NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.788.544
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
FileFicho kaže...
forumaš kaže...

Upravo zbog ovoga sam dao za svoju rtx 3060 ti 3900 kn, potencijalno bi mogla biti aktualna godinama. Samo neka šibaju DLSS u sve. Najbolja tehnologija za gamere ikada.

 

19 Best DLSS 2.0 Supported Games [UPDATED 2021 ] (ozarc.games)

 

 

Ovaj popis nije baš točan...igram BFV i nema DLSS 2.x 100%...

 Igram ga i ja i također ga nemam ali brijem da ga ima u single player kampanji, ali ne da mis e to ni probati.

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
FileFicho kaže...
forumaš kaže...

Upravo zbog ovoga sam dao za svoju rtx 3060 ti 3900 kn, potencijalno bi mogla biti aktualna godinama. Samo neka šibaju DLSS u sve. Najbolja tehnologija za gamere ikada.

 

19 Best DLSS 2.0 Supported Games [UPDATED 2021 ] (ozarc.games)

 

 

Ovaj popis nije baš točan...igram BFV i nema DLSS 2.x 100%...

Nema kao niti Metro ili te neke prve igre,steta da to ne apdejtaju.

12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
forumaš kaže...
FileFicho kaže...
forumaš kaže...

Upravo zbog ovoga sam dao za svoju rtx 3060 ti 3900 kn, potencijalno bi mogla biti aktualna godinama. Samo neka šibaju DLSS u sve. Najbolja tehnologija za gamere ikada.

 

19 Best DLSS 2.0 Supported Games [UPDATED 2021 ] (ozarc.games)

 

 

Ovaj popis nije baš točan...igram BFV i nema DLSS 2.x 100%...

 Igram ga i ja i također ga nemam ali brijem da ga ima u single player kampanji, ali ne da mis e to ni probati.

Ima DLSS, ali v1, v2 nema 100000%

14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Rijetko će se dešavati da se u starije igre ubacuje DLSS (2.0+), bez obzira što implementacija nije teška. Jednostavno završen je rad na njima i timovi su okrenuti nečemu drugome.

 

Bitnije je da nove igre koje budu izlazile (bar one zahtjevnije) u što većem omjeru to podržavaju. Pričamo o bukvalno free FPS boostu koji je uvijek dobrodošao, a kamoli u slučajevima kada se radi o razlici od 30%+.

Samo čekam da prođe miner manija, pa da nabavim nešto iz RTX serije (AMD ću uzimati u obzir kada ponude nešto slično).

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Kao sto veli Fico, BF5 ima DLSS V1.0 koji je zesce smece, gore od svake moguce solucije koja postoji. Eto, tolko ima DLSS 2.0 igara da moraju dodavat i igre sa DLSS 1.0 da se nebi osramotili na 2 ruke 

 

btw, gdje su ona obecanja od picajzle da u pubg dolazi dlss 2.0 ? mislim da je vec proslo preko pol godine ili se ide na foru da stare igre ne dobiju DLSS jer im netreba i jer su "stare" ?
 

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.2.2021 22:59 (hahhaajaads).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Evo, nova 4080ti je 2.5x brža od 3090, ja idem na tu seriju, ovu zaobilazim....

 

p.s. čak ima neko smiješno ime Lovelace

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.2.2021 23:08 (Taraba).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Taraba kaže...

Evo, nova 4080ti je 2.5x brža od 3090, ja idem na tu seriju, ovu zaobilazim....

 Šta nisu bile fore da je i 3080 2x brža od 2080Ti, pa su ljudi masivno krenuli prodavati 2000 seriju na polovnom tržištu?

 

Dotad, živi bili pa vidjeli, prestar sam da se više i za šta hypeam.

Say hello to my little friend
8 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Krunoo7 kaže...
Taraba kaže...

Evo, nova 4080ti je 2.5x brža od 3090, ja idem na tu seriju, ovu zaobilazim....

 Šta nisu bile fore da je i 3080 2x brža od 2080Ti, pa su ljudi masivno krenuli prodavati 2000 seriju na polovnom tržištu?

 

Dotad, živi bili pa vidjeli, prestar sam da se više i za šta hypeam.

 Tako nekako, sve je to isti drek, samo drugo pakovanje. Dobar propaganda, razum nestane na tren i eto muha koliko hoćeš. 

6 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Samo srednji i srednji viši segment štede lovu. 4060 Ti će opet biti brža od 3080, tako da za opet nekih 600 evra možete za 1,5 godinu imati brži karticu, koja se grije i troši duplo manje. Koliko je loše što su cijene napuhane, toliko je dobro što živimo u vremenu kada će te performanse najzad ići značajnom razlikom. To je zahvaljujući tome što Nvidia najzad ima konkurenta, a druga stvar je implementacija RayTracinga koja donosi next generation izgled u igrama, a koja je sada zapela na 1080p rezoluciji. Naravno, konzolaši mogu zaboraviti na next gen izgled igara u narednih nekoliko godina.

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

DLSS na djelu.

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
forumaš kaže...

DLSS na djelu.

 

 Ja vidim da RX 6800 XT puši od 3080-ke i bez DLSS-a 

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
nicky.sl kaže...
forumaš kaže...

DLSS na djelu.

 

 Ja vidim da RX 6800 XT puši od 3080-ke i bez DLSS-a 

 ma to je zanemarivo, DLSS radi stavrnu i ogromnu razliku.

10 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
forumaš kaže...
nicky.sl kaže...
forumaš kaže...

DLSS na djelu.

 

 Ja vidim da RX 6800 XT puši od 3080-ke i bez DLSS-a 

 ma to je zanemarivo, DLSS radi stavrnu i ogromnu razliku.

 Istina DLSS je superioran al rasterizacija je sol na AMD fanboyevu otvotenu ranu

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
R3nchi kaže...
Envy kaže...
Riot kaže...
Envy kaže...

Riot, ovo ti sada iskreno govorim, dakle nije trolanje: U Švabiji bih radije konobarisao nego ovdje radio kao IT programer.

Zašto? Moj prijatelj je otišao na jug Švabije gdje dolazi bogata Švicarska klijentela. Dakle.. plaća mu ne treba.. od bakšiša voza onaj VW kabrio, kupio stan ovdje tek da ga ima u centru grada (u kešu plaćen) iako ima kuću na periferiji na brdu.... itd itd. Ne bi mi uopšte bilo problem ni konobarisati niti bi me bilo sramota taj posao raditi (a znamo da sve što se pošteno radi - nije sramota) samo nisam siguran da li bi bio sposoban nositi tacnu + ne znam jezik Švabski.

PS: Ovdje IT programer ima 800 KM a vozač Violete kamiondžija 1900 KM (pomnožite sa 4 ako ćete u kunama) pa ti ostani pri pameti.

Riot ako si HR državljanin a mislim da jesi.. je*i odavdje (ne sa foruma) dok još možeš i dok si mlad (sad možeš i u Austriju), njemci zapaze taleneta ako si u nečemu dobar. Ovo je rasulo od država.

Nemam potrebu ići tamo jer ovdje imam sve, i financijski i društveni dio. Siguran sam da velik broj ljudi ne ide u Njemačku jer to žele nego jer moraju, doma je najljepše. Puno je odricanja tamo, najviše pati društveni život, a šta je život koji se samo bazira na relaciji kuća-posao-kuća? Nedavno sam pričao s frendom i u šali rekao ( a u svakoj šali pola istine) da mi Microsoft nudi posao u inozemstvu ne bih iste sekunde pristao, razmišljao bi i vagao pola dana sigurno da li otići i odreći se svega ovoga. Na neki način se može i shvatiti megatamu zašto je toliko hitno kupovao karticu, život mu se bazira na kuća-posao-kuća, bez društvenog života, i takve osobe nemaju na šta drugo potrošiti novac nego na PC da si gube slobodno vrijeme, no ja osobno ni za koji novac ne bih pristao na takav život, a ovdje imam i financije i društveni život, dakle odlazak u Švabiju bi bio odlazak na gore, a ne na bolje.

Eh sada kolega Riot objasni kolegi R3nchi zašto si rekao Megatami rekao ovo: "Ljubomorni na šta? Što konobariš u Švabiji? hmm ne baš."

Da linkam pokazat ću ti sliku:
 
Pa i par malih podjsednika.
Megatama se nalaziu Berlinu a o državi Švabiji imašovdje.
Poznajem osobu koja radi u Microsoftu kao Word support.. vjeruj uopće nije bajno.. ne znma ni da li ima 900€ plaću.
Poznaem osobu koja je magistar farmacije ovdje u BiH imao je 15.000 kluna plaću (to je kao u Njemačkoj 10.000€), ali otišao je tamo iz XY razloga: Kvaliteta života, radnog vremena (petak, subotu i nedelju ne radi a četvrtkom do podne), auto koje kupi ne ide po rupama, zdravstvo, školsko, kultura.. itd.
 

R3nchi kaže...

Envy "Ne bi mi uopšte bilo problem ni konobarisati niti bi me bilo sramota taj posao raditi "

 

* * *

Oprosti ali ja ne gledam, i itekako cijenim konobare, pekare i sl. Ja bih lično volio da svi štrajkujete jedno 2 mjeseca pa da vidim gdje će starlete i ovi samo nazvani frajeri ispijati kave i komentarisati srednjoškolke i studentkinje.

Ako ćeš iskreno i ja sam na raspustu znao raditi u pekari: režem kruh, pakujem kruh i prodajem kruh da bi zaradio za onu GeForce 2 MX karticu. Ali neka kolega Riot ti razjasni šta on radi i zašto ON gleda konobarisanje sa omaložavanje.

PS: Svima:Završite jednom ovo trolanje u Amere temi, imate Discord tamo ima Mejdan i slobodno me prozovite da se ko ljudi kao u Age of Empiresu pobijemo.

Uređivano: Nađi mi posao da konobarišem u Njemačkoj ili da gulim krompir i rajčicu u nekom restoranu eto me odmah kod tebe. Vjeruj svega mi je preko glave.. ostavio bi cijeli IT sektor. I ovo nije zezancija.

 Jbga  lega, ja sam samo vidio tvoj odg pa sam zakljucio po njemu.. 

Moje Iskrene Isprike onda...

Malo sam promasio ceo Fudbal ocito onda..

 

Sto se mene tice dalje samo gledam.. 

 

Eo da se vratimo na temu.. Mislio sam bit pametan pa narucit iz njeme 3070 za 850e pa ovdje preprodat za 100e vise.

Al  vidim na njuskalu da bas za te pare i nejdu ..

 

ansha  Ne kuzim sta je pisac (opa. TI ) htio rec svojim komentarom..

 

Da svjesan sad da ima ljudi koji se smatraju visim i vrijednijim od drugih na temelju svog posla/obrazovanja..Nisam ni tvrdio drukcije.

 

Rekao sam ti da im treba nogometna tribina čitava da se svi poredaju tako da i ako ne razumiješ kolegu ansha nije u tome poanta, nego poanta je da me preko vlastitih poruka pokušaju isprovocirati.

Ali da mi nastavljamo oko struje, konkretno njene jedinice za jakost električne struje koja jednaka kulonu po sekundi a izražava se u Amperima... za nas Informatičare poznata i kao serija RTX 30.

Dakle najnovije informacije koje je Lenovo postavio i uklonio ide 3050Ti i 3050. Idu slike uskoro... onda ide prava ludnica.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
nicky.sl kaže...
forumaš kaže...
nicky.sl kaže...
forumaš kaže...

DLSS na djelu.

 

RTX 3080 + (DLSS) vs. RX 6800 XT (NO DLSS) 4K - YouTube

 Ja vidim da RX 6800 XT puši od 3080-ke i bez DLSS-a 

 ma to je zanemarivo, DLSS radi stavrnu i ogromnu razliku.

 Istina DLSS je superioran al rasterizacija je sol na AMD fanboyevu otvotenu ranu

 

 A joj, s mojeg seljačkog gledišta, igra je, a i video... I ima i drugih videa na YouTubeu koji... Al svatko vidi što želi i što hoće... 

3 godine
protjeran
offline
NVIDIA Ampere 30xx

AMD ima solidnu rasterizaciju...nvidia je superiornija malo u 4k i pogotovo u Ray tracingu. Onda ima igara gdje moja 6800 pojede i 3090(ac valhalla, dirt5) tako da i jedni i drugi imaju solide graficke samo sto su cijene nenormalne i dobavljivost nikakva. 

Bolje da se uskoro i intel pridruzi dvojcu kako bi spasio rast cijena...Ali na kraju opet, niti amd ni nvidia nisu do koljena ovim konzolama sto nude, a koliko kostaju.

Najbolje da i jedni i drugi poklope usi, unistavaju PC gaming svijet...razlog sto sam racunalo sada stavio iza sebe,nevidim svijetlu buducnost osim sto ce ovi jos vise puniti djepove, a mi smo podrzali i prihvatili rast cijena kupovinom ist grafickih.

Vise vidim krivca u nama,oni samo iskoristavaju priliku i nasu naivnost.

Gamad, nemam druge rijeci, bolje neka nerade vise prezentacije za "gaming" proizvode.

 

 
5 0 hvala 1
15 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Ivan Majstorovic kaže...

AMD ima solidnu rasterizaciju...nvidia je superiornija malo u 4k i pogotovo u Ray tracingu. Onda ima igara gdje moja 6800 pojede i 3090(ac valhalla, dirt5) tako da i jedni i drugi imaju solide graficke samo sto su cijene nenormalne i dobavljivost nikakva. 

 

 Nema dlss ni ovde da ih spasi gdje je rtx3090 zaslužio da ga se zatuće na broj komadića koliko eura košta. Gaming cards for gamers ahahahaha. Sad nije stvar tko je bolji nego tko dostavlja za prodaju a ne onoj neradničkoj djubradi.Nevidij partneri su tu nenadmašni jer proizvode samo gpu i ne žele dati ništa za gaming.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.2.2021 19:08 (dery).
3 godine
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Ma sve je otislo k vragu od gtx400 serije. Tad si mogao top end 480 nabaviti za mrsavih 400-500-tinjak dolara, i to je bilo 2010 ako se nevaram,tako da se neracuna ni infalcija jer 10-tak godina nije bas nesto daleko.

Tako da nisu tu ni mineri krivi toliko. Tedencija je da je prije 10-tak godina krenulo u rast cijena malo-pomalo,a mi to sve prihvacamo i kupujemo, a na kraju nvidia i Amd naprave top SKU za maksimalno 200 dolara i sa pcb-om, memorijom i samim cipom. 

Pc gaming umire polako, nema vise onog sretan sam sto uopce igram sta,vec pada se u depru radi 5 fps-a.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.2.2021 19:51 (Ivan Majstorovic).
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Ivan Majstorovic kaže...

Pc gaming umire polako, nema vise onog sretan sam sto uopce igram sta,vec pada se u depru radi 5 fps-a.

 Čak nije samo zbog cijena hardvera, kad pogledaš kakve su igre izlazile za PC prije cca. 10 god; sve su bile raj za moddere. Call of Pripyat, Warband, Skyrim, DA:Origins, New Vegas...

To je najviše držalo PC gaming stepenicu iznad console gaminga, pa iz samog Warbanda je niknulo modova koji veze nemaju s originalom...

Kad pogledaš kakve sve AAA igre su izlazile zadnjih ~5 godina, sve ti bude jasno. (Witcher 3 jedino odstupa od ovog pravila).

Vrelo modanja u današnje vrijeme su sportske igre, npr. 2K koji modovima popravlja scanove lica i dodaje stare igrače itd. Osim toga, jedva išta.

 

PC Gaming trenutno od irrelevantnosti drži kao prvo naravno miš i tipkovnica, te e-sport, a i sama činjenica da skoro svatko ima laptop koji može pokrenuti barem neke esports naslove.

I naravno, besplatno igranje online, ne znam kako konzolaši dozvoljavaju Sony/Microsoft da ih pljačka time, ali otom potom.

 

Kako će situacija ići dalje, ne znam, PC Gaming neće umrijeti dokle god ja mogu pokrenuti svoje Heroje trojku i bacit koju partiju Dote.

 

 

Isprike na off-topicu, ali bar nije kilometarski tekst o konobarenju ili plaćanju 1000€ za grafičku.

Say hello to my little friend
14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Igram se jakooo dugo ali nikada nisam igrao igru poput Death Strandinga ili RDR 2. Po meni gaming i dalje napreduje što je naravno sve teže jer je već sve viđeno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Ma to stoji sve, ali da si odigrao te igre na konzoli, jedva bi ti bila razlika, jedino eto rezolucija itd. što se mijenja dolaskom next-gen konzola.

Samo kažem da sam primjetio manje otvorenosti, kad je bio standard da u igru ubaciš 5-6 modova za poboljšanje grafike, gameplaya, itd., AAA PC gaming sve više podsjeća na console gaming.

Velike cijene hardvera neće ubiti PC Gaming, prije će ga ubit to da prestane nuditi stvari koje se ne mogu pronaći na konzoli, jer će konzola uvijek biti jeftinija.

 

 

Indie scena naravno i dalje cvjeta i to mi grije srce :)

Say hello to my little friend
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Krunoo7 kaže...

Ma to stoji sve, ali da si odigrao te igre na konzoli, jedva bi ti bila razlika, jedino eto rezolucija itd. što se mijenja dolaskom next-gen konzola.

Samo kažem da sam primjetio manje otvorenosti, kad je bio standard da u igru ubaciš 5-6 modova za poboljšanje grafike, gameplaya, itd., AAA PC gaming sve više podsjeća na console gaming.

Velike cijene hardvera neće ubiti PC Gaming, prije će ga ubit to da prestane nuditi stvari koje se ne mogu pronaći na konzoli, jer će konzola uvijek biti jeftinija.

 

 

Indie scena naravno i dalje cvjeta i to mi grije srce :)

 RDR 2 sam prvo kupio za konzolu pa onda za PC i razlika izmđu 30 fpsa i 60+ je velika, kao i razlika u rezoluciji. Da, nove konzole to popravljaju ali baš i nema novih konzola a na PC-u imam Microsoft igre kao i dosta PS4 hitova koji su portani.

Također kroz godine se nakupila kolekcija PC igara i sve to mogu igrati kad poželim na max detaljima i visokom fpsu, tak da mi je teže migrirati samo na konzolu i jednosatvno odreči se vlastite kolekcije. Da nema dobrih sony ekskluziva nebi ni razmišljao o novoj sony konzoli.

RTX 3060 ti za 3900 kn je bilo u Linksu i tko jamio, jamio je 

15 godina
online
NVIDIA Ampere 30xx

Ovo je gore nego u doba zlatne groznice. Gladni nezasitni nagura bi mu u guz cijelu farmu, nevidija volim te mukte.

 

https://videocardz.com/newz/hundreds-of-nvidia-geforce-rtx-30-gaming-laptops-spotted-in-a-mining-farm

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
dery kaže...

Ovo je gore nego u doba zlatne groznice. Gladni nezasitni nagura bi mu u guz cijelu farmu, nevidija volim te mukte.

 

https://videocardz.com/newz/hundreds-of-nvidia-geforce-rtx-30-gaming-laptops-spotted-in-a-mining-farm

Jaka im farma, nagurali kinezi laptope na bakin namještaj...

 

Mislim da je ovo dva put veće sranje od zadnjeg, to će se odjednom pojaviti pun kurac rabljenih kartica na tržištu. Jedva čekam taj dan.

 

EDIT: Baš me zanima dal trebaš prijaviti probijanje zvučnog zida s ovim.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2021 11:16 (Promster).
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
dery kaže...

Ovo je gore nego u doba zlatne groznice. Gladni nezasitni nagura bi mu u guz cijelu farmu, nevidija volim te mukte.

 

https://videocardz.com/newz/hundreds-of-nvidia-geforce-rtx-30-gaming-laptops-spotted-in-a-mining-farm

Ja prije par sedmica rekao da će doći vrijeme kada zbog nestašice RTX 30 kupovat ćemo laptope koje će nam samo služiti pod stolom kao Desktop Replacement kao izlaz za monitor. Ja rekao ja - pogodio.

Drugi problem je naša država.. dala ljudima poticaj da pravi elektrane i da ubacuju struju u sistem, noki uložili 50k € ali licencu od HEP-a ili Elektrodistribucije nisu dobili.
Jedan BMW i Mercedes imaju svoje elektrane a kada noćna smjena ne radi ili jednosavno kada imaju viška oni to prodaju gradu.

Jedan kinez popije kavu (možda tu vijest imaš na to Videocardz) u kafiću i prikopča laptop dok pije kavu. Za 1h dok ispija i nešto kao čita zaradio mislim oko 0.86 USD.

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Stigla mi je danas 3080 founders! fan mi je uvijek na sto posto i dosta je bucna onda, kad smanjim fan speed u afternurneru kartica mi sama uspori core clock na 750 uopce ne radi boost! Pa padnu performanse naravno! Ima li tko rjesenje? Probao sam sa biosima i druverima
be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Horned Reaer kaže...
Stigla mi je danas 3080 founders! fan mi je uvijek na sto posto i dosta je bucna onda, kad smanjim fan speed u afternurneru kartica mi sama uspori core clock na 750 uopce ne radi boost! Pa padnu performanse naravno! Ima li tko rjesenje? Probao sam sa biosima i druverima

 To meni djeluje kao da hladnjak ne sjedi dobro na GPU, uglavnom nemaš sreće a sobzirom na situaciju i manjak grafi nemaš sreće da baš sad imaš takav problem.

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Promster kaže...
dery kaže...

Ovo je gore nego u doba zlatne groznice. Gladni nezasitni nagura bi mu u guz cijelu farmu, nevidija volim te mukte.

 

https://videocardz.com/newz/hundreds-of-nvidia-geforce-rtx-30-gaming-laptops-spotted-in-a-mining-farm

Jaka im farma, nagurali kinezi laptope na bakin namještaj...

 

Mislim da je ovo dva put veće sranje od zadnjeg, to će se odjednom pojaviti pun kurac rabljenih kartica na tržištu. Jedva čekam taj dan.

 

EDIT: Baš me zanima dal trebaš prijaviti probijanje zvučnog zida s ovim.

 Nacekat ces se, pogledaj kolko je sve profitabilno tak da i kad ethereum ode na PoS ostaji svi ovi coini koji su i dalje profitabilni. Jedino kaj je ethereum sad fakat ultra profitabilan. Cak je i ravencoin oso gore dosta tak da bi sad moglo pocet nestajat i 4gb kartica.

14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Kazu jedino imaju gt 730  u nabavci a i ona bi trebala malo poskupiti 

Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Nvidia je izbacila DLSS plugin za unreal engine, to bi trebalo značajno povećati broj igri koje ga podržavaju u buducnosti.

https://twitter.com/NVIDIAGameDev/status/1359935065577299971?s=20
Moj PC  
3 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice