Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.084
|
čitano: 2.899.904
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Cek postoji mini serija Whitcher!?
Hahahah..sad vidija na IMBD..pod cast..prvih 5 redom zenske glumice!
AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.12.2022 20:18 (volegradele).
10 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Da nema njega, serija nebi 5 ocjenu natukla na imdb. Poslao je priopcenje da su producenti namjerno isli sto dalje od orginala (nesto slicno kao ova ring of power serija), a on kao gamer i ljubitelj serijala je htio fanovima docarati sve autenticno i zato je dao otkaz.

5 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jos kad skuze da sovinizam nema veze sa spolovima, vec sa nacijom 

8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Alice in borderland S02

Konacno stigla druga sezona....

Pokusat cu bez spojlera, ali eto....

Kao prvo, opet je Netflix usrao dobru ideju. Ne ideju koliko koncepciju.

Do 6 epizode, fenomenalno, zanimljive igre,napeto, neizvjesno. U 6-oj, vec pocimas sumnjati, 7 to potvrdi, a 8 osamari. Ne da su lose epizode, naprotiv, vec tu postane evidentno da je netflixu cilj da ovo sve sto duze traje, idemo razvlaciti do besvjesti, samo da izvucemo sto vise epizoda/sezona....

Kad gledas pojedinacno, odlicne epizode. Kad gledas cjelinu, nista novo, nista bolje, nista napetije, cak naprotiv. Ova sezona ima smisla kao bilo kojih 8 epizoda Santa barbare, bez ostalih epizoda.

Da, nesto se desava, no, sve je puno filera, otezanja, nepovezanih i nebitnih minuta.....

Vise sam se divio okolisu, svijet djeluje nevjerovatno realno, na momente sam u scenama vec vidio last of us, ili hzd....

Prica kako rekoh nista novo, nastavak na prvu sezonu, no i dalje bez ikakvog sto,tko,kako,kada,cemu...

Nekih hintova ima, ali pokaze se da ne vode nikuda...

Sezona 3 naravno, no ukoliko nesto drasticno ne promjene.... Veliki fail.
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
3 godine
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Milijarde iliti ga Billions

 
https://www.imdb.com/title/tt4270492/

Serija u 6 sezona, imate je na hbomax-u!
Ako ste gledali Face (Suits) i voljeli takav tip serija ovo ce vam biti level dva iznad, meni osobno preeeefantasticno.
Trenutno sam na 4 sezoni i mogu reci Face sam obožavao no tamo je bilo preeeevise dosadnih epizoda i bez prakticki poštenog završetka.

Ovdje mi niti jedna epizoda nije stvorila nezanimanje ili dosadu uvijek su neke zanimljive spletke i neocekivani trenuci, likovi odlicni i odma cete ih sve pohvatati kako u pocetku tako i nove poslje!

Za sad uzivam maksimalno kao kad sam prvi put gledao Stranger Things tj prve 3 sezone! Preporuka za ljubitelje odvjetnistva, financija, brokera i njima slicnima!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.12.2022 23:16 (Boris grozni).
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Odgledao sam napokon Better Call Saul

 

Prvu sezonu sam gledao prije par godina i tu stao. Niti ovaj put mi ta prva sezona nije baš sjela, ali srećom progurao sam kroz to jer se isplati. Šesta sezona je po kvaliteti al pari sa šestom sezonom Breaking Bada, a i tokom ostalih sezona ima stvarno vrhunskih epizoda. Uspjeli su iz jednog random sleezball odvjetnika napraviti odličnog lika. A ni ostatak castinga ne zaostaje. Meni osobno su dijelovi sa Mikeom, Hectorom i prženom piletinom bili highlight serijala. Dodatno se prodube određeni likovi, dobije dodatna perspektiva na neke događaje, neki likovi iz BB imaju kratke ali slatke cameove. Super je sve to povezano i po meni je BCS obavezno štivo za sve koji vole BB. Teško se moglo izbjeći da neki likove ne izgledaju starije u BCS u odnosu na BB i ponekad to stvarno bode u oči, ali to je i jedina kakva takva zamjerka seriji uz tu pomalo slabiju prvu sezonu. Ali i prva sezona BB je podosta loša, valjda tako mora biti. 

 

Baš me zanima dal je itko gledao seriju i da mu se dopala, a da nije gledao BB. Jer mi baš izgleda da se gubi puno, ako se gleda samo BCS.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Netko je negdje spomenuo, i hvala mu... Za peripheral....

Dvije i pol epizode, i navukao se kao na heroin.... Veceras pada ostatak epizoda ;)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Posto kod nas traje ova akcija sa skyshowtime, 3ojra dok god imas sub, reko da vidim sta nude pa naidjem na Halo seriju. Zanima me da ovi koji su igrali igricu kaze svoje misljenje da li serija prati igricu i koliko je vjerodostojno prikazana pa samim tim da li je vrijedno gledanja ili ne? I da, poceo sam gledati peripherial i the expanse pa cemo vidjeti koja je vrijedna gledanja. lp i sretna nova godina....

4 godine
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
HOME123456 kaže...

The Man Who Fell to Earth

 

https://www.imdb.com/title/tt10758074/

 

Serija  nudi znanstvenu fantastiku, dramu i suptilne natruhe humora, zanimljiva priča.  8/10

 Pogledao na preporuku i također prosljeđujem dalje sa preporukom.

Slažem se uz sve navedeno. Lijepo odrađena serija i sezona kao cjelina sa pričom.

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
marionezi82 kaže...

Posto kod nas traje ova akcija sa skyshowtime, 3ojra dok god imas sub, reko da vidim sta nude pa naidjem na Halo seriju. Zanima me da ovi koji su igrali igricu kaze svoje misljenje da li serija prati igricu i koliko je vjerodostojno prikazana pa samim tim da li je vrijedno gledanja ili ne? I da, poceo sam gledati peripherial i the expanse pa cemo vidjeti koja je vrijedna gledanja. lp i sretna nova godina....

 Meni je HALO bio super jer jednostavo sam fan SF a, prva epizoda je super pa krenu oscilacije , tj objašnjavanje kako i gdje su postali i čemu "služe" tj uvod u druge sezone ali ja sam seriju odgledao, a serije gdje su borbe i po više puta.

 

Glavni glumac mi je dobar u ulozi, ma dobro je posloženo...

 

To je samo moje mišljenje ,  :)))) nemojte sada drvlje i kamenje , čovjek je pitao :))))

 

Ima dosta dobrih kako novih tako i starih serija na SkyShowtime u, ako uspiješ preboliti što im je app katastrofalan.

 

 

16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Igru nisam nikada igrao i nisam puno upucen u svijet Halo-a ali seriju sam odgledao i bila mi je odlicna. 

 

Klasicna SF serija, nema nekih pretjeranih woke sranja ili ih ja nisam bas primjetio, prica mi je bila dovoljno zanimljiva da me drzi do kraja, ostalo je dosta otvorenih stvari za sljedecu sezonu i posljednja epizoda onako malo vuce na igru pretpostavljam zbog kamere koja imitira fps i ako pocnete sa gledanjem bez ocekivanja serije koja ce biti u nominaicji za par Emmy-a imat cete dobar provod. 

 

 

OT: Uplatio i ja Sky Showtime i vidim da ima dosta starih filmova i serija, ja sam naletio na Battlestar Galactica, pogledao one mini filmove i poceo ponovo sa prvom sezonom. Koliko sam to cudo pratio u njezino vrijeme, moram vidjeti imali gdje i Babylon 5.

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Crotiger kaže...
marionezi82 kaže...

Posto kod nas traje ova akcija sa skyshowtime, 3ojra dok god imas sub, reko da vidim sta nude pa naidjem na Halo seriju. Zanima me da ovi koji su igrali igricu kaze svoje misljenje da li serija prati igricu i koliko je vjerodostojno prikazana pa samim tim da li je vrijedno gledanja ili ne? I da, poceo sam gledati peripherial i the expanse pa cemo vidjeti koja je vrijedna gledanja. lp i sretna nova godina....

 Meni je HALO bio super jer jednostavo sam fan SF a, prva epizoda je super pa krenu oscilacije , tj objašnjavanje kako i gdje su postali i čemu "služe" tj uvod u druge sezone ali ja sam seriju odgledao, a serije gdje su borbe i po više puta.

 

Glavni glumac mi je dobar u ulozi, ma dobro je posloženo...

 

To je samo moje mišljenje ,  :)))) nemojte sada drvlje i kamenje , čovjek je pitao :))))

 

Ima dosta dobrih kako novih tako i starih serija na SkyShowtime u, ako uspiješ preboliti što im je app katastrofalan.

 

 

 Odgledao 1.sezonu prije nekoliko mjeseci i jedva čekam početak druge.

 

https://www.thedigitalfix.com/halo/season-2-release-date

5 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Kaleidoscope na Netflixu.

 

Serija snimljena tako da se epizode mogu gledati bilo kakvim redoslijedom a i na netflixu nisu poslagane hronološki. Ne znam koliko je to uopšte bitno ali serija je odlična. 

 

Dijalozi, gluma, scenario i sama radnja teče glatko neusiljeno i likovi su odlično razvijeni. Priča bez velikih rupa u radnji, manje više sve je objašnjeno. Ukratko ušivao sam gledajući i topla preporuka za ovu seriju..... 

13 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

1899 otkazan nakon 1. sezone. Vidim da ste imali podjeljena mišljenja ali pogledao sam i Dark i 1899 i meni je ok sjeo.
Na žalost izgleda da ništa od nastavka: https://tvline.com/2023/01/02/1899-cancelled-at-netflix/

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
IVAN3539 kaže...

1899 otkazan nakon 1. sezone. Vidim da ste imali podjeljena mišljenja ali pogledao sam i Dark i 1899 i meni je ok sjeo.
Na žalost izgleda da ništa od nastavka: https://tvline.com/2023/01/02/1899-cancelled-at-netflix/

 Da gledam onda prvu sezonu uopće, jel se može sama za sebe pogledati bez te druge sezone koje ne bude?

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Ocekivano......

A gledaj, pa ces sam vidjeti dali ti odgovara i kakvo misljenje ces imati.
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Dud kaže...
IVAN3539 kaže...

1899 otkazan nakon 1. sezone. Vidim da ste imali podjeljena mišljenja ali pogledao sam i Dark i 1899 i meni je ok sjeo.
Na žalost izgleda da ništa od nastavka: https://tvline.com/2023/01/02/1899-cancelled-at-netflix/

 Da gledam onda prvu sezonu uopće, jel se može sama za sebe pogledati bez te druge sezone koje ne bude?

 Nema potrebe. Zamisli da su Dark cancelali nakon prve sezone.

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Moze se pogledati, prica je sasvim dovoljno zaokruzena i "zavrsena", tako da ukoliko i ostane ovako, nece ostati previse nejasnoca.

Nastavak bi dodao puno vise, no, vjerovatno bi opet ostali hangeri, jer realno, sistemom prve sezone mogu sloziti jos 10 nakon nje, i i dalje ostaviti hrpu stvari nejasnima.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
8 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Peripheral (2022)

 

Serija o kojoj (ipak) imam podjeljeno misljenje.

 

Dobra je. Uz ispunjen jedan preduvjet, odlicna cak. Malo misterije, malo sf, time travel, paralelne stvarnosti, zanimljiva prica, ok gluma, sve 5.

 

Pogledati svakako.

 

No, ukoliko ne uspijete ispuniti taj preduvjet, onda ide nastavak teksta, pod spojlerima, pa, ako je netko gledao, zeli prokomentirati, objasniti, ukazati na gresku i sl...

 

SPOJLERI

 

Dakle.... osnovni preduvjet je da o seriji apsolutno ne razmisljate, i svaku sekundu, svaku scenu, svaki dogadjaj uzimate "as is".....

 

Jer, cim krenete razmisljati o vidjenom, sve se pocme rusiti kao kula od karata.

 

Imamo jednu stvarnost, nazovimo je vremenska linija A. Nekad u buducnosti, mi, stanovnici vremenske linije A izumimo nacin za putovanje kroz vrijeme. Super. Cak i ako neznamo tko, kako, zasto, imamo time travel, jeeee..... ;)

 

Odlaskom u proslost (opet neznamo tko, kako, kada, zasto), stvara se alternativna vremenska linija, zvat cemo je B. Nastaje u momentu u kojem se mi vracamo u proslost, i do tog momenta identicna je nasoj liniji A. Od tog momenta stvari se odvijaju drugacije. Ili ipak ne, kako kasnije saznajemo, tu se valjda nisu mogli odluciti, tako u jednom momentu tvrde da je u vremenskoj liniji B bilo nesto sto nije u A, naknadno je u A bilo sto nije u B, opet naknadno...... No ok, time travel je zbunjujuc sam po sebi.

 

Bez suvislog objasnjenja, nasem junaku serije, tajanstvena firma salje neki headset, on misli da igra simulaciju, no, headset u stvari njegovu svijest prebaci u man-made tijelo, u buducnosti, kojim on onda upravlja, i dalje misleci da igra simulaciju. No, nas junak serije ustvari nije on, nego ona, jer ona otputuje u buducnost, pojavi se u tijelu koje je trebao koristiti on, usput pokrade "tajne svemira i smisao zivota".... I tu ode sve u kuratz....

 

Jer, vec slijedeci put, iako ustvari nitko nema razloga sumnjati da on nije bio on, vec ona, nasu junakinju docekuje novo tijelo, identicno njenome. Kako? Nemamo pojma, zasto jos manje. Tu se pojavljuje lagana misterija, gradi se napetost, sve jos drzi vodu, do tamo negdje 4-5 epizode, onda sve opet ode u kuratz...

 

Glavna junakinja se od totalne zbunjole pretvara u fucking Mr.Andersona (neo, matrix), i dalje sve ustvari vuce na neku badass matrix spiku, mala razvaljuje, tuce, udara, ubija, pece kolace...... Brat, i ostala muska ekipa, inace modificirana skupina marinaca su ustvari placipicke koje samo izrazavaju zabrinutost i moralnu potporu glavnoj ulozi. Ubacimo i bolesnu majku, koja umire, pa cemo je izljeciti, no, cekaj, ipak ne mozemo, cisto radi patetike.... vratit cu se na ovo....

 

Dalje je sve neka shema, mi smo iz buducnosti, i u proslost, u vremensku crtu B saljemo tehnologiju, saljemo nevidljive aute, saljemo timove placenih ubica, da ubiju nasu malu, pri tome totalno zaboravljajuci cinjenicu da imamo tajm masine, cemu slati ubice, kad je dovoljno samo otici u proslost i sprijeciti malu da iskoristi headset. Jednostavno ga niti ne poslati, mozda? Zatepsti je autom kao dijete? Neeee, jer onda nema pucanja, nema akcije, nema redneck seljacina iz malog gradica koji zeljeznom rukom vladaju gradicem.....nema drame ni patetike.

 

Tu vec lagano glava pocme boljeti, no, wait, there's more....

 

Saznajemo za nesto sto se zove Jackpot. I desio se u proslosti nase (vremenska crta A) buducnosti. Dakle, nekad negdje, serija katastrofalnih, sto prirodnih, sto ljudskih, zbrisat ce nas planet, prakticki sav zivot na njemu, ostat ce jako mali broj ljudi. I onda cemo, u kratkom vremenskom razdoblju, razviti znanje i tehnologiju koja omogucava putovanje kroz vrijeme, komunikaciju kroz vrijeme, kreiranje alternativnih stvarnosti.... kreiranje vlastite stvarnosti..... Naravno, kao da se vratis u mladje kameno doba, das im cekic i ubodnu pilu, i oni za 50 godina pocmu slati ljude u svemir. Hav jes no.

 

Nadalje, stvaraju se neke klase, vladajuce, neki klanovi....koji,kakvi, zasto...pojma nemamo, bitno da su oni u sukobu, za jedne znamo da su nasljednici ruskih oligarha i mafije (to je valjda danas popularno), ostali su...??? Zalazu se za ??? Zele ???

 

Ne, ovo nije kraj nebulozama...

 

Naravno, moramo ubaciti i dva pristava hakera, koji, iz sadasnjosti, hakiraju ai inteligenciju buducnosti, iako o istoj niti imaju pojma, niti imaju znanje, niti imaju tehnologiju.... Dalje, iako je za pocetna putovanja bilo potrebno da nasu junakinju pozovu s one strane, ona, bas kao Neo, ubrzo moze ici sama kad god joj padne na pamet....

 

Kad smo kod buducnosti, ni ta "stvarnost" koja je 2032 godina (u toj godini se odvija vremenska crta B), se apsolutno ne razlikuje od 2022. Vozimo iste aute, nosimo istu robu, idemo istim doktorima, imamo iste mobitele...... a jedini hint buducnosti je sobica za hrpom 3d printera. Po svemu ostalome...2022 ili ranije. No ok.

 

Ima jos....

 

Sjecate se bolesne mame? Pravo covjek suosjeca, do zadnje scene zadnje epizode, kad, zbog malo drame i intrige, nasu glavnu junakinju, u vremenskoj crti B ubijaju, po dogovoru nekom transgender policajkom vremenske linije A, te, bez ikakve tehnologije, bez ikakvog headseta, njenu svijest salju u buducnost..... Onda covjeku padne na pamet, pa sto nisu mami mogli napraviti novo tijelo, prebaciti joj svijest, i ostaviti je u buducnosti? Ili jos bolje, kad u proslost salju nevidljive aute, sto ne mogu poslati i jedno tijelo, te prebaciti majcicu milu u njega?

 

Mislim ono, ako iskljucite mozak, gledljivo, zabavno, interesantno, ali sta god radili, nemojte poceti razmisljati o ovoj seriji..... glavobolja i blago ludilo zagarantirani ;)

 

 

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Posmatrač kaže...

Kaleidoscope na Netflixu.

 

Serija snimljena tako da se epizode mogu gledati bilo kakvim redoslijedom a i na netflixu nisu poslagane hronološki. Ne znam koliko je to uopšte bitno ali serija je odlična. 

 

Dijalozi, gluma, scenario i sama radnja teče glatko neusiljeno i likovi su odlično razvijeni. Priča bez velikih rupa u radnji, manje više sve je objašnjeno. Ukratko ušivao sam gledajući i topla preporuka za ovu seriju..... 

 ne možeš baš sve rotirati, White je zadnja

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
loky4i4 kaže...
Posmatrač kaže...

Kaleidoscope na Netflixu.

 

Serija snimljena tako da se epizode mogu gledati bilo kakvim redoslijedom a i na netflixu nisu poslagane hronološki. Ne znam koliko je to uopšte bitno ali serija je odlična. 

 

Dijalozi, gluma, scenario i sama radnja teče glatko neusiljeno i likovi su odlično razvijeni. Priča bez velikih rupa u radnji, manje više sve je objašnjeno. Ukratko ušivao sam gledajući i topla preporuka za ovu seriju..... 

 ne možeš baš sve rotirati, White je zadnja

 Ako su slagali mene lazem i ja vas ;)

Ja sam gledao kako je poslagano na Netflixu ;) Zasto bih se zezao i gledao nasumice....

8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Cuo sam ustvari da razlicit redosljed gledanja daje razlicitu pricu svaki put.....

Bas cu probati
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Damir22 kaže...
Cuo sam ustvari da razlicit redosljed gledanja daje razlicitu pricu svaki put.....

Bas cu probati

 Ako je to točno onda super, ali ako je svejedno onda ne vidim zašto bi netko gledao zbrda-zdola rasporedom? U tom slučaju je to onda samo zgodna marketinška priča.

Kako god već svi pričaju o toj seriji. 

 

Ja sam sve bliže odluci da gledam samo serije koje su isključivo sve objavljene i gdje su sve sezone gotove, jer ovo pogledaj jednu sezonu ili dvije pa prekinu seriju mi ide lagano na jajca.

 

Archive 81, Into the night, 1899, OA, Cowboy Bebop...

8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Ok, mozda se nisam dobro izrazio, ne razlicitu pricu, vec bez obzira kojim redosljedom.gledao, sve ce biti jasno, i prica ce imati smisla....

Tako nekako, dok ne odgledam ustvari neznam, samo prenosim....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Boris grozni kaže...

Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story

Pokrenuo jucer na netflixu, od polovice sam pomislio da sam pokrenuo zadnju epizodu i mislim si koji sam konj sve sam shebo no ipak nije bilo tako,

Radi se uglavnom o ubojici koji je harao 10g, sve po istinitom dogadaju jer je sve priznao u detalje!

Brutalno, zastrasujuce, napeto, nevjerovatno preneseno da nakon sto sam pogledao 2 epizode sam bio u teskoj depresiji i ocaju!

Gluma mi je odlicna kako i likovi! od mene cista 10 jer se ne sjecam kad mi je neka serija prenijela toliko osjecaja, barem prve dvije!!

ps. bude i dokumentarni film;

https://www.netflix.com/title/81173345

 

 

 Ne mogu zamislit um bolesnika kojem je netko tako umobolan fascinantan i serija o nekom koga treba bacit u okove zaborava stvara zabavu.

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Recruit (2022)

 

Da previše ne spojlam.

U biti serija je namijenjena za čistu zabavu i događaji koji se odvijaju su totalno nerealni i simplificirani. Što se tiče kastinga za 2 protagonista, odličan je. Mladi momak je karizmatičan, a djevojka (Max) je privlačna, šarmantna, atraktivna i okrutna. Lik jedne ženske (Hanne) je totalno promašen.

Serija je krenula jako zabavno, nisam mogao vjerovati koliko je dobro. Nažalost, ne sviđa mi se kako je serija zaokružena, pa mi to ostavlja gorak okus. Neki su likovi mogli biti puno bolje i više iskorišteni. Sve u svemu, ne mogu reći da nisam uživao, samo se ne mogu oteti dojmu koliko je to sve skupa moglo dobro ispasti.

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
4ucker kaže...
Boris grozni kaže...

Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story

Pokrenuo jucer na netflixu, od polovice sam pomislio da sam pokrenuo zadnju epizodu i mislim si koji sam konj sve sam shebo no ipak nije bilo tako,

Radi se uglavnom o ubojici koji je harao 10g, sve po istinitom dogadaju jer je sve priznao u detalje!

Brutalno, zastrasujuce, napeto, nevjerovatno preneseno da nakon sto sam pogledao 2 epizode sam bio u teskoj depresiji i ocaju!

Gluma mi je odlicna kako i likovi! od mene cista 10 jer se ne sjecam kad mi je neka serija prenijela toliko osjecaja, barem prve dvije!!

ps. bude i dokumentarni film;

https://www.netflix.com/title/81173345

 

 

 Ne mogu zamislit um bolesnika kojem je netko tako umobolan fascinantan i serija o nekom koga treba bacit u okove zaborava stvara zabavu.

 Mislim da nisi shvatio kolegu kako treba, osobno ne vidim da je napisao nešto loše niti je pozitivno fasciniran ubojicom. U pitanju je dramatizirana serija prema istinitim događajima, ne dokumentarac pa ne vidim zašto se ne bi mogla pohvaliti gluma, režija i slično.

 

Serija je dobro napravljena i odglumljena, a lik je manijak samo takav, isti tip serijskog ubojice i isti princip ubijanja je imao Dennis Nilsen.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.1.2023 19:42 (mzopg).
6 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
cvaja997 kaže...

1899. Vau. 9/10

 Otkazali.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mzopg kaže...

 Ako je to točno onda super, ali ako je svejedno onda ne vidim zašto bi netko gledao zbrda-zdola rasporedom? U tom slučaju je to onda samo zgodna marketinška priča.

 netflix je dao random ljudima epizode, samo je white svima zadnja, meni je npr redoslijed green, yellow, blue, violet, orange, red, pink, white

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice