Vaši 3D modeli izdvojena tema

poruka: 7.698
|
čitano: 1.853.380
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Vaši 3D modeli

Da li ima kakav turitorijal za Sketchup na hrvatskom?

daniel
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Vaši 3D modeli

evo i neki moji radovi radjeni u cinema 4d uz pomoc tutoriala

 

 

Moj PC  
16 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Vaši 3D modeli

Radovi su dobri al fontovi su ti katastrofa :(

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vaši 3D modeli
Slash 666 kaže...

Radovi su dobri al fontovi su ti katastrofa :(

Please Stop Using Comic Sans.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
14 godina
offline
Re: Vaši 3D modeli
DamageHigh kaže...
Slash 666 kaže...

Radovi su dobri al fontovi su ti katastrofa :(

Please Stop Using Comic Sans.

http://www.comicsanscriminal.com/

Twitter- @capttawish Linux/GNU live forever.
14 godina
offline
Re: Vaši 3D modeli
captain_soap_McTawish kaže...

E, to sam htio skeljit...hvala..;)

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
12 godina
offline
Vaši 3D modeli
Evo jedna brzinska simulacija u Realflow-u i pokušaj rendera sa Maxwellom (slika nije do kraja renderana). Složiti ću nešto atraktivnije ovih dana :)
Ovaj Maxwell je čudo Isusovo, nema šta nema... Multilight me posebno oduševio!
Nema tog pitanja na kojeg ja imam pametan odgovor.
Moj PC  
7 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši 3D modeli
Cromaki kaže...
Evo jedna brzinska simulacija u Realflow-u i pokušaj rendera sa Maxwellom (slika nije do kraja renderana). Složiti ću nešto atraktivnije ovih dana :)
Ovaj Maxwell je čudo Isusovo, nema šta nema... Multilight me posebno oduševio!

Po ovome što vidim Maxwell je awesome samo nekej gledam i nema podrške za blender planira li se to implementirati u budućim revizijama.Previše sam se fokusirao na Blender i bio bi mi mali problem preći odmah s jednog gui na mayu,3dsmax,4d,rhino ili nešto peto.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
14 godina
offline
Re: Vaši 3D modeli
Cromaki kaže...
Evo jedna brzinska simulacija u Realflow-u i pokušaj rendera sa Maxwellom (slika nije do kraja renderana). Složiti ću nešto atraktivnije ovih dana :)
Ovaj Maxwell je čudo Isusovo, nema šta nema... Multilight me posebno oduševio!

 

Pa i nije neko cudo, lijep output ali predugo se rendaju stvari da bi to bilo korisno na obicnim masinama. Ovakve stvari mozes izbaciti puno brze sa biased renderom, a izgledalo bi isto.

I possess a skill to google.
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.7.2012 15:57 (Minoza).
12 godina
offline
Re: Vaši 3D modeli

 

Pa i nije neko cudo, lijep output ali predugo se rendaju stvari da bi to bilo korisno na obicnim masinama. Ovakve stvari mozes izbaciti puno brze sa biased renderom, a izgledalo bi isto.

Za Maxwell je predviđen render farm, no ja sam dao malo oduška svom pentiumu ;)

Za Realflow je preporučeno renderat sa Maxwellom ili Krokata-om zbog mesheva, na običnim renderima ne ispada dobro, partikli se pretvaraju u govanca...

 

Trenutno mesham scenu sa potapajućim brodom, probat ću napraviti render sa Maxwellom i sa V Ray-em ako bude dovoljno vremena, ili ako sestra ne pogasi sve...

Nema tog pitanja na kojeg ja imam pametan odgovor.
14 godina
offline
Re: Vaši 3D modeli
Cromaki kaže...

Za Maxwell je predviđen render farm, no ja sam dao malo oduška svom pentiumu ;)

Za Realflow je preporučeno renderat sa Maxwellom ili Krokata-om zbog mesheva, na običnim renderima ne ispada dobro, partikli se pretvaraju u govanca...

 

Trenutno mesham scenu sa potapajućim brodom, probat ću napraviti render sa Maxwellom i sa V Ray-em ako bude dovoljno vremena, ili ako sestra ne pogasi sve...

 

Evo ti primjer RealFlow, V-Ray + Krakatoa:

 

 

(nije moj render)

 

 

Ovo je izvedeno u 2 passa, voda je rendana sa V-Rayem, a onda je u to ukomponiran render iz Krakatoe, gdje je pomoću vorticity vrijednosti izvučena pjena.

I possess a skill to google.
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.7.2012 20:13 (Minoza).
14 godina
offline
Vaši 3D modeli

E ovako imam jedan problem pa ako neko slucajno zna sta je.. znaci ovako neki dan otvorim cinemu, kad ono full zatamljeni onaj panel za modeliranje.. i bas sve onako potamljeno.. i sad ja malo guglo i nasao da treba kao ugasit opengl u opcijama.. i sad to napravim i slika postane normalna ali sad je tu bed.. znaci kad stavim taj opengl slika bude cista hq texture i sve ali bude tamna.. a kad ugasim to.. slika bude tako odvratna bez textura i icega... ali bude normalnog kontrasta.. hvala unaprijed :)

[www.tpbg.co.cc] Games Download [www.vertex-hosting.com] Website And Game Hosting
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši 3D modeli

Dugo me nije bilo :)

 

Zadnje sto sam radio bilo je za fax. Koristim, naravno, idalje Lightwave. Ovo je bilo jedan dan rada.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.7.2012 0:51 (mislav_01).
15 godina
offline
Re: Vaši 3D modeli
Encyanix kaže...

E ovako imam jedan problem pa ako neko slucajno zna sta je.. znaci ovako neki dan otvorim cinemu, kad ono full zatamljeni onaj panel za modeliranje.. i bas sve onako potamljeno.. i sad ja malo guglo i nasao da treba kao ugasit opengl u opcijama.. i sad to napravim i slika postane normalna ali sad je tu bed.. znaci kad stavim taj opengl slika bude cista hq texture i sve ali bude tamna.. a kad ugasim to.. slika bude tako odvratna bez textura i icega... ali bude normalnog kontrasta.. hvala unaprijed :)

To je problem sa driver-om za grafičku. Jedino rješenje koliko znam, a i koje sam osobno primjenio, je povratak na stariju verziju drivera na kojoj je sve radilo normalno. :)

Noi siamo come la nostra fede...Immortali...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši 3D modeli
mislav_01 kaže...

Dugo me nije bilo :)

 

Zadnje sto sam radio bilo je za fax. Koristim, naravno, idalje Lightwave. Ovo je bilo jedan dan rada.

Da je barem to zgrada gdje se ide na posao, pa pauza za ručak-ići na vrh i igrati golf {#}

Tražim starije BUG-ove...na PP...Inače gledam samo nedjeljom u kristalnu kuglu(xxx-man ne radi tada), i vidim vaše komponente :D
14 godina
offline
Re: Vaši 3D modeli
Champollion kaže...
Encyanix kaže...

E ovako imam jedan problem pa ako neko slucajno zna sta je.. znaci ovako neki dan otvorim cinemu, kad ono full zatamljeni onaj panel za modeliranje.. i bas sve onako potamljeno.. i sad ja malo guglo i nasao da treba kao ugasit opengl u opcijama.. i sad to napravim i slika postane normalna ali sad je tu bed.. znaci kad stavim taj opengl slika bude cista hq texture i sve ali bude tamna.. a kad ugasim to.. slika bude tako odvratna bez textura i icega... ali bude normalnog kontrasta.. hvala unaprijed :)

To je problem sa driver-om za grafičku. Jedino rješenje koliko znam, a i koje sam osobno primjenio, je povratak na stariju verziju drivera na kojoj je sve radilo normalno. :)

I ja mislim da je to.. probao sam se prebacit na ove nove  beta drivere 12.7 od amd-a i opet isto.. tako da cu jos pricekat nove drivere pa ak opet bude isto vracam se na stare 12.4 :P

[www.tpbg.co.cc] Games Download [www.vertex-hosting.com] Website And Game Hosting
14 godina
neaktivan
offline
Vaši 3D modeli

Još malo detalja...

EDIT:Počeo teksture

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.7.2012 15:58 (nido).
Moj PC  
22 0 hvala 0
12 godina
offline
Vaši 3D modeli
Trenutno radim na velikom vrtlogu, trenutno je oko 133k partikla
Nema tog pitanja na kojeg ja imam pametan odgovor.
Moj PC  
11 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Vaši 3D modeli

Evo moj prvi rad u Sketchup-u i rendanje u v-rayu. Jest wip ali jos ucim, pa sam stavil slike da malo kritizirate. Mozete mi rec za jos koji render koji ide uz Sketch (al ne oni koje google nudi, jer se placaju, a ne mogu nac creckane), pa da bude i sjene od sunca i sl.

daniel
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Vaši 3D modeli

Nido jel ti to sve samo za sebe radis ili profesionalno.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vaši 3D modeli
Tyberius_Prime kaže...

Nido jel ti to sve samo za sebe radis ili profesionalno.

Sebi za dušu {#}

12 godina
protjeran
offline
Re: Vaši 3D modeli
nido kaže...
Tyberius_Prime kaže...

Nido jel ti to sve samo za sebe radis ili profesionalno.

Sebi za dušu {#}

Sto ne probas otic na turbosquid ili renderosity i stavit u prodaju.

13 godina
neaktivan
offline
Vaši 3D modeli

Evo preview :D Samo nemojte previse gledati stolicu, nece se sve vidjeti kad (i ako) napravim krevet :D
http://img829.imageshack.us/img829/8877/2222ag.png

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.7.2012 13:52 (dragan225).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vaši 3D modeli
daniel.hajdinjak666 kaže...

Evo moj prvi rad u Sketchup-u i rendanje u v-rayu. Jest wip ali jos ucim, pa sam stavil slike da malo kritizirate. Mozete mi rec za jos koji render koji ide uz Sketch (al ne oni koje google nudi, jer se placaju, a ne mogu nac creckane), pa da bude i sjene od sunca i sl.

Pogledaj si malo tutorijale od Alexa Hogrefea (njegov channel) - radi čuda samo sa Sketchupom i Photoshopom. Btw, ako uspiješ naći možeš probati Artlantis koji je relativno brz i jednostavan za korištenje, a radi dobro i sa Sketchupom.

14 godina
neaktivan
offline
Vaši 3D modeli

Mislim da sam gotov s traktorom...modelirao sa ga oko tjedan dana,a teksture napravljene u dva dana(nisu baš najbolje,ali prolazi) tak da više nemam volje,vrijeme je da krenem na okoliš...

Ako nekoga zanima,ovo mi je inspiracija:http://www.3dtotal.com/index_gallery_detailed2.php?id=5040

 

EDIT:evo završna slika,render je trajao oko 2 sata,možda i više:http://nikola203.3dhr.net/galerije/1600_novi_radovi/6209_ursus/

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.7.2012 18:01 (nido).
Moj PC  
22 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Vaši 3D modeli

Tu koliko vidim ima dovoljno nadarenih ljudi za jedan lijepi development team napraviti.

Odlicno izgelda Nido, teksture bi valjalo malo popraviti ali i ovako izgleda jako lijepo.

 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Vaši 3D modeli

Opet je dolazim u potragu za modelere ovdje. Nažalost dvojica članova koji su se prošli put javili nisi dospjeli u tim, tačnije jedan od njih je odustao od obaveza, a drugi je potpisao ugovor, ali je zbog obaveza morao da otkaže i odstupi iz tima. 

Ponovo tražimo jednog modelera, ako neko ima da je zainteresovan molim vas javite se na PM, rad sa sjajnom grupom ljudi vam je osiguran.

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Vaši 3D modeli

Ljudi, oprostite na offtopic-u, al evo samo jedna obavjest vas 3d-aše i fanove Serius Sam-a; 

http://store.steampowered.com/app/41070/

Iskoristite priliku dok još traje akcija...

http://dejankober.com/ Tweeter: http://twitter.com/#!/koberko
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Vaši 3D modeli

Nije 3D rad ali nemam gdje drugdje postat pa cu ovdje. {#}

 

Bolja kvaliteta!

I

I

V

http://i691.photobucket.com/albums/vv273/onestick20/groundRender.png

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Vaši 3D modeli

Evo danas rendam vec 3. ili 4. intro... Nisu na YT nego na mediafire u zip arhivi jer ne mogu poslati 123 MB preko kilavog interneta a ovako su oko 20ak MB.

Zadnji samo low quality preview http://www.mediafire.com/?auva6v3mdsavpj9

predzadlnji normal quality (ono kako je lik trazio) http://www.mediafire.com/?vosok4cymawn0dy

prvi normal quality (isto kako je trazio) http://www.mediafire.com/?crdpx6xvsxc9qym

 

Ako imate kakvih prijednoga, ideja, bilo sta recite, jer me lik iskreno ubija xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice