Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.085
|
čitano: 2.900.501
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
domeklija kaže...

svaka sezona je imala 10 "ljetnih" epizoda + još 6 "zimskih" koje su išel par mjeseci kasnije

 

nadam se da će tako biti i  sa 5. sezonom, iako na imdb-u  ne vidim najavu tih preostalih epizoda

 Tako je. 

11-ta epizoda pa nadalje: Premijera polusezone u 2016. godini

8 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
domeklija kaže...

svaka sezona je imala 10 "ljetnih" epizoda + još 6 "zimskih" koje su išel par mjeseci kasnije

 

nadam se da će tako biti i  sa 5. sezonom, iako na imdb-u  ne vidim najavu tih preostalih epizoda

 Zato ssam i pitao, posto na imdb nema nikakve najave..a gledao malo po netu i kolko sam zakljucio bice i 6 epizoda ovih zimskih i onda 6-ta sezona..

8 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Tj kad vec pricamo u suits..da li ima jos nekih slicnih serija, ne mora se raditi oko advokata (ako me razumijete)..

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
nikola97 kaže...

Tj kad vec pricamo u suits..da li ima jos nekih slicnih serija, ne mora se raditi oko advokata (ako me razumijete)..

 Graceland. Jako me podsjeca na Suits samo je ovdje glavni lik decko kij je tek zavrsio akademiju za fbi i ''mentor'' mu je drugi iskusnij agent. Slican odnos Mike i Harvery. Cak je ista kuća USA Network

http://trakt.tv/user/MjezZza
8 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Da li neko zna gdje zvanicno ima objavjlen kalendar za suits, posto OVDE pise da u ovoj 5-oj sezoni ima jos 1 epizoda.

a serija razvaljuje bar po meni...ko nije gledao preporucujem

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
nikola97 kaže...

Da li neko zna gdje zvanicno ima objavjlen kalendar za suits, posto OVDE pise da u ovoj 5-oj sezoni ima jos 1 epizoda.

a serija razvaljuje bar po meni...ko nije gledao preporucujem

 Piše ti Air date January 27, 2016 Neće siguro zbog jedne epizode čekati iduću godinu 

 

Ovdje piše da će biti 16Ep., i da je serija obnovljena za 6. sezonu.

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
nikola97 kaže...

Da li neko zna gdje zvanicno ima objavjlen kalendar za suits, posto OVDE pise da u ovoj 5-oj sezoni ima jos 1 epizoda.

a serija razvaljuje bar po meni...ko nije gledao preporucujem

 Meni su usrali seriju nakon prve 2 sezone nakon kaj su se više počeli bavit romantikom, a posebno kad su počeli vraćat stare slučajeve, stare neprijatelje i razvlačit iste stvari kroz cijelu sezonu.

 

Ja sam danas počeo (i vjerojatno ću i završit) prvu sezonu How to get away with murder. Preporuka :D

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
13 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Koje su serije dosta popularne ovih dana? Gledam već Game of Thrones i The Walking Dead, a vidim i da su svi trenutno zadivljeni za Mr. Robot. Gledam većinom stvari koje su SF, fantasy i slične tematike.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.9.2015 22:14 (master4games).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
nikola97 kaže...

Tj kad vec pricamo u suits..da li ima jos nekih slicnih serija, ne mora se raditi oko advokata (ako me razumijete)..

 White Collar, odlična serija :D

https://www.facebook.com/freegamesinfo
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Počeo gledati Haven. Odgledao prvih 6 epizoda. Nekako mi ova serija vuče na CSI. 

10 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Stukli smo Narcos sam tak, prek vikenda 

 

Serija je brutalna, od glumaca do scene, priču ne treba spominjat, dovoljno je reći Pablo Emilio Escobar Gaviria 

 

Sad je najgore čekat drugu sezonu al´tako je to sa serijama 

 

9/10

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
master4games kaže...

Koje su serije dosta popularne ovih dana? Gledam već Game of Thrones i The Walking Dead, a vidim i da su svi trenutno zadivljeni za Mr. Robot. Gledam većinom stvari koje su SF, fantasy i slične tematike.

 Onda Daredevil. Fenomenalna serija, čak i ako nisi fan Marvela.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
10 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

pogledao danas zadnju epizodu mr. robota, nije mi bila zanimljiva kao prošle dvije ali ok

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Meni je pak obratno,jedna od boljih završnica neke serije ove godine (Halt and catch fire mi je imao najbolji ending za sada).Samo je pitanje kako izdržati do sljedeće godine i dočekati nastavak Mr.Robota.
10 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

nekako mi je falilo uzbudljivijih stvari, recimo kako su preskočili onaj dio hakiranja banaka i evil corpa

14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Narcos. Zaslužena ocjena,Wagner Moura kao Pablo Escobar odličan.

Bears, Beets, Battlestar galactica!
12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Trailer za S11 Supernatural.Pretpostavljam da nas još ima,pa stavio ovdje 

https://www.youtube.com/c/DannyStrmi http://social.xfire.com/profile/strmi007
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
sstrmi kaže...

Trailer za S11 Supernatural.Pretpostavljam da nas još ima,pa stavio ovdje 

Ghostubusters 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
10 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?
zadnje vrijeme sto god skinem .(prebacujem na stik vec cca 1 god) tv nece da cita...ili steka ili neporzava format slike ili zvuka...tv nije star nema ni god dana...do prije 1 mj.. je sve zivo citao sto sam skidao na tv... sto je uzrok problema u tv ili nesto drugo ? probao 2 druga stika..ista stvar
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dezus kaže...
zadnje vrijeme sto god skinem .(prebacujem na stik vec cca 1 god) tv nece da cita...ili steka ili neporzava format slike ili zvuka...tv nije star nema ni god dana...do prije 1 mj.. je sve zivo citao sto sam skidao na tv... sto je uzrok problema u tv ili nesto drugo ? probao 2 druga stika..ista stvar

 nez meni jedino nece ako je .mkv datoteka

McLaren Mercedes:1974.Emerson Fittipaldi-1976.James Hunt-1984.Niki Lauda-1985.-1986.Alain Prost-1988.Ayrton Senna-1989.Alain Prost-1990.-1991.-Ayrton Senna-1998.-1999.Mika Hakkinen-2008.Lewis Hamilton
10 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Skini istu seriju u svim formatima, po mogućnosti od iste grupe pa vidi koji ne šteka ili televizor.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dezus kaže...
zadnje vrijeme sto god skinem .(prebacujem na stik vec cca 1 god) tv nece da cita...ili steka ili neporzava format slike ili zvuka...tv nije star nema ni god dana...do prije 1 mj.. je sve zivo citao sto sam skidao na tv... sto je uzrok problema u tv ili nesto drugo ? probao 2 druga stika..ista stvar

 Reformatiraj usb u fat32,promijeni drive letter.

 

Također u meniju prebaci na pictures pa na video(pomaže na samsung televizorima)

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Ikarus01 kaže...
dezus kaže...
zadnje vrijeme sto god skinem .(prebacujem na stik vec cca 1 god) tv nece da cita...ili steka ili neporzava format slike ili zvuka...tv nije star nema ni god dana...do prije 1 mj.. je sve zivo citao sto sam skidao na tv... sto je uzrok problema u tv ili nesto drugo ? probao 2 druga stika..ista stvar

 Reformatiraj usb u fat32,promijeni drive letter.

 

Također u meniju prebaci na pictures pa na video(pomaže na samsung televizorima)

 stik probao format ,,a ovo u meniju  probam ali sumnjam,,neki novi formati se pojavljuju izgleda,,,

15 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

Meni sve novije rade, a tv mi cita i mkv samo sto je sranje sto nemoze citat digitalni zvuk. 

9 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Gledam sad Game of thrones, svi kazu da je super, pa reko da vidim :)

10 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Koji ti je lik najdraži :D
15 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

pogledo sam mr robota do kraja, sto reci nego da jedva cekam sljedecu sezonu. ostavili su mnogo neodgovorenih pitanja.

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Del_Boy97 kaže...
Koji ti je lik najdraži :D

 Ned Satrk je baja, nitko mu ništa ne može 

10 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
nex987 kaže...
Del_Boy97 kaže...
Koji ti je lik najdraži :D

 Ned Satrk je baja, nitko mu ništa ne može 

 baš tako, reži mi glavu ako on umre

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Del_Boy97 kaže...
nex987 kaže...
Del_Boy97 kaže...
Koji ti je lik najdraži :D

 Ned Satrk je baja, nitko mu ništa ne može 

 baš tako, reži mi glavu ako on umre

 Daj ne muči čovjeka, još će se rasplakati na kraju.  

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice