Dobre igre iz starih vremena nek ostanu u dobrom sjećanju, remaster ti može samo pokvariti iskustvo.

 
5 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
NathanDrek kaže...

Nije stvar u grafici, nitko ne osporava da su to tada bile dobre igre. Ne vraćaš se bivšoj ženi jer si se prisjetio par dobrih trenutaka. Iz nekog razloga je postala bivša, kaj ne?! Dobre igre iz starih vremena nek ostanu u dobrom sjećanju, remaster ti može samo pokvariti iskustvo.

 To definitivno nisu bivse zene nego srodne duse koje su se sa godinama sredile prehrana, teretanica , koji zahvat. Iako po selu pricas da volis prirodno a silikon samo za izolaciju, ne skidas se s nje sljdecih mjesec dana...

MadeInCroatia
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ghost777 kaže...
NathanDrek kaže...

Nije stvar u grafici, nitko ne osporava da su to tada bile dobre igre. Ne vraćaš se bivšoj ženi jer si se prisjetio par dobrih trenutaka. Iz nekog razloga je postala bivša, kaj ne?! Dobre igre iz starih vremena nek ostanu u dobrom sjećanju, remaster ti može samo pokvariti iskustvo.

 To definitivno nisu bivse zene nego srodne duse koje su se sa godinama sredile prehrana, teretanica , koji zahvat. Iako po selu pricas da volis prirodno a silikon samo za izolaciju, ne skidas se s nje sljdecih mjesec dana...

 Ma može se Pong srediti koliko hoće, ali ja ga više ne igram...

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
NathanDrek kaže...

Nije stvar u grafici, nitko ne osporava da su to tada bile dobre igre. Ne vraćaš se bivšoj ženi jer si se prisjetio par dobrih trenutaka. Iz nekog razloga je postala bivša, kaj ne?! Dobre igre iz starih vremena nek ostanu u dobrom sjećanju, remaster ti može samo pokvariti iskustvo.

 To je tvoje mišljenje.

 

Ja sam bio presretan kad sam vidio da se radi remaster za igru koju sam razvaljivao kao klinac.

 

Stvar je nostalgije, jer crash ni prije nije bio neznam kakava igra, klasičan zabavan platformer i to je to. Bez neke science fiction mehanike.

 

Naravno da je bio gušt odigrat sva tri nastavka nakon xy godina na velikom ekranu u hd grafici.

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

 Nećeš vjerovati, ali nekad davno u 80-ima sam prešao Gianna sisters, dok još nisam čuo za Super Maria.

 

EDIT: Ti remasteri prastarih i povratak indie pixel igara mi dođe ko da se netko veseli nabrijanim yugićima i stojadinima.

Bili su standard nekad davno, neka ostanu u tim vremenima, sad fala bogu imamo daleko bolje igre.

 A ne znam bas.. kao sto je kolega rekao grafika, fps i te stvari nisu uopce bitne koliko dojam koji igra ostavi na tebi.. npr u mom je slucaju kljucni razlog zasto sam kupio ps4 bio taj sto je izasao jak serijal.. to je igrica koju sam kao klinac na dvojci rokao 24/7 i stvarno mi je ostala u divnom sjecanju..

A kada sam vidio da je izasao remaster nisam uopce promisljao, odmah sam narucio konzolu

Nostalgija je divna stvar i zaista je prekrasan osjecaj "vratiti" se u proslost i opet dozivljavati te trenutke.. nadam se da ce biti jos takvih remastera

12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
CrossDeath kaže...
DeniZg kaže...

 Nećeš vjerovati, ali nekad davno u 80-ima sam prešao Gianna sisters, dok još nisam čuo za Super Maria.

 

EDIT: Ti remasteri prastarih i povratak indie pixel igara mi dođe ko da se netko veseli nabrijanim yugićima i stojadinima.

Bili su standard nekad davno, neka ostanu u tim vremenima, sad fala bogu imamo daleko bolje igre.

 A ne znam bas.. kao sto je kolega rekao grafika, fps i te stvari nisu uopce bitne koliko dojam koji igra ostavi na tebi.. npr u mom je slucaju kljucni razlog zasto sam kupio ps4 bio taj sto je izasao jak serijal.. to je igrica koju sam kao klinac na dvojci rokao 24/7 i stvarno mi je ostala u divnom sjecanju..

A kada sam vidio da je izasao remaster nisam uopce promisljao, odmah sam narucio konzolu

Nostalgija je divna stvar i zaista je prekrasan osjecaj "vratiti" se u proslost i opet dozivljavati te trenutke.. nadam se da ce biti jos takvih remastera

 haha tako je...zamisli jedan pravi remaster GTA SA sa dobrom starom K ROSE radio stanicom :D

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Na tu kartu nostalgije igra Microsoft (kad nema ekskluziva), pa sami rade remastere last gen igara za Xbox One X.
Ali mi se čino da gameri radije igraju novi God of War.
PSN - DeniZg80
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
tomko kaže...
CrossDeath kaže...
DeniZg kaže...

 Nećeš vjerovati, ali nekad davno u 80-ima sam prešao Gianna sisters, dok još nisam čuo za Super Maria.

 

EDIT: Ti remasteri prastarih i povratak indie pixel igara mi dođe ko da se netko veseli nabrijanim yugićima i stojadinima.

Bili su standard nekad davno, neka ostanu u tim vremenima, sad fala bogu imamo daleko bolje igre.

 A ne znam bas.. kao sto je kolega rekao grafika, fps i te stvari nisu uopce bitne koliko dojam koji igra ostavi na tebi.. npr u mom je slucaju kljucni razlog zasto sam kupio ps4 bio taj sto je izasao jak serijal.. to je igrica koju sam kao klinac na dvojci rokao 24/7 i stvarno mi je ostala u divnom sjecanju..

A kada sam vidio da je izasao remaster nisam uopce promisljao, odmah sam narucio konzolu

Nostalgija je divna stvar i zaista je prekrasan osjecaj "vratiti" se u proslost i opet dozivljavati te trenutke.. nadam se da ce biti jos takvih remastera

 haha tako je...zamisli jedan pravi remaster GTA SA sa dobrom starom K ROSE radio stanicom :D

 Joooj meni je najdrazi bio k-dst 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice