AMD Navi izdvojena tema

poruka: 9.269
|
čitano: 1.626.123
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
AMD Navi
kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
AMD Navi

AHa, opaka zvijerka - Yeti, ko i ostatak lineupa. Cesto se spominje al nema dokaza da postoji :D

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
6 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: AMD Navi

 Da, svih 212 komada dostupnih gamerima širom svijeta 

Lijep pozdrav ;)
15 godina
offline
Re: AMD Navi
Dado_ZG78 kaže...

 Da, svih 212 komada dostupnih gamerima širom svijeta 

 Aj ti meni reci, kaj ovo tebi treba?

Kupio si nvidiu, pisao da čekaš AMD, navodno si AMD entuzijast, slijedeća je ziher Radeonka, al sve te tvrdnje kao da su opravdanje da iz dana u dan pljuješ po karticama, RTu, nedostatku DLSS i sada dostupnošću...

Ajde, OK si forumaš, djeluješ barem OK, igraj se na svom Ampere, nemoj bit jedan od ovih trolera na temi...

15 godina
offline
AMD Navi

 Amd udara proizvodnju za konzole, ryzen i navi je u drugom planu. Tako da je nevidija tj samsung puno teže podbacio u teškim su govnima, jamper cijena divlja nekontrolirano.

 

Rekao san več do ljeta ništa od jampera i navija.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.11.2020 12:34 (dery).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: AMD Navi
dery kaže...

 Amd udara proizvodnju za konzole, ryzen i navi je u drugom planu. Tako da je nevidija puno teže podbacila u teškim su govnima, jamper cijena divlja nekontrolirano.

Jednim i drugima je super jer jer sve što proizvedu prodaju.

12 godina
offline
AMD Navi

Evo što se tiče kupnje, nemate šanse dečki...Ibaja dere jarca :

 

https://www.twitch.tv/falcodrin

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AMD Navi
dery kaže...

 Amd udara proizvodnju za konzole, ryzen i navi je u drugom planu. Tako da je nevidija tj samsung puno teže podbacio u teškim su govnima, jamper cijena divlja nekontrolirano.

 

Rekao san več do ljeta ništa od jampera i navija.

 99% sam siguran da nikada više nova konzola ne bude po ovako niskoj cijeni, siguran sam da mogu poništili bi sve ugovore o isporuci jer taj ogromni apu nikom ne donosi profit.

3 godine
offline
AMD Navi

Jel se zna koliko tocno Sony/MS gube po jednoj prodanoj konzoli (PS5 i XSX)? Znam da je vec u vrijeme PS3 cifra bila poveca. Mislim nije to dzabe, uvuku te u ekosustav, online pretplate, skuplje igre itd, ali cisto informativno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Navi
forumaš kaže...

 99% sam siguran da nikada više nova konzola ne bude po ovako niskoj cijeni, siguran sam da mogu poništili bi sve ugovore o isporuci jer taj ogromni apu nikom ne donosi profit.

 PS5 i X Box X nisu preveliki, a kaj se tiče X Box S APU modela o da na njemu itekako zarađuju.Realno on manji od očekivanja, ili ipak očekivano mali s obzirom da je to Monolitni dizajn.Dakle nikakvo čudo, da su eto Desktop gejmeri trenutno na čekanju.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/graficke-kartice/nvidia-turing-rtx-2070--2080--2080-ti/245080.aspx?page=105&jumpto=6192103&sort=asc&view=flat

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/igrace-konzole/xbox-series-x/272478.aspx?page=3&jumpto=6194298&sort=asc&view=flat

AMD,........is that Epyc or what?
8 godina
neaktivan
offline
AMD Navi

Imao prije par minuta poluproizvod 6800XT za 650e u košarici. Naravno mrtvi usrani paypal mi izbaci onaj kod za provjeru i unesem ga brzinom svjetlosti, onda iz xxyxyxcyx razloga mi nestane interneta na mobitelu dal je prebacivao baznu stanicu ili neki vrag i prođe mi processing nakon 5 sekundi što sam gledao onaj faking kružić da se vrti i naravno.... OOS

 

Nije mi bilo suđeno ovaj put....Možda samo pretačem sreću za 6900XT 

#YOLO
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Navi
Rhodin kaže...
Dado_ZG78 kaže...

 Da, svih 212 komada dostupnih gamerima širom svijeta 

 Aj ti meni reci, kaj ovo tebi treba?

Kupio si nvidiu, pisao da čekaš AMD, navodno si AMD entuzijast, slijedeća je ziher Radeonka, al sve te tvrdnje kao da su opravdanje da iz dana u dan pljuješ po karticama, RTu, nedostatku DLSS i sada dostupnošću...

Ajde, OK si forumaš, djeluješ barem OK, igraj se na svom Ampere, nemoj bit jedan od ovih trolera na temi...

 Isto sam ironičan i za Nvidija kartice nema veze sa markom. Smatram da je ovo katastrofalno kako se u 21. stoljeću ne može nabaviti novi hardver (a pogotovo skupa grafička kartica za koju bi čovjek rekao da ne bude baš neka potražnja globalno..).

 Ne znam zašto si se našao pogođenim ovim ironičnim komentarom ali prestrašno mi je da sam i sam morao ići preko veze (poznanstva) da se dočepam kartice od soma eura  

Lijep pozdrav ;)
16 godina
offline
AMD Navi

Evo malo dobrih vijesti...  kroz 4 - 8 tjedana očekuje se pad cijena RX6000 kartica...

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Navi
Znači za dva mjeseca... i to je optimistično predviđanje, a kad uzmemo u obzir nenormalnu potražnju i još veći paper launch od nevidije kojoj se niti nakon toliko vremena od launcha ne nazire spuštanje cijena, prije će biti i više od dva mjeseca.
Al prije svega toga trebaju izać iz jeti kategorije, što je malo teže obzirom na situaciju s konzolama :(
11 godina
offline
Re: AMD Navi
AdR03 kaže...

Imao prije par minuta poluproizvod 6800XT za 650e u košarici. Naravno mrtvi usrani paypal mi izbaci onaj kod za provjeru i unesem ga brzinom svjetlosti, onda iz xxyxyxcyx razloga mi nestane interneta na mobitelu dal je prebacivao baznu stanicu ili neki vrag i prođe mi processing nakon 5 sekundi što sam gledao onaj faking kružić da se vrti i naravno.... OOS

 

Nije mi bilo suđeno ovaj put....Možda samo pretačem sreću za 6900XT 

 Gdje si uopće uspio ugledati po toj cijeni a kamoli kupiti ....

8 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Navi
njofra13 kaže...
AdR03 kaže...

Imao prije par minuta poluproizvod 6800XT za 650e u košarici. Naravno mrtvi usrani paypal mi izbaci onaj kod za provjeru i unesem ga brzinom svjetlosti, onda iz xxyxyxcyx razloga mi nestane interneta na mobitelu dal je prebacivao baznu stanicu ili neki vrag i prođe mi processing nakon 5 sekundi što sam gledao onaj faking kružić da se vrti i naravno.... OOS

 

Nije mi bilo suđeno ovaj put....Možda samo pretačem sreću za 6900XT 

 Gdje si uopće uspio ugledati po toj cijeni a kamoli kupiti ....

 Direkt sa AMD-a 

 

Imaju dropove svako tolko koji traju po otprilike 3 i po sekunde dok botovi sve ne popapaju ali moguće je.

#YOLO
16 godina
offline
AMD Navi

Švapski Mindfactory, GPU prodaja za prošli tjedan ili ukratko RX 5700/XT grafe idu kao krafne pa dok se ne rasproda lager.S obzirom da je Bitkonj 20 000$, dosta toga nema veze sa gejmingom.Lager stari grafa treba prodat, pa kad se žuto rasproda gle čuda doči če RDNA2 nasljednik RX 6700.

 

https://twitter.com/TechEpiphany/status/1333122050597281800

AMD,........is that Epyc or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Navi

ja isto mislim da je nestašica umjetna, u oba tabora...da se stare kartice rasprodaju

 

tako da mislim da će na tržište stići iza nove godine

 

meanwhile, RX580 cijene ko kad su tek izašle

 

https://www.nabava.net/graficke-kartice?se=1037609

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2020 15:51 (segregator).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Navi
segregator kaže...

ja isto mislim da je nestašica umjetna, u oba tabora...da se stare kartice rasprodaju

 

tako da mislim da će na tržište stići iza nove godine

 

meanwhile, RX580 cijene ko kad su tek izašle

 

https://www.nabava.net/graficke-kartice?se=1037609

 

 kako to mislis? pa 2080Ti kosta preko 1000 eura jos uvijek. To se nece prodat sve da je cijena i 30% niza dok god svako malo kapne pokoja 3070 ili 3080. A cijenu bi trebali spustit ispod 3060Ti koja dodje 450-500 eura. Znaci, da bi se stare kartice pocele prodavat, nvidija bi ih morala spustiti na 400-450 eura. Tako nesto bi bilo apsurdno ocekivati.

 

jedini zakljucak ostaje da ce cijene ici samo gore i da ce se 3080 stabilizirat na cijenu 2080ti i tako fino redom dalje po tierima. Isto vrijedi za AMD ekvivalente.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2020 16:06 (jovial).
16 godina
offline
Re: AMD Navi
jovial kaže...
segregator kaže...

ja isto mislim da je nestašica umjetna, u oba tabora...da se stare kartice rasprodaju

 

tako da mislim da će na tržište stići iza nove godine

 

meanwhile, RX580 cijene ko kad su tek izašle

 

https://www.nabava.net/graficke-kartice?se=1037609

 

 kako to mislis? pa 2080Ti kosta preko 1000 eura jos uvijek. To se nece prodat sve da je cijena i 30% niza dok god svako malo kapne pokoja 3070 ili 3080. 

 

ma oće, kad neupućeni djedovi i bake krenu unucima kupovat...ako ti je do humora, samo šetaj našim informatičkim trgovinama u

predbožićno vrijeme i slušaj kako trgovci obrađuju stare ljude

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2020 16:04 (segregator).
10 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Navi
segregator kaže...
jovial kaže...
segregator kaže...

ja isto mislim da je nestašica umjetna, u oba tabora...da se stare kartice rasprodaju

 

tako da mislim da će na tržište stići iza nove godine

 

meanwhile, RX580 cijene ko kad su tek izašle

 

https://www.nabava.net/graficke-kartice?se=1037609

 

 kako to mislis? pa 2080Ti kosta preko 1000 eura jos uvijek. To se nece prodat sve da je cijena i 30% niza dok god svako malo kapne pokoja 3070 ili 3080. 

 

ma oće, kad neupućeni djedovi i bake krenu unucima kupovat...ako ti je do humora, samo šetaj našim informatičkim trgovinama u

predbožićno vrijeme i slušaj kako trgovci obrađuju stare ljude

 ne znam koje ti imas djedove i bake, ali bojim se da ima puno vise majnera i starih kartica nego djedova i baka sa tolikim parama. da ne kazem, kovid 

16 godina
offline
Re: AMD Navi
jovial kaže...
segregator kaže...
jovial kaže...
segregator kaže...

ja isto mislim da je nestašica umjetna, u oba tabora...da se stare kartice rasprodaju

 

tako da mislim da će na tržište stići iza nove godine

 

meanwhile, RX580 cijene ko kad su tek izašle

 

https://www.nabava.net/graficke-kartice?se=1037609

 

 kako to mislis? pa 2080Ti kosta preko 1000 eura jos uvijek. To se nece prodat sve da je cijena i 30% niza dok god svako malo kapne pokoja 3070 ili 3080. 

 

ma oće, kad neupućeni djedovi i bake krenu unucima kupovat...ako ti je do humora, samo šetaj našim informatičkim trgovinama u

predbožićno vrijeme i slušaj kako trgovci obrađuju stare ljude

 ne znam koje ti imas djedove i bake, ali bojim se da ima puno vise majnera i starih kartica nego djedova i baka sa tolikim parama. da ne kazem, kovid 

 

kakogod, moja poanta je da će se sve rasprodat

15 godina
offline
AMD Navi

Rx6700xt bi mogla bit podjednaka rtx3070.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Navi
Cijenom ili performansama?
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Navi
dax-lax kaže...
Cijenom ili performansama?

 podjednako 

15 godina
offline
Re: AMD Navi
dax-lax kaže...
Cijenom ili performansama?

Ako bude cijenom bit će i performansama. Razlika 6800xt i 6800 je 10%, 6800 > rtx3070/6700xt za 10 %

kradem mine iz minskog polja
15 godina
offline
AMD Navi

Iako sam oduvijek bio više amd fan, mislim da je Nvidia 3080 naspram 6800xt bolja KUPNJA. Zbog dlss-a i rtx-a. Amd mora još spustiti cijenu za 50 do 70 dolara. To bi bila realna cijena. 

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
AMD Navi

El ovo postoji kod nas? 

Nisam ni jednu vidio na prodaji sta malo gledam na nabavi

6800/xt*

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 14:31 (WarRage).
 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi
Takoder, nemogu da vjerujem da taj proizvod zapravo nepostoji, nekužim kakve su to sad šeme, urote i kineske pi6k3 m@t3r1n3😠
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
AMD Navi

Mislio uzeti nešto od navija, na kraju pala 3060 jer je jedina dostupna po kolko tolko normalnoj cijeni... Yebo ih takav launch i rađenje budali od ljudi

-
Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice