Zašto je Bugov forum na mobu tako neupotrebljiv?

poruka: 26
|
čitano: 7.773
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Zašto je Bugov forum na mobu tako neupotrebljiv?

Otvoriš temu, a tema ima 450+ stranica. I onda te fino baci na prvu, naravno, a ti na dnu

imaš jedino gumb "Sljedeća". Nekako se ne vidim kako 450 puta klikćem taj gumbić na mobu

da bih saznao što je novo. Kaj je zbilja bilo tako teško staviti opciju da te baci na posljednju

(nasvježiju) objavu?

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 15:27 (Yo Momma).
 
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto je Bugov forum na mobu tako neupotreblji

pa ima opcija "na kraj"

15 godina
offline
Re: Zašto je Bugov forum na mobu tako neupotreblji
Pa stisnes ono 'na kraj' i evo te na zadnjoj stranici.
Windows Phone FTW
14 godina
offline
Zašto je Bugov foruna mobu tako neupotrebljiv?

Sve to stoji, ali bi ipak bilo i zgodno da se možemo logirati na mobilni bug i postati poruke, kao i opcija skok na nepročitano.

 

[spoiler] bilo bi zgodno, ali nije potrebno [/spoiler] {#}

And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zašto je Bugov foruna mobu tako neupotrebljiv?
Se salis ti ili? Postoji skok na neprocitano i evo upravo pisem preko mobitela.
Windows Phone FTW
16 godina
offline
Re: Zašto je Bugov foruna mobu tako neupotrebljiv?

Sve što si naveo postoji.

Na mobilnu verziju foruma se možeš prijaviti, možeš pratiti teme, skakati na kraj i na najsvježije poruke, kao i na poruke koje u određenoj temi nisi pročitao.

 

 

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | PSN - Danny_HR85
16 godina
offline
Re: Zašto je Bugov foruna mobu tako neupotrebljiv?

u svakom slučaju mobilni bug je na razini teletexta i fali mu toliko osnovnih funkcija da je strašno..

vizualno je sasvim ok, tehnika baš i ne

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Zašto je Bugov foruna mobu tako neupotrebljiv?

U tom slučaju, isprike...

Koristio sam next browser na huaweiu g300 i neznam kako, ali taj dio nisam imao.

Na stock browseru sve radi

And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zašto je Bugov foruna mobu tako neupotrebljiv?
@nixass neznam sto to tebi fali od osnovnih funkcija al ok..jedino sto bi trebalo dodat po mom misljenju je kada dode neka privatna poruka tamo gdje pise priv. Poruke bilo bi dobro da se napise (1) ako je jedna nova poruka.
Windows Phone FTW
13 godina
offline
Zašto je Bugov foruna mobu tako neupotrebljiv?

Najveci nedostatak mobilne verzije je nemogucnost integracije na tapatalk, ostalo je upotrebljivo, ni odlicno ni lose, taman.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto je Bugov foruna mobu tako neupotrebljiv?
Nema integracije na tapatalk jer je custom forum.
Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani. // 4820K@4.6GHz // 6GB DDR3 // R9 280X // Ereboss // Define Mini
16 godina
offline
Re: Zašto je Bugov foruna mobu tako neupotrebljiv?
DommY kaže...
@nixass neznam sto to tebi fali od osnovnih funkcija al ok..jedino sto bi trebalo dodat po mom misljenju je kada dode neka privatna poruka tamo gdje pise priv. Poruke bilo bi dobro da se napise (1) ako je jedna nova poruka.

otvaranje teme na forumu, direkt link na zadnji post u temi, lagan prelazak sa mobilnog na dekstop view i obrnuto (a ne da me uvijek baca na homepage pa se ti sinko dovuci do foruma i teme koju si čitao), citiranje i njihov prikaz na m.bug ..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 17:02 (nixass).
14 godina
offline
Zašto je Bugov foruna mobu tako neupotrebljiv?

Ja uopće ne vidim razlog za korištenje mobilne verzije kada desktop verzija radi i izgleda odlično na svim smartphoneima koje sam probao

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
5 1 hvala 0
13 godina
offline
Zašto je Bugov foruna mobu tako neupotrebljiv?

Otkad imam smartphone uvijek posjećujem desktop verziju foruma i super mi je.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zašto je Bugov foruna mobu tako neupotrebljiv?

meni je za konzumacija teksta mobilna stranica daleko praktičnija.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Zašto je Bugov foruna mobu tako neupotrebljiv?

Mobilni forum je dosta i bugovit (ironije li). Npr. ides se ulogirat, nece od prve, moras se vratit nazad i opet. Tek onda primi. Privatne poruke su nekad imale (1) broj ako je poruka dosla, sada ih vise ne vidim. Samo desktop. Dalje, ako vam je slucajno pretinac s porukama prazan a vi kliknete, izbacit ce neku stranicu s nekakvim textom (kaj ti ja znam error wannabe). Nadam se da bu neko ispital to i pokusal fixat jer bi bilo ok (tek tako, ono, kuzis?)

 

EDIT: E neces. Sad sam se setil. Znaci skrolam na mobu i slucajno okinem TU, TD ili Hvala, ali nikak da znam koje, kaj i kome. Samo pise "uspjesno zabiljezeno" {#}

 

Sad su godisnji tak da ovo valjda nebu niko videl. Bum arhiviral pa prijavil sluzbi za korisnike dok se ekipa vrne sa brckanja u plicacima.

Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 17:39 (ukay1000).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zašto je Bugov foruna mobu tako neupotrebljiv?

meni login nikad neide iz prve. a pošteno se nayebem dok napišem mail i pass.. i onda opet sve ispočetka

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto je Bugov foruna mobu tako neupotrebljiv?
ukay1000 kaže...

Mobilni forum je dosta i bugovit (ironije li). Npr. ides se ulogirat, nece od prve, moras se vratit nazad i opet. Tek onda primi. Privatne poruke su nekad imale (1) broj ako je poruka dosla, sada ih vise ne vidim. Samo desktop. Dalje, ako vam je slucajno pretinac s porukama prazan a vi kliknete, izbacit ce neku stranicu s nekakvim textom (kaj ti ja znam error wannabe). Nadam se da bu neko ispital to i pokusal fixat jer bi bilo ok (tek tako, ono, kuzis?)

 

EDIT: E neces. Sad sam se setil. Znaci skrolam na mobu i slucajno okinem TU, TD ili Hvala, ali nikak da znam koje, kaj i kome. Samo pise "uspjesno zabiljezeno" {#}

 

Sad su godisnji tak da ovo valjda nebu niko videl. Bum arhiviral pa prijavil sluzbi za korisnike dok se ekipa vrne sa brckanja u plicacima.

 

Ja lično nikada nisam imao problema pri logiranju na mobilnoj verziji. Ako još uvijek imaš problema sa tim, preporučio bih da izbrišeš cache, content, cookie i ostale stvari preko settingsa na browseru koji koristiš na mobitelu. Isto tako, moguće da ti browser stvara probleme (ne znam koji koristiš, ja koristim chrome i operu).

 

Dalje, desktop verzija je (barem meni) dosta bolje koristiti za razliku od mobilne verzije, pogotovo ako imaš veliki smartphone. 

U meni ostaje samo bol i bijes. - Mel
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto je Bugov foruna mobu tako neupotrebljiv?
nixass kaže...

meni login nikad neide iz prve. a pošteno se nayebem dok napišem mail i pass.. i onda opet sve ispočetka

To je uvijek bio problem sa mobilnom stranicom, potrebno se 2 put logirat.

Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani. // 4820K@4.6GHz // 6GB DDR3 // R9 280X // Ereboss // Define Mini
10 godina
offline
Zašto je Bugov forum na mobu tako neupotrebljiv?

Uh ljudi ispričavam se, tražio sam tu funkciju dolje gdje su gumbi "prethodna" i "sljedeća", što mi je nekako logičan

položaj a i tako je na ostalim forumima, uglavnom. Istina vidio sam ga, ali automatski sam ga

ignorirao misleći da zapravo spušta dolje "na kraj" trenutne stranice.

 

Od čudnovatih ponašanja mobilnog foruma primijetio sam i da ponekad otvara totalno nevezane teme kada se klikne

na linkove. Npr. jučer kliknem par puta na temu "Zapošljavanje u IT-u, nikad gore" ili tako nešto, a svaki put otvara se rasprava

o kupnji laptopa.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Zašto je Bugov forum na mobu tako neupotrebljiv?
Zar nije jednostavnije otvoriti link kao na desktopu? I sve radi,a i ucitavanje desktop stranice je skoro isto ucitavanju mobilne.
Sony Z1 kontakt:evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Zašto je Bugov forum na mobu tako neupotrebljiv?

Ako oćeš na mobu imati forum kak i na PC-u, nemoj ići na bug.hr, nego idi odma na link bug.hr\forum i onda ti neće prebacit na mobilnu verziju. Tak ja to radim.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasa
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Zašto je Bugov forum na mobu tako neupotrebljiv?

meni rade s ovom nadogradnjom sve opcije za peticu.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Zašto je Bugov forum na mobu tako neupotrebljiv?

Jedina zamjerka buga na smarphoneu, inace koristim desktop verziju ljepse i brze mi je, ne mogu gledati videe i ne mogu slati privatne poruke...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Zašto je Bugov forum na mobu tako neupotrebljiv?

najgora mi je u mobilnoj verziji podla fora kad ideš stisnut tab "sljedeća" ili "prethodna" na dnu stranice i uhvatiš link za reklamu koji je odmah ispod, ili kad na gornjem dijelu klikneš tab forum isto hvata link za gornju reklamu

zanimljivo je da mi se isto događa na manjem i većem ekranu i da svi drugi tabovi radi vrlo precizno osim ovih koji su blizu reklamama

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Zašto je Bugov forum na mobu tako neupotrebljiv?

Kod mene je na WP8.1 sasvim ok inace koristim desktop verziju.

 

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice