Huawei P50/PRO

poruka: 24
|
čitano: 14.258
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Huawei P50/PRO

Da neme teme za nadolazeći flagšip, to mi pak nije jasno, opet ste prespavali događanja

 

https://www.gsmarena.com/huawei_p50_and_p50_pro_unveiled_s888_kirin_9000_chipsets_in_4g_upgraded_cameras-news-50298.php

 

Ajmo ljudi, iznesite svoje mišljenje o nadolazećim flagšipima, zainteresiranih će sigurno biti za kupnju.. Napokon 90Hz na slabijem modelu i napokon stereo zvučnici kao i napokon SD proc..

Dal sam spomenuo kameru koja bi trebala bit poboljšana.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.7.2021 8:28 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei P50/PRO

nisu mi nešto napeti, praktički su DOA za prosječnog korinsnika svugdje osim u kini. ima tih zaobilaženja koja funkcionira mjesec dva dok ih huawei ne ugasi/pokrpa.

kolko sam shvatio, taj harmonyos je i dalje android, tj. baziran na AOSP - ni tu ništa novo.

šteta, ubiše ih američani da očuvaju svoje brendove.

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei P50/PRO

Od Huaweia me zanima samo do P30 i Mate 20 serije, ovo ostalo je puno previse kompromisa za moj ukus.

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Huawei P50/PRO

Svakako kamera će bit najbolje što se nudi na tržištu a i sam mob će bit vrh... 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P50/PRO
Apachy kaže...

nisu mi nešto napeti, praktički su DOA za prosječnog korinsnika svugdje osim u kini. ima tih zaobilaženja koja funkcionira mjesec dva dok ih huawei ne ugasi/pokrpa.

kolko sam shvatio, taj harmonyos je i dalje android, tj. baziran na AOSP - ni tu ništa novo.

šteta, ubiše ih američani da očuvaju svoje brendove.

  Baš suprotno. Za prosječnog korisnika nije nikakav problem. Za korisnike koji trebaju neke specifične stvari tu da.
Koristia sam mate 30pro bez gmsa, 40pro bez gmsa a i matu 50pro cu koristit bez tih šljamova.
Prije mate40 sam iša isprobat s21 ultra, bože sačuva. najosnovnije ne radi. FP reader svaki 3i put a face da ne spominjem koliko je to

jadno kad dođeš sa mate30pro.
Na kraju priče ce ameri vise sjebat sebe nego huawei

iPhone is a smartphone for dumb people
11 godina
offline
Re: Huawei P50/PRO
Cijena Za P50 Pro 8999kn..
Imam osjecaj da ce 2022.godina biti fail sto se tice mobitela.
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Huawei P50/PRO

Moram priznati da sam malo iznenaden s Huaweiem. Nisam iznenaden za cijenu nego sto nisu dali nista uz telefon u prednarudzbi.

Kad sam uzimao p40 pro+ dobio sam bezicni punjac i sat a kostao je 9500kn. To je sad cijena po kojoj se prodaje konkurnski flagship s slusalicama.

Bas sam bio spreman da piknem p50 pro ali idem sad u drugom smjeru i ako je netko zaiteresiran za p40 pro+ bit ce dostupan za cca 2 tjedna..

 

Pozdrav svima

 

 

7 godina
offline
Huawei P50/PRO

bok,

jel mozda netko ima p50 pro i ako ima kakva vam je kamera opcenito? 

ne znam ima li mi smisla s p40 pro prijeci na p50 pro, ne vjerujem da je toliko bolja kamera...ili je?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Huawei P50/PRO
ivrabec985 kaže...

bok,

jel mozda netko ima p50 pro i ako ima kakva vam je kamera opcenito? 

ne znam ima li mi smisla s p40 pro prijeci na p50 pro, ne vjerujem da je toliko bolja kamera...ili je?

 nema neke velike razlike

16 godina
offline
Re: Huawei P50/PRO
Da li radi Teams na Huawei? Hvala.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei P50/PRO
Sil kaže...
Da li radi Teams na Huawei? Hvala.

 Radi normalno

11 godina
offline
Huawei P50/PRO

Zadnji Huawei mi je bio P20 Pro,fantastican mob.

Jucer bas gledam P50 Pro u shopu....1060eu ili tako nesto ovdje u De....nisu normalni uzevsi u obzir da mob nije "kompatibilan" sa svijetom.

Nije moja krivica kao kupca sto su oni u toj situaciji,zar ne.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei P50/PRO
Svaji Huawei koji orobam u telemachu nevjerojatno steka u radu. Ne znam jel to do demo moda ili je to takav shit
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Huawei P50/PRO
To je možda store mod uključen. Iako mi nikad nisu legli sw-om, i danas odlično rade njihovi top modeli od prije 4, 5 godina. Danas baš netko uletio sa p9. Tipkam nešto po postavkama i čudim se kak to još dobro radi a memorija puna do čepa. Jučer djelomično razbijeni p40 pro koji klizi kroz teške taskove. Čak sam na trenutak sebe pokušao uvjeriti da prodam s22u i nabavim novi Mate 50 pro ali previše sam vezan za Google ekosistem uz Google one i pay.
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Huawei P50/PRO

Strah me to uzet ak bu tak u normalnom radu kaj bum onda s tim. Al baš svi od Nove 9 do P50 PRO.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P50/PRO
Primjetio to isto u A1, u nekom modu rade na valjda 1% snage, ne znam, al svi drugi uredjaji se normalno ponasali
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei P50/PRO
Memphis kaže...
Svaji Huawei koji orobam u telemachu nevjerojatno steka u radu. Ne znam jel to do demo moda ili je to takav shit

 koristim Huawei P50 Pro zadnja dva mjeseca i radi normalno bez ikakvih zastajkivanja i štekanja

14 godina
offline
Huawei P50/PRO

kak si zadovoljan telefonom, baterijom? Kojie app ne rade i pomoćuj gspacea a da su možda bitne?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei P50/PRO
Memphis kaže...

kak si zadovoljan telefonom, baterijom? Kojie app ne rade i pomoćuj gspacea a da su možda bitne?

 ja sam vrlo zadovoljan telefonom, nemam primjedbi. što se tiče baterije , nisam baš reprezentativan primjer korisnika jer ne telefoniram puno tako da mi baterija izdrži 4 dana, nešto kraće ako koristim bluetooth slušalice za streamanje muzike sa Deezera dok putujem na i sa posla.

u paketu sa mobitelom se dobije 66w punjač s kojim se mob napuni od ispod 10% do 100% za kojih sat vremena

kamere su odlične

imaš tri načina instalacije aplikacija:

- kroz Huaweijev AppGallery i njegov Petal  Search (gdje se već može naći velik broj popularnih aplikacija)

- putem Gspacea

- putem APKPure aplikacije (putem kojeg možeš instalirati i Google Play Store)

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P50/PRO

A koji Samsung radi kako treba? 
Taj Samsung je isto krenuo nizbrdo od s20 serije pa na dalje..

13 godina
online
Re: Huawei P50/PRO
Krenuo je Samsung dolje od serije 8 ili 9 ali je činjenica da i dalje nemaš bolje u android svijetu. Hoćeš od ekrana, opcija launchera, ekosistema, supporta.... Ako i izađe koji sa boljim zaslonom, velika je vjerojatnost da ga je Samsung dizajnirao i proizveo, kao sad sa ip14pro/max.
16 godina
offline
Re: Huawei P50/PRO
dax-lax kaže...
Krenuo je Samsung dolje od serije 8 ili 9 ali je činjenica da i dalje nemaš bolje u android svijetu. Hoćeš od ekrana, opcija launchera, ekosistema, supporta.... Ako i izađe koji sa boljim zaslonom, velika je vjerojatnost da ga je Samsung dizajnirao i proizveo, kao sad sa ip14pro/max.

 još da ne moraš posebno kupovati punjač...

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P50/PRO

Pa vidi, đabe dobar ekran kad meni S20 i S21+ nisu mogli izdrzati od 6-7 ujutro do kraja dana.. Huawei P30 pro je tata za njih po tom pitanju
Launcheri, iskreno retardiranija stvar ne postoji u mobilnoj industriji, a i mislim da ne poznajem niti jednu osobu koja koristi bilokakav launcher iskreno..
Ekosistem, ajde tu se slazem definitivno, u android svijetu ne postoji bolji ekosistem trenutno od samsunga..
Tako da sve u svemu, otvoris koji god forum samo tebe sa problemima kod samsung mobitela...
Tako da ako imas probleme kod samsunga sa losom autonomijom, zagrijavanje, kolko citam po forumima dosta bugova/problema.. Onda po jednoj strani je daleko od najboljeg u android svijetu
Sa S20 sam imao probleme zagrijavanja, autonomija katastrofa, signal los.. ma smece mobitel uglavnom, S21+ je bio malo bolji, al malo.. 
Iskreno P30 pro je bog i batina prema S20 i S21+ sto se tice nekih stvari (ne kazem svih), ali kod onog najbitnijeg da ti se npr mob ne topi doslovno u ruci i da izgura dan bez ikakvog problema, meni je to bitnije od bilokakvih launchera i te ostale sminke sta samsung ima..

13 godina
online
Re: Huawei P50/PRO
P30 pro je najbolji telefon koji je izašao iz huaweija. Launcher ima svaki mob a pod to mislim na njegov ui. Samsungov tvornički one ui mi za sad najbolje odgovara. Huawei nisam mogao smisliti zbog njihovog, a opet s druge strane, oni koji su koristili neki od zadnjih njihovih androida se kunu da je emui bio bog i batina. Sams N8 sam koristio skoro 5 godina i taj mob nije imao niti jedan problem koji bi mu zamjerio. 22u se tek treba pokazati. Za sad baterija bude na cca 30-40% u trenutku lijeganja u krevet a punim je do 85%. Pretežno trošim na surfanje, mail, wapp, yt i tiktok.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice