Ne mogu se sjetit imena filma...

poruka: 226
|
čitano: 59.023
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
irenkica kaže...

da, to je taj, svaka vam čast, mislila sam da je neki poznati glumac, ali da to je taj fil, hvala vam

16 godina
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Nije baš film, ali pitala me rođakinja za crtanu seriju koja se prikazivala pred cca 15 godina.
Zapamtila je samo:

- ljudi, a možda i životinje kao likovi

- oružja su bile kao neke orgulje ili klavir u koji su stavljali bušene kartice i glazbom napadali drugu stranu

- dvije konfliktne strane su tragale za notama koje nedostaju kao za ultimativno oružje

Šturo i ja nisam uspio ništa iskopati, no ako imate ideje, jako su dobrodošle.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
Ovako, film zadnji put gledao kao klinac negdje oko 2005 godine, radnja je : pocetka filma prikazan škorpion na pjesku u pustinji naravno i ide kamera prema autu, sredisnja radnja je pljackanje kasina od strane cca 6 likova koji su odjeveni u razlicite kostime, jedan od njih u elvisa presleya, jedan od njih bude ranjen te ga odvuku u helikopter ali ne upije prezivit....pa eto ako netko kojim slucajem zna ime filma bio bi jako zahvalan....hvala
9 godina
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
Karlo796 kaže...
Ovako, film zadnji put gledao kao klinac negdje oko 2005 godine, radnja je : pocetka filma prikazan škorpion na pjesku u pustinji naravno i ide kamera prema autu, sredisnja radnja je pljackanje kasina od strane cca 6 likova koji su odjeveni u razlicite kostime, jedan od njih u elvisa presleya, jedan od njih bude ranjen te ga odvuku u helikopter ali ne upije prezivit....pa eto ako netko kojim slucajem zna ime filma bio bi jako zahvalan....hvala

3000 Miles to Graceland

7 godina
neaktivan
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
Puno ti hvala :D
14 godina
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

moože pomoć?

 

radnja filma počinje: Puše jaki vjetar u gradu i odnese papire ženi. Prikupi ih mladi pisac koji se zaljubi u nju. Ona se poćinje viđati sa njim, da bi to saznao njen suprug koji ga ubije.
Sve to prizna suprugi i skupa kriju istinu od policije koja vodi istragu. 

 

hvala :)

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
9 godina
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...
Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
13 godina
online
Ne mogu se sjetit imena filma...

Stari horor, 70' ili 80', b film... Ko klinac sam ga gledao i znam da mi je bio dosta strašan. Obitelj se seli ili ide na odmor u neki dvorac/stari hotel i otkriju da je nešto u podrumu, neko stvorenje. U podrumu je poplavljeno i nađu mrtvaca kako pluta raskomadano jednom prilikom, to je pretežito sve čega se sjećam. Gledali smo na vhs-u i koliko me sjećanje služi film se zvao ljudožder na našem a kako mu je original ne mogu naći nikako, hilfe

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.6.2017 15:48 (vrinho).
14 godina
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Jedan stari film, prije puno godina sam ga gledao. Ima neke veze s ogledalima, tj kad taj glavni lik pogleda u ogledalo vidi neko stvorenje i svaki put kad pogleda u bilo koje ogledalo njemi se nesto desi. Jel zna tko?

http://trakt.tv/user/MjezZza
11 godina
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
Pozdrav ljudi. Trazim jedan film. Radi se o momku i djevojci. Ugl on je neki kao americki vojnik koji ide u rat u Irak. I tamo valjda na dopustu upoznaje tu curu koja je druge religije. I onda on nju pokusava dovesti u Ameriku. Ali normalno budr jako puno problema kako oko vjere tako i same politike.
16 godina
offline
Ne mogu se sjetit imena filma...

Noviji datum, horror/thriller.

Znači ekipa ide u kao cryo-san u podzemnom bunkeru kao dio nekog testa i sjećam se da se probude i da je prvo dolje bio raspašoj te kad su konačno došli van, istražuju i ispada da je meteor stvarno pao na Zemlju. Ili možda nije o.O

Je šturo, ali ako nekom sine, pusa.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
14 godina
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...

Jel možda ovaj..

Mirrors

Ili ovaj..

Oculus

- - -Space may be the final frontier, but it's made in the Hollywood basement - - -
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.10.2022 20:04 (ring4ping).
10 godina
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
Lovac kaže...

Noviji datum, horror/thriller.

Znači ekipa ide u kao cryo-san u podzemnom bunkeru kao dio nekog testa i sjećam se da se probude i da je prvo dolje bio raspašoj te kad su konačno došli van, istražuju i ispada da je meteor stvarno pao na Zemlju. Ili možda nije o.O

Je šturo, ali ako nekom sine, pusa.

 

 

"400 days" možda?

14 godina
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
maxy0 kaže...

Jedan stari film, prije puno godina sam ga gledao. Ima neke veze s ogledalima, tj kad taj glavni lik pogleda u ogledalo vidi neko stvorenje i svaki put kad pogleda u bilo koje ogledalo njemi se nesto desi. Jel zna tko?

 Jel možda ovaj..Oculus ili...Mirrors.

- - -Space may be the final frontier, but it's made in the Hollywood basement - - -
16 godina
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
60nine kaže...
Lovac kaže...

 

 

"400 days" možda?

 Eee to je taj... Mislio bi da ću se sjetiti "Shawa" iz serije Chuck. Puno hvala!

4.4/10 uff jesu ga nakudili, a meni baš zvoni da nije bio loš.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
10 godina
offline
Re: Ne mogu se sjetit imena filma...
Lovac kaže...
60nine kaže...
Lovac kaže...

 

 

"400 days" možda?

 Eee to je taj... Mislio bi da ću se sjetiti "Shawa" iz serije Chuck. Puno hvala!

4.4/10 uff jesu ga nakudili, a meni baš zvoni da nije bio loš.

 

 

nema na čemu... čim si spomenuo bunker i eksperiment, pao mi je napamet samo se isto nisam mogao sjetit kak se zove, al sam zguglao po ključnim riječima :)

 

bio je onak, li-la... zanimljiva tema, al mogli su to bolje isfurat

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice