NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.780.355
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Aaajjj jaj jaj jaj jaj jaaj puerto rico

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
D3lBoy kaže...

Aaajjj jaj jaj jaj jaj jaaj puerto rico

 pa nece valjda opet???

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
86 na 210W je ok
10 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Riot kaže...

Oko cega se vi prepirete.... Tko smatra da ovi proizvodi ne vrijede tih novaca neka ne kupi, tko je nestrpljiv neka kupi i tocka. Ja smatram da ne vrijedi tih novaca ali cu kupit,...

Zasto dijelis savjete, ako ih se sam ne drzis? lol

10 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Mitch kaže...
86 na 210W je ok

I to je prije bios modanih timinga etc. Vjerojatno se jos moze undervoltat, tako da bi se za 200w moglo nategnut 90mh.

Battlelog: D3lBoy-00
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Cemu drama kad je nema.... prije ce Big Navi bit mining gpu nego ovo.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Navi nece bit na GDDR6X 99%

Battlelog: D3lBoy-00
10 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
D3lBoy kaže...

Navi nece bit na GDDR6X 99%

 evo da ti ispravim: Navi nece bit na GDDR6X 100%

 

nvidia ekskluziva

10 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Zato i kazem, danasnji top of the line GDDR6 daje 53-54mh. Sto je skoro pa duplo manje. Tako da 3080 ce bit kralj mineanja. Sustigle bi ju 2x5700XT ili 2x2080ti, no to je također i puno skuplja opcija.
Osim ako Navi bude imao HBM

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.9.2020 0:31 (D3lBoy).
9 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Jedno pitanje s obzirom da sam totalni newb, koliko se može zaraditi od mineanja? Tipa ako kupiš karticu da malo novca povratiš kroz neki period
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
D3lBoy kaže...

Zato i kazem, danasnji top of the line GDDR6 daje 53-54mh. Sto je skoro pa duplo manje. Tako da 3080 ce bit kralj mineanja. Sustigle bi ju 2x5700XT ili 2x2080ti, no to je također i puno skuplja opcija.
Osim ako Navi bude imao HBM

 D3lBoy

LOL pa nije valjda da ima još ljudi koji bi se uvalili u kredit i kupili kartice za rudarenje??

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
D3lBoy kaže...

Zato i kazem, danasnji top of the line GDDR6 daje 53-54mh. Sto je skoro pa duplo manje. Tako da 3080 ce bit kralj mineanja. Sustigle bi ju 2x5700XT ili 2x2080ti, no to je također i puno skuplja opcija.
Osim ako Navi bude imao HBM

Pa već sad je 2x 5700 brža i jeftinija opcija i po potrošnji i po cijeni... o čemu pričaš? Linkao sam ti tablicu gore..

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.9.2020 8:04 (mrsmith).
9 godina
online
NVIDIA Ampere 30xx

Kad su recenzije? U koliko sati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
BeLLicus kaže...

Kad su recenzije? U koliko sati?

 U 15h koliko ja znam.

15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx
It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.9.2020 9:44 (mrsmith).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

stiglo par kartica na moju hrid (malta)

 

rtx 3080 10gb palit - 850e - rasprodane u 5 minuta

rtx 3090 24gb palit - 1800e - trajale su duze, rasprodano nakon 8 sati

 

 

a sad da docekamo review-e danas

 
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
NVIDIA Ampere 30xx
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Daleko je to cijena koje je Nvidija predstavila. Izgleda da će RTX-ice zadržati cijenu.
''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Jao, kak mi je zao budala koji su prodavali 2080Ti za 350-400€

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Alfredo nr.2 kaže...
Daleko je to cijena koje je Nvidija predstavila. Izgleda da će RTX-ice zadržati cijenu.

Ima i jeftinije

https://www.caseking.de/pc-komponenten/grafikkarten/nvidia/geforce-rtx-3080?sPage=1&sSort=3

7 godina
protjeran
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ima al nema - vidis da je stanje "Unbekant", dok kod poljaka je stanje "Na stanie 15+" komada (ak ne lazu).

 

Interesantnije mi je pogledati cijene RTX 3070, po ovoj listi, cijena je od 610€ nadalje:

https://www.proshop.pl/Karta-graficzna?pre=0&f~grafikkort_videoudganggrafikprocessorleverandor=nvidia-geforce-rtx-3070

 

200€ skuplja od RTX 2070 Super, i 250€ skuplja od RTX 2070 Vanilla - bome su "smanjili cijene kartica".

 

Jos ako bude losija od RTX 2080, koja je sad ispod 600€ - 3070 nece biti dobra kupnja, dok joj ne srezu cijenu za 30-35%.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Nvidija ih je dobro zeznula. Još kad se pokaže da se jako griju i da su bučne, te da preformanse Aib modela su slabije od referentnih kartica bit će pravdanja. Razgrabili su kartice bez da pričekaju recenzije. Ne čini se kao racionalna odluka.
''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Kako bi bila lošija od 2080 ako ju reklamiraju kao bolju od 2080Ti - nVidia "kreativno" uljepšava performanse i ima usporedba po kojoj je bolja , ali sumnjam toliki sa bi realno bila

 lošija od 2080

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Pitanje je kakav je hladnjak. Treba pričekat s recenzijama.
''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
10 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

prvenstveno 2080 ti nije nitko prodao ispod 700eura 

druga stvar koliki moron trebas bit da ee zaletis i prodaš takvu karticu a tada si nisi znao nista osim onoga cime je nvidia punila javnost radi marketinga. Rtx 2080 ti bude još harala pošteno ako joj performanse ne sruse nadogradnjom. Valjda će danas imat muda i jedni i drugi i predstavit ono šta prodaju.

Bero
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
NVIDIA Ampere 30xx

Sutra će svakako prve recenzije nereferentnih tako da je čekanju došao kraj konačno. Te silna brojna nagađanja o potrošnji,buci,toplini,snazi završavaju danas/sutra...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Bero_ng95 kaže...

prvenstveno 2080 ti nije nitko prodao ispod 700eura 

druga stvar koliki moron trebas bit da ee zaletis i prodaš takvu karticu a tada si nisi znao nista osim onoga cime je nvidia punila javnost radi marketinga. Rtx 2080 ti bude još harala pošteno ako joj performanse ne sruse nadogradnjom. Valjda će danas imat muda i jedni i drugi i predstavit ono šta prodaju.

jucer prodana jedna nova novcata za 4000kn..

zvao sam lika osobno.

a zašto je jos nije povukao iz oglasa ne znam : https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/msi-rtx2080ti-gaming-z-trio-11gb-gddr6-oglas-32313627

 

 

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.9.2020 10:17 (toxic).
9 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
toxic kaže...
Bero_ng95 kaže...

prvenstveno 2080 ti nije nitko prodao ispod 700eura 

druga stvar koliki moron trebas bit da ee zaletis i prodaš takvu karticu a tada si nisi znao nista osim onoga cime je nvidia punila javnost radi marketinga. Rtx 2080 ti bude još harala pošteno ako joj performanse ne sruse nadogradnjom. Valjda će danas imat muda i jedni i drugi i predstavit ono šta prodaju.

jucer prodana jedna nova novcata za 4000kn..

zvao sam lika osobno.

a zašto je jos nije povukao iz oglasa ne znam : https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/msi-rtx2080ti-gaming-z-trio-11gb-gddr6-oglas-32313627

 

 

 Nije povukao oglas jer će je prodati još jednom

8 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
miki_the_pirat kaže...
toxic kaže...
Bero_ng95 kaže...

prvenstveno 2080 ti nije nitko prodao ispod 700eura 

druga stvar koliki moron trebas bit da ee zaletis i prodaš takvu karticu a tada si nisi znao nista osim onoga cime je nvidia punila javnost radi marketinga. Rtx 2080 ti bude još harala pošteno ako joj performanse ne sruse nadogradnjom. Valjda će danas imat muda i jedni i drugi i predstavit ono šta prodaju.

jucer prodana jedna nova novcata za 4000kn..

zvao sam lika osobno.

a zašto je jos nije povukao iz oglasa ne znam : https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/msi-rtx2080ti-gaming-z-trio-11gb-gddr6-oglas-32313627

 

 

 Nije povukao oglas jer će je prodati još jednom

 il pokusava drugima spustit cijenu  laznim oglasom da ju moze sam kupit jeftinije :P

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Da jako ljepo, takodjer kroz mislim dan dva stize veliki raytrace update za Fortnite e to je prava bomba.

Ja ga ne igram ali znamo koliko je ta igra popularna i kako ce pogurat raytrace opcenito. 

 

Nvidia se posteno zakoturala i jos im je vrijednost vec skocila preko 300 milijardi a jedan Intel na 200 i nesto milijardi.... i sad neka netko kaze da se gaming ne isplati 😁😁😁😁

Naravno nije to sve do gaminga ali velik dio jeste 🥂

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice