Huawei P40

poruka: 1.086
|
čitano: 394.376
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Huawei P40
Ma nisam direkt sa applea.
Sad sam na mi 10.

Ali pitanje je bilo zbog toga što ne znam šta očekivati od huawei-a. Ali očito ću se snaći.

Vezano za bateriju , bitno mi je da izdrži jedan dan. Jer svako jutro dok radim doručak mob je na punjaču za tekući dan. Tak da sumnjam da neće izdržati jedan dan.
@r36?
15 godina
neaktivan
offline
Huawei P40

meni na p40pro nije mogla izdržat jedan dan dok mate to uspješno izdržava iako moram reć da mi nije jasno kako ljudi dolaze do 8,9,10 sota

evo men je sad na 50% baterija sa 3 sata sota

iPhone is a smartphone for dumb people
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P40
Tak ja imam na mi10, cca 4 sata i ostane mi 30-40% na kraju dana.

A kak ne izdrzi jedan dan, pa na p30p i mate 20p bez problema mi je izdrzao.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.9.2020 23:04 (Dario7).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
Dario7 kaže...
Tak ja imam na mi10, cca 4 sata i ostane mi 30-40% na kraju dana.

A kak ne izdrzi jedan dan, pa na p30p i mate 20p bez problema mi je izdrzao.

 i mene je iznenadilo, baterija na ta dva je puno bolja 

meni zeni isto izdrži na mate 20 pro cili dan

prijatlju na p30p isto a na p40pro men bi napravio 4,5 eventualno 5 sati

ne znam do čega je to, jedino mi pada ekran 90 hz na pamet

iPhone is a smartphone for dumb people
12 godina
offline
Huawei P40

Evo malo dobrih vijesti, zadnja verzija aplikacije - od 5 testiranih puta, login je upalio svaki put - također nije bilo potrebno "ponoviti" neki proces radi grešaka, tako da sam zadovoljan :)

Poslano kolegi pa ce nadam se ubrzo napraviti review i izbaciti - onda cu english verziju

 
8 0 hvala 3
10 godina
offline
Huawei P40

R36 karlanal pitanjce

 

Vezano za alternative:

 

Chrome - ne korisitm, koristim Operu

 

Youtube - Vanced

 

Gmail - bilo koji email client

 

Google photos - najveća enigma i meni jedini problem

 

Google keep - ima valjda neki svoj notes

 

Google maps - Waze?

 

Google disk - to mi nije problem , ima dropbox itd..

 

 

Što je sa kontaktima? Sad ih imam na google-u

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
Google photos se moze updateat preko web preglednika, kontakti i slike se prebace preko phone clone aplikacije sa starog na novi, i ima svoje biljeske
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.9.2020 10:33 (mile59).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
Dario7 kaže...

R36 karlanal pitanjce

 

Vezano za alternative:

 

Chrome - ne korisitm, koristim Operu

 

Youtube - Vanced

 

Gmail - bilo koji email client

 

Google photos - najveća enigma i meni jedini problem

 

Google keep - ima valjda neki svoj notes

 

Google maps - Waze?

 

Google disk - to mi nije problem , ima dropbox itd..

 

 

Što je sa kontaktima? Sad ih imam na google-u

 

 

Vezano za alternative:

 

Chrome - ne korisitm, koristim Operu - i ja Operu koristim

 

Youtube - Vanced - Vanced koristim

 

Gmail - bilo koji email client - Huawei client

 

Google photos - najveća enigma i meni jedini problem - Huawei photos

 

Google keep - ima valjda neki svoj notes - Huwei notes

 

Google maps - Waze? - Waze

 

Google disk - to mi nije problem , ima dropbox itd.. - Drobox preko 3 strana skineš.

 

 

Što je sa kontaktima? Sad ih imam na google-u - prebace se bez problema, pogotovo kad Cloniraš mob

10 godina
offline
Re: Huawei P40
Dario7 kaže...

R36 karlanal pitanjce

 

Vezano za alternative:

 

Chrome - ne korisitm, koristim Operu

 

Youtube - Vanced

 

Gmail - bilo koji email client

 

Google photos - najveća enigma i meni jedini problem

 

Google keep - ima valjda neki svoj notes

 

Google maps - Waze?

 

Google disk - to mi nije problem , ima dropbox itd..

 

 

Što je sa kontaktima? Sad ih imam na google-u

 

 Meni je od svih aplikacija najveci problem bio keep jer mi je sve u njemu i Google passwords koji mi godinama cuva sve. A nisam ni isao za tim koliko online servisa sam kliknuo bio da se registrira preko google accounta. 

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
10 godina
offline
Re: Huawei P40
E to imam pitanje.

Phone clone ne mogu obavit jer mi 10 ode od mene.
Imam xiaomi redmi 4, to je rezervni uređaj. Ali tamo nemam nista, samo za pozive ga koristim kad se idem naci s nekim za mob.

Kako onda kontakte prebacit?
12 godina
offline
Re: Huawei P40
Dario7 kaže...
E to imam pitanje.

Phone clone ne mogu obavit jer mi 10 ode od mene.
Imam xiaomi redmi 4, to je rezervni uređaj. Ali tamo nemam nista, samo za pozive ga koristim kad se idem naci s nekim za mob.

Kako onda kontakte prebacit?

Pa daj si napravi backup kontakata na komp - vcard file.

 

Znaći napraviš backup na mobu (interna memorija) i taj fail prebaciš na komp.

 

I onda taj file s kompa poslije ubaciš u mob.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.9.2020 11:14 (R36).
12 godina
offline
Re: Huawei P40
bender_007 kaže...
karlanal kaže...
bender_007 kaže...
qwertYxoZ kaže...
....................

 Mozes staviti i pay for support. Ono kao app je free a ako treba pomoc kupi app pro verziju koja uključuje support. Nesto na tu semu mozda?

 Ma jok :), neka svatko po savjesti, naci ce se sigurno par  koji ce prepoznati trud

 

 

imaš donaciju

ne razmišljaj o odustajanju jasno mi je da si na milju ipo downloada razočaran činjenicom kako ljudi ne cijene sav taj trud ali to nije razlog za odustajanjem

Iz toga izvuci pouku i  promijeni pristup.

Imaš dobar proizvod i daješ ga mukte jer računaš na ljudskost, pohvalno.
Svakako dobro i zdravo razmišljane ali isto tako i rijetko, u privatnom životu je sve manje ljudskosti a u poslovnom je nikad nije ni bilo.
Ovo je posao i tako se i postavi, očigledno imaš znanje i dobre ideje i to moraš unovčit.

Za korisnu aplikaciju će svatko platit 3kune, bez razmišljanja, sitniš ali kad pogledaš downloade ogromna lova.

Sad kad izbaciš ovu aplikaciju, stavi je 7 dana free a nakon toga se gasi ili 2 kune.

Vjeruj tko god je downloadao i odradila mu je posao dobro će patit bez razmišljanja.

U poslonom svijetu nema savjesti, samo brojke.

Sorry šta sam se razvezao i solim ti pamet, ti radi kako misliš ali bolje mukte ležat nego mukte radit tako da...

SRETNO

 

Hvala puno na supportu,

stvar je sto takvu stvar ne smijem staviti na playstore, otici ce u roku tjedan ili dva (isprobano :D) a opet - ovo mi je projekt da se malo "vratim" na put jer sam se unazad par godina ulijenio a unazad godinu dana totalno izasao iz "štosa" i demotivirao. Imas na xda jos 6-7 mojih projekata, svi su dobro prosli po kritikama i brojem downloada. Ali da-jasno je, kad bi svatko po "1 kn" jel uplatio za nesto sto vrijedi. Meni je vise islo na stranu izazova, kako sa autorecom, kernel flasherom, xposed installerom tako i s ovime, ajmo napraviti nesto sto jos nema (ili ima ali nije prihvatljivo rjesenje). Bas sam se prije par godina zezao s kolegom: "da stavim da flashanje dodje do pola i onda trazi pare?" - ne mozes reci NE :)

 

Svakako ce biti besplatno, jedino u readme ili about napisem utrosene sate na sve to i koliko je odricanja bilo. Kad pogledam ne cini se kao nista posebno ali stvarno je puno ulozeno, neki dan sam u 6 ujutru isao spavati pa prije toga jos isprobam jedan "run" jel radi ok.

 Kad će link...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...
bender_007 kaže...
karlanal kaže...
bender_007 kaže...
qwertYxoZ kaže...
....................

 Mozes staviti i pay for support. Ono kao app je free a ako treba pomoc kupi app pro verziju koja uključuje support. Nesto na tu semu mozda?

 Ma jok :), neka svatko po savjesti, naci ce se sigurno par  koji ce prepoznati trud

 

 

imaš donaciju

ne razmišljaj o odustajanju jasno mi je da si na milju ipo downloada razočaran činjenicom kako ljudi ne cijene sav taj trud ali to nije razlog za odustajanjem

Iz toga izvuci pouku i  promijeni pristup.

Imaš dobar proizvod i daješ ga mukte jer računaš na ljudskost, pohvalno.
Svakako dobro i zdravo razmišljane ali isto tako i rijetko, u privatnom životu je sve manje ljudskosti a u poslovnom je nikad nije ni bilo.
Ovo je posao i tako se i postavi, očigledno imaš znanje i dobre ideje i to moraš unovčit.

Za korisnu aplikaciju će svatko platit 3kune, bez razmišljanja, sitniš ali kad pogledaš downloade ogromna lova.

Sad kad izbaciš ovu aplikaciju, stavi je 7 dana free a nakon toga se gasi ili 2 kune.

Vjeruj tko god je downloadao i odradila mu je posao dobro će patit bez razmišljanja.

U poslonom svijetu nema savjesti, samo brojke.

Sorry šta sam se razvezao i solim ti pamet, ti radi kako misliš ali bolje mukte ležat nego mukte radit tako da...

SRETNO

 

Hvala puno na supportu,

stvar je sto takvu stvar ne smijem staviti na playstore, otici ce u roku tjedan ili dva (isprobano :D) a opet - ovo mi je projekt da se malo "vratim" na put jer sam se unazad par godina ulijenio a unazad godinu dana totalno izasao iz "štosa" i demotivirao. Imas na xda jos 6-7 mojih projekata, svi su dobro prosli po kritikama i brojem downloada. Ali da-jasno je, kad bi svatko po "1 kn" jel uplatio za nesto sto vrijedi. Meni je vise islo na stranu izazova, kako sa autorecom, kernel flasherom, xposed installerom tako i s ovime, ajmo napraviti nesto sto jos nema (ili ima ali nije prihvatljivo rjesenje). Bas sam se prije par godina zezao s kolegom: "da stavim da flashanje dodje do pola i onda trazi pare?" - ne mozes reci NE :)

 

Svakako ce biti besplatno, jedino u readme ili about napisem utrosene sate na sve to i koliko je odricanja bilo. Kad pogledam ne cini se kao nista posebno ali stvarno je puno ulozeno, neki dan sam u 6 ujutru isao spavati pa prije toga jos isprobam jedan "run" jel radi ok.

 Kad će link...

 pomalo, još nisi naučio da se developera nikad ne požuruje

nego, jeli ti na p40pro izdrži baterija dan

iPhone is a smartphone for dumb people
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
bender_007 kaže...

Evo malo dobrih vijesti, zadnja verzija aplikacije - od 5 testiranih puta, login je upalio svaki put - također nije bilo potrebno "ponoviti" neki proces radi grešaka, tako da sam zadovoljan :)

Poslano kolegi pa ce nadam se ubrzo napraviti review i izbaciti - onda cu english verziju

 oćemo link :D

12 godina
offline
Huawei P40

Meni na p40 pro baterija zna i po 2 dana izdržati, redovno imam minimalno 8h SOT, doduše WiFi samo, Bluetooth nekih 2 sata

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...
bender_007 kaže...

tno, jedino u readme ili about napisem utrosene sate na sve to i koliko je odricanja bilo. Kad pogledam ne cini se kao nista posebno ali stvarno je puno ulozeno, neki dan sam u 6 ujutru isao spavati pa prije toga jos isprobam jedan "run" jel radi ok.

 Kad će link...

 Gdje je link! :D

 

Uglavnom poslao sam Mislavu s mob.hr, posto je on ponudio mobitel kojeg koristim i na kojem radim, on ce napravit irecenziju toga, moguce sutra - takodjer ce i izbaciti link

 

Šta ima novo?

 

-dodao sam reportanje unutar appa, pod "help" imas opciju da kliknes "da, radi", "ne, ne radi" ili "ne zelim reportati", kako bi skupio statistiku i znao na kojima ne radi (dozvoljeno je više puta unositi istu varijantu jer..jer eto nekima mozda nece raditi?)

-od podataka kupi jedino model u njegovoj kodnoj varijanti

-razmisljam za ubuduce dodati da pokupi i verziju androida i emuia

-nadam se jednog dana malo bolji dizajn napraviti i naravno malo ozbiljnije text napisati

 

 

 

 

10 godina
offline
Re: Huawei P40
Unboxing 😁
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
Dario7 kaže...
Unboxing 😁

 Provjeri software bas - nemoj jos nadogradjivati ako mislis GMS :D

12 godina
offline
Re: Huawei P40
Dario7 kaže...
Unboxing 😁

 Vuuuu hahahaha

 

Jos kad si slozis gsm jednim klikom zaboravit ces na kineski Apple za 5min 

10 godina
offline
Re: Huawei P40
Dignuo sam ga odmah na 154.

Ignorirat cu google za sad 😁
12 godina
offline
Re: Huawei P40
Dario7 kaže...
Dignuo sam ga odmah na 154.

Ignorirat cu google za sad 😁

 Ja testirao na p40 pro od kolege "10.1.0.156", na njemu radi bez problema tako da :D

 

 

10 godina
offline
Re: Huawei P40
Nice , svaka čast.
Ali ne fali mi za sad. 😅
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
KiX777 kaže...

Meni na p40 pro baterija zna i po 2 dana izdržati, redovno imam minimalno 8h SOT, doduše WiFi samo, Bluetooth nekih 2 sata

 znači display na 10 %, dva poziva a ostatak gledaš wallpaper

iPhone is a smartphone for dumb people
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40

Mislio sam na real life upotrebu mobitela, a ne na sjedenje pokraj rutera i gledanje wallpapera.
Znači, ujutro izlazak iz kuće u 8 i povratak u kuću u 20:00.
Display na nekih upotrebljivih 60 do 70 posto i uključeno sve šta je nužno za smartphone, nekih 70 do 100 poziva dnevno, a ne korištenje najnovijeg spartphonea na razini nokie 2110.
U takvim uvjetima baterija izdrži 4 sata što je za mene razočaravajuće.

iPhone is a smartphone for dumb people
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.9.2020 23:44 (karlanal).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P40
karlanal kaže...

Mislio sam na real life upotrebu mobitela, a ne na sjedenje pokraj rutera i gledanje wallpapera.
Znači, ujutro izlazak iz kuće u 8 i povratak u kuću u 20:00.
Display na nekih upotrebljivih 60 do 70 posto i uključeno sve šta je nužno za smartphone, nekih 70 do 100 poziva dnevno, a ne korištenje najnovijeg spartphonea na razini nokie 2110.
U takvim uvjetima baterija izdrži 4 sata što je za mene razočaravajuće.

 evo ti odgovor od kolege R36 

"2 sim kartice - privatna i poslovna, poziva svaki dan 1h vremena, sve upaljeno osim gps, whats app 100 grupa, intagram, facebook, surfanje, spojen na GT2 sat + tamo pozivi i poruke.

Skinem ga ujutro i navećer u 22h imam još 25% baterije. Računaj oko 6h sot-a"

 

Ja isto javim čim je testiram, za sad mogu reći da je odlična.

Jučer sam ga uzeo u 17h bio je na 59% baterije.

Otišsao sam na trening od 18-19h.

Veći dio ostalog vremena proveo sa njim, plus što je odmah povezan sa Galaxy Watchem.

 

Išao spavat oko 23h i otalo je još 31%.

Danas ga ujutro napunio do 81% i uvjeren sam da će mi izdržat do kraja dana.

 

Korisitm ga kao privatni i poslovni (jedna SIM cca 30 poziva dnevno) , 2 emaila, klasika whatsapp, instagram, facebook,opera, tid..

 

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Huawei P40

onda sam ja neka battery drain baba roga iako i prijatelj koji je prije imapo p30pro nije najzadovoljniji

nego kako ti je bez GMS-a, jesu se ruke počele  trest100

 

PS

R36 ne vjerujem baš 100% i uvik uzimam njegovo mišljenje sa zrnom soli pošto voli prehvalit oono što trentačno ima 

iPhone is a smartphone for dumb people
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2020 8:50 (karlanal).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
karlanal kaže...

onda sam ja neka battery drain baba roga iako i prijatelj koji je prije imapo p30pro nije najzadovoljniji

nego kako ti je bez GMS-a, jesu se ruke počele  trest100

 

PS

R36 ne vjerujem baš 100% i uvik uzimam njegovo mišljenje sa zrnom soli pošto voli prehvalit oono što trentačno ima 

Kolega...ne vjerujem susjedu a ne ljudima na forumu.

 

Realno 99% forumaša hvali konja svog., osim na Samsung temi gdje je obrnuta situacija.

 

Di ćeš bolji primjer hvalisanja pojedinih kolega od toga da je Xiaomi kineski Apple. 

 

Dario7 javi nakon 7-14 dana koliko ti traje baterija kad se malo mobitel ustabili.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2020 9:16 (R36).
10 godina
offline
Re: Huawei P40
karlanal kaže...

onda sam ja neka battery drain baba roga iako i prijatelj koji je prije imapo p30pro nije najzadovoljniji

nego kako ti je bez GMS-a, jesu se ruke počele  trest100

 

PS

R36 ne vjerujem baš 100% i uvik uzimam njegovo mišljenje sa zrnom soli pošto voli prehvalit oono što trentačno ima 

 zato postoji statistika baterije, nema rekla kazala..

 

Uglavnom začuđujuće za sad ne fali google.

Eventualno google photos ali pristupam mu putem weba normalno.

Jednom mjesecno ću raditi update i to je to.

 

Onaj app galery je živi užas, dobro sa si mi rekao za Auroru, to je isto kao Play Store.
Sve aplikacije imaju. 

 

Za sad sve 5.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2020 9:18 (Dario7).
12 godina
offline
Re: Huawei P40
Dario7 kaže...
karlanal kaže...

onda sam ja neka battery drain baba roga iako i prijatelj koji je prije imapo p30pro nije najzadovoljniji

nego kako ti je bez GMS-a, jesu se ruke počele  trest100

 

PS

R36 ne vjerujem baš 100% i uvik uzimam njegovo mišljenje sa zrnom soli pošto voli prehvalit oono što trentačno ima 

 zato postoji statistika baterije, nema rekla kazala..

 

Uglavnom začuđujuće za sad ne fali google.

Eventualno google photos ali pristupam mu putem weba normalno.

Jednom mjesecno ću raditi update i to je to.

 

Onaj app galery je živi užas, dobro sa si mi rekao za Auroru, to je isto kao Play Store.
Sve aplikacije imaju. 

 

Za sad sve 5.

 

 Ja nisam još to probao...vidi da li ti dobro radi, pa da i ja probam. Za sad sve stavljam na Huawei Cloud.

10 godina
offline
Re: Huawei P40
Super radi.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice