Ponisti oblikovajne opcija.

poruka: 4
|
čitano: 1.075
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Ponisti oblikovajne opcija

ovo me vec uzasno zivrica i iritira. Kad ocu kopirati bilokoji tekst nemogu. pise mi :

"U tekstu je pronađen nedozvoljeni komad HTML kôda (p style='padding: 0px; margin: 0px; border: initial none initial;'). 
Ukoliko ste koristili kopiranje formatiranog teksta, molimo da izbrišete slike, te ga označite i uklonite mu formatiranje (zadnja naredba na desnoj strani). Alternativno ga možete izbrisati i kopirati kao čisti tekst."

oznacim sve i stisnem ponisti oblikovanje i opet isti problem. Kako kopirati cisti tekst?

Jahao sam pješice.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ponisti oblikovajne opcija.

Nezanam kako sam sad mogao kopirati ovaj tekst iznad.

evo slike.

 

Jahao sam pješice.
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.10.2010 13:26 (luka_cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Ponisti oblikovajne opcija
luka_cro kaže...

ovo me vec uzasno zivrica i iritira. Kad ocu kopirati bilokoji tekst nemogu. pise mi :

"U tekstu je pronađen nedozvoljeni komad HTML kôda (p style='padding: 0px; margin: 0px; border: initial none initial;'). 
Ukoliko ste koristili kopiranje formatiranog teksta, molimo da izbrišete slike, te ga označite i uklonite mu formatiranje (zadnja naredba na desnoj strani). Alternativno ga možete izbrisati i kopirati kao čisti tekst."

oznacim sve i stisnem ponisti oblikovanje i opet isti problem. Kako kopirati cisti tekst?

Kopiraš kao čisti tekst tako da stisneš četvrtu ikonu s lijeva, tu paste-aš tekst i stisneš umetni..

Pretpostavljam da koristiš Chrome...on često zeza s editorom.

EDIT: Da, koristiš Chrome..(nisam vidio drugi post..Iznenađen)

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\ // Bilo bi zgodno... Ali nije potrebno.
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.10.2010 13:35 (DamageHigh).
15 godina
neaktivan
offline
Ponisti oblikovajne opcija.

A jesam glup, puno ti HVALA.

 

Jahao sam pješice.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice