Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.085
|
čitano: 2.900.276
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
fer-de-lance kaže...

Najlegendarnije:

 

(tko je gledao, jako dobar prikaz kak će ovi antivakcinisti i teoretičari zavjera završit ).

 

 

 I just want to be pure 

7 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
moze preporuka neke krimi serije tipa The Killing, na tu foru nesto... koje su dobre krimi skandinavske serije?
6 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
John_Doe_11 kaže...
maxy0 kaže...
Cordas kaže...

Ne razumijem kako Mindhunter  ima tako lošu ocjenu i kako je, općenito, prošao dosta ispod radara? Serija je fenomenalna.

 8.6 je poprilicno dobra ocjena.. dobra serija btw. Malo su se odmaknuli od 1. sezone

 Kakva ti je 1. sezona? Sinoć sam krenuo i pogledao sam 1. epizodu. Malo me i uspavao ono kompliciranje Holdena.

 Ja sam na pola prve sezone i zasad mi je stvarno odlična, a onda ovdje čitam kako je 2. sezona još bolja pa me strah kako će to izgledat . Cijela ta atmosfera mi je sjajno predočena, likovi vrhunski odrađeni, dijalozi duži ali nimalo dosadni, ugođaj 70-ih isto dočaran, ponajviše muzikom koja se meni osobno sviđa, iako je nema toliko da je snažno izražena. Sve u svemu pičim dalje gledat, savjetujem ti da i ti to napraviš.

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
pejak84 kaže...
moze preporuka neke krimi serije tipa The Killing, na tu foru nesto... koje su dobre krimi skandinavske serije?

 Bron

 

Prva sezona je jako blizu savršenstva.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Jel Bron svaka sezona zasebna ili je sve jedna priča?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
9 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

https://www.imdb.com/title/tt4998350/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1

 

The deuce, za mene odlicna, pocela 3. sezone, tj izbacene 4. ep. Ne gube na kvalitetu. 

13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ima li nešto novo, dobro u svijetu horora/misterije? Gleda netko novu sezonu AHS?

Ništa ne ostavljam nezavrš
8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Kako sam ranije napisao, meni je ova sezona ahs-a dosta dobra....

Za.razliku od nekih prijasnjih koje i nisu bile horor, ovo je ok...

Dobar flashback na slashere iz 80-tih, puno referenci i muzika iz tog.vremena, zanimljivi obrati i likovi....

Malo fali vise golotinje i seksa da bi dojam bio bolji i povezaniji sa filmovima na koje se referira, no i ovako, ponekad dobijes dojam da uopce ne gledas neku seriju, vec neki od kultnih slashera proslog stoljeca.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
5 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Odgledah The Shield. Uhvatila me dobro prehlada na nekoliko dana i zavrsio sa serijom. Bas ono neocekivan kraj. Gotovo najgori moguci... Na pocetku "frajer" koji se bori za ekipu, a na kraju "prodao" jedinoga koji je jos ostao ziv i koji je zapravo bio jedini koji je iskreno uz njega bio svo vrijeme. Napusten od svih postao obican uredski mis za prevrtanje papira. Nego, jel' netko slucajno prati Carnival Row ? Koliko citam okolo kritike su pozitivne. Bas mi se nesto gleda tipa taj Grimm.

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.10.2019 1:27 (SamoPitam3).
9 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

Meni je druga sezona American crime story nesto naaaajjjjj naj, 3x sam odgledao komplet, gluma glavnog lika je fascinantna...mislim na serijal Ubistvo Dj. Versacea, od mene ocjena 9/10

 

i prva sezona je jako dobra

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.10.2019 8:21 (dadotb).
12 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

 Ko je gledo Breaking Bad izaso je film nastavak El Camino: A Breaking Bad Movie

9 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mrkac666 kaže...

 Ko je gledo Breaking Bad izaso je film nastavak El Camino: A Breaking Bad Movie

 u jebote, mislio sam da izlazi u jedanaestom mjesecu, baš super, hvala 

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ekipa koja je radila Band of Brothers i Pacific pocinje raditi na novoj seriji, opet je radnja smjestena tijekom WW2, ali ovaj put pratimo americke zracne snage. Jedva cekam!

 

https://www.indiewire.com/2019/10/masters-of-the-air-appletv-spielberg-1202180767/

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
geronimo4661 kaže...

Ekipa koja je radila Band of Brothers i Pacific pocinje raditi na novoj seriji, opet je radnja smjestena tijekom WW2, ali ovaj put pratimo americke zracne snage. Jedva cekam!

 

https://www.indiewire.com/2019/10/masters-of-the-air-appletv-spielberg-1202180767/

 kad bih barem išli po principu Nolana i onih zračnih scena iz Dunkirka.

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Jack Sparrow kaže...
geronimo4661 kaže...

Ekipa koja je radila Band of Brothers i Pacific pocinje raditi na novoj seriji, opet je radnja smjestena tijekom WW2, ali ovaj put pratimo americke zracne snage. Jedva cekam!

 

https://www.indiewire.com/2019/10/masters-of-the-air-appletv-spielberg-1202180767/

 kad bih barem išli po principu Nolana i onih zračnih scena iz Dunkirka.

 

Borbene scene u BoB i Pacific su snimljene vrhunski, tako da ne sumnjam da ce i  ovo biti na razini.

9 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

The deuce 3. sezona, jednako dobra kao prve dvije

9 godina
odjavljen
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Ja sam odustao nakon par epizoda druge sezone, postalo je tolko dosadno da sam više gledao kolko ima do kraja epizode nego kaj sam pratio seriju
4 godine
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledali cura i ja jucer zadnju ep stranger thingsa osim sta opet primjecujem lgbt ( nisam homofob ) 

samo mi je postalo smijesno kako doslovno sta god, gdje god, na cemu god upalim evo ih.

Ukratko solidna sezona zasto je rusila sve rekorde po americi nemam pojma.

ali prosjecna serija.

 

Fear the walking dead takoder sa lgbt dijelovima dosad ova 5 najdosadnija sezona ikad.

mislim da cak i odustajem od 6e ako je i bude.

 

Cura i ja jos tu i.tam gledamo brooklyn 99 onak za zajebanciju ( i tu je prisutan lgbt ) just sayin.

Ali cisto humoristicna serija, nije bogata nikakvim intelektima ili nes sl. Ali je cisto solidna.

 

Razmisljam da pocnem gledati peaky blinders.

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
bloodborne kaže...

Pogledali cura i ja jucer zadnju ep stranger thingsa osim sta opet primjecujem lgbt ( nisam homofob ) 

samo mi je postalo smijesno kako doslovno sta god, gdje god, na cemu god upalim evo ih.

Ukratko solidna sezona zasto je rusila sve rekorde po americi nemam pojma.

ali prosjecna serija.

 

Fear the walking dead takoder sa lgbt dijelovima dosad ova 5 najdosadnija sezona ikad.

mislim da cak i odustajem od 6e ako je i bude.

 

Cura i ja jos tu i.tam gledamo brooklyn 99 onak za zajebanciju ( i tu je prisutan lgbt ) just sayin.

Ali cisto humoristicna serija, nije bogata nikakvim intelektima ili nes sl. Ali je cisto solidna.

 

Razmisljam da pocnem gledati peaky blinders.

 Ja mislim da si ti lgbt. Nisam homofob.

 

 

 

 

On topic: Jel gleda/o tko Three Kingdoms (China) ? 

 

 

Cijeli serijal iz 90tih i 2010. je dostupan na yubitou sa dobrim prijevodom. Game of thrones i Rome su male bebe za ovo.

Navukao sam se igrajuć Total War i sad ne mogu stati. 

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
4 godine
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Gdje tocno sam ja iznjeo bilo kakav oblik mrznje prema njima ? 

Ako ih ne volim bas vidjeti niti gledati svugdje to me automatski deklarira kao homofoba ? 

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
bloodborne kaže...

Gdje tocno sam ja iznjeo bilo kakav oblik mrznje prema njima ? 

Ako ih ne volim bas vidjeti niti gledati svugdje to me automatski deklarira kao homofoba ? 

 Nisi homofob, nego si dosadan što je gore nego da si homofob.

 

Ili trolaš.

 

Nadam se da će ti spičit crveni.

 

On primjećuje....U pm.

 

 

 

 

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
4 godine
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Ti prijatelju imas problema savjetujem doktora.

Iznjeo sam svoje misljenje glede navedenih par serija.

Dosadan sam cime tocno ? Sa 2 recenice koje sam napisao.

Trazit cu da se djecurliji poput tebe spici crveni.

 

Dovidenja

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
bloodborne kaže...

Ti prijatelju imas problema savjetujem doktora.

Iznjeo sam svoje misljenje glede navedenih par serija.

Dosadan sam cime tocno ? Sa 2 recenice koje sam napisao.

Trazit cu da se djecurliji poput tebe spici crveni.

 

Dovidenja

Gledaš s curom (isticanje).

Vidiš LGBT

Vidiš opet LGBT.

Pa opet vidiš LGBT.

 

Izađi iz ormara.

I mogu ti ćaća bit.

 

eod

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2019 14:02 (DarthMarkus).
10 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
bloodborne kaže...

Pogledali cura i ja jucer zadnju ep stranger thingsa osim sta opet primjecujem lgbt ( nisam homofob ) 

samo mi je postalo smijesno kako doslovno sta god, gdje god, na cemu god upalim evo ih.

Ukratko solidna sezona zasto je rusila sve rekorde po americi nemam pojma.

ali prosjecna serija.

 

 

Razmisljam da pocnem gledati peaky blinders.

Nemoj razmisljat nego pogledaj,neces pozalit...

A s ovim iznad se slazem,poceli su forsirat s tim katastrofa...sta god je popularnije i gleda se eto ga isto smo komentirali u drustvu,a dosta nas gelda filmove i serije,haos...iskacu iz pastete.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2019 13:58 (hrka11).
15 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

previse se pocelo isticat to u filmovima i serijama slazem se. cak mi ni ne smeta tolko u serijama u kojima se radnja desava u sadasnjosti, jer danas to sve i vidimo uzivo, to isticanje. ali jako me smeta kad gledam film ili seriju gdje je radnja smjestena prije par desetljeca kad je to bila teska taboo tema i onda ovi opet isticu to.

ali razumijem ekipu koja radi na serijama i filmovima, moraju ubacit bar jednog gay lika, jednog crnca, jednog kineza, jednu badass zensku itd. kako se njihovi borci za prava i jednakost nebi odma pobunili kako ih se zanemaruje. 

8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Kao i svaka bitna promjena koja se desila drustvu i civilizaciji, i ove lgbt ili kakve neke skracenice se ne koriste.... Prolaze iste faze,kao i sve druge...

Pa bas kao sto je nekad bilo skandalozno i nezamislivo dopustiti osobi crne boje koze da hoda bez lanaca, preko ukidanja ropstva, postupnog prihvacanja i integracije u drustvo, sve do nekog utopijskog statusa,kada vecini razumnog svijeta danas to jednostavno nije bitno.....i lgbthgn zajednica i pojedinci prolaze iste faze, do momenta nekog opceg prihvacanja, odnosno, bolje receno neprimjecivanja..... Jos nismo tamo.

Ono sto smeta, je to deklariranje, izjasnjavanje, izlasci iz ormara.... E to je ono sto nije dobro, to je pretvoreno u neki romanticni cin promjene i transformacije zivota takve osobe.... I to vjerovatno najvise zivcira "regularne"...

Nemas se ti meni sta deklarirati, iskakati iz ormara, tvoja seksualnost je tvoja stvar, i really dont give a fuck... sve dok se drzis podalje od mog dupeta ;)

Tako da, gej iz okej.... Jedini problem je sto su postali kao jehovini svjedoci, stalno pokusavajuci uvjeriti svijet da su oni ok....a sviiet jednostavno nije briga. I ne rade si uslugu... A to nema veze s onim za sto se bore, vec samo s nacinom na koji to rade.

Da ne budem off topic - serija.
Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2019 18:59 (Damir22).
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Damir22 kaže...
Kao i svaka bitna promjena koja se desila drustvu i civilizaciji, i ove lgbt ili kakve neke skracenice se ne koriste.... Prolaze iste faze,kao i sve druge...

Pa bas kao sto je nekad bilo skandalozno i nezamislivo dopustiti osobi crne boje koze da hoda bez lanaca, preko ukidanja ropstva, postupnog prihvacanja i integracije u drustvo, sve do nekog utopijskog statusa,kada vecini razumnog svijeta danas to jednostavno nije bitno.....i lgbthgn zajednica i pojedinci prolaze iste faze, do momenta nekog opceg prihvacanja, odnosno, bolje receno neprimjecivanja..... Jos nismo tamo.

Ono sto smeta, je to deklariranje, izjasnjavanje, izlasci iz ormara.... E to je ono sto nije dobro, to je pretvoreno u neki romanticni cin promjene i transformacije zivota takve osobe.... I to vjerovatno najvise zivcira "regularne"...

Nemas se ti meni sta deklarirati, iskakati iz ormara, tvoja seksualnost je tvoja stvar, i really dont give a fuck... sve dok se drzis podalje od mog dupeta ;)

Tako da, gej iz okej.... Jedini problem je sto su postali kao jehovini svjedoci, stalno pokusavajuci uvjeriti svijet da su oni ok....a sviiet jednostavno nije briga. I ne rade si uslugu... A to nema veze s onim za sto se bore, vec samo s nacinom na koji to rade.

Da ne budem off topic - serija.

 Ni sam ne bih bolje rekao.

 

Živio.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
16 godina
moderator
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ekipa, malo se skockajte, pretjerali ste.

 

Ako raspravljate o trendovima (kao recimo o tome da se u zadnje vrijeme češće viđaju LGBT likovi i teme), onda raspravljajte o trendovima, umjesto da napadate jedni druge, da jedni druge etiketirate kao ovo ili ono. Očekuje se da raspravljate o temi, a forumaši kao forumaši nisu tema ove teme.

6 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

gledam nove epizode Arrow, Flash  , Blacklist, a na HBo Go Magicians ... sve što valja sam odgledao.. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
American gods

Jedna od onih serija na koju sam bio nalozen...pa poceo gledati, ubrzo zaboravio zasto je uopce gledam,pa odgledao do kraja reda radi.

Totalno sam zaboravio, i onda slucajno vidio da je vec gotova i druga sezona.....pa krenuo gledati...i sad opet nemam pojma zasto.je gledam....

Valjda ja nesto fulam....

Ahs je svakom.epizodom sve bolja, odlicni slojeviti likovi, gdje nista nije onako kako djeluje na prvu.. konacno jedan dobar ahs.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice