Daljnji status TU / TD zaključana tema

poruka: 223
|
čitano: 28.562
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Daljnji status TU / TD

Od danas ću dvojici forumaša non-stop udarati HVALA pa neka vide kako se nabija ranking {#}

 

Oni već znaju koji su.

Make yourself sheep and the wolf is ready.
 
7 2 hvala 7
16 godina
neaktivan
offline
Daljnji status TU / TD

A zar je problem uvesti da samo moderatori mogu vidjeti tko to trolla sa TD-ovima?

U početku sam bio za to da se vidi tko stavlja TU i TD ali nekako mi trenutni status više odgovara.

Dok sam mogao vidjeti tko mi je stisnuo TD to je onda bilo baš osobno! Ovako se uopće ne uzrujavam.{#}

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
3 5 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Daljnji status TU / TD
AA-d00d kaže...

A zar je problem uvesti da samo moderatori mogu vidjeti tko to trolla sa TD-ovima?

U početku sam bio za to da se vidi tko stavlja TU i TD ali nekako mi trenutni status više odgovara.

Dok sam mogao vidjeti tko mi je stisnuo TD to je onda bilo baš osobno! Ovako se uopće ne uzrujavam.{#}

 

Bas se da moderatorima gledat s kim se netko svadja, imaju ljudi pametnijeg posla.

 

Lupio sam ti TD jer se ne slazem s tobom, po tebi bi sad svi oni koji ti lupe TD trebali biti "neprijatelji". Ne postoje ljudi koji ce se slagat u svim stvarima isto, ako se ne slazemo tu, ne znaci da se necemo slagati u sljedecih 15 tema.

 

TD/TU imaju svrhu da se zamijene nepotrebni komentari sa "slazem se" ili "ne slazem se", takve stvari nema smisla skrivati, ista stvar ko da se skrivaju nickovi na komentarima.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.9.2014 13:44 (Edge).
13 godina
offline
Re: Daljnji status TU / TD
Stjepanj kaže...
Valentin17 kaže...
Stjepanj kaže...

ja nisam dobio{#}{#}

Samo polako, budeš dobio već ako nisi.

A jebga, nisi se zakvačio s njime, on lupa samo onima koje ne voli. :D

bez brige moj obozavatelj djeli odma po 20-30komada{#} zadnjih postova, sad valjda drkicu baca!{#}

Imaš ti malo više obožovatelja!!{#}

AUDIOFIL
16 godina
neaktivan
offline
Re: Daljnji status TU / TD
Edge kaže...
AA-d00d kaže...

A zar je problem uvesti da samo moderatori mogu vidjeti tko to trolla sa TD-ovima?

U početku sam bio za to da se vidi tko stavlja TU i TD ali nekako mi trenutni status više odgovara.

Dok sam mogao vidjeti tko mi je stisnuo TD to je onda bilo baš osobno! Ovako se uopće ne uzrujavam.{#}

 

Bas se da moderatorima gledatak s kim se netko svadja, imaju ljudi pametnijeg posla.

 

Misliš...moderirat?

Inače nisam ni mislio da su u pripravnosti za svaki TD nego za te trollove koji na svaki post u temi lupaju TD....

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
12 godina
odjavljen
offline
Daljnji status TU / TD

Trebalo bi totalno ukloniti TU i TD, ostaviti samo gumbic za "Hvala" 

 
3 14 hvala 1
13 godina
offline
Daljnji status TU / TD

Obožavam TU i TD,jednostavno volim kad se s nekim slažem/ne slažem da mu to i dam do znanja!!

Hebo zavjese,face to face!!!

Edit:(ko ova trenutna 3 doli)
AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.9.2014 15:25 (volegradele).
Moj PC  
13 1 hvala 0
15 godina
offline
Daljnji status TU / TD

Aj prestanite vise s plakanjem. Ponasate se kao cmizdravi balavci. Koga briga ako vam netko stisce TD? Ne utjece na ranking, a da mu ne pridajete toliku paznju davno bi mu dosadilo. Don't feed the troll anyone? 

 

Btw., nadam se da ce moderatori odreagirati po pitanju ovog silovanja "Hvala" i poslati vas na hladenje na duze vrijeme.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
 
6 7 hvala 3
14 godina
offline
Re: Daljnji status TU / TD
DamageHigh kaže...

Btw., nadam se da ce moderatori odreagirati po pitanju ovog silovanja "Hvala" i poslati vas na hladenje na duze vrijeme.

Sjećaš se one teme o Novoj Godini gdje si mogao sakupit preko 50 "Hvala" samo ako si čestitao nekome Novu Godinu?

Say hello to my little friend
12 godina
odjavljen
offline
Daljnji status TU / TD

Evo ja ću vam sad svima potiskati TD jer tu cmizdrite kao neki balavci i {#} derišta

 
1 8 hvala 0
13 godina
offline
Re: Daljnji status TU / TD
formula1live kaže...

Evo ja ću vam sad svima potiskati TD jer tu cmizdrite kao neki balavci i {#} derišta

A ništa kad već dajemo TD, pribilježio sam se kod tebe, kao i kod kolege DamageHigh, tebe to neće smetati. {#}

Tako da ne "silujemo" previše hvala, a ipak TD ne smije zaostati. {#}

Ne obaziri se na TD, to su samo TD Trollovi, nemaju pojma o ničemu, pa moraju zaje... one koji nešto znaju. ;-))))))) (i3 4130 pojede ovaj tvoj i3 3240 za doručak) :D OMG.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.9.2014 20:26 (Valentin17).
11 godina
protjeran
offline
Daljnji status TU / TD

ki dica ste 

daj stari sistem i bok il ga makni potpuno

HOW ABOUT NO
 
0 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Daljnji status TU / TD

Zahvaljujem svima na sudjelovanju u ovoj javnoj raspravi. Očito je već sve bitno izrečeno, puno toga se ponavlja, pa je vrijeme da raspravu okončamo!

 

Na osnovu vaših prijedloga složit ćemo listu "najpoželjnijih" rješenja i onda vidjeti što je ostvarivo, a što nije, u nekom doglednom vremenu (ne mislim samo na TU/TD, već i na neke druge izmjene).

 

Hvala vam još jednom!

 

{#}

 

 

...
Moj PC  
27 1 hvala 18
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice