Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.085
|
čitano: 2.899.948
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

La Casa de Papel - odgledao zadnju epizodu. Iskreno, kao sto sam rekao gore prije 2-3 dana, totalno sam nezadovoljan. Bilo je zanimljivih i dobro odradjenih momenata, ali idalje veoma labavo. 

 

I malo prije gledao zadnju, tj. aktuelnu epizodu Better Call Saula. Vrhunski, odlicno. Kako se primjeti razlika u kvaliteti izmedju nje i gore navdene serije, kao i vecine. 

4 godine
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Da mi je vratiti svo vrijeme sto sam potrosio gledajuci GoT bilo bi odlicno! Shit nad shitom, toliko dobro naprave seriju i onda useru zadnju sezonu...a nitko od glumaca nema muda reci da je serija zavrsila katastrofom, sada broje pare od repriza...

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
SuperHeroj kaže...

Da mi je vratiti svo vrijeme sto sam potrosio gledajuci GoT bilo bi odlicno! Shit nad shitom, toliko dobro naprave seriju i onda useru zadnju sezonu...a nitko od glumaca nema muda reci da je serija zavrsila katastrofom, sada broje pare od repriza...

 Zasto bi glumci govorili da je zavrseno katastrofom? Prvo to je tvoje misljenje sa kojim se ne moraju svi slagati a drugo to je njima posao....

15 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

ne, to je misljenje velike vecine ljudi koji su pratili tu seriju sto pokazuje i ocjena zadnje epizode(4.1/10).

 

4 godine
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Posmatrač kaže...
SuperHeroj kaže...

Da mi je vratiti svo vrijeme sto sam potrosio gledajuci GoT bilo bi odlicno! Shit nad shitom, toliko dobro naprave seriju i onda useru zadnju sezonu...a nitko od glumaca nema muda reci da je serija zavrsila katastrofom, sada broje pare od repriza...

 Zasto bi glumci govorili da je zavrseno katastrofom? Prvo to je tvoje misljenje sa kojim se ne moraju svi slagati a drugo to je njima posao....

 Kad su ih pitali na "tapitu" sto misle o zavrsnici poceli su se smijati.... pogotovo nakon zavrsnice uradili su hrpu intervjua i na pitanja kakav je kraj bio vidis im po licima da ne znaju sto reci....

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
SuperHeroj kaže...
Posmatrač kaže...
SuperHeroj kaže...

Da mi je vratiti svo vrijeme sto sam potrosio gledajuci GoT bilo bi odlicno! Shit nad shitom, toliko dobro naprave seriju i onda useru zadnju sezonu...a nitko od glumaca nema muda reci da je serija zavrsila katastrofom, sada broje pare od repriza...

 Zasto bi glumci govorili da je zavrseno katastrofom? Prvo to je tvoje misljenje sa kojim se ne moraju svi slagati a drugo to je njima posao....

 Kad su ih pitali na "tapitu" sto misle o zavrsnici poceli su se smijati.... pogotovo nakon zavrsnice uradili su hrpu intervjua i na pitanja kakav je kraj bio vidis im po licima da ne znaju sto reci....

 Smijali su se jer je to glupo pitanje....

Ugovorom je definisano sta smiju a sta ne reci....Kao sto rekoh to je njihov posao. Koliko bi ga imali ubuduce da kazu kako je serija ili film u kojem glume sranje? To su trebali odluciti prije nego su potpisali ugovor. Poslije toga to bi bilo poslovno samoubistvo.... Bi li ti to uradio? 

A sto se tice para ne vjerujem da  broje pare od repriza tj. da imaju procenat od prodaje....

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2020 13:32 (Posmatrač).
4 godine
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Ja ti govorim sto je bilo i to mozes naci na netu, a ti si njima procitao misli i bubnuo da je to njima "glupo pitanje". I kakvo poslovno samoubojstvo? Emilia snimila terminatora, sophie snimila xmana, pogledaj kakvi su filmovi katastrofa, jedino je nathalie glumila u dobrom filmu furious 7, jednostavno iskoriste slavu jednog glumca tj glumca iz "popularne" serije i to je to, nakon toga njihova karijera je nista, sto se moze i viditi iza snimljene zadnje sezone gota, sto su snimili i sto planiraju snimiti tako da rekli/ne rekli dosli su na isto.

 

Za kraj: https://twitter.com/CarefreeTom_182/status/1125850509515087872

 

best season evaaaa

 

citanje privatnog dnevnika svakoga glumca:

 

9:00 count my money

10:00 count my money

11:00 count my money

...

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2020 16:19 (SuperHeroj).
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
SuperHeroj kaže...

Ja ti govorim sto je bilo i to mozes naci na netu, a ti si njima procitao misli i bubnuo da je to njima "glupo pitanje". I kakvo poslovno samoubojstvo? Emilia snimila terminatora, sophie snimila xmana, pogledaj kakvi su filmovi katastrofa, jedino je nathalie glumila u dobrom filmu furious 7, jednostavno iskoriste slavu jednog glumca tj glumca iz "popularne" serije i to je to, nakon toga njihova karijera je nista, sto se moze i viditi iza snimljene zadnje sezone gota, sto su snimili i sto planiraju snimiti tako da rekli/ne rekli dosli su na isto.

 

Za kraj: https://twitter.com/CarefreeTom_182/status/1125850509515087872

 

best season evaaaa

 

citanje privatnog dnevnika svakoga glumca:

 

9:00 count my money

10:00 count my money

11:00 count my money

...

 

 Bi li ih snimili da su poslije svakog filma i serije koje su debelo naplatili govorili kako je to sranje i ne treba gubiti vrijeme na to? A mozda misle da ije sranje? Ne pada ti na pamet da neko ne misli kao ti? Ili je to nevjerovatno....

I zasto je uopste bitno sta koji glumac kaze? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2020 16:22 (Posmatrač).
15 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

nije uopce bitno sto glumac kaze, nego je stvar u tome da ti glumci to misle. samo je pitanje nakon kojeg vremena ce oni u intervjuima se sami nasmijat i rec da im je kraj isto los ko i svima nama gledateljima. opce je poznato da je zadnja sezona got-a losa, ako je tebi dobra to ne znaci da je sezona dobra. 

ti cijelo vrijeme ides na to da netko ovdje tebi nalaze neko misljenje, a mislim da vecina ljudi to ne radi. zna se sto je dobro, a sto nije, postoje neki kriteriji, jer inace bi za svaku stvar na svijetu mogo rec "o ukusima se ne raspravlja", a onda nebi imalo smisla raspravljat o doslovno nicemu.

u svakoj stvari postoji struka i postoji generalno misljenje, pa i misljenje samih fanova iliti obozavatelja necega. ako je netko pratio svaku sezonu do sada i svaka ta sezona je imala neki nivo kvalitete kojeg su se drzali i onda zadnja sezona nema veze s tom kvalitetom gledatelji imaju pravo rec da ne valja. kao sto ni zadnja sezona dextera ne valja, tako ni zadnja sezona got-a ne valja, a tebi ako valja odlicno, super.

 

nije rijetko da vidimo intervjue s glumcima u kojima oni sami priznaju za neki svoj film da je flop, to se naravno nikad ne desi odma nakon sto taj film izade, ali nakon nekoliko godina i oni priznaju da su glumili u necem sto je sranje, samo sto ne kazu to tolko direktno. 

 

sto se tice tog da bi s tim snizili svoju kvalitetu kao glumaca, svaki producent i ekipa koja bira glumce dobro zna kolko su ti glumci kvalitetni, ekipa iz got-a je vecinom ne kvalitetna i zato se moze vidjet da nakon got-a glume u sranjima od filmova, ti filmovi jesu neki blockbusteri al to je otprilike to sto ce oni dobit u karijeri, jedan dva blockbustera nakon top serije u kojoj su glumili i to je to. 

jedan robert de niro ima hrpu odlicnih filmova iza sebe prije 21. stoljeca, nakon toga njegove dobre filmove mozemo nabrojat na prste jedne ruke, al pacino isto tako, al oni ce dobivat uvijek uloge na racun svog imena, jer ce se tako film i lakse prodat. ova ekipa iz got-a to moze furat jos godinu dvije i nakon toga su gotovi(ne svi naravno, neki su i prije got-a bili renomirani glumci, a neki su stvarno okej, no npr emilia clarke kolko god mi bila simpaticna ko osoba je uzasna glumica, ovaj sto glumi jon snowa isto tako). 

12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Hebote poceo sam gledat tu famoznu La Cass De Papel i nikako je ne mogu prozvakat,dosao sam do 6 epizode 1 sezone..dosadna mi je za popizdit..nezz mozda je do mene!!

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2020 22:22 (volegradele).
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
volegradele kaže...

Hebote poceo sam gledat tu famoznu La Cass De Papel i nikako je ne mogu prozvakat,dosao sam do 6 epizode 1 sezone..dosadna mi je za popizdit..nezz mozda je do mene!!

 Nije do tebe, do serije je . Svaka cast sto si izdrzao toliko, ja sam pogledao 3 epizode i nisam mogao dalje. Ono ocekivao sam  neku pametnu heist seriju, a plot i  ta ekipa pljackasa  glupi i naivni ko kurac.

 

Sama zavrsnica ove nove Ozark sezone odlicna, a cini mi se da bi i slijedeca sezona  mogla biti super, nadam se da ce se radnja vise fokusirati na Snell ekipu, oni su mi zakon, tj Darlene. Ne mozes ne voliti rednecke 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2020 22:53 (geronimo4661).
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

kažu o ukusima se ne raspravlja - to stoji.

 

međutim postoje filmovi i serije koje su, bez obzira na moje i vaše mišljenje, dobre ili loše.

 

Što se tiče GoTa, u predzadnjoj sezoni je počela lošina, ali u osmoj su bome ubacili u 6. brzinu. Seriju jednostavno nisu kvalitetno završili - to nije mišljenje, to je činjenica. Prvo, postojalo je više zapleta, događaja i likova na koje serija na kraju uopće nije obraćala pozornost. Drugo, sama glavna radnja je završena prejednostavno. Treće, osma sezona ima hrpu nelogičnosti. Sve to dovodi do zaključka da je kraj jednostavno zbrzan i samim time nije bio dostojan serije. Sve ovo što sam naveo se može opisivati uzduž i poprijeko, ali mi ne pada na pamet jer je toliko puta prožvakano po cijelom netu da je to već zaboravljena priča

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Cansee kaže...

kažu o ukusima se ne raspravlja - to stoji.

 

međutim postoje filmovi i serije koje su, bez obzira na moje i vaše mišljenje, dobre ili loše.

 

Što se tiče GoTa, u predzadnjoj sezoni je počela lošina, ali u osmoj su bome ubacili u 6. brzinu. ......

Tako nekako....

12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

S obizrom na karantenu i da sam pogledao sve serije koju su me zanimale, odlučio sam po drugi puta pogledati Breaking Bad. Još jednom preporuka svima! Koja priča, režija, glazba, emocionalna karakterizija, gluma. Iz sezone u sezonu sve bolje i bolje, napetije, više moralnih dvojbi, neočekivanih događaja i obrata. A predpredzadnja epizoda zadnje sezone, nemam riječi, finale prije finala, kod gledatelja izaziva toliku mješavinu osjećaja, od ljutnje i gorčine do razmišljanja da je to razumno. Podsjeća me na mlađe dane, osjećaj kad vas simpatija odjebe, istovremeno vam je žao zbog odjeba, ali barem znate na čemu ste i nije više potreban uzaludan trud. Epizoda ima ocijenu 10/10 na temelju 100+k ocijena, mislim da to dovoljno govori. I još nešto, odnos između 2 glavna lika, Walta i Jessiea, mislim da tako nešto u serijama nije još okaraterirano, toliko tanka granica između prijatelja i neprijatelja, odnosa "oca i sina". Za mene najbolja serija ikad, onda mjesto prazno pa The Wire pa Sopranosi pa ostalo. Ako mislite da preuveličavam, a još niste pogledali, pogledajte pa se razuvjerite (: 

6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
volegradele kaže...

Hebote poceo sam gledat tu famoznu La Cass De Papel i nikako je ne mogu prozvakat,dosao sam do 6 epizode 1 sezone..dosadna mi je za popizdit..nezz mozda je do mene!!

 Suosjećam, nisi jedini....

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Anđeo bez falinge kaže...
volegradele kaže...

Hebote poceo sam gledat tu famoznu La Cass De Papel i nikako je ne mogu prozvakat,dosao sam do 6 epizode 1 sezone..dosadna mi je za popizdit..nezz mozda je do mene!!

 Suosjećam, nisi jedini....

Gotovo je,pa ovo je teska sapunica...sinoc kad se on ranjena pukla sa pljackasom tija sam TV bacit kroz prozor...

AUDIOFIL
5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Anđeo bez falinge kaže...
volegradele kaže...

Hebote poceo sam gledat tu famoznu La Cass De Papel i nikako je ne mogu prozvakat,dosao sam do 6 epizode 1 sezone..dosadna mi je za popizdit..nezz mozda je do mene!!

 Suosjećam, nisi jedini....

 meni gledljiva ali nista spektakularno... Pogotovo prvi dio tj prva pljacka....

15 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

ja sad nisam bas shvatio, jesu sve ove 4 sezone ova ista pljacka ili kasnije pljackaju jos nesto?

jer ako je ista pljacka kroz 4 sezone onda necu ni nastavljat di sam stao(sredina 1. sezone). 

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...

ja sad nisam bas shvatio, jesu sve ove 4 sezone ova ista pljacka ili kasnije pljackaju jos nesto?

jer ako je ista pljacka kroz 4 sezone onda necu ni nastavljat di sam stao(sredina 1. sezone). 

 dvije sezone su 1 pljacka, a onda 3 i 4 i 5 kad izadje su 2. pljacka

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Cansee kaže...

kažu o ukusima se ne raspravlja - to stoji.

 

međutim postoje filmovi i serije koje su, bez obzira na moje i vaše mišljenje, dobre ili loše.

 

Što se tiče GoTa, u predzadnjoj sezoni je počela lošina, ali u osmoj su bome ubacili u 6. brzinu. Seriju jednostavno nisu kvalitetno završili - to nije mišljenje, to je činjenica. Prvo, postojalo je više zapleta, događaja i likova na koje serija na kraju uopće nije obraćala pozornost. Drugo, sama glavna radnja je završena prejednostavno. Treće, osma sezona ima hrpu nelogičnosti. Sve to dovodi do zaključka da je kraj jednostavno zbrzan i samim time nije bio dostojan serije. Sve ovo što sam naveo se može opisivati uzduž i poprijeko, ali mi ne pada na pamet jer je toliko puta prožvakano po cijelom netu da je to već zaboravljena priča

Meni je ta serija od starta jedna ogromna fantasy sapunica, gdje svatko *ebe svakoga i zabija nož u leđa, tematika iz meksičkih sapunica zapakirana u "muško" ruho i svijet začinjeno golotinjom.

Nikako pogledati dalje od treće sezone, jednostavno mi ne ide.

Inače nisam ljubitelj tih kraljevskih/dvorskih intriga tako da je očito problem u meni. 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Ozark dominira!
5 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The walking dead 2 sezona, debelo kasnim...

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
kbenzema kaže...
Ozark dominira!

 Ja sam pogledao prve 3-4 epizode prve sezone i nekako mi je bilo dosadnjikavo... Jel se poslije popravi ili je i dalje neki slow burn?

Ako nisi zadovoljan sobom okreči ju ponovno
9 godina
odjavljen
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Pa manje više je sporija radnja, tak da ako ti nije u početku bilo dobro, vjerojatno neće ni kasnije.
10 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ozark, kakav kraj 3. sezone

 

Cekam 2 zadnje ep. Better call saul. Fargo izgleda otkazan a bio je najavljen za april.

11 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Što da gledam?

3 1. La Casa de Papel
30 2. Peaky Blinders
4 godine
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
La Casa de papel - pa ta serija nije ni u top 30 serija...znaci siguran sam da mogu da navedem 30 boljih serija, ako ne i vise...dao sam joj šansu, čak 3,4 puta počinjao i odmah na pola prekidao! Obična španska sapunica, interesantna klincima..slična bekstvu iz zatvora.. jako jako daleko od ozbiljne serije! Za sve prave ljubitelje serija, teški prosek, totalno negledljiva, ma ne drži pažnju ni 5 minuta..
Wire, Sopranos, BB, Beter call Saul, GOT, Band of Brothers, Chernobyl, True Detective, Fargo, Peaky Blinders, Ozark itd.. Eto, to je već 10, 11 serija.. Ko god da je gledao ove serije, evo potpisujem, da deli isto mišljenje kao i ja.. la casa de papel je
kao tamo neki LA Galaxy, ove gore što sam naveo su vise kao Liverpul, Man. City, Barsa, Real, Juve itd... znaci kvalitetom se ne mogu ni porediti... ali dobro, neko je i LA Galaxijem zadovoljan..
10 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ovaj Better call Saul.. Ide prema tome da bi mogla serija bit bolja od Breaking Bad. Svi znamo kako će tko u seriji završiti ali proces toga, Breaking Bad je brutalan. Ova zadnja epizoda strava 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
7 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
vidis nemogu se nikako natirat pogledat više od par epizoda toga cuda, jel stvarno poslin toliko zanimljivije?
15 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dabar_solta_V2 kaže...
vidis nemogu se nikako natirat pogledat više od par epizoda toga cuda, jel stvarno poslin toliko zanimljivije?

 ja pogledo prvu sezonu i isto nikako se natjerat dalje. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice