NVIDIA - Topic o driverima izdvojena tema

poruka: 2.921
|
čitano: 698.759
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Došli novi driveri:

457.09

29.10.2020

Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima
GEFORCE GAME READY DRIVER
 

Version:457.30  WHQL

Release Date:2020.11.9

Operating System:Windows 1064-bit

Language:English (US)

File Size:617.69 MB

 

 

 

Game Ready Drivers provide the best possible gaming experience for all major new releases. Prior to a new title launching, our driver team is working up until the last minute to ensure every performance tweak and bug fix is included for the best gameplay on day-1.

Game Ready for Call of Duty: Black Ops Cold War
This new Game Ready Driver provides support for Call of Duty: Black Ops Cold War. In addition, this driver provides optimal day-1 support for Assassin’s Creed Valhalla, and Godfall.

Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima
Version: 457.51 WHQL
Release Date: 2020.12.2
Operating System: Windows 10 64-bit
Language: English (US)
File Size: 619.44 MB

Game Ready Drivers provide the best possible gaming experience for all major new releases. Prior to a new title launching, our driver team is working up until the last minute to ensure every performance tweak and bug fix is included for the best gameplay on day-1.

Gaming Technology
Includes support for the GeForce RTX 3060 Ti GPU
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
psihoroba kaže...
Version: 457.51 WHQL
Release Date: 2020.12.2
Operating System: Windows 10 64-bit
Language: English (US)
File Size: 619.44 MB

Game Ready Drivers provide the best possible gaming experience for all major new releases. Prior to a new title launching, our driver team is working up until the last minute to ensure every performance tweak and bug fix is included for the best gameplay on day-1.

Gaming Technology
Includes support for the GeForce RTX 3060 Ti GPU

 Ovi driveri zvuče: nismo ništa dodali osim support za 3060ti haha

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 17:29 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Ljudi, kad je upaljen Shadowplay, dal se još nekome ikona za snimanje pojavljuje i na Viberu, a ne samo u igri?

Išao malo tražiti po netu i skoro pa nema ni jedan rezultat.

 

Je moguće da se to događa samo kod mene? :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
CyberDemonVZ kaže...

Ljudi, kad je upaljen Shadowplay, dal se još nekome ikona za snimanje pojavljuje i na Viberu, a ne samo u igri?

Išao malo tražiti po netu i skoro pa nema ni jedan rezultat.

 

Je moguće da se to događa samo kod mene? :D

 Nemam instalier viber na PCu, ali se često pojavljuje u drugim aplikacijama. Kodi, Outlook(onaj u windows 10 metro) i još neke. 
Mislim da je to normalno za neke aplikacije

12 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Jack Sparrow kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Ljudi, kad je upaljen Shadowplay, dal se još nekome ikona za snimanje pojavljuje i na Viberu, a ne samo u igri?

Išao malo tražiti po netu i skoro pa nema ni jedan rezultat.

 

Je moguće da se to događa samo kod mene? :D

 Nemam instalier viber na PCu, ali se često pojavljuje u drugim aplikacijama. Kodi, Outlook(onaj u windows 10 metro) i još neke. 
Mislim da je to normalno za neke aplikacije

 Pretpostavljam za one koje koriste hardversku akceleraciju za prikaz GUIa. Al mi je čudno kako ne mogu o tome ništa pronaći na netu, il da Nvidia nije izmislila način kako filtrirati (ignorirati) određene aplikacije.

MSI Afterburner ima tu opciju.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Jel ima neko kome se isto javlja flickering na ekranu sa ovim zadnjim driverima (Cyberpunk)? Onako, bljesu određeni dijelovi na ekranu...

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Promster kaže...

Jel ima neko kome se isto javlja flickering na ekranu sa ovim zadnjim driverima (Cyberpunk)? Onako, bljesu određeni dijelovi na ekranu...

 Taman pokrenuo DDU da probam te zadnje drivere, ali mislim da necu nakon ovog 

14 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Novi driveri GeForce 460.79 WHQL Game Ready drivers x64 Win 10.

 

Jedna od bitnijih stavki je:

Game Ready for Cyberpunk 2077 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Promster kaže...

Jel ima neko kome se isto javlja flickering na ekranu sa ovim zadnjim driverima (Cyberpunk)? Onako, bljesu određeni dijelovi na ekranu...

 

hahhaajaads kaže...
Promster kaže...

Jel ima neko kome se isto javlja flickering na ekranu sa ovim zadnjim driverima (Cyberpunk)? Onako, bljesu određeni dijelovi na ekranu...

 Taman pokrenuo DDU da probam te zadnje drivere, ali mislim da necu nakon ovog 

 prema ovome što vidim svi koji imaju taj problem su za sad korisnici 1080ti ili G-sync monitora.

13 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Stavio ovaj novi driver uz prethodno brisanje s DDU i sve ok.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

GEFORCE GAME READY DRIVER

Version: 460.89 WHQL
Release Date: 2020.12.15
Operating System: Windows 10 64-bit
Language: English (US)
File Size: 628.11 MB

Game Ready Drivers provide the best possible gaming experience for all major new releases. Prior to a new title launching, our driver team is working up until the last minute to ensure every performance tweak and bug fix is included for the best gameplay on day-1.

Game Ready for Quake II RTX with Vulkan Ray Tracing
Our latest Game Ready Driver provides support for the Quake II RTX v1.4.0 update which enables support for the new Vulkan Ray Tracing extensions. Now, any GPU with support for Vulkan Ray Tracing can experience Quake II RTX in all its path-traced glory.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Vidim flickering na 1080Ti se nije ispravio, bravo Nvidia...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Promster kaže...

Vidim flickering na 1080Ti se nije ispravio, bravo Nvidia...

 kako to baš na 1080ti, kod mene je 1070, dakle ista arhitektura i nikakvih problema, nisam niti čistio stare drajvere, samo pregazio s novima

15 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Promster kaže...

Vidim flickering na 1080Ti se nije ispravio, bravo Nvidia...

 ma čitam na redditu ovi driveri su isti vrag ko i prošli, samo dodali par novi značajki. Čak ni ispravili nisu ni jednu grešku. Performanse isto gotovo identične.

13 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
picajzla0707 kaže...
Promster kaže...

Vidim flickering na 1080Ti se nije ispravio, bravo Nvidia...

 kako to baš na 1080ti, kod mene je 1070, dakle ista arhitektura i nikakvih problema, nisam niti čistio stare drajvere, samo pregazio s novima

Ne znam, navodno se problem pojavljuje kod 1080Ti i na G-Sync monitorima. Sad ne znam dal kombinacija toga ili zasebno...Jer moj Dell nije G-Sync već 'samo' G-Sync compatible.

11 godina
online
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Promster kaže...

Ne znam, navodno se problem pojavljuje kod 1080Ti i na G-Sync monitorima. Sad ne znam dal kombinacija toga ili zasebno...Jer moj Dell nije G-Sync već 'samo' G-Sync compatible.

ma nije mi jasno kako baš za 1080ti, a ne za druge grafe iz te serije

nemam baš naviku mijenjat često drajvere jer je dobitak u perfomansama najčešće nezamjetan, no ove sam nekidan instalirao baš da vidim hoće li biti kakvih problema, i zasad ništa - sve radi ok

10 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Tko god je na 460.79 i zadnjem driveru te igra bf4, igra nakon nekog vremena uvijek crasha tak da vrijedi samo instaliranje drivera onaj koji je iza 460.79

 

Edit: da, bf4 radi normalno na trenutnim driverima, no beamng mi sa ovim driverima ima crnu texture umjesto zemlje u beamng, kad stavim zadnje drivere onda je sve normalno ali bf4 crasha 

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2020 21:00 (hahhaajaads).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima
GEFORCE GAME READY DRIVER
 

Version:461.09  WHQLRelease Date:2021.1.7Operating System:Windows 10 64-bitLanguage:English (US)File Size:630.87 MB

Game Ready Drivers provide the best possible gaming experience for all major new releases. Prior to a new title launching, our driver team is working up until the last minute to ensure every performance tweak and bug fix is included for the best gameplay on day-1.

Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima
Version: 461.40 WHQL
Release Date: 2021.1.26
Operating System: Windows 10 64-bit
Language: English (US)
File Size: 633.03 MB
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Ne valjaju ovi zadnji driveri. Dva puta mi se sruši igra u sat vremena nakon instalacije drivera

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
dejo6 kaže...

Ne valjaju ovi zadnji driveri. Dva puta mi se sruši igra u sat vremena nakon instalacije drivera

 Meni freezali cijeli sistem predzadnji, a u zadnjima BSOD dobio i odmah obrisao

14 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima
Ja san na fix-u onom od predzadnjih koje vi koristite a da su vam stabilni provereno...

Kako novija serija izlazi sve su losije.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
zbavio sam rtx 2070ku neki dan, imam najnovije drajvere, aposlutno nema nikakvih problema niti crashova
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
mersimh kaže...
zbavio sam rtx 2070ku neki dan, imam najnovije drajvere, aposlutno nema nikakvih problema niti crashova

 a u bf5 :)

14 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

461.40 meni rade uredno, bolje nego prošli.

Baš danas peglao AC Odyssey i nemam zamjerke.

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima
Pozdrav... Skinuo zadnje drivere sa nvidia stranice.. Grafa Msi 1660Ti Ventus..
Gejmam starije igre, Aliens Colonal Marines i NFS Hot Pursuit... FPS nejde iznad 62 fps, na 2k rezi i na FHD fps se ne mjenja, gsync upaljen, vsync ugašen.. Jel imao ko slični slučaj?
Tnx
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Ovo je neka glupa opcija u windozama.......možda pomogne.

Koliko se sjećam imao sam sličan problem na nekoj staroj igri pa je pomoglo.

Sreća je put, a ne odredište.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice